mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 19:48 
Cytuj  
Miałem taką samą plansze (z wyborem US) jak zaczynałem grac. (pierwsza połowa grudnia).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 20:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
emesio napisał(a):
Solo magow prawie wszyscy bija. Prawie - bo jeżeli Cię (edit: Cię, mysle o warriorze) mag zaatakuje pierwszy, to podziwiam jego brak kumacji jeżeli uda mu się przegrać... :-)

ms

ps. choć fakt, na dobrego tanka z protection, oraz 230 fire resist, jako fire mag zużyłem praktycznie cała mane... (po walce miałem mniej wiecej 40% hp i 5% many)


Gdzieś na oficjalnym forum jest link do filmiku jak undead mag biega sobie i rozwala moby alliance. M. in. 60lvl named elite, oraz alliance do 3x60lvl włącznie. Frost nova, sheepzorki, pyroblasty itd. Niezły wypas :)


SorrowHill 1, 2 i 3 się zwie.

Mag naprawde wymiata tzn jego główna mocną stroną jest bardzo duże rozeznanie w tym co się dzieje wokoło i znajomość swoich skilli, a nie to że ma jakis uber sprzet czy coś w tym stylu. Choc trzeba przyznać że Allianci z ktorymi walczył nie grzeszyli PvP skillem

Warte obejrzenia nawet dla nie magów żeby sobie zobaczyć co mag może a czego nie :]

Pozdrawiam

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 05:39 
Cytuj  
jakis link do filmu ?


_________________
ooo znowu w to gram...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:06 
Cytuj  
Ok pograłem trochę hunterem i chciałbym powiedzieć że żadnego nerfa narazie nie zauważyłem.
Mój pet ma ten sam DPS co miał a z łuku strzela mi się tak samo jak poprzednio...

łuku dokładnie nie sprawdziłem bo w PvP i tak wszyscy napierają do zwarcia i nie ma czasu na spostrzeżenia...

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:24 
Cytuj  
Clickie!

Wg mnie najlepsze filmy pokazujące maga w PvP. Jedyny wałek polega na tym, że większość "aktorów" prezentuje poziom co najwyżej średni...


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:24 
Cytuj  
Pytanie do grajacyh na serwerach US pvp.....
Podzielcie sie wrazeniami....wiem jakie byly wrazenie po serwerach testowych, a jak jest teraz? Rzeznia na maksa? I jak z tym rankingiem, rzeczywiscie trzeba farmic playerow kilka miechow zeby miec jakis sensowny tytul?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:33 
Cytuj  
po pół godzinie grania od 6.00am do 6.30am nieudało mi się wyjść poza private :/
Zerg - akurat był atack na orgrimmor więc zdobyłem tylko 27 honor points. Btw. chciałem trochę poleechować kille, więc poszedłem klapnąłem w banku będąc w raidzie ale chyba coś nie działa, albo wszyscy inni też akurat leechowali pochowani gdzieś w krzaczorach ;)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
po pół godzinie grania od 6.00am do 6.30am nieudało mi się wyjść poza private :/
Zerg - akurat był atack na orgrimmor więc zdobyłem tylko 27 honor points. Btw. chciałem trochę poleechować kille, więc poszedłem klapnąłem w banku będąc w raidzie ale chyba coś nie działa, albo wszyscy inni też akurat leechowali pochowani gdzieś w krzaczorach ;)


Ponoć na SH dwa razy padłi: varimathias oraz sylvanna, a cairne raz. Ponad 3h rajd na UC z kampieniem liderow, do tego rajdy na Orgri i inne większe miasta. Zerg FTW :-)

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:53 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Mark24 napisał(a):
po pół godzinie grania od 6.00am do 6.30am nieudało mi się wyjść poza private :/
Zerg - akurat był atack na orgrimmor więc zdobyłem tylko 27 honor points. Btw. chciałem trochę poleechować kille, więc poszedłem klapnąłem w banku będąc w raidzie ale chyba coś nie działa, albo wszyscy inni też akurat leechowali pochowani gdzieś w krzaczorach ;)


Ponoć na SH dwa razy padłi: varimathias oraz sylvanna, a cairne raz. Ponad 3h rajd na UC z kampieniem liderow, do tego rajdy na Orgri i inne większe miasta. Zerg FTW :-)

ms


hehe to ja idę poczytac whiny na oficjalnym forum :lol:

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:06 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze ,,kille'' sa tylko estetyczne. Liczy sie ilosc dmg, jaki sie zadało/party. Lub coś podobnego, przynajmniej Blue gdzies tak pisało chyba.

Farmowałem tylko w Winterspring na epic mounta z godzine dzisiaj rano, wiec za wiele okazji nie było.

Z tego co ,,slyszalem'' -> totalny lag, i na LB horda płacze o masowym zergu.

Wyjscie gdziekolwiek bez party to wyzwanie.

Teraz tylko aby szybciej do epic mounta... I farmowac na wszystkim 48+ :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
w sumie to zamiast robienia questow na mobach bedzie sie robilo "questy" na playerach :)


_________________



***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:34 
Cytuj  
Eh wszystko dobre ale w umiarze.Powino byc ze w jakis obszarach mozna killowac a w innych nie wolno.Teraz nie wiem czy spokojnie zrobi sie postac ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:35 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Eh wszystko dobre ale w umiarze.Powino byc ze w jakis obszarach mozna killowac a w innych nie wolno.Teraz nie wiem czy spokojnie zrobi sie postac ;]


w "zielonych" strefach nikt cie nie zaatakuje, wiec spokojna glowa ;)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:47 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nileno napisał(a):
Eh wszystko dobre ale w umiarze.Powino byc ze w jakis obszarach mozna killowac a w innych nie wolno.Teraz nie wiem czy spokojnie zrobi sie postac ;]


w "zielonych" strefach nikt cie nie zaatakuje, wiec spokojna glowa ;)


hahaha czyli do lv10 no max 15

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:55 
Cytuj  
Nie pocieszacie mnie :har:


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:22 
Cytuj  
Huh tego sie obawialem.....ze bedzie bezsensowna rzez na kazdym kroku....nie rozumiem troche blizza pod tym wzgledem. Chca popsuc ludzia radosc grania? Rozumiem ze wybierajac serwer pvp, rozgrywka jest nastawiona na walke miedzy graczami...ale bez przesady. Nie mogli by wprowadzic wlasnie jakis restrykcji czy czegos podobnego. Choc w takiej sytuacji sam nei wiem co mozna zrobic. Wzmocnic guardow miastach, zrobic z nich elite elit i dac im jakies mocne skile...do tego moze brak przynawania punktow honoru na ziemiach dla nas czerwonych, dac 20% psucia sie sprzetu po kazdym zgonie od gracza, npca pvp. Sam nie wiem co mozna zrobic. Inaczej samotne przechadzki krainami stana sie samobojstwem, zeby zrobic q z 40 levelu potrzebny bedzie raid min 20 osob. 2-3 osoby robia q reszta ubezpiecza teren. Oczywiscie to najczarniejszy scneraiusz....
Jedyna szansa w tym ze to sie wszystko unormuje, minie tydzien dwa i ludzie ochlona....mam przynajmniej taka nadzieje. Jesli tak sie nie stanie to dopiero nastepny pacz z batlegroundsami cos zmieni, tam bedzie mozna sie wyzyc i zdobyc pkt honoru, a w krainach sie urzadzanie mass raidow bedzie sporadyczne. Ale przyszlosc pokaze...mam nadzieje ze blizz wyciagnei z tego wnioski, w koncu komu sie ebdzie chcialo grac z maks lagiem? Ludzie zacznie sie izolowac w instancjach chyba....Zobaczymy jak to bedzie....juz w piatek sie zacznie....kosmiczny lag plus ucieczka z glownych miast.....

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:31 
Cytuj  
nie sadze aby to tak wygladalo na serverach EU
za malo jest 60 aby co chwile robic raidy na glowne miasta

chciales PVP to masz - jak nie chciales to czemu nie zalozyles postaci na PVE albo RP

wkoncu PVP bedzie ze tak powiem "pelne" - za zabijanie wrogow bedzie "cos" sie dostawac a nie tylko statysfakcja


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:47 
Cytuj  
mimo wszystko nie sądzę by było tak jak do tej pory że niektórzy nie gankowali. Teraz będą gankować przy każdej okazji dla punktów...

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mimo wszystko nie sądzę by było tak jak do tej pory że niektórzy nie gankowali. Teraz będą gankować przy każdej okazji dla punktów...


Owszem :). Ja z reguły odpuszczałem. Teraz tez odpuszcze, ale jak bedzie >2. (jednego moze sie uda) :oops:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:54 
Cytuj  
Jedyna rzecz, którą uważam, że przydałoby się wprowadzić to chodźby psucie się sprzętu po zabiciu przez gracza.
Osobiście niemoge się doczekac pacza na EU , w końcu prawdziwa wojna :P
Jeśli ktos chce więcej bezpiecznych stref czy innych pierdól niech gra na PvE, proste.

Współczuje lagów grającym na US, może kiedyś Blizz coś ztym zrobi. Na EU raczej jakos to będzie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.