mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:15 
 
Obrazek

Censored!


Ostatnio edytowano 13 kwi 2006, 15:09 przez RoozTer, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:17 
 
busted:|


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:19 
 
Moze zalozmy topic "Jak poszczegolni uzytkownicy forum oraz gracze ogolnie robia z siebie kretynow" ?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:21 
 
Lol srednia wieku na forum to 8lat:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:23 
 
@Qra - to niezły pomysł ale może od razu we flames?:)
@Vercin - cieszę się radość odwzajemniona :) miło zrobić komuś taki prezencik - małe a cieszy:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 12:26 
 
Neonin napisał(a):
@Qra - to niezły pomysł ale może od razu we flames?:)


Generalnie to moze od razu we Flames i od razu zamknac :P

Patrzac na to co dzieje sie przez ostatnie 4 strony to sadze ze taki topic jest jedynym ktory mialby szanse w krotkim czasie zdetronizowac topic o warriorach jesli chodzi o dlugosc (130 stron obecnie).

W gruncie rzeczy to smutne :(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:30 
 
aber napisał(a):
normalna klotnia nic wiecej to norma na serverach czy quake czy wow'a czy jakichkolwiek


norma??? chyba na BL i polskich servach quake

A co do pocietych screenow to nawet jesli cash pojechal ML to i tak nic nie usprawiedliwia tekstow o mamie (nie chce mi sie ich przytaczac bo juz to robiona kilka razy w tym threadzie)

mader napisał(a):
Proponuję się nie ośmieszać tekstami, że tylko tD trzyma poziom bo w tej gildi pewnie jest sporo dna skoro z niej odszedłeś. W każdej gildi znajdą się osoby, które psują reputację gildi i twoja wypowiedź jest po prostu wypowiedzią wielkiego snoba, który uważa się za bóg wie jakiego gracza. Swoje żenujące opinie o innych gildiach zachowaj po prostu dla siebie.


:o chyba raczysz zartowac z tym ze w kazdej gildii sa takie osoby co by nie mowic o SM to powiem o gildiach na BL (ktore migrowaly lub sa do dzis na tym servie) jakos nie zauwazylem takiego zachowania w grze wsrod membersow np.: FoD, SEVEN aka PT, PC, LA.

Neonin napisał(a):
A ja się cieszę czytając to o czym piszecie że nie gram na BL:)


ja tez :]


@RoozTer rozumiem ze "kurwa ppl" ci imponuja i chcesz im dorownac - jestes zalosny


@Karoid zagadaj do mnie jak bedziesz online mam dla ciebie very good news


* cieszy sie ze juz nie ma nawet alta lv1 na burning legion *


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:30 
 
Sobtainer ty jesteś z tej gildii Polish Alliance ?? pamiętam jak wasze 50+ latały po STV i biły hordziaków 30+ . teraz chyba zmieniliście nazwę ale ludzie Ci sami.


Tak tak ludzie naprawdę po to co się dzieje na serwerach i po przeczytaniu tego całego forum od deski do deski można stwierdzić ze kultura i honor rządzą na serverach wow'a.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:33 
 
Fabianek napisał(a):
@Karoid zagadaj do mnie jak bedziesz online mam dla ciebie very good news


Jakież to słodko tajemnicze :P


_________________
whiteman#2717


Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:39 
 
To teraz w skrócie. Whit, mimo wielu prób nie dostał sie do ML nigdy. A próbował długo i na różne sposoby. Może stąd jego ogromna "sympatia" do nas?

Co do samego zajścia - jak to ktoś dobrze zauważył, wklejone jest tylko od momentu, gdy ludzie z ML zaczęli odpowiadać. Zaczepki ze strony Whita trwały dużo dłużej, aż w końcu udało mu się.
Prawdą jest, że wielu ludzi z ML zeszło do niezwykle niskiego poziomu i możecie wierzyć, że nie obejdzie się bez konsekwencji, ale to sprawy wewnątrzgildiowe.

Whit, wielokrotnie rozmawiałem z Tobą, czytałem co pisałeś - odpowiadałem Ci. Ale po tak marnej prowokoacji, wierz mi, nie mamy o czym już dyskutować.


Vercin. Cechujesz się niezłym zacietrzewieniem, nie wiem skąd ono się bierze w Tobie i nawet nie wnikam.
Z tymże postrzeganie polskich Gildii na BL zarówno przez Hordę jak i Aliantów bywa mocno odmienne od Twojego zdania. Dalszej dyskusji nie podejmuję.
Dziękuję wszystkim za uwagę.

Brzydki
Mroczny Legion.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:41 
 
Have no fear - Fabianek is here !
Z wlasnego podworka powiem ze w White Rose tego typu zachowania sa tez tepione :P

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:46 
 
Fabianek misiu, gdzie mi imponuja? Znowu ci sie mozg lasuje? Dopowiadasz sobie w glowce za duzo rzeczy, stop smoke this shit plx;|

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:51 
 
brzydki1 napisał(a):

*cut

Prawdą jest, że wielu ludzi z ML zeszło do niezwykle niskiego poziomu i możecie wierzyć, że nie obejdzie się bez konsekwencji, ale to sprawy wewnątrzgildiowe.

*cut



Jak mam byc szczery to na cos takiego czekalem od rana - restecpa. Nie spodziewalem sie, ale jak to milo byc zaskoczonym

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:54 
 
aber napisał(a):
Sobtainer ty jesteś z tej gildii Polish Alliance ?? pamiętam jak wasze 50+ latały po STV i biły hordziaków 30+ . teraz chyba zmieniliście nazwę ale ludzie Ci sami.


Tak tak ludzie naprawdę po to co się dzieje na serwerach i po przeczytaniu tego całego forum od deski do deski można stwierdzić ze kultura i honor rządzą na serverach wow'a.


Wiesz, PA istniało jakieś 6 miesięcy temu a aktualnie EQ to zajebista Gildia z dosyć wysokim poziomem nie tylko intelektualnym ale i z poziomem gry, więc nie porownuj proszę tego co było kiedyś jak ta gildia miała 25 osób.
Druga sprawa, nie rozumiem twojego posta. Co ma gankowanie w STV do rzucania najbardziej *&*()( jebitnych tekstów o matce etc. do tego? Masz zamiar coś pisać to się zastanów przed wciskaniem klawiszy.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 13:59 
 
Fabiankowi mama do mleczka dziwne rzeczy dodaje i pozniej mu sie w główce przewraca :(. A wszystko to na modemie neostrady oczywiscie !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:00 
 
Qraczek, nie śledziłem nigdy forów, bo większość to bicie kotka za pomocą młotka. Wszedzie to samo i niezależnie od tematu, wszystko sprowadza się do pyskówek.
Po pewnym filmie Huragana zacząłem odwiedzać i czytać. I nie spodobało mi się to co przeczytałem.
Nie wiem na jakiej podstawie tak łatwo się wszyscy oceniają i nie wnikam, to ich sprawa.
Ale póki co jestem w ML, nie ukrywam tego. Rozwijam się razem z Gildią i dbam o jej rozwój.
Tłumaczyć ani odpowiadać na wszystkie zarzuty nie będę.
Czas pewne rzeczy wyjaśni.
A jeśli nie wyjaśni? Kto z Was za rok będzie o tym pamiętał? Albo po wejściu nowego mmorpg.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:03 
 
RoozTer napisał(a):
Fabianek misiu, gdzie mi imponuja? Znowu ci sie mozg lasuje? Dopowiadasz sobie w glowce za duzo rzeczy, stop smoke this shit plx;|


hmmm, coz zwroc uwage na screena ktorego wkleiles, jesli nadal nie widzisz podobienstwa to moge ci pogratulowac czlonkowstwa w "kurwa ppl"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:08 
 
Ja nie widze podobienstwa miedzy grupą kolegów którzy dla żartów gadają bzdury na zamkniętym kanale (ich kanale) a screenem Casha. Znowu główka siadła Fabien ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:09 
 
Shadhun_ napisał(a):
Ja nie widze podobienstwa miedzy grupą kolegów którzy dla żartów gadają bzdury na zamkniętym kanale (ich kanale) a screenem Casha. Znowu główka siadła Fabien ?.


ja tez nie do czasu az zostaje to opublikowane :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:14 
 
brzydki1 napisał(a):
Qraczek, nie śledziłem nigdy forów, bo większość to bicie kotka za pomocą młotka. Wszedzie to samo i niezależnie od tematu, wszystko sprowadza się do pyskówek.
Po pewnym filmie Huragana zacząłem odwiedzać i czytać. I nie spodobało mi się to co przeczytałem.
Nie wiem na jakiej podstawie tak łatwo się wszyscy oceniają i nie wnikam, to ich sprawa.
Ale póki co jestem w ML, nie ukrywam tego. Rozwijam się razem z Gildią i dbam o jej rozwój.
Tłumaczyć ani odpowiadać na wszystkie zarzuty nie będę.
Czas pewne rzeczy wyjaśni.
A jeśli nie wyjaśni? Kto z Was za rok będzie o tym pamiętał? Albo po wejściu nowego mmorpg.


Sledzic fora ? Bez sensu ... ale czasem spojrzec - czemu nie :)
Po prostu podoba mi sie to, ze ktos potrafi przyjsc i przynac sie do pewnych bledow popelnionych przez ludzi ze swojej gildii - dla wielu osob jest to zachowanie obce.

Shadhun - jak zobaczylem ze Ty napisales ostatni post spodziewalem sie czegos w stylu "+1" - teraz widze ze Twoja obecnosc w topiku jest mocno powiazana z obecnoscia Fabianka :D

Fabianek napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Ja nie widze podobienstwa miedzy grupą kolegów którzy dla żartów gadają bzdury na zamkniętym kanale (ich kanale) a screenem Casha. Znowu główka siadła Fabien ?.


ja tez nie do czasu az zostaje to opublikowane :P


No tu pozostaje ocena moralna osoby ktora robi screeny :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.