mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:48 
Cytuj  
to kim grasz w koncu? :D

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:51 
Cytuj  
teraz wojem bo rogue mi nie podchodzil. fajny jest ale jak pisalem wyzej nie dla mnie stelth ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:31 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
ja sie z nikim nie poklucilem bo nie bylo o co. a dla mnie rogue i tak zawsze byl unwyjebywable. tyle ze ja nie lubie grac takimi postaciami co od tylu jeb jeb i poskladalo kolesia :F to bardziej lubia ci co lubia gankowac :) ja tam wole bezposrednio (wojem)


A ja tam lubie takich wojow jak ty ubijac bez straty 1hp ;] do dopiero frajda, jak sie taki czaji z zamachem MSa na 1800 a tu nie moze nawet uderzyc bo tu ni dogonic ni uderzyc, tak i nerf rogue !! w koncu wygrywamy walki co 5 minut jak cooldowny sa free :( . Nerf me and roball and rest plx t.t


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:33 
Cytuj  
roball napisał(a):

ROTFL.

Improved distract
Improved throwing skill


Po primo nasz zuczek...aka roball nie lubi prosiaczka...jednak jak mozesz powiedziec ze rogue jest niedopracowany?? sorry bos ja gralem roguem wiem cos o tej klasie a sporo tez tlumaczy demko..ale dosc o demku...podajesz za przyklad 2 skile bezuzyteczne ( dla ciebie ) w drzewku rogala ... no to juz nasowa mi sie ten bobasek placzacy z demka... jeszcze tupania nogami ci brakuje...

a zapewniam cie ze inne klasy maja znacznie wiecej bezuzytecznych umiejetnosci...wiec nie placz ze masz 2 plackowate umiejetnosci...do ktorych wiele rogali nawet nei cdochodzi bo ma builda ktory zalicza tylk opoczatkowe skile w drzewku combat ( czepiam sie teraz o throwin spec )


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:34 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
A ja tam lubie takich wojow jak ty ubijac bez straty 1hp ;] do dopiero frajda, jak sie taki czaji z zamachem MSa na 1800 a tu nie moze nawet uderzyc bo tu ni dogonic ni uderzyc, tak i nerf rogue !! w koncu wygrywamy walki co 5 minut jak cooldowny sa free :( . Nerf me and roball and rest plx t.t


/bravo
jak jestes taki zdolniacha to tylko ci pozazdroscic.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:37 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
pozatym masz racje nie gralem dlugo rogalem (34lvl) wiec nie powiniem osadzac go ostatecznie.


zgadzam sie .. jednak prosiak nie powiedzila jednej waznej rzeczy ... o rogalach sporo wie o czym ja wiem na 100% czemu ?? moze nie ma na swoim koncie osobiscie uber lvla i stuffu ale ma irlf'ow ktorzy maja rogali na high poziomie i kazdy z nich ma rozny talent build i z tak owej praktyki mozna cos o raglu powiedziec a sam widzialem jak kumpel rogalem sam pokonal 4 kolesi, ma screena jezeli komus zalezy jednak demka nie ma bo zplackowal i nie mial oryginalnego frapsa ^^ ale to juz OT

/edit

apropo bezuytecznych skilli ROballllll

druid ma w kazdym drzewku po 4 talenty bezuzyteczne..a ty placesz bo masz we wszystkich talentach 2 kijowe....jakie ma druid ?? no to leci :
Balance:
imp thorns
wpn balance
imp ent roots
hurricane

Feral combat:
imp pounce
primal instinct
i fearie fire cat i bear form

Restoration
imp tranquility
combat endurance
subtelty
gift of nature ( tutaj nie do konca ale raczej jako skill byle wlozyc i przejsc dalej )
imp enrage

jak ktos sie dziwi czemu to z checia wytlumacze


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 10:43 przez Hasacz, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:47 
Cytuj  
robalu zawsze sa testrealmy do obadania postaci ;)
fak faktem nie jest to tosamo co gra nim cale te 60 lvl bo wtedy sie szlifuje skilla i wie co i jak ale talenty sie wie jak dzialaja i co trza kiedy i gdzie. prawda taka talenty maja rogue jak dla mnie zajebiste a ze ty podales distra to inna sprawa. skille tez mi sie podobaja.

@hasacz
mam tego screena o ktorym mowisz to od Majtasia?? dal zeby sie pochwalic :F


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:48 
Cytuj  
"Jesli nie macie 60lvl rogala to sorry ale nie chce mi sie z wami gadac na ten temat :\"

robak osmieszasz sie w tym momencie ... czemu ?? myslsiz ze jak masz 60 lvl to jestes uber pro...roflmao !!! tyle ci powiem chopek ( w ten sam sposob mi prosiak dosral )

prawda nie mam 60 lvl rogue ale tak sie sklada ze mialem okacje nim grac wielokrotnie i nie potrzebowalem wiele treningu zeby poporstu umiec zabijac i karcic

a to ze masz 60 lvl..pfff masz itemy..woah!!!!

pokaz mi inna klase postaci ktora jest w stanie zaciosac przeciwnuiika daggerem z 0.9 dpsa ... co z tego ze tam nooby graly...co z tego ze prawie zabil rogala z epic set itemami ( tier 1 i tier 2 )
noob bo noob ale klikac jeden klawisz jak potrzepany potrafi..

@prosiak

tak o majtasia mi chodzi


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:51 
Cytuj  
u rogua SKILL > ITEMS
u woja ITEMS > SKILLS

wqrwia mnie to ze rogalem ubrac sie nie trudno jest a innymi postaciam trza kombinowac zeby "cos" moc pokazac.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:51 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo prawdziwa gra rogue zaczyna sie na 60 levelu.


tu sie akurat musze z roballem zgodzic bo dopiero wtedy w gre wchodzi sprzet i prawdziwe pvp + dopiero wtedy mozna powiedziec ze sie jest w pewnym stopniu doswiadczonym na temat danej klasy postaci...aczkolwiek sa i tacy co graja mase czasu swoim "avatarem" a i tak gowno o nim wiedza

/edit

PROsi4k napisał(a):
wqrwia mnie to ze rogalem ubrac sie nie trudno jest a innymi postaciam trza kombinowac zeby "cos" moc pokazac.


przykladem jest mozliwosc rogala( nie twierdze ze druida nie ale gadamy o rogalu ) na farmowanie sprzetu, typu shanker SC glovy, i pare innych itemkow z instancow, czsem moze isc samemu czasem potrzebuje koleow typu 2 dru i 2 rogue ( noo i ten on :P )


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 10:53 przez Hasacz, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:52 
Cytuj  
Hmmm nie grac postacia = nie znac jej?? NIE ZGADZAM SIE!!!


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:52 
Cytuj  
to ci wlasnie powiedzial ze gral rogalem...ehh a ty nie masz we wszystkich klasach 60 tzn ze nie znasz sie na wowie bo nie poznales wszytskich spektow gry i o :D

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:54 
Cytuj  
Dlamnie masz stajla .... :P


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:56 
Cytuj  
Rogal has left the game

we gonna miss u rogall


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 10:58 przez Hasacz, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:58 
Cytuj  
Hasacz napisał(a):

Po primo nasz zuczek...aka roball nie lubi prosiaczka...jednak jak mozesz powiedziec ze rogue jest niedopracowany?? sorry bos ja gralem roguem wiem cos o tej klasie a sporo tez tlumaczy demko


chodzilo mi o to nie o test realmy

rzeczywiscie chat room ale tylko dlatego ze "nie macie 60 to z wami nie gadam..."


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:59 
Cytuj  
@Zemus

forum jest po to aby na nim dyskutowac prawda ??:D:D takie prawa daje mi Konstytucja uchwalona 3 maja kiedys tam


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:03 
Cytuj  
mi to nie przeszkadza :D tylko roballowi :wink:

skad jestes hasacz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:11 
Cytuj  
Hasacz is from doranassus :F
ochrona danych ;)

czemu nikt z grajacych rogalami nie napisze ze jest troszke over??
kazdy chwali swoje. moze zaczeniecie pisac o tym jak to ciezko itemy farmujecie?? moze napiszecie jak to jest z statystykami ze def / atak w Agi macie. moze napiszecie ile czasu greedujecie i ile wyciagacie?? moze napiszcie jak was to wszyscy ownuja?? ile to wy w krytach wyciagacie ile wyciagacie % na kryta? niech sie inni wypowiedza jak to u nich w klasach jest. nie powiem ja nie wnosze o nerf ale maly buf niektorych klas ktore sa z tylu! rogue jest najmocniejsza klasa w grze i stoi razemz priestem na piedestale.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:36 
Cytuj  
a mi sie wydawalo, ze war>rogue ;)


_________________
.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:40 
Cytuj  
nie zawsze... jak rogue ma cooldowny to jest ciezko. dobry rogue nie da se overpower zarzucic ani retalka ;) na szczescie dobrych narazie to moze z 10 % wszystkich ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.