mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 17:13 
Cytuj  
hehe fajnie - czyli tak na dobra sprawe nie da sie sprawdzic czy jest lag czy nie :/ no to super jestem skazany na Bl :cry:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 09:11 
Cytuj  
Zaczałem grac tak z ciekawosci na Chromaggussie i bylem w niezlym szoku, mase polskich xywek w noobzonach, wogole full luda wszedzie biega. Ten serv ma szanse byc drugim BL.
Jesli grasz na bl (i odpowiada ci ten klimat) a chcesz alta w przeciwnej frakcji to zdecydowanie polecam ten server.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 09:44 
Cytuj  
Jak mniej więcej wyglada ratio na serwerze BL, bo według www.warcraftrealms.com wyglada to tak:
Burning Legion CET PVP Ally 6,642 (55%) Horde 5,342 (45%) 1.3 : 1 11,984
lecz to nie pokazuje chyba aktywnych graczy...chodzi mi szczególnie o pvp (bg) czy to horda narzeka na brak alliantow czy na odwrót jest w tej chwili i ile mniej wiecej czeka sie na bg bedąc hordziakiem badz alliantem ?

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 04:10 
Cytuj  
ja osobiscie czekam na bg kilka-kinkanascie minut (czasem od razu), z tego co wiem ally czeka troszke dluzej, zalezy tez od godziny. gram hodra jakby co.


_________________
..::Char profile::..

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:56 
Cytuj  
hmm...to troche jest to dziwne bo zawsze jedna strona czeka dłużej a druga wchodzi od razu..zawsze jest wiecej jednej z frakcji a jak wiadomo bg otwieraja sie jak po jednej jak i drugiej stronie jest wystaraczajaca ilość osób :har:


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 16:36 
Cytuj  
Witam wszystkich!

Po ok. pół roku przerwy od WoWa postanowiłem zagrać ponownie. Grałem na norm serverze Emerald Dream, gdzie osiagnalem 60 level magiem i mi sie znudziło ;). Teraz chciałbym zagrać od nowa, na serwerze PvP, koniecznie z niską populacją (zależy mi na tym, zeby serwer był "świeży" - nowy), ale żeby było tam sporo polaków... co byście doradzali? Przeglądałem listę serwerów, znalazłem tam m.in. takie realmy jak:

Napthulon - low pop
Laughing Skull - low pop
Magtheridon - low pop (recommened)
Dentharg - low pop (recommended)

BTW, czym się różni Low pop od Recommended? Recommended są rozumiem nowsze? I jeszcze jedno, dziwi mnie to że neptulon i laughing skull są na liscie jako low-pop, skoro jestem prawie pewnien, że ony były medium pop?

Głównie rozważam te "recommended" bo chciałbym grać tak jak to było za pierwszym razem (nostalgia)

Z góry dzięki za odpowiedz!

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 16:48 
Cytuj  
Opowiem ci o jednym z wyzej wymienonych serwerów.
Otóż grałem na serwerze Neptulon dosyc długo. Serwer jak serwer zalicza sie do tych nowszych serwerów po stronie alliance jest nie co wiecej Polaków w hordzie dosłownie kilku, jeżeli interesuje cię PvP to graj horda ponieważ horda nie czeka w kolejkach na bg low pop to on moze nie jest ale kolejek do serwa raczej nie spotkasz, pozatym na neptulon'a przyszło wiele osob z innych serwerów bo blizz otworzył migracje na ten serw z dwóch innych..także 60-tek tam nie brakuje.


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 17:40 
Cytuj  
Dzieki za odpowiedz.

Wiec tak: Neptulon i Laughing skull odpada, wolałbym 1 z tych najświeższych. (Twisting Nether, Magtheridon, etc.) Który z tych oznaczonych przez blizza jako 'recommended' recommendujecie? :P Na ktorym jest najwiecej polakow?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 21:23 
Cytuj  
A nie lepiej na Venture c.o. po stronie hordy? - server stosunkowow mlody, a jest duuuuza gildia polska:)


_________________
http://rince.mybrute.com/


Posty: 10
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 23:10 
Cytuj  
Wbijaj na Chromaggus serw stoi od ok. 8.11.05 jest polska gildia po stronie hordy "Bracia Polscy"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 02:09 
Cytuj  
Nie wierzę... :o :lol:

Down: [no off :lol:] W to że ktoś mógł tak nazwać swoją gildię...


Ostatnio edytowano 1 sty 2006, 02:13 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 02:32 
Cytuj  
Walek napisał(a):
jest polska gildia po stronie hordy "Bracia Polscy"


:o


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 11:38 
Cytuj  
ja bym teraz polecał jakiś starszy serwer , a nie najnowsze ... zanim na najnowszych servwach sie zacznie coś dziać to minie jeszcze pół roku ... jeśli serv stoi troche ponad miech to kilka osób ma 60 kilkanaście 5x a reszta w okolicach 45 ... takie moje zdanie :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 11:55 
Cytuj  
ten temat nie ma sensu bo kazdy bedzie pisal: Chodz na ten i na ten servr on jest mlody i jest spox
Ale zeby nie bylo offtopa :D
Polecam server Silvermoon i w ally jest polska gildia o dziwnej nazwie Polish Elite-PE... jak co to zagadaj w grze do Karoida
Pozdr :wink: :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:38 
Cytuj  
Walek napisał(a):
jest polska gildia po stronie hordy "Bracia Polscy"


Pewnie to fani 2 panów K. ją założyli ... :lol:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:40 
Cytuj  
Marcin15 napisał(a):
Polecam server Silvermoon i w ally jest polska gildia o dziwnej nazwie Polish Elite-PE... jak co to zagadaj w grze do Karoida
Pozdr :wink: :]


zwana popularnie przez polakow z po za tej gildi: Polskie Jelita ;-) posiadajaca nie zbyt pochlebna opinie na serwerze. Niczym nie zaslynela po za kilkoma ninjami.

SM to jeden z najbardziej zaawansowanych serwow na EU. W EU wlasnie na sm pierwszy zostal ubity nefarion, oraz green smoki. Jest bardzo malo casual players prawie kazda gildia chodzi do mc/bwl. Do tego ratio ally:Horde jest 3,6:1 wiec na bg nei masz co liczyc. Jesli juz robic postac na sm to tylko po stronie hordy, tymbardziej za sa tam 3 ciekawe gildie ktore chetnie wezma kolejna 60tke, chodz z drugiej strony dolacz do ally zawsze bedziesz potencjalnym klientem na krafty ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 15:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
SM to jeden z najbardziej zaawansowanych serwow na EU. W EU wlasnie na sm pierwszy zostal ubity nefarion, oraz green smoki. Jest bardzo malo casual players prawie kazda gildia chodzi do mc/bwl.


Zapomniales dodac, ze masz Nefa na farm status .... :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 15:50 
Cytuj  
lol po co to dodawac? to ze jedna gildia ma nic nie zmienia w obrazie calego servera


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 15:54 
Cytuj  
Tak sie dziwie bo zwykle dodajesz ... :evil: :evil: :evil:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 16:07 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Tak sie dziwie bo zwykle dodajesz ... :evil: :evil: :evil:


lol? zdefiniuj pojecie zwykle prosze :P


edit: nie chce mi sie komentowac ponizszego posta :P bo nie przypominam sobie abym kiedykolwiek podpieral sie tym co napisales aby udowodnic ze mam racje :P i zakoncz ten offtopic


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 sty 2006, 16:17 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.