mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 19:28 
 
Dowody ?.

Btw koles od nas z raidu zwalil im kaazaka, dalismy jeszcze jedna szanse.
Dosyc uczciwe nie uwazasz ?.

Myslisz ze Nihilum postapilo by tak samo , nie sadze.

Cytuj:
ale pisze to co widzialem w dyskusjach na generalu,


Ja slyszalem na generalu ze kradniesz czekolade w hipermarketach. Nie mam dowodów ale co mi tam.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 19:39 
 
Naprawde widziales to na generalu ? To dziwne bo nie gram tym nickiem na Burning Legion. Wiec od razu widac, ze piszesz glupoty. Ja natomiast napisalem co widzialem. Blizsze informacje moze podac ktos z gildii TheDust bo z tego co wiem to im IA miedzy innymi przeszkadzalo. Dobrze pamietam ostra jazde na generalu na cale IA za to. No ale dobra innych zaslyszanych nie bede przytaczal bo widze nie ma to sensu. Dla mnie eot, cu next time.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 19:42 
 
Cytuj:
aprawde widziales to na generalu ? To dziwne bo nie gram tym nickiem na Burning Legion.

Uhh widze ze metafora byla za subtelna :(.

Btw wiem pod jakim nickiem grasz na BL. Wiem rowniez ze guild leader tD nie ma o to pretensji bo nie jest PEWNY (w przeciwienstwie do ciebie , wrzechwiedzacy czytelniku general channelu) że byli to priesci z IA.

Bardzo sie ciesze ze moj kumpel jednak ci tego maga nie sprzedal :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 3 sie 2005, 19:45 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 19:45 
 
Cytuj:
Uhh widze ze metafora byla za subtelna
:lol: :lol: :lol:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 62
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 19:57 
 
Wydaje mi sie, ze nie byla za subtelna a po prostu totalnie glupia :lol:
osoba, ktorej sprzedalem konto jest pewna, ze to gracze z IA rzucali mind vision, so...
...ale ok, powiedzmy, ze to tez mu sie wydawalo... :)
a magulca mam innego i rogue na ally wiec starczy poki co :P


Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 23:14 
 
Bylem tam.
Dowodow nie ma bo w goraczce walki nikt nie pomyslal o uwiecznieniu takiego lamerstwa... a chwilami bylo po 6-7 mind vision na Azurku... najpewniej przypadkiem ^^ ... i absolutnie nie bylo to IA ktore w pelnym skladzie stalo obok, z pewnoscia wymyslilo to tych paru randomow ktorzy stali razem z IA.
LOL

raz to przypadek, dwa to zbieg okolicznosci... wiec poczekajmy na kolejne "accident", mam przeczucie ze beda

ps. szefowi nie wypada mowic ostro jesli dowodow brak... ale kazdy kto tam byl widzial to samo

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 23:22 
 
edit : nvm.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 00:27 
 
okon napisał(a):
ps. szefowi nie wypada mowic ostro jesli dowodow brak... ale kazdy kto tam byl widzial to samo

Ale kogo obchodza durne zarzuty XXX osob z malego panstewka, w malej gildii, na malym serwerze w nieistotnej grze?
Offtopicujecie, rzucacie te swoje oskarzenia i tylko potwierdzacie zla slawe BL jako "polskiego piekielka"
Wielce urazeni pozal sie Boze ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 01:21 
 
Jesli chcecie odstawiac dramaty to idzcie na forum swojego servera. Dyskusja i temat calkowicie bez sensu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 01:22 
 
Zgadzam sie i sorry za offtopic o nihilum od ktorego sie to zaczelo :|.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 02:39 
 
Calis napisał(a):
Jesli chcecie odstawiac dramaty to idzcie na forum swojego servera. Dyskusja i temat calkowicie bez sensu.


Chyba tytul wyraznie sugeruje ze temat ten dotyczy tego konkretnego serwera. Gra na nim najwiecej polakow i dlaczego nie mieliby pisac tematow dotyczacych spraw z nim zwiazanych? Jakby tu zalozyc podforum cale dotyczace buring legion( moze to byloby mozliwe? ) to zapewne wiecej by sie tam dzialo niz w wieszkosci dzialow dotyczacych innych gier:)

tomugeen napisał(a):
okon napisał(a):
ps. szefowi nie wypada mowic ostro jesli dowodow brak... ale kazdy kto tam byl widzial to samo

Ale kogo obchodza durne zarzuty XXX osob z malego panstewka, w malej gildii, na malym serwerze w nieistotnej grze?
Offtopicujecie, rzucacie te swoje oskarzenia i tylko potwierdzacie zla slawe BL jako "polskiego piekielka"
Wielce urazeni pozal sie Boze ;/


No faktycznie Ia to czysto polska gildia:O No i tak sie wlasnie skalda ze forum to dotyczy tej nieistotnej gry a temat konkretnie tego malego serwera. Wiec chyba wszytko sie zgadza? Pytanie po co czytasz ten topic skoro czy offtopic czy nie to i tak nie bedziesz wiedzial o kim/o czym dyskutujemy?
I nie rozsmieszaj nas z tym polskim piekielkiem,, jeden zlot juz byl a niedlugo bedzoe kolejny organizowany wspolnie przez polskie gildie z hordy i alliance...Faktycznie istne pieklo
Offtopici sa w kazdym watku an tym forum

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 03:06 
 
Vercin napisał(a):
Calis napisał(a):
Jesli chcecie odstawiac dramaty to idzcie na forum swojego servera. Dyskusja i temat calkowicie bez sensu.

Chyba tytul wyraznie sugeruje ze temat ten dotyczy tego konkretnego serwera. Gra na nim najwiecej polakow i dlaczego nie mieliby pisac tematow dotyczacych spraw z nim zwiazanych? Jakby tu zalozyc podforum cale dotyczace buring legion( moze to byloby mozliwe? ) to zapewne wiecej by sie tam dzialo niz w wieszkosci dzialow dotyczacych innych gier:)

Tyle ze temat dotyczyl PvP, a nie spraw gildiowych.
Forum nie sluzy do obrzucania sie blotem i wasze wycieczki personalne oraz glupie klotnie o nic sa nie na miejscu. Wyjasnijcie sobie na PM a nie wyjazdzacie z prywata w srodku topicu.


PS. Gdzie napisalem ze Ia to polska gildia?^^ Gdzie pisalem cos o Ia? Po prostu fakt oskarzen o griefowanie na kazzaku obchodzi ludzi minimalnie bardziej niz oskarzenia jednej z moich sasiadek, ze inna moja sasiadka nie pomogla jej gdy rozerwala sie siatka z zakupami.
A teraz grzecznie sluchac pana moderatora :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 06:39 
 
Shadhun_ napisał(a):
Zgadzam sie i sorry za offtopic o nihilum od ktorego sie to zaczelo :|.


uwazam, ze wszystko bylo w temacie topica...... nie jest bowiem napisane ze wrogiem ma byc ktos z przeciwnej frakcji... jak widac wasza gildia ma wrogow nawet w Hordzie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 09:11 
 
Fabianek napisał(a):
ostatnio swoim rogue teoche na BL pogrywam i musze stwierdzic ze horda mnie bardzo milo zaskoczyla ani jednego hk na mnie nie nabili zostawiajac chodzacy HK dla 60tek w spokoju co prawda nie trafilem na huragana no ale nie samym huraganem horda zyje ;-)
a co pewnie machasz, klęczysz i się usmiechasz na przemian ? :lol:

takich uważam za fałszywych i zabijam niezwłocznie 3 razy ze zjadaniem włącznie :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 10:18 
 
heh, jak na mnie trafi to od razu niech sobie kopie grób :) i to nie wazne jaki ma level :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.