mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:24 
Cytuj  
1-Windows Xp Professional SP1
2-Firewall wyłączony
3-Współdzielę łącze ale problem wystepuje rownież przy włączonym tylko 1 komputzerze (sprawdzane przez cały dzien)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:25 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
1-Windows Xp Professional SP1
2-Firewall wyłączony
3-Współdzielę łącze ale problem wystepuje rownież przy włączonym tylko 1 komputzerze (sprawdzane przez cały dzien)


IMHO problem jest z tym drugim kompem :) Odlacz go wogole od Sieci i sprawdz lagi.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:27 
Cytuj  
@Huragan
Jak napisałem tak też zrobiłem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:28 
Cytuj  
ale co znaczy "sprawdzane przez caly dzien" ??? Czy dzielisz lacze z sasiadem czy w drugim pokoju masz komp ? Bo jesli z sasiadem to jaka masz pewnosc, ze on wylaczyl kompa ?:)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:29 
Cytuj  
Dzielę ze współlokatorem i jak go nie było to go od Routerka odłączyłem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:30 
Cytuj  
oo to teraz sie okazuje ze masz jeszcze routerek ? :)
no to nastepne problemy :>

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:32 
Cytuj  
Fajnie :D
Porty mam przekierowane jakby co :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:38 
Cytuj  
na routerkach sie nie znam, wiec juz dalej ci nie pomoge :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:41 
Cytuj  
Szkoda gadać :)
Postaram się dać sobie radę :)
Zawsze mogę do Cywilizacji wrócić......

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 15:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
aha bądz na maxa chamski i nieprzyjemny to pomaga w takich rozmowach :wink:

nie wiem ja patrze z 2 strony na szczescie nie w tpsa, ale tez obsluga klienta... jesli zdarza sie chamski i nieuprzejmy zostaje obsluzony w sposob kulturalny i uprzejmy, a sprawa jest zalatwiana sciscle z porcedurami... czytaj np. maxymalny termin odpowiedzi 14 dni .. to odpowiedz zostanei wyslana 14;)
z mojego doswiadczenia wiem ze dizala cos jak sie z facetem gada .. "na ambicje" .. bo ja w pracy zalozylem sie ze wszystkimi ze nie dacie rady... bronilem waszej firmy i jak nie dacie rady to przegram z polowa pracy zaklad :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 15:35 
Cytuj  
@cieki lol ja wole powiedziec dobitnie co o tym mysle 3 osobom (najczesciej dzwonie 3 razy) i juz mam 3 numery reklamacji. Pozniej sie na nei powoluje np. nastepnego dnia i ogolnie robie kociol ;-) sprawa jest rowniez zalatwiana szybko. Ostatnio tepsa przeszla sama siebie wylaczyla mi net w momencie.........


.........spawnu ragnarosa


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 15:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@cieki lol ja wole powiedziec dobitnie co o tym mysle 3 osobom (najczesciej dzwonie 3 razy) i juz mam 3 numery reklamacji. Pozniej sie na nei powoluje np. nastepnego dnia i ogolnie robie kociol ;-) sprawa jest rowniez zalatwiana szybko. Ostatnio tepsa przeszla sama siebie wylaczyla mi net w momencie.........


.........spawnu ragnarosa

no nie wiem .. :)
wiesz ludzie sa ludzie.. wyzywanie sie na telefonistce/cie no kurde czemu on jest winny?? wzial srubokret i ci popsul ??? no nie to tez jest czlowiek pracuje sobie.. i juz... z wowika przypomina mi to wyzynanie przez 60 low lvl sow ktorzy sie nie moga bronic...

no chyba ze polepsza ci to samopoczucie jak kogos zmieszasz z blotem...
z mojego doswiadczenia to bardizej boli jak mieszasz kulturalnie spokojnie, rzeczowo i czekasz na potkniecie sie i zaczynasz si eczepiac slowek... na szczescie jak zaczynasz krzyczec i nie daj boze bluzgac uslyszyssz:
prosze Pana chetnie panu pomoge, ale jesli nie zmieni pan sposobu mowienia/tonu glosu bede zmuszony odlozyc sluchawke uslyszysz to 3 razy a potem juz nic nie uslyszysz:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 16:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Ostatnio tepsa przeszla sama siebie wylaczyla mi net w momencie.........


.........spawnu ragnarosa


Takie cos powinno byc karane dozywociem dla calego dzialu internetowego TPSA. :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 22:04 
Cytuj  
No i jakos sobie zmniejszylem lagi......poprostu zbyt duza ilość szczegółów i za mało ramu :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@cieki lol ja wole powiedziec dobitnie co o tym mysle 3 osobom (najczesciej dzwonie 3 razy) i juz mam 3 numery reklamacji. Pozniej sie na nei powoluje np. nastepnego dnia i ogolnie robie kociol ;-) sprawa jest rowniez zalatwiana szybko.


"Klient w krawacie jest mniej awanturujący się ..."

8)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:26 
Cytuj  
@cieki i zderzaq

powiedzenie dobitnie nie znaczy sypanie k... h... czy chamskim tonem (to mi sie raz zdarzylo ale to dzwonilem do citibanku jak mi bankomat zezarl kase na dlugi weekend). Dobitnie znaczy stanowczo i zdecydowanie i nie dawac sie wodzic za nos ze to moze wina po mojej stronie :P


PS nie nosze krawata bez okazji


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 22:56 
Cytuj  
z infolinia neostrady mialem do czynienia jakies 1,5 roku temu
3 razy byl do mnie umawiuany technik - ani razu do mnie nie dotarl - na pytanie czemu odpowiadali mi ze oni nie sa z dzialu indywidualnej obslugi klienta i nie wie dlaczego technik do dotarl do mnie - ale moze umowic mnie jescze raz

skonczylo to sie tym ze przeszedlem sie do BOK (takiego w glownej siedzibie TPSA) przedstawilem dla pani sytuacje - ona wyciagnela notesik zadzwonila na komorke do znajomego technika co obsluguje moja centrale i na drugo dzien juz mialem internet

to co 800102102 nie moglo zrobic przez 6 tygodni dokonal jeden telefon do centrali...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 23:53 
Cytuj  
Uzyskanie telefonu do "znajomego technika" to sprawa kluczowa jezeli chcemy miec jakiekolwiek sprawdzone informacje czy doprosic sie o naprawe.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.