mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:19 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
pogadaj z makosem (zdaje sie ze jestescie/byliscie w tej samej gildii) na bl moze ci da pare tipsow ja do wszystkiego doszedlem sam

Do "tego wszystkiego" - w sensie do czego ?

Makos z WildA = ignore na mojej liscie za NINJA i zepsucie calego raidu w Scholo.

Moze Ty mi powiesz jak robisz to, ze masz czas na zarabianie i PvP z duza iloscia potionow ( na sensownej pozycji/ Standingu ) ?
Jaki wogle masz Standing skoro taki mastahh potioner jestes? ;]
Gwarantuje, ze z 2 osoby z top10 maja mniej nzi 10g w plecaku.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:21 
Cytuj  
ciach


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 12:25 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:24 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Fabianek napisał(a):
pogadaj z makosem (zdaje sie ze jestescie/byliscie w tej samej gildii) na bl moze ci da pare tipsow ja do wszystkiego doszedlem sam

Do "tego wszystkiego" - w sensie do czego ?


znajomosci widelek cen, chodzliwosci itemow etc.

BaSiC napisał(a):
Makos z WildA = ignore na mojej liscie za NINJA i zepsucie calego raidu w Scholo.


c'est la vie

BaSiC napisał(a):
Moze Ty mi powiesz jak robisz to, ze masz czas na zarabianie i PvP z duza iloscia potionow ( na sensownej pozycji/ Standingu ) ?
Jaki wogle masz Standing skoro taki mastahh potioner jestes? ;]
Gwarantuje, ze z 2 osoby z top10 maja mniej nzi 10g w plecaku.


ja nie mam na nic czasu wiesz praca szkola kobieta wow to po 22giej a po za tym od dnia wydania patcha trenuje sobie alta na pve :P akt. ma lv30
a swoje uwagi opieram na doswiadczeniu zdobytym na bl.

kolejny przyklad: mam druida na innym servie na lv30 mam 65g nie grinduje ah bo leveluje jak najszybciej tylko jak w if jestem to wdepne do ah. pozyczylem od kumpla na poczatku 2g na torby oddalem mu na lv6 czy 7.

dla mnie End of offtopic bo mialo byc o gonieniu przeciwnika a nie o tym jak na to zarabiac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:28 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
BaSiC napisał(a):
Fabianek napisał(a):
pogadaj z makosem (zdaje sie ze jestescie/byliscie w tej samej gildii) na bl moze ci da pare tipsow ja do wszystkiego doszedlem sam

Do "tego wszystkiego" - w sensie do czego ?


znajomosci widelek cen, chodzliwosci itemow etc.


od tego sa odpowiednie addony :) np. Auctioner :)


_________________



*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:31 
Cytuj  
To sie nazywalo chyba Day Trading :)
I faktycznie, w kazdej grze jest to duzy zarobek. Niestety trzeba dobrze rozeznac rynek, co np. mi nie przychodzi z latwoscia, bo to nudne jak flaki z olejem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
od tego sa odpowiednie addony :) np. Auctioner :)


fajny addon ostatnio kazal mi 20xlinen cloth sprzedac za 10s wiec ja wole miec go jako pomocnika a nie jako wyznacznika cen :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Huragan napisał(a):
od tego sa odpowiednie addony :) np. Auctioner :)


fajny addon ostatnio kazal mi 20xlinen cloth sprzedac za 10s wiec ja wole miec go jako pomocnika a nie jako wyznacznika cen :lol:


auctioner nic ci nie kaze :) on tylko pokazuje po ile sie sprzedawaly dane rzeczy, ile razy, za jaka cene min a za jaka bidout itd.... oczywiscie ze musisz znac rynek i jego potrzeby by z tego korzystac, bo czesto trzeba dac cene nizsza a czesto wyzsza.... wszystko zalezy od rynku :)
Ale jest to duzy pomocnik w grindowaniu AH


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Huragan napisał(a):
od tego sa odpowiednie addony :) np. Auctioner :)


fajny addon ostatnio kazal mi 20xlinen cloth sprzedac za 10s wiec ja wole miec go jako pomocnika a nie jako wyznacznika cen :lol:


auctioner nic ci nie kaze :) on tylko pokazuje po ile sie sprzedawaly dane rzeczy, ile razy, za jaka cene min a za jaka bidout itd.... oczywiscie ze musisz znac rynek i jego potrzeby by z tego korzystac, bo czesto trzeba dac cene nizsza a czesto wyzsza.... wszystko zalezy od rynku :)
Ale jest to duzy pomocnik w grindowaniu AH


kazal w sensie pokazal ze bo jest na 10s LOL i bylo to wykupilem, nastepnie wystawilem po odpowiedniej cenie :D


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 13:05 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:58 
Cytuj  
A jak sie maja ceny medianowe jakie podaje wow.allakhazam.com do rzeczywistosci?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 13:03 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A jak sie maja ceny medianowe jakie podaje wow.allakhazam.com do rzeczywistosci?


roznie roznie dla przykladu na bl sa wyzsze a na silvermoon nizsze ;( ale bywaja anomalie np. na sm normalna cena za runecloth bag to 2g na bl kupilem za 1g spokojnie (trade channel), albo phantom blade na bl kupilem za 20g (czy 18 juz nie pamietam) a na sm chodzi po 40g OMG (jak to dobrze ze go nie potrzebuje i nie bede potrzebowal LOL)przyklad w 2ga strone na bl krol blade ~1000g na sm poszedl za <500g

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 13:10 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A jak sie maja ceny medianowe jakie podaje wow.allakhazam.com do rzeczywistosci?


przewaznie sie zgadza jesli chodzi o itemy, natomiast z regentami to jest juz roznie.


_________________



**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 13:11 
Cytuj  
Fabianek to chyba juz sie zrozumielismy:

"Co Ty wiesz o zabijaniu.."

Jak mozesz tak walczyc o swoja wizje w honor Pvp 60lvl z calym zapleczem potow i elixirow skoro nic o tym nie wiesz.


BTW: Osobiscie bardzo nie lubie, kiedy robie "qmplowi" za darmo mutacje arcanite, ktory pozniej laduje na AH. Ciekawe czy twoje "znajomosci" wiedza, ze zarabiasz na ich dobrej woli/checi pomocy Ci itemami, ktore pozniej sprzedajesz z zyskiem, ktory ominal ich tworcow/znalazcow.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 15:18 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Fabianek to chyba juz sie zrozumielismy:

"Co Ty wiesz o zabijaniu.."

Jak mozesz tak walczyc o swoja wizje w honor Pvp 60lvl z calym zapleczem potow i elixirow skoro nic o tym nie wiesz.



a co ma wspolnego znajomosc potionow do pvp? jakos nie widze zwiazku.
znam potiony bo bylem alchemikiem stad wiem kiedy jakie sie przydaja. Czy w ktorys zastosowaniu sie pomylilem?

BaSiC napisał(a):
BTW: Osobiscie bardzo nie lubie, kiedy robie "qmplowi" za darmo mutacje arcanite, ktory pozniej laduje na AH. Ciekawe czy twoje "znajomosci" wiedza, ze zarabiasz na ich dobrej woli/checi pomocy Ci itemami, ktore pozniej sprzedajesz z zyskiem, ktory ominal ich tworcow/znalazcow.


hmmm skad wniosek ze zarabiam na potach? Jesli tak myslisz to sie mylisz. Preferuje inne rynki chociaz łosi wykupuje prawie na kazdym rynku (pod warunkiem ze mnie stac, np. ominol mnie krol blade za 350g ;( na BL bo zwyczajnie nie mialem tyle kasy w danej chwili).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.