mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:20 
 
Buffchef napisał(a):
Fabianek <3
Pomyslcie czego by dokonała horda gdyby Fabianek grał po naszej stronie :)


Az mi sie w glowie nie miesci xD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:23 
 
Fabianek napisał(a):
lol? sorry nie rozumiem ironi

Szokujace.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:33 
 
Buffchef napisał(a):
Fabianek <3
Pomyslcie czego by dokonała horda gdyby Fabianek grał po naszej stronie :)

Szamanem. Ownowalby co sie rusza swoim "Sulfuronem" (tm).


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:42 
 
Ogólnie to Fabięn już dawno by poleciał na ignore listę gdyby nie że :

Cytuj:
15:39 <@cypis`> tzn chyba w ogole sie fajnie czyta posty osoby
15:39 <@cypis`> ktora gowno wie
15:39 <@cypis`> i sie jeszcze przy tym upiera


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 16:46 
 
dosc odwazne stwierdzenie jak na to ze ja opieram swoja wiedze na podstawie:
a) filmu: http://video.google.com/videoplay?docid ... shaman+pvp
ofc film jest tendencyjny gdyz 20% =/= 100% nie mniej jednak pokazuje co shaman moze

b) doświadczenia pvp:
- http://i28.photobucket.com/albums/c209/ ... p_rank.jpg
uwazam ze calkiem nie zle jak na osobe ktora pvpuje tylko w piatek i polowe soboty. A co do tego jak dlugo ta range robilem to http://www.wow-rankings.de/character.ph ... Name=Milea
niestety brakuje biezacego tygodnia (kiedy poszedl rank6->rank7)

c) doświadczenia pve - AQ cleared

Coz obawiam sie ze powyzsze shoty dosc jasno pokazuja jak ja "gowno" wiem. Czego nie mozna powiedziec o osobach:
- ktore sprzedaja swoje konto nie poznajac dokladnie postaci,
- ktore wychodza z zalozenia ze jak cos powiedza to jest swiete nie podpierajac tego zadnymi argumentami, ktore ja w przeciwienstwie do nich przedstawilem


Film pokazuje jasno i wyraznie co shaman potrafi (20% per hit), do tego spotkalem kilku shamanow na bg, ci co umieli grac coprawda nie walili tak mocno jak ten z legendary ale byli rownie grozni i upierdliwi jak ten z filmu.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 16:56 
 
Drogie Fabię. Swoja tzw. argumenty i opinie o klasie szamana opierasz na filmie, ktory:
a) byl edytowany przez 2 miesiace (autor sam to przyznal) i precyzyjnie pokazuje 2shoty, ktore zdazaja sie kazdej klasie
b) pokazuje postac w r13 gearze i broni z najwyzszym top end dmg. Praktycznie kazda klasa z itemami tego rzedu zabija innych w przeciagu kilku sekund. Ty natomiast starasz sie udowodnic, ze to dotyczy tylko shamanow.

Nie wklejaj takze screenow ze swoim rankiem, bo to nic nie znaczy.

Co do ezmode hordy w pve to tylko sie osmieszasz. Przewaga alliance polega na tym, ze paladyn jest o wiele wygodniejszy (i przy okazji czesc buffow jest mocniejsza) w buffowaniu innych klas, a nie tym jak dana walka jest skonstruowana.
Tak, macie trudniej na Viscu. I co? Ta walka jest zdecydowanie do zrobienia, jecza tylko ludzie przyzwyczajeni do latwych epixow. Jest to jeden z niewielu bossow, w ktorym horda ma latwiej niz alliance, co w Twojej pokretnej logice upowaznia Cie do twierdzenia ze horda ma ezmode w pve i pvp.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:04 
 
Odważne (i kretyńskie zarazem) to jest przypuszczenie że po obejrzeniu filmiku wiesz o shamanie więcej niż osoby które grają/grały tymi postaciami powyżej roku i pvpowały duuuużo więcej od ciebie i z lepszymi wynikami.

Dla mnie to jest proste nie grałem daną postacią = wiem o niej bardzo mało. Jak widać jednak takich pro jak Fabien to sie nie dotyczy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:05 
 
O zesz w morde coz za doswiadczony czlowiek sie nam przytrafil, jestem zszokowany po prostu, nie wiem, ale wydaje mi sie ze sens mojego zycia zniknal pod przepieknym esejem drogiego tutaj bohatera - Fabię...

*czeka na wskazowki dotyczace RL*

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:19 
 
cypis napisał(a):
Drogie Fabię. Swoja tzw. argumenty i opinie o klasie szamana opierasz na filmie, ktory:
a) byl edytowany przez 2 miesiace (autor sam to przyznal) i precyzyjnie pokazuje 2shoty, ktore zdazaja sie kazdej klasie

sam napisalem ze jest tendencyjny wiec nie rozumiem tego co napisales.

Cytuj:
b) pokazuje postac w r13 gearze i broni z najwyzszym top end dmg. Praktycznie kazda klasa z itemami tego rzedu zabija innych w przeciagu kilku sekund. Ty natomiast starasz sie udowodnic, ze to dotyczy tylko shamanow.


no coz mnie rogue w r13 z lobotomizerem wali backstaby za ~400 crit a nie za 500 non crit.

Cytuj:
Nie wklejaj takze screenow ze swoim rankiem, bo to nic nie znaczy.


znajdz mi tone osob ktore pvpujac 1,5dnia na tydzien w tak szybkim tempie robia rank7.

Cytuj:
Co do ezmode hordy w pve to tylko sie osmieszasz. Przewaga alliance polega na tym, ze paladyn jest o wiele wygodniejszy (i przy okazji czesc buffow jest mocniejsza) w buffowaniu innych klas, a nie tym jak dana walka jest skonstruowana.
Tak, macie trudniej na Viscu. I co? Ta walka jest zdecydowanie do zrobienia, jecza tylko ludzie przyzwyczajeni do latwych epixow.

czyzby tylko na viscu?
popatrzmy na inne bossy z AQ (czyli z end game'owej instancji w tym momenciem wyjdzie naxx to pewnie sie to zmieni):
a) C'thun
- p1: nie widze zadnych roznic po za tym ze shaman musi co 30 sekund recastowac totemy, no coz trudno na brak many w tej walce narzekaja tylko magowie (locki maja life tap, hynterzy FD+drink) reszta czyli healerzy maja jej tony wiec shaman przez recastowanie totemow nie bedzie oom.
- p2 (na placu boju): nawet nie musi recastowac totemow
- p2 (w zoladku): gdy shaman znajduje sie w zoladku moze rzucic Nature Resistance Totem (macro do fast switcha grup aby oddzielic ludzi w zoladku od tych na placy boju FTW) dzieki czemu podniesie innym ludziom bedacym w zoladku NR o 60, a kwas zoladkowy jest resistowalny.

b) Bug trio
- Vem lub Yauj - w zasadzie nie ma zadnej roznicy bo poison i tak jest szybko sciagnay
- Kri - shaman rzuca Poison Cleansing Totem i moze spokojnie leczyc, a Pala jest zajety non stop cleansowaniem

c) Ouro
- p1 (submerge) - wlasciwie nie ma roznicy bo jak jest submerge to ludzie spoko moga sie rozbiegaja zeby nie obrywac nature dmg wiec Nature Resistance Totem zbytnio sie nie przyda
- p1 (re-merge) - Nature Resistance Totem daje party zdecydowanie wieksza szanse na resist Sand blast ktory bije dosc konkretnie.
- p2 - Nature Resistance Totem zdecydowanie podwyzsza przezywalnosc ludzi ze wzgledu na resistowanie Sand Blastu i Quake.

d) Huhu:
- p1 - nie ma zadnej znaczacej roznicy bo w p1 to ona jest miekki baton
- p2 - ktorys totem daje horde side przewage (niestety nie pamietam ktory, jak masz obiekcje to moge ci sprawdzic :] )


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:34 
 
Fabianek napisał(a):
sam napisalem ze jest tendencyjny wiec nie rozumiem tego co napisales.

Opierasz swoja wiedza o jakiejs klasie na podstawie tendencyjnego filmu. Chyba nie musze tego komentowac.

Cytuj:
no coz mnie rogue w r13 z lobotomizerem wali backstaby za ~400 crit a nie za 500 non crit.

Po pierwsze porownujesz dagger z 2h maca. Po drugie porownujesz epic z legendary. Po 3 sprawdzales za ile normalny szaman (bez _tendencyjnych_ +30% dmg buffow z wsg, ap racialu orka) bilby druida z ~8k armoru (obstawiam, ze tyle na oko ma druid bear form).

Cytuj:
znajdz mi tone osob ktore pvpujac 1,5dnia na tydzien w tak szybkim tempie robia rank7.

Umarlem :D. Napij sie kawy albo cos, moze wtedy zaczniesz pisac z sensem.

Cytuj:
standardowy rant

Jak juz wczesniej mowilem, przewaga alliance nad horda nie polega na sposobie w jaki dany boss dziala. Chodzi o wygode. 4 Paladynow spokojnie buffuje caly raid wszystkimi mozliwymi buffami przydatnymi do raidowania. W hordzie jest tak:
1) zeby efektywnie zbuffowac caly raid szamanow musialoby byc 16
2) totemy w raidach to air totemy (windfury, agi i wspomniany przez Ciebie nature resistance) co oznacza, ze nie postawisz grupie z rogalami/warriorami wf i jednoczesnie NR. Przyklady mozna mnozyc i to praktycznie przesadza o przydatnosci szamana w pve, ktora jest duzo mniejsza niz paladyna (niemniej zawsze cos).

also:
Cytuj:
<Shadhun> nie chce mi sie juz jemu odpisywac
<Shadhun> niech zdechnie

qft, koncze dyskusje.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:42 
 
Dajcie spokój, on gra w inną gre :

Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 18:06 
 
O W N E D :o :lol:

Padłem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 18:12 
 
Uwielbam czytac niektore posty, niektorych ludzi :]

Ps. A mozna to gdzies sciagnac? Zagralbym z ciekawosci :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 18:13 
 
LoL ... Ja bym już nie wstał :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 18:13 
 
haha ale fajne :P
jakim to programem robiles??

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 18:47 
 
horde = ez mode ;)


edit:
wam tez wow-europe.com muli?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.