mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 23:37 
Cytuj  
Cytuj:
Current zone PvP additions are simply a step in this direction, to gauge potential types of activity. We plan to expand on various PvP activities in the expansion and have a better opportunity to really work PvP into the core design of a zone, rather than having it as an additional activity attached later.

In short, we want PvP to be participatory and not obligatory. I realize a lot of idealism appears to be against this at first, but we would still like to see how players interact with these upcoming additions.

Tak jak mowilem w dodatku beda lokacje zaprojektowane od poczatku dla world pvp bo poprostu upychac tego w istniejacych nie ma sensu

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 23:47 
Cytuj  
ale i tak 1,5 roku na jakies porzadne PvP to stanowczo zbyt dlugo no cuz trzeba czekac do bc :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 01:07 
Cytuj  
Pewnie im wyjdzie jak zwykle. Czego wy wymagacie.. WoW tworzy część ekipy która kiedyś zajmowała siię EverQuestem. To PVP dobrze nie wróży. Ludzie którzy znali sie na tym temcie akutalnie pracują przy GuildWars/Hellgate: London. (odszedli na samym poczatku prac nad wowem..). Ja im tam nie wierze..

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 02:41 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Cytuj:
In short, we want PvP to be participatory and not obligatory. I realize a lot of idealism appears to be against this at first, but we would still like to see how players interact with these upcoming additions.

Tak jak mowilem w dodatku beda lokacje zaprojektowane od poczatku dla world pvp bo poprostu upychac tego w istniejacych nie ma sensu


Tseric wie tyle o pvp ile ja o rozmnazaniu sie slimakow winniczkow...

http://pvpisnotsand.ytmnd.com/


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 11:58 
Cytuj  
Obrazek


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 17:42 
Cytuj  
@up
Świetnie obrazuje to szybkosć rozwoju pvp :]

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 19:31 
Cytuj  
@up
hehe dobre :D
Co do tematu to jeszcze zobaczymi jak bedzie to wygladac w praktyce. Moze jednak jakos to wyjdzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 01:34 
Cytuj  
Obrazek

world pvp w WoW :har:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 09:14 
Cytuj  
roball napisał(a):
dostalem nowy buff - "za zabijanie mobow w silithusie bedziesz dostawal wiecej repa".


Przeciez ten buff to mistrzostwo swiata. PVP jak nic!

:D


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 09:52 
Cytuj  
i tym ze uzyja istniejacych obiektow pisali wczesniej (a przynajmniej ja czytalem), tylko nie pamietam czy w jakims wywiadzie czy NIEBIESKI badziew na forum


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 10:18 
Cytuj  
a Buff w EPL jest jeszcze lepszy "Your Team Won" i to wszystko xD

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 11:36 
Cytuj  
Ciekawa rzecza jest jeszcze samo przejmowanie wiez w epl. O co chodzi z tymi walczacymi NPC w towerach? Piraci i nagie undead female.. WTF? :F

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 11:48 
Cytuj  
Z tego co gadałem z ludzmi kolo wierzy... Wierze przejmuje sie stojac koloniej odpowiednia dluga ilosc czasu, i chyba to sie sklauje wraz ze wzrostem ludzi stojacych kolo niej..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 12:03 
Cytuj  
Jeszcze wyjdzie na to ze w silithusie bedzie fajniej niz w epl :P Na PTR przynajmniej w epl sa okrutne zergi i zero teamworku. W syfilusie jest spokojniej i mozna trafic fajne 1v1. No i trzeba miec uber skill zeby biegac miedzy skorpionami z tym piaskiem.

Who control the spice, controls the universe.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 12:10 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wierze przejmuje sie stojac koloniej odpowiednia dluga ilosc czasu, i chyba to sie sklauje wraz ze wzrostem ludzi stojacych kolo niej..


*wieze
jeszcze prosciej sie nie dalo tego zrobic?!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 12:30 
Cytuj  
Cytuj:
Who control the spice, controls the universe.

BArdzo prosze nie wykorzystywac tego cytatu do okreslania tego czegos co sie dzieje w Silithus bo to poprostu obraza Herberta :P..
Mi sie EPL bardziej podoba Zergi ROX :P

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 12:31 
Cytuj  
Przynajmniej mogli normalne modele dobrac.. Nagie UD Female i piraci delikatnie mowiac SREDNIO pasuja do tego ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 13:24 
Cytuj  
cala nadzieja ze te outdoor obiekty to dopiero early stage jak napisali w deskrypcji PTR glownie teraz jest faza testowania x-bg

wieze w ep sux , praktycznie nie da sie na nie wejsc i snipowac hunterkiem co jest qrwa do zrobienia przez przedszkolaka , dobrze ze sa rozstrzelone i to troche rozladowuje traffic , no ale qwa tak trudno bylo walnac dwa keepy takie jak w bazie gejow w Menethil? , i jeszcze to pieprzenie tserika na US bordzie ze "koncepcja gry na to nie pozwala"
jak to qwa nie pozwala ? , jak jeszcze w dev team siedzieli ludzie z mozgiem to wlasnie wszystko bylo przygotowane na raid towns i contested teritory , to wlasnie takie eq-geeks jak tigole czy tseric zredukowaly wow do dungeon crawl .

silithus jest lepiej przystosowany terenowo - bo ciezko wyczuc gdzie sie spawnie gejzer wiec trzeba w malych ekipach biegac po calej zonie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 14:13 
Cytuj  
Wogóle Streic torepduje wszystkie ciekawe pomysly broniac najabrdziej bezsensownych gowienek jakie mozna wymyslec (talent tree magow ja do tej pory nie wiem jakicm cudem udalo mu sie przepchnac talent do armora..). BTW. On kiedys nie pracował przypadkiem dla SOE ?... Bo nie zdziwilbym sie jakby tak...
btw. to EQ- Kiddles, Geeki to bardziej inteligentna grupa komputerowych maniakow...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 14:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
(talent tree magow ja do tej pory nie wiem jakicm cudem udalo mu sie przepchnac talent do armora..)


Talent do armora jest zajebisty. Patchwerk pierdolnie cie za jedyne 15150 a nie 15200 :) Sam mam to wiem , nie ? :) (nudze sie w pracy jakby ktos pytal :P)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.