mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:18 
Cytuj  
Pytanie do Pana prowadzącego Dwutlenka oraz do innych duidów:
Jak się gra drzewkiem ? ;]

Pytanie dodatkowe:
Dwutlenek coś wspominał, że jak chodził w instancji kotkiem to wypadały itemki do Feral, itp.
Czy jak jakiś duid pójdzie robić za florę to co mu wypadnie? Gruszki czy jabłka? ;]



Dobra to teraz na serio: wypróbowywał juz ktoś ta formę ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:20 
Cytuj  
Kolejny Patch 355 MB.. Czyzby nowe rzeczy i naprawione bugi ? :) Mozliwe tez ze wkoncu moze dodadza cos innego niz tylko jedna instancje. W sumie miloby bylo wkoncu przejsc przez portal w Caverns of time. :)

A propo Bety obilo mi sie o uszy ze w grudniu ma byc open beta. Ale to tylko pogloski.


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:22 
Cytuj  
mmmm brzmi przyjemnie ;p.

moze blade's age mountains open? 8)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:23 
Cytuj  
W Caverns Of Time można spokojnie wchodzić, pierwsze dwa dungeony (Durnholde Keep i Black Morass) są otwarte już od jakiegoś czasu.


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:28 
Cytuj  
hmm to dziwne ale jak dobrze pamietam bylem tam doslownie 1 dzien temu,i wyskoczylo mi pare dziwnych rzeczy np kieds chcialem przejsc przez portal do Dawnych dziejow ( Tak to nazwijmy :lol: ) To wyskakiwalo mi ze niemam jakiegos tam quest zwiazanego z Caverns of Time a gdy chcialem wejsc do drugiego portalu pojawial sie komunikat o tresci ze nie uratowalem thrala z pierwszego poratlu. A do instancji ktora znajduje sie w centrum Caverns of time wyskakiwalo ze ta instancje nie jest jeszcze gotowa,

Tak wiec nie wiem ale czy my gramy na tych samych serwerach ? :)


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:29 
Cytuj  
zamzam napisał(a):
hmm to dziwne ale jak dobrze pamietam bylem tam doslownie 1 dzien temu,i wyskoczylo mi pare dziwnych rzeczy np kieds chcialem przejsc przez portal do Dawnych dziejow ( Tak to nazwijmy :lol: ) To wyskakiwalo mi ze niemam jakiegos tam quest zwiazanego z Caverns of Time a gdy chcialem wejsc do drugiego portalu pojawial sie komunikat o tresci ze nie uratowalem thrala z pierwszego poratlu. A do instancji ktora znajduje sie w centrum Caverns of time wyskakiwalo ze ta instancje nie jest jeszcze gotowa,

Tak wiec nie wiem ale czy my gramy na tych samych serwerach ? :)

Najwyrazniej tak, bo Caverns of Time robilem bez problemu jakies 2 tygodnie temu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 15:08 
Cytuj  
Bo na EU testowali też dystrybucje plików :)

Moje ostatnie quest rewardy:
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 17:19 
Cytuj  
Pierwsze większe miasto, do którego trafiłem to Shattrath. Na początek dostałem przewodnika, który oprowadził mnie po mieście, zarzucając taką ilością informacji, że nie wszystko spamiętałem.

Obrazek

Ogólnie sytuacja sprowadza się do tego, że w mieście znajdują się dwie frakcje Skrayersi (Blood Elfy), którzy przyłączyli się do miasta w jakiejś dużej bitwie. Najpierw walczyli po stronie Illidiana, potem obrócili się do niego plecami i dołączyli do miasta.
Druga frakacja to Aldorowie. To pierwotni obrońcy miasta (nowa rasa alliantów nie pamiętam jak się zwali).

Obrazek

Przewodnik uprzedził mnie, że pomiędzy tymi frakcjami istnieją spore zatargi z przeszłości i praca dla jednej frakcji będzie się odbijała na mojej reputacji u frakcji przeciwnej.

Obrazek

Nic nie wspominał o sztywnym podziale na Alliantów i Hordę, więc chyba będzie można wybrać dowolną z tych frakcji (co bardzo mi się podoba).


Ostatnio edytowano 31 paź 2006, 19:16 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 17:23 
Cytuj  
Dołączam sie do ostatniego zdania Tlena. Jak ktoś chce screeny z tej historii albo screeny z Shattrath to napiszcie, bo nie chce tego Wam szczerze mówiac pokazywac. W tym miejscu własnie skończyła się moja przygoda z betą... a przynjamniej przerwa bo nie chciałem więcej oglądać.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 20:07 
Cytuj  
Ja rowniez mam kilka pytan :>

  • Czy bardzo odczuwalna jest zmiana naliczania +healing? czy dostales jakies nowe umiejetnosci/talenty dzieki ktorym mozna nie myslec o tej zmianie jako nerfie?
  • Znalazlem gdzies, ze na lvl 70 Combat ratingi wygladaja tak:

    Cytuj:
    * Weapon Skill Rating: 3.9 rating grants 1 skill point
    * Defense Rating: 2.4 rating grants 1 defense skill
    * Dodge Rating: 18.9 rating grants 1% dodge
    * Parry Rating: 31.5 rating grants 1% parry
    * Block Rating: 7.9 rating grants 1% block chance
    * Hit Rating: 15.8 rating grants 1% hit chance
    * Spell Hit Rating: 12.6 rating grants 1% spell hit chance
    * Critical Strike Rating: 22.1 rating grants 1% critical strike chance
    * Spell Critical Strike Rating: 22.1 rating grants 1% spell critical strike chance
    * Haste Rating: 15.8 rating grants 1% haste
    * Spell Haste Rating: 15.8 rating grants 1% spell haste
    * Resilience Rating: 39.4 rating grants 1% less chance of being struck by any type of critical strike, and 2% less damage taken from critical strikes


    czy znasz formule na to? (tak zeby moc sobie wykalkulowac na dowolny level postaci)
  • jak wyglada sprawa punktow za PvP. Podobno zbiera sie jakies tokeny, ktore pozniej mozna wymieniac na nagrody. Jak ta sprawa wyglada dokladnie?
  • Jakies sugestie, jak sie przygotowac na dodatek ? Myslalem do tej pory, zeby sobie golda nazbierac, ale skoro - jak ktos wyzej wspominal - podczas levelowania od 60-> kasa leci tak szybko, to chyba jednak ten pomysl zarzuce ;) Co innego? sprzet? - pewnie szybciej sie bedzie levelowalo, ale znowu dylemat czy warto teraz inwestowac tak duzo czasu aby dostac niewiadomo jak duzy boost w levelowaniu pozniej (przypuszczam ze proporcjjonalnie nieoplacalny ;))

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 20:56 
Cytuj  
Keeper napisał(a):
Ja rowniez mam kilka pytan :>


[*] Czy bardzo odczuwalna jest zmiana naliczania +healing? czy dostales jakies nowe umiejetnosci/talenty dzieki ktorym mozna nie myslec o tej zmianie jako nerfie?

Nerf widac, ale jako rekompensate dostalismy przebudowe talentow. Talenty zwiekszajace healing mnoza dopiero po zsumowaniu calego bonusu +healing, a nie tylko base jak jest teraz. Downranking dalej jest oplacalny, tyle ze w mniejszym stopniu.
Cytuj:
[*] Znalazlem gdzies, ze na lvl 70 Combat ratingi wygladaja tak:

Cytuj:
* Weapon Skill Rating: 3.9 rating grants 1 skill point
* Defense Rating: 2.4 rating grants 1 defense skill
* Dodge Rating: 18.9 rating grants 1% dodge
* Parry Rating: 31.5 rating grants 1% parry
* Block Rating: 7.9 rating grants 1% block chance
* Hit Rating: 15.8 rating grants 1% hit chance
* Spell Hit Rating: 12.6 rating grants 1% spell hit chance
* Critical Strike Rating: 22.1 rating grants 1% critical strike chance
* Spell Critical Strike Rating: 22.1 rating grants 1% spell critical strike chance
* Haste Rating: 15.8 rating grants 1% haste
* Spell Haste Rating: 15.8 rating grants 1% spell haste
* Resilience Rating: 39.4 rating grants 1% less chance of being struck by any type of critical strike, and 2% less damage taken from critical strikes

czy znasz formule na to? (tak zeby moc sobie wykalkulowac na dowolny level postaci)

Z tego co sie orientuje, to nie ma takiej formulki. Musialbys sam poszukac w necie ile rating daje 1% efektywnego hit/crit/dodge/etc
Cytuj:
[*] jak wyglada sprawa punktow za PvP. Podobno zbiera sie jakies tokeny, ktore pozniej mozna wymieniac na nagrody. Jak ta sprawa wyglada dokladnie?

W topicu 'bronie za 14 range dla wszystkich' (czy cos w tym stylu ;x) jest wszystko dokladnie wytlumaczone.
Cytuj:
[*] Jakies sugestie, jak sie przygotowac na dodatek ? Myslalem do tej pory, zeby sobie golda nazbierac, ale skoro - jak ktos wyzej wspominal - podczas levelowania od 60-> kasa leci tak szybko, to chyba jednak ten pomysl zarzuce ;) Co innego? sprzet? - pewnie szybciej sie bedzie levelowalo, ale znowu dylemat czy warto teraz inwestowac tak duzo czasu aby dostac niewiadomo jak duzy boost w levelowaniu pozniej (przypuszczam ze proporcjjonalnie nieoplacalny ;))

Nic szczegolnego, chyba ze chcesz levelowac jewelcrafting. Wtedy warto byloby nazbierac matsow z miningu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 22:11 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nerf widac, ale jako rekompensate dostalismy przebudowe talentow. Talenty zwiekszajace healing mnoza dopiero po zsumowaniu calego bonusu +healing, a nie tylko base jak jest teraz. Downranking dalej jest oplacalny, tyle ze w mniejszym stopniu.


Pytanie podobne. Czy zwiekszenie ilosci staminy jest bardzo odczuwalne przy healowaniu? Wiadomo, ze teraz aby wyleczyc iles % HP trzeba bedzie miec duzo wieksza moc healing spella. Czy moze nowe ranki maja na tyle duzy heal, ze nie widzi sie tego?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 22:32 
Cytuj  
Teraz itemy dają taki +healing ze hej. Zwyczajny green na 60 lvlu potrafi mieć +50-100 healing.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 10:13 
Cytuj  
Ponawiam pytanie:
Czy ktoś już sprawdzał inne buildy dla druida oprocz ferala ?
Czyli resto(ciekawi mnie jak to drzewko sie prezentuje)
balance...

To samo pytanie ale odnośnie Shamana - widziałem narazie filmiki tylko z DW, a jestem ciekaw jak sprawuje sie elemental shammi czy tez resto ...
Noi najważniejsze pytanie dot. Shamiego; Czy mana tide totem daje w dodatku procentowo mane ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 10:47 
Cytuj  
Kod:
Noi najważniejsze pytanie dot. Shamiego; Czy mana tide totem daje w dodatku procentowo mane ?


Tak, 6%/3sec

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 10:52 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Kod:
Noi najważniejsze pytanie dot. Shamiego; Czy mana tide totem daje w dodatku procentowo mane ?


Tak, 6%/3sec


6% od czego ? Od ilosci many posiadacza totemu ?


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 12:21 
Cytuj  
Dana napisał(a):
wrong, 6% maksymalnej ilości many tego co ową manę uzyskuje.


Troche mi zajęło zanim dotarł do mnie sens tego zdania :)
Nie posługuj się takim wysublimowanym językiem, tu bywają prości ludzie, między innymi ja ;)

W skrócie każdy gracz poddany działaniu tego totemu odzyskuje 6% ze swojego mana pool.

P.S.
Trochę posprzątałem, proszę się nie gniewać. Chciałbym żeby temat pozostał w miarę czytelny.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 21:30 
Cytuj  
Nie warto marnowac czasu, rejestrowac druzyny 2v2 i dołaczac do drabinki!

Zapraszam wszytkich do gildii "raiders" jedyny wymog to lvl 65+. Serwer "Bloodmyst"


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 21:07 
Cytuj  
Czy Dranei tez juz sa w becie ( bo cos mi sie kolacze w glowie, ze dali tylko BE ) ? A jesli tak, to czy ktos moglby zarzucic screen, gdzie Dranei stoi obok krowki ? Jestem ciekaw, kt. z nich jest wiekszy :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 21:18 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Czy Dranei tez juz sa w becie ( bo cos mi sie kolacze w glowie, ze dali tylko BE ) ? A jesli tak, to czy ktos moglby zarzucic screen, gdzie Dranei stoi obok krowki ? Jestem ciekaw, kt. z nich jest wiekszy :)

Peace


Nie mam screena ale tauren jest większy, duzo większy. Dranei jest mniej więcej rozmiarów człowieka.
Tak przynajmniej jest ze strażnikami Dranei Shattrath.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.