mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:36 
Cytuj  
tomuqeen plz l2read

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 01:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czyli płaciłeś dwiema różnymi kartami (ze swoim nazwiskiem) za dwie rózne kopie gry i dostałeś rejecta ?

Jedno konto mialem swoje, drugie odkupilem od kogos innego w czasach, gdy mozna bylo jeszcze email zmieniac. Konto wczesniej bylo oplacone ze 2 razy. Placilem za to konto ekarta mbanku i visa classic, tymi samymi kartami placilem za swoje glowne konto. I za to dostalem wlasnie rejecta (na tym kupionym koncie). Nie spodobalo sie im, ze konto bylo oplacane 3 roznymi kartami, z czego 2 z nich sluzyly do oplacania innego konta. Moge na tym koncie grac nadal, ale placic moge tylko pre-paidami, platnosci kartami mam zablokowane. Gdzies wczesniej jest moj watek na ten temat.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 02:07 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
BoolvA napisał(a):
imo dostales za antyafk, zauwazylem ze duzo osob tak teraz robi, wchodzi na AV, jaks program do anyafk i zostawia kompa na 2-3h a rep leci

Ta? I niby jak poznaja ze ciebie przy kompie nie ma?
Jezeli programik klika sobie gdzies random na ekranie (nie, ze uzywa jakeigos skilla co 2 minuty, tylko sobie klika) a ty siedzisz obok to nie maja prawa nic zrobic. Nie jestes afk, tylko po prostu nic nie robisz [ a to spora roznica ;]


Nie muszą nic poznawać. Wystarczy, że jest podejrzenie, że używasz anty afk. Dla nich nie ma znaczenia, co to tak naprawdę za program, podejrzewają, że to antyafk i banują, finito.

Gdzieś był kiedyś na oficjalnym, topic na temat możliwości wardena. Było tam m.in. o tym, że może ci rejestr przeskanować, wszystkie działające procesy oraz tytuły wszystkich aktualnie otwartych okienek itp itd. Generalnie warden Np wyszukuje w okienkach string antyafk i jak go znajdzie to report. Kilka razy takie info do Blizzarda wyśle i już leżysz.

Przypominam, że Blizzard to nie sąd i nic ci nie muszą udowadniać wystarczy im podejrzenie łamania policy i już może ban polecieć.

Anyways to nie antyafk imo było przyczyną tylko te jakieś inne programiki do macrowania. Warden na pewno ma bazę takich narzędzi i jak coś takiego ci znajdzie gdzieś w rejestrze czy jeszcze gorzej działającego to pa pa.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 02:33 
Cytuj  
Czyli moge sobie wziąć np. ZoneAlarm przerobić Nazwe na AntyAFK i już mam zagwarantowanego bana?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 03:43 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
No i ?. Nie nadpisujesz plikow, CRC jest bez zmian.


tylko ci odpisalem ile zajmuje sprawdzenie kilku gb plikow :)

bargaw napisał(a):
Czyli moge sobie wziąć np. ZoneAlarm przerobić Nazwe na AntyAFK i już mam zagwarantowanego bana?


pytaj blizza nie nas. teoretyzujac to aby to sprawdzanie mialo "rece i nogi" to nie powinienes dostac a skanowanie powinno wygladac mniej wiecej tak:
- sciagam liste procesow
- szukam podejrzane procesy (po nazwie rozmiarze etc)
- znalazlem to przygladam sie temu plikowi rozmiar, data, CRC (moze jakies naglowki pliku)
- plik z podejrzanego procesu pasuje do patternu -> report

a jak jest naprawde to pewnie wiedza 2-3 osoby na swiecie ktore pisaly tego skana ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 06:25 
Cytuj  
Troche odbiegnę od tematu.

Bargaw, jak działał ten twój program do czyszczenia ramu? Bo zauważam, że na początku gra mi śmiga ładnie a potem delikatnie się dławi... to są właśnie takie objawy?

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 12:18 
Cytuj  
co 5-10min mi oczyszcza pamiec ze zbednych plikow.
Np. schowek(jak klikne ctr+c), inne niepotrzzebne rzeczy.
Jest też opcja przyspieszenia gry manualnie(dziaja jak speed hack, podobno dcuje po chwili), ale potrzeba pełnej wersji, a ja nie mam...


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 12:57 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
co 5-10min mi oczyszcza pamiec ze zbednych plikow.
Np. schowek(jak klikne ctr+c), inne niepotrzzebne rzeczy.
Jest też opcja przyspieszenia gry manualnie(dziaja jak speed hack, podobno dcuje po chwili), ale potrzeba pełnej wersji, a ja nie mam...


A ty sie potem dziwisz ze ci konto zbanowali? :D


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 13:20 
Cytuj  
Pisałem, że używam speed hacka?
Mowiłem tylko, że mam progsa który ma taką opcje - zablokowaną.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 13:24 
Cytuj  
A uj to kogo obchodzi. Tak samo jak VaC czy HLGUARD daja bana za samo posiadanie czitów, tak samo pewnie robi Blizz.I bardzo dobrze.

I nic ci nie musza udowadniac.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 13:41 
Cytuj  
Tylko ludzie z malymi fafikami i noskille uzywaja czitow ;]


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:23 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Pisałem, że używam speed hacka?
Mowiłem tylko, że mam progsa który ma taką opcje - zablokowaną.
Guardian Blizza sprawdza co za procesy masz opdpalone w tle :roll:

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:30 
Cytuj  
Tlumaczenie typu "mam ale nie uzywam" chyba nie jest najlepsza forma obrony...:roll: Tym mailem chyba jeszcze bardziej pokazales im slusznosc decyzji. Njabardziej spodobal mi sie tam twoja wypowiedz na temat jednego hacka: "mam ale nie umiem uruchomic". :lol:

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:53 
Cytuj  
Posiadanie broni bez licencji jest nielegelna- koles tlumaczy sie w sadzie - no mam bron ale nie uzywam _LOLOLOLO :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 18:06 
Cytuj  
z obiektywnego punktu widzenia nie masz szansa na odblokowanie konta

gg

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 18:53 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Posiadanie broni bez licencji jest nielegelna- koles tlumaczy sie w sadzie - no mam bron ale nie uzywam _LOLOLOLO :lol:


wlasnie chcialem podac taki przyklad, ale nie wiedzialem jaki :P mial byc z kowalskim, ale mnie ubiegles.

@ up
signed.

ale ten topic to chyba mial byc taki whine na sytuacje ;)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 19:54 
Cytuj  
Ale uwiezcie mi ja NIE UZYWALEM PROGRAMOW......

I wychodzi szydlo z worka :] Blizzarda gowno obchodzi ze nie wlaczyles opcji w progsie ktory miales odpalony, miales progs odpalony ktory UMOZLIWIAL to, za to dostales bana.

Ban sluszny, end of story.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:33 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Posiadanie broni bez licencji jest nielegelna- koles tlumaczy sie w sadzie - no mam bron ale nie uzywam _LOLOLOLO :lol:

Koleś, wyluzuj...burza hormonow wiem...2/10 tak na marginesie
W moim przypadku to by wyglądało:"Zostalem oskarżony o zabójstwo, bo miałem broń"


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 18:56 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Karoid napisał(a):
Posiadanie broni bez licencji jest nielegelna- koles tlumaczy sie w sadzie - no mam bron ale nie uzywam _LOLOLOLO :lol:

Koleś, wyluzuj...burza hormonow wiem...2/10 tak na marginesie
W moim przypadku to by wyglądało:"Zostalem oskarżony o zabójstwo, bo miałem broń"


Nie, znaleziono u ciebie nielegalna bron za co zostales ukarany. Bo posiadanie jest nielegalne.

Nie wyolbrzymiaj sprawy :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 20:03 
Cytuj  
nie wyolbrzymiam ale za coś dostałem perm acc close a nie ostrzezenie ani bana na jakiś czas... a nie wierze ze za posiadanie moga to zrobic wiec to musi byc pomylka :S
wyslalem im zipniete progsy ciekawe co powiedza:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.