mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:16 
Cytuj  
Mark - przede wszystkim, nie ma schematow, gramy z ludzmi a nie z jakims tam AI, nie ma 100% jasnych przypadkow, zachowan itp. mozemy mniej wiecej przewidziec zamiary ale czasem wlasnie wystarczy zachowac sie anormalnie anizeli ktokolwiek, uwierz mi jakie wtedy pojawia sie zdziwienie i dezorientacja LOL :)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:19 
Cytuj  
np resurect w samym środku grupy alliantów połączony z war stompem + deszczem ognia poprawiony zamrożeniem ludzików i żniwa hk w 4 osoby zrobione :] chyba 12 typów padło :] nie spodziewali się że można tak ich pojechać :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:27 
Cytuj  
hehe, LOL
to tak dla przykladu :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:42 
Cytuj  
anormalne zachowanie to np. wypicie przez maga Limited Invulnerability Potion i zanukowanie warriora podczas tych 6s?
To taki przykład jeżeli już z tematem zeszli z PvP na poty.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:54 
Cytuj  
Mark - nie popadajmy w skrajnosci :P

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:57 
Cytuj  
eh Mark jest wiele różnych zachowań, tylko jakoś warkowie mocno się uczą je wykorzystywać oraz hunterzy i rogue swoje TSy. Nie widzialem innej klasy pijącej nić innego niż HP pota :) Prawda jest taka, że szmaciarze złopią wodę litrami, gdy my warkowie pijemy trunki bardziej specjalistyczne - napary ziłowe, balsamy itd. Eh jaka klasa taki prestiż - i to co się pije :)

Pozdrawiam, a co do magów to najbardziej lubie gnomy i ich stękanie przy umieraniu :P

Aczkolwiek dwa chlap chlap w wykonaniu elfa też jest zajebiste :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 14:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to ktoś jeszcze używa valora :o

mój leży w banku, noszę 3 części ;)


eu jest za murzynami do us :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 14:08 
Cytuj  
wiesz woda to nie potionek - służy skróceniu czasu jaki mag potrzebuje na odnowę many.

Lepsze od Valora itemki wypadają w normalnych instancach. Chyba wystarczy by się zmienił sposób myslenia, u nas 2 miesiące temu wszyscy paradowali w valorach. Teraz jak ktoś jest w valorze to nazywają go "retarded" ;)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 14:26 
Cytuj  
na tym polega myk z tymi setami w wiekszosci

jak ktos sobie pokopie bazki na akhazamie albo na thottcie to zobaczy, ze sa inne sprzety duze lepsze w swoich dziedzinach niz szmelc setowy

moze gdyby sety dawaly za posiadanie ich kawalkow naprawde cos sensownego, wtedy byloby sie nad czym zastanawiac

poki co w eu jest niewiele osob uswiadomionych, ze te niebieskie sety to kupa gowna i lepiej sobie znalezc inny sprzet, ktory czasami jest o wiele latwiej zdobyc niz setowy (zreszta czesc epickich tez jest nie za specjalna ;P ->> one tylko sa fajne na pierwszy rzut oka ;P )

najlepiej uzywac roznych kawalkow najlepszych w swoich dziedzinach - tak se waldus normalnie kurna mysle ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 15:15 
Cytuj  
Sety smierdza bo ah wyglada jak atak klonow

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 16:50 
Cytuj  
Z wlasnego doswiadczenia powiem ze warriorzy nastawieni na arms/fury i agi+sta z itemow + 2h bron to masakra. Wiem ze jak mnie dopadnie 2-3 swingi i mnie nie ma. Wszystkie uber skile o kant dupy moge sobie rozbic wtedy bo nie zdaze ich wykorzystac ^^.


Ostatnio edytowano 25 maja 2005, 17:30 przez BiGi, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 16:53 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Sety smierdza bo ah wyglada jak atak klonow


Hehe - mi set druida ktory nosze sie bardzo podoba ;) rogue tez fajnie wyglada... pala za to moim zdaniem przypomina obsluge z mcdonalda a szaman chodzacy radioodbiornik ;)

P.S sorki za drugi post ale cos mi sie popitolilo przy quote :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 16:54 
Cytuj  
Bigi do tego na US serwerach zmiania się obraz warriora po raz kolejny.
Już nie agi/sta tylko str/sta. Już nie critic rate (i tak bedzie ze 20%) tylko damage per hit.
W sumie po głębszym zastanowieniu ma to sens. Tak jak mi gość powiedział, chcesz walić criticale - graj rogue. Warrior ma zadawać stały wysoki damage, a critic rate czy 20% czy 25% to na prawdę mała róznica.
Więc warriorzy zaczynają inwestować w str i attack power.

Na razie sam to przetrawiam ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 20:56 
Cytuj  
Acha a propos takiego narzekania ze ta czy inna klasa jest overpoved i ze 1/1 druid wali wszystkich czy mag czy priest czy ktos tam jeszcze...
Powiem szczerze od 2 miesiecy mniej wiecej jak gram ... zdarzylo mi sie 2 razy walic 1/1 prawdziwy duel z druidem z hordy .. zreszta tym samym.
90% rzezi jakie widzialem to bylo 5/1 albo zerg 50/50 i bieganie od TM do SS... nie wiem czemu ale straznicy hordy sa duzo sprawniejsi:)

Kazda klasa ma jakies fajne rzeczy i chyba normalne jest ze jak sie robi cokolwiek .. instance quest czy pvp... to party zlozone z kilku ludzi lepiej sobie poradzi niz osobno :)
IMHO trzeba sie tylko zastanowic jakie party najlepsze do pvp:)
Dla palki to chyba ci co potrafia spowolnic/uwiezic uciekinierow

Ja osobiscie bardzo lubie z rouge lazic... sam nie wiem czemu lubie i juz:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.