mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 02:03 
Cytuj  
Na tym BL cos za duzo ptysiow z battlenetu siedzi ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 06:29 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Neee, talisman of ephemeral power ma akurat paskudna ikonkę ^^

Na /g obowiązuje angielski, ale stworzyliśmy kanał do polskich rozmów do czasu aż się wszyscy przystosują.


Hehe... to mnie jakoś rozbawiło...
Znaczy jak się przystosują? Będziecie na tym kanale lekcji języka udzielać? :D

- Do you speak english?
- Yes, i dont know.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 06:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Na tym BL cos za duzo ptysiow z battlenetu siedzi ;]


no niestety .... ale polskie gildie na BL to 90% battlenet kids... i to po obydwu stronach.
Ale to bylo wiadomo od poczatku.. jeszcze jak EU wersja nie wystartowala :>
W sumie to fajnie, bo mozna sie posmiac :>


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 07:10 
Cytuj  
Bn kids czy nie, kazdy kiedyś zaczynał. :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 34
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 08:20 
Cytuj  
Rzadko tu zagladam bo wole wolny czas poswiecic relaksowi, niz dyspucie o nazwach gildii. Czy nazwa jest wazna ? Raczej nie, moze tylko po to, zeby przyciagnac nowych czlonkow. Przy laczeniu to juz nie ma znaczenia. Vatras ma racje - wazne kto jest i jak gra w takiej gildii - dla mnie moga sie nazywac Rozowe Swinki ale jak beda tak wygrywac na Warsong jak Nihilum to bede czul podziw i respekt.
PS
na marginesie to respekt dla zgrania TheDust, Nihilum, TSA, IA i Co9 na Warsong - szkoda, ze u nas tego nie ma bo wiekszosc grup to random i wiecej jest pisania o taktykach niz grania - polowe rozgrywki wymyslanie taktyk podczas gdy Nihilum zgarnia juz 3 flage :).
Jak mi DUNE teraz napisze, ze wygrali z Nihilum to poprosze o screena :)
2PS
Co do DUNE mam wiecej niz mieszanie uczucia - Wychodzenie z Warsong gdy tylko widza Nihilum lub TheDust (Elmonster lub Ethics w tabeli i juz ich nie ma), podbieranie veinow, atakowanie hordy nawet jesli ktos z nimi jest umowiony na duela i prosi zeby tego nie robic, zlosliwe aggrowanie mobow w instance etc..... Pewnie w kazdej gildii to sie trafia ale jakos za czesto to spotykam w DUNE. Do Fire zadnych zastrzezen - Vatras walczy nawet jak mocno przegrywamy :) - To sa moje subiektywne spostrzezenia i moze tylko trafilem na jakis sporadyczny przypadek - ale wrazenie pozostaje.
Nie w ilosci sila lecz w jakosci.
PS.
Po niektorych wypowiedziach dopisze pare slow :
1. Nie napisalem, ze wszyscy z DUNE uciekali z BG- chodzilio mi o to, ze mialem takich w grupie ktorzy na widok silnego zespolu hordy wychodzili -widac nie chcieli tracic czasu na przegrana tylko szukac takiego przeciwnika z ktorym latwo sie wygrywa - niemniej taki "strategiczny odwrot" jest mowiac prostym jezykiem ucieczka.
2. Mam screeny z "wypowiedziamy" osob z DUNE, ktore duzo mowia o kulturze osobistej i zachowaniu podczas gry - nazywanie innych dzieciakami zachowujac sie w ten sposob swiadczy, ze niektore osoby nawet jesli przekroczyly prog wiekowy 20 lat ciagle taplaja sie w brodziku intelektualnym.
Znowu przypominam, ze moja wypowiedz dotyczy konkretnych osob, a nie calej gildii, a to ze te osoby rzucaja swiatlo na cala gildie to juz inna sprawa.


_________________
SanTsu


Ostatnio edytowano 13 cze 2005, 10:46 przez SanTsu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 08:25 
Cytuj  
SanTsu napisał(a):
Co do DUNE mam wiecej niz mieszanie uczucia - Wychodzenie z Warsong gdy tylko widza Nihilum lub TheDust (Elmonster lub Ethics w tabeli i juz ich nie ma), podbieranie veinow, atakowanie hordy nawet jesli ktos z nimi jest umowiony na duela i prosi zeby tego nie robic, zlosliwe aggrowanie mobow w instance etc..... Pewnie w kazdej gildii to sie trafia ale jakos za czesto to spotykam w DUNE.


to prawda, wczoraj ze 3 razy DUNE uciekalo z walki jak tylko zobaczyli Ethicsa na liscie graczy ... lamy z nich straszne :)

SanTsu napisał(a):
zlosliwe aggrowanie mobow w instance


pewnie maja Leeroya w skladzie :)


_________________




Ostatnio edytowano 13 cze 2005, 08:49 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 08:33 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

to prawda, wczoraj ze 3 razy DUNE uciekalo z walki jak tylko zobaczyli Ethicsa na liscie graczy ... lamy z nich straszne :)



widać rządzą na BG chowając się po krzaczorach. Battlenet kidds, to, że ktoś był najlepszy w pasjansa nie znaczy, ze będzie najlepszy w WoWie.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:13 
Cytuj  
mark
info o osiagach w w3 bylo dla smolika ktory widocznie nie bardzo radzi sobie z ta scena
nikt nigdy nie mowil ze dune to mega skillory ale rade dajemy

no przepraszma mamy 2 mwga skilorow ( nie mowie tego zlosliwie tylko clakiem powaznie ) Bigi i dAlluwen, ale to druidzi :) prawie tka imba jak shame


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
to prawda, wczoraj ze 3 razy DUNE uciekalo z walki jak tylko zobaczyli Ethicsa na liscie graczy ... lamy z nich straszne :)


Tak ? kurde no to rzeczywiscie slabo, ale naprawde ucieklismy ? Jestes pewien ? WOW musze sobie jakies proszki kupic czy cos bo za chu*a nie pamietam :/ No ale skoro tak mowisz to napewno tak bylo...

PS. Wszystkie dzieci maja taka bujna wyobraznie czy tylko krowie ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:20 
Cytuj  
a kogo interesuje w3? Przestańcie tu pisać o diablo i kolejnych odsłonach strategii warcraft. Oba tytuły nie mają obsolutnie nic wspólnego z WoWem oprócz znaczka blizzarda i zapewne reklamy Nvidii.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:31 
Cytuj  
no nie wiem czy WoW sie aż tak bardzo od diablo różni. imo to takie diablo 3 :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:34 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Huragan napisał(a):
to prawda, wczoraj ze 3 razy DUNE uciekalo z walki jak tylko zobaczyli Ethicsa na liscie graczy ... lamy z nich straszne :)


Tak ? kurde no to rzeczywiscie slabo, ale naprawde ucieklismy ? Jestes pewien ? WOW musze sobie jakies proszki kupic czy cos bo za chu*a nie pamietam :/ No ale skoro tak mowisz to napewno tak bylo...


zrobie ci dzisiaj screenshoty :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:35 
Cytuj  
A Battlegrounds to taki Warcraft 4. ;-)

A tak na serio to WoW naprawde ma duuuzoooo cech wspolnych z Diablo 2. Nie chce mi sie pisac ale ma. Gram pol roku w WoW'a i gralem ~3 lata w Diablo wiec sie moge wypowiedziec. :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A tak na serio to WoW naprawde ma duuuzoooo cech wspolnych z Diablo 2. Nie chce mi sie pisac ale ma. Gram pol roku w WoW'a i gralem ~3 lata w Diablo wiec sie moge wypowiedziec. :D


faktycznie twoja wypowiedz jest pelna argumentow :)
wiesz ze slon ma duzo wspolnego z mrowkami ? nie chce mi sie pisac ale ma :) wierz mi, LOL :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:44 
Cytuj  
vatras napisał(a):
PS: Huragan, moze i jestes szybki jak huragan i bystry jak gorski strumien ale pyroblasta nie przescigniesz...


huragan to nie ale druid w cat form + dash jak najbardziej (do czasu az mu sie dash nie skonczy)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:45 
Cytuj  
druidzi w koncu maja pole do popisu, bo do tej pory byli nie doceniani :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:45 
Cytuj  
LOL poszukaj sobie na forum, kiedys o tym pisalem i to duzo (zreszta nie tylko ja). Byl topic o tym i klotnie tez.
Po co sie powtarzac? Dla mnie podobienstwa widac golym okiem jak ktos ich nie widzi to nic mnie to nie obchodzi.

Mozemy sobie o tym osobny topic zalozyc.

PS. To do huragana jest. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:51 
Cytuj  
tyle samo wspólnego ma z Diablo co z Dark Eden. I dokładnie tyle samo wspólnego z Warcraft 3 co z Empire Earth. Jak wprowadzą housing to będziecie WoW-a porównywać do Simsów?
WoW-a można porównywać do innych MMORPGów ale nie do strategii czy hack&slashy. Owszem jak ktoś grał tylko w diablo lub tylko w warcrafta to zapewne widzi mnóstwo cech wspólnych. Tu się wali mieczem tam się wali mieczem tu orki tam orki.. Zagraj w innego mmorpga i potem porównuj. Tylko zaraz się okaże że FFXI czy AO to takie Diablo 3... a EQ2 czy SWG to simsy 4 bo jest dom i można go meblować....

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:31 
Cytuj  
Mark24:
a kogo interesuje w3?

widocznie smolika


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tyle samo wspólnego ma z Diablo co z Dark Eden.(....)


No na pewno nikt nie wie tyle co ty to oczywista sprawa panie wiem wszystko o każdym mmorpg.

A fakt pozostaje faktem ze WoW tak naprawde jest jak Diablo tylko znacznie bardziej poszli do przodu. Ale to tak naprawde grafika i możliwość grania w jednym świecie. Reszta zasad pozostaje ta sama - questy, tłuczenie setek takich samych stworków, lvlowanie, chodzenie na tych samych bosów, system itemów.

Jasne że wiele dodali rzeczy wyciągniętych z konwencji mmorpgów jak rasy, interakcja z innymi graczami, skille nie służące jedynie walce itp.

Ale to nie zmienia faktu że gra jest do Diablo podobna i widać wyraźnie że robiła ją ta sama firma. Nawet dzwiek wykonania questu jest ten sam.

Nie wiem wogole po co sie kłucisz nad rzeczami oczywistymi, nikt nie mówi że WoW nie poszło do przodu i w kierunku mmorpg w stosunku do Diablo itd. Gierka jest zajebista i wogóle ale jeżeli uważasz że to taki wzorcowy, dojrzały mmorpg to chyba ty nie grałeś w żadne inne mmorpg tylko w Diablo i teraz WoW wydaje Ci sie taki hoho.

O tym że gra jest naprawde mmorpg, przynajmniej dla mnie, decyduje to że wytwarza sie w swiecie gry prawdziwa spolecznosc z oddziaływaniem graczy na siebie na naprwade wielka skale, tym ze to gracze tworza historie swiata - jak w EVE Online na przyklad. A tego w WoW nie ma.


Ostatnio edytowano 13 cze 2005, 10:38 przez SharG, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.