mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:35 
 
To niech wszyscy graja babkami bo od facetow wali gejami... wasz tok rozumowania to istny fenomenn , ale patrzac na zdjecia osob ktore wypowiadaja sie na tym forum tez bym mial takie kompleksy jak wy i problemy z akceptacja wlasnej "meskosci"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:40 
 
o rany ale sie rozwija ten temat... a co do NE - male to mam skojarzenia takie jak wiekszosc (ich taniec to juz w ogole n/c) ale jako, ze gram horda to tam wszyscy wyzywaja NE i paladynow od gejow, wiec nie jestem obiektywny ;)

Katsper-> tu chodzi o wyglad modela a nie o osobe grajaca ta postacia...

wybor NE to jedyny sluszny to fe-male, wyglada znacznie ladniej...


_________________
.


Ostatnio edytowano 21 lis 2005, 10:42 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:40 
 
Jak jesteś taki twardy to powiedz mi to prosto w profil :]

A poza tym naprawdę NE male wali gejem pixelku.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:46 
 
Katsper napisał(a):
To niech wszyscy graja babkami bo od facetow wali gejami... wasz tok rozumowania to istny fenomenn , ale patrzac na zdjecia osob ktore wypowiadaja sie na tym forum tez bym mial takie kompleksy jak wy i problemy z akceptacja wlasnej "meskosci"


no sry ale imho gnom male jest bardziej hetero niz ne ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:47 
 
A czy nie wydaje wam się że płeć postaci ma bardziej znaczenie estetyczne jednak? Moja pierwsza postać którą zrobiłem to był orc wojownik rodzaj męski, ale potem stworzyłem orka myśliwego kobietę, którą dobiłem do 60 nie dlatego że jest estetyczna w moim przekonaniu, tylko że mi się gra myśliwym podobała. Zdecydowanie nie widzę żadnego związku płci moich charów z jakimkolwiek aspektem seksualnym w RL.


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:48 
 
Brodaty napisał(a):
A czy nie wydaje wam się że płeć postaci ma bardziej znaczenie estetyczne jednak? Moja pierwsza postać którą zrobiłem to był orc wojownik rodzaj męski, ale potem stworzyłem orka myśliwego kobietę, którą dobiłem do 60 nie dlatego że jest estetyczna w moim przekonaniu, tylko że mi się gra myśliwym podobała. Zdecydowanie nie widzę żadnego związku płci moich charów z jakimkolwiek aspektem seksualnym w RL.


Pewnie że nie ma żadnego związku, ale zobacz jaki fajny topik z tego powstał :D


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:48 
 
Brodaty napisał(a):
Zdecydowanie nie widzę żadnego związku płci moich charów z jakimkolwiek aspektem seksualnym w RL.


jak kazdy normnalny czlowiek ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:51 
 
czyli co EoT? Bo zwiazek z RL jest baaardzo naciagany ;)


_________________
.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:10 
 
Highlander napisał(a):
czyli co EoT? Bo zwiazek z RL jest baaardzo naciagany ;)


mysle ze autorowi posta bardziej chodzilo oto jakimi powodami kierowali sie faceci wybierajac postac female i na odwrot :)

A jeszcze 1 powod dlaczego warto grac NE female a nie male to pictogram ktory mozna umiescic sobie na gildiowym forum Obrazek

:)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:21 
 
that's better...

cool image:
http://matej-jenko.com/Shire_LO.jpg


http://forte.thomsound.se/viewtopic.php ... sc&start=0
http://matej-jenko.com/Shire_Aelinum_New_LO.jpg

PS. koles narysowal kolejne 2...

Do postu nizej, mam podobne odczucia...


Edit: fixed


_________________
.


Ostatnio edytowano 21 lis 2005, 11:36 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:24 
 
Musze przyznać ze nie rozumiem tej argumentacji:
"Wole grać babką bo nie lubie patrzeć na tyłek faceta przez kilka godzin"
No na Boga... Od kiedy to człowiek grając w MMO skupia się na tyłku swojej postaci? Przez kilka godzin...

Jeśli o mnie chodzi, to zawsze próbowałem się wczuć w swoją postać, tak już mam. Zwyczajnie nie potrafie odgrywac kobiety, brakuje mi umiejętności...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:31 
 
@Highlander omg ale super tylko troche za duze :(


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:37 
 
ok, poprawilem ;)


_________________
.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:38 
 
Dwutlenek napisał(a):
Musze przyznać ze nie rozumiem tej argumentacji:
"Wole grać babką bo nie lubie patrzeć na tyłek faceta przez kilka godzin"
No na Boga... Od kiedy to człowiek grając w MMO skupia się na tyłku swojej postaci? Przez kilka godzin...

A od kiedy czlowiek grajace w MMO skupia sie na plci swojej postaci?


Dwutlenek napisał(a):
Jeśli o mnie chodzi, to zawsze próbowałem się wczuć w swoją postać, tak już mam. Zwyczajnie nie potrafie odgrywac kobiety, brakuje mi umiejętności...


Nie potrafisz odegrac kobiety a potrafisz rase ktora grasz a ktora pewnie nie istnieje? (nie dotyczy ludzi)

Wytlumaczcie mi jak mozna zarzucac facetowi ze gra kobieta samemu bedac facetem a nikt sie nie czepia orkow/ud/elfow/trolli/dwarfow/gnomow/taurenow/ ze nimi graja samemu bedac ludzmi? O to chyba chodzi ze to jest G.R.A i grasz sobie kim chcesz do huja pana czy to wazne czy to baba, facet czy troll czy ork? Czy to jest naprawde temat wart 4 stron dyskusji? :|


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:48 
 
rudy napisał(a):
Czy to jest naprawde temat wart 4 stron dyskusji? :|


Każdy temat do dyskusji jest dobry. Żyjemy w wolnym kraju i możemy dyskutować również na temat sexualności w MMORPG.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:49 
 
whiteman napisał(a):
rudy napisał(a):
Czy to jest naprawde temat wart 4 stron dyskusji? :|


Każdy temat do dyskusji jest dobry. Żyjemy w wolnym kraju i możemy dyskutować również na temat sexualności w MMORPG.


A jak najdzie nas ochota to mozemy nawet porozmawiac kogo podniecaja gnomie rozowe kucyki ;-)

wolnosc wypowiedzi to jeden z niewielu plusow demokracji w polsce


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:56 
 
rudy napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Musze przyznać ze nie rozumiem tej argumentacji:
"Wole grać babką bo nie lubie patrzeć na tyłek faceta przez kilka godzin"
No na Boga... Od kiedy to człowiek grając w MMO skupia się na tyłku swojej postaci? Przez kilka godzin...

A od kiedy czlowiek grajace w MMO skupia sie na plci swojej postaci?


Dwutlenek napisał(a):
Jeśli o mnie chodzi, to zawsze próbowałem się wczuć w swoją postać, tak już mam. Zwyczajnie nie potrafie odgrywac kobiety, brakuje mi umiejętności...


Nie potrafisz odegrac kobiety a potrafisz rase ktora grasz a ktora pewnie nie istnieje? (nie dotyczy ludzi)

Wytlumaczcie mi jak mozna zarzucac facetowi ze gra kobieta samemu bedac facetem a nikt sie nie czepia orkow/ud/elfow/trolli/dwarfow/gnomow/taurenow/ ze nimi graja samemu bedac ludzmi? O to chyba chodzi ze to jest G.R.A i grasz sobie kim chcesz do huja pana czy to wazne czy to baba, facet czy troll czy ork? Czy to jest naprawde temat wart 4 stron dyskusji? :|



Masz tu pierwszą moją wypowiedź w tym temacie:
Dwutlenek napisał(a):
Ale tak powaznie to seksuolog by powiedział, ze Ci faceci którzy grają kobietami, są pewni swojej seksualności i bez obawy moga wybrać odmienna płeć wirtualną.


która jasno okresla moj stosunek do takiego grania, jest mi to dosyć obojętne i nie zarzucam facetom grającym kobietami jakiegoś zboczenia.

Na Twoje pytanie odpowiedź jest prosta. Tak zdecydowanie łatwiej odegrać jakąś nieistniejącą rasę ale męskiego rodzaju, niż udawać i zachowywać się jak kobieta.
Głównie dlatego, że "poznać" kobiety jest niemożliwością, jak to mówią :]
Natomiast łatwo poznać różne rasy, które pojawiają się bardzo często w literaturze od wielu lat.

Te 'obce' rasy nie są tak naprawdę obce. Rasy w literaturze fantasy odzwierciedlają tylko i wyłącznie różne charaktery jakie istnieją wśród ludzi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:57 
 
najfajniejsze są krówki female, do tego rare jak cholera, bardzo żałowałem, że grałem taurenem male zamiast female - szkoda, że blizzard nie dał możliwości zmiany płci, pewnie bym pograł kilka miesięcy dłużej ;)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:59 
 
Fabianek napisał(a):

A jak najdzie nas ochota to mozemy nawet porozmawiac kogo podniecaja gnomie rozowe kucyki ;-)




Staaary , nareszcie jakis dobry temat. Kucyki rulez i kropka. Nie ma jak fajne kucyki ala pipilanksztrum ( or po prostu gnomie)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 14:08 
 
Jak dla mnie ten topic to prowokacja moherowych beretow :P dlatego prosze o miarkowanie sie :)
Panowie Nestor, Kain18, Katsper dostaja ostrzezenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.