mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 12:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja na tej calej wojnie z silithidami mam zamiar dobrze zarobic :]


Wiadomo, na wojnach sie najlepsze kokosy robi:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 12:41 
Cytuj  
To jak Dydelfie ta reputacja bedzie z miastami czy z CC ?!!!!oneoneone


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 12:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
Aldatha napisał(a):
ja na tej calej wojnie z silithidami mam zamiar dobrze zarobic :]


Ja wlasnie wydalem jakies 400g na runecloth przez ostatnie kilka dni.. nie na AQ, ale na rep z ironforge :|. Teraz to napewno tego nie nabije.


kek a ja dla mojego alta mam przygotowane ~200 stackow aby nabic repa z darnassus hmm mchyba pora wystawic to na ah


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 12:57 
Cytuj  
cenarion hold


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 3
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 13:29 
Cytuj  
no Huragan tobie juz tylko out-door pvp zostaje bo z bg z nami dawales afk w 95-100% przypadkow a teraz bedzie klatwa na 15 min ehh , lame ...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 13:57 
Cytuj  
Pozdro super ze masz duzego e-peena ale pomylilas topic elo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:11 
Cytuj  
Event debilny, ale w charakterze gry czyli farmowania. Mogliby zorganizowac jakas bitwe u bram AQ, wymagajaca zaangazowania kilku gildii, umozliwiajac wspolprace aliance-horda, ale serwer by lezal wciagu kilku minut. Zamiast tego jest nudne zbieranie materialow w ogromnych ilosciach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:19 
Cytuj  
To jest genialne, zamiast wymyslec cos ciekawego to zrobili w "imienu przyjazni z bratnim narodem i naszymi przyjaciołmi chinczykami...." dali im robote 24/7 dla farmerow zeby sobie podrobili kase.
Jak mozna z tak ciekawej gry robic tak idiotyczne zadanie, jak uwazaja ze na serwie jest za duzo materialow to niech zrobia ciekawy crafting, a nie cos takiego !

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:22 
Cytuj  
mi sie tam event podoba :) wreszcie mam co z linen,wool,rune clothami zrobic, bedzie kasa na kolejne epici boe dla altow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:31 
Cytuj  
ok jest juz po pare setek resow, obliczylem ze aby otworzyc brame w ciagu miesiaca trzeba by bylo oddawac w ciagu 24h okolo 3500-4000 szt matrerialow :]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:33 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
ok jest juz po pare setek resow, obliczylem ze aby otworzyc brame w ciagu miesiaca trzeba by bylo oddawac w ciagu 24h okolo 3500-4000 szt matrerialow :]


ja w tej chwili mam ~5-6k samych clothow ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:33 
Cytuj  
embe napisał(a):
To jest genialne, zamiast wymyslec cos ciekawego to zrobili w "imienu przyjazni z bratnim narodem i naszymi przyjaciołmi chinczykami...." dali im robote 24/7 dla farmerow zeby sobie podrobili kase.
Jak mozna z tak ciekawej gry robic tak idiotyczne zadanie, jak uwazaja ze na serwie jest za duzo materialow to niech zrobia ciekawy crafting, a nie cos takiego !
odnosnie craftu to mazy mi sie system z swg jesli ktos gral to wie, jezu tma to jest zrobione w genialny sposob a z jakoscia sprzetu jest na odwrot niz w wow czyli loot to crap a craft sa uber, mysle ze w wow tez by sie to przydalo aby te craftowane rzeczy tez byly cos warte


_________________
Obrazek

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:34 
Cytuj  
Z tego co widzialem reputacja nie rosnie z cenraionami za oddawanie tych itemkow. Otrzymujesz przy kazdym wykonaniu questa singety ktore potem zamienaisz na repa u jedenj z 4 glownych frakcji hordy/ally.

Wspolczuje tym co wydawali setki G na runecloth w ostatnim czase zeby sie dorobic exalted bo teraz rep jest cenie promycyjnej.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:35 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
wulfgar napisał(a):
ok jest juz po pare setek resow, obliczylem ze aby otworzyc brame w ciagu miesiaca trzeba by bylo oddawac w ciagu 24h okolo 3500-4000 szt matrerialow :]


ja w tej chwili mam ~5-6k samych clothow ;-)
clothow to ja mam caly bank na alcie magu :] tyle ze horda nie oddaje tego :[ szukam wlasnie dobrego magev spotu :D ( i tak mialem 1st aid wygrindowac)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:39 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
odnosnie craftu to mazy mi sie system z swg jesli ktos gral to wie, jezu tma to jest zrobione w genialny sposob a z jakoscia sprzetu jest na odwrot niz w wow czyli loot to crap a craft sa uber, mysle ze w wow tez by sie to przydalo aby te craftowane rzeczy tez byly cos warte


imho duzo ciekawiej by bylo jesli bossy by rzucaly materialy na dane itemy (np sety t0,t1,t2), a recepty np. by sie bralo z jakis objectow w mc/bwl czy cos bo niby jak mozna sobie wyobrazic (tak wiem ze to tylko gra) ze lucyfron nosi buty, jak on nawet nog nie ma albo ragnar gacie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:46 
Cytuj  
Szyszunia napisał(a):
no Huragan tobie juz tylko out-door pvp zostaje bo z bg z nami dawales afk w 95-100% przypadkow a teraz bedzie klatwa na 15 min ehh , lame ...


jol ziomunia szyszunia...... sure, ja zawsze afkuje jak cie widze... :)
a teraz idz i grinduj 24h/d te clothy za mnie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 14:50 
Cytuj  
Wulfga takiego craftu jaki byl w SWG to dlugo nie wymysla chodzby w polowie tak dobrego i skomplikowanego nie mowiac o lepszym :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 65
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 15:17 
Cytuj  
o ile wem bizz otworzy aq po jakism czasie nawet jak niezbierze sie tych itemów

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 15:20 
Cytuj  
Generalnie najlepiej by bylo jakby kazdy musial cos dolozyc. Czyli np. dajesz stack runecloth bandazy, dostajesz commendation badge, ktory dziala potem jak klucz do Onyxii. I ten ktory sie nie dolozyl (moze to zrobic w ramach "fuel the war efforts" juz po otwarciu) po prostu nie przejdzie przez bramy .... Wyeliminowaloby to przypadki np. krowy ...

Ale z drugiej strony co ja sie dziwie, jak krowa wszedzie i na kazdym kroku pisze ze gra dla siebie a wszystkich innych ma w dupie :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 15:24 
Cytuj  
BoolvA napisał(a):
o ile wem bizz otworzy aq po jakism czasie nawet jak niezbierze sie tych itemów


tak, po 2 miesiacach afair problem w tym ze dla niektorych gildii jest to nie do przyjecia ;-)


Qraczek napisał(a):
Generalnie najlepiej by bylo jakby kazdy musial cos dolozyc. Czyli np. dajesz stack runecloth bandazy, dostajesz commendation badge, ktory dziala potem jak klucz do Onyxii. I ten ktory sie nie dolozyl (moze to zrobic w ramach "fuel the war efforts" juz po otwarciu) po prostu nie przejdzie przez bramy .... Wyeliminowaloby to przypadki np. krowy ...


jest pewien haczyk co z altami i kontami/postaciami zalozonymi po otwarciu :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.