mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 13:05 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Kwiatronus napisał(a):
Dzięki,
mining mam już znośny ale ten inzynier to nudny i malo zarobkowy... to chyba do miningu najlepszy blacksmithing jako uzupelniajacy jest... jak uważacie?


Eng nigdy nie był i raczej nigdy nie będzie profesją do celów zarobkowych.

inzynieria jest be bo trinket ma 30 sec cd i nie mozesz zmienic podczas walki - pozatym w TBC doszły jedynie zabawki

miałem mining i inzynier - zrobilem w 2 dni BS i w TBC jestem zachwycony.

BS dl awoja wymiata a mining - czego nie zużyjesz dla siebie sprzedasz bardzo drogo. dodatkowo jawelcrafting to masa kamyków które wykopiesz w TBC


_________________
psn


Posty: 48
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:44 
Cytuj  
Dzięki deshroom za tchnięcie nowego zapału do nowych pomysłów:)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 13:40 
Cytuj  
Mam shamiego i także mam inzynierie + minning - z tego co przeczytałem to inzynieria to teraz tylko parę zabaweczek i to cholernie drogich. Noi teraz mam dylemat, czy zmieniać tą inżynierię noi na co ?
zastanawiam się nad enchanting-iem... Hmmm a może odrazu leatherworking ze skinningiem ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 13:44 
Cytuj  
jewelcrafting + mining proponuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 13:57 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Mam shamiego i także mam inzynierie + minning - z tego co przeczytałem to inzynieria to teraz tylko parę zabaweczek i to cholernie drogich. Noi teraz mam dylemat, czy zmieniać tą inżynierię noi na co ?
zastanawiam się nad enchanting-iem... Hmmm a może odrazu leatherworking ze skinningiem ?
Mining na 100% zostaw

jawel vs blacksmith czy inne to wybór w zależności od klasy - dużo rzeczy jest BOP wiec jako warrior wziąłem 3 dzni przed tbc BS i wylewelowałem w 2 dni na 300 - kosztowało mnie 500g ale teraz by kosztowało 3 razy drożej (conajmniej)

inzynieria jest DEAD w TBC


_________________
psn

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:15 
Cytuj  
No narazie dead ale blue na forach blizza napisal ze przekazal whiny do devsow:p
tylko ze znajac zycie jezeli cos wymysla to wejdzie to za 2 miesiace...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:31 
Cytuj  
inżynieria zawsze była gorsza od każdej innej profesji bo dawała zabawki które można zastąpic zamiast konktetów a jak już cos im sie udało jak np. siatka to zaraz był nerf.

inżynieria była mi potrzebna do trinketów z ressistance dla tanka - ciesze się ze jestem casualem i nie mam inzynierii :P


_________________
psn

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:34 
Cytuj  
kilka zabawek z izynieri nie dalo sie zastapic - granaty ze stunem np.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:39 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
kilka zabawek z izynieri nie dalo sie zastapic - granaty ze stunem np.
jasne, dobre do pvp. robisz sobie granaty z thorium barów ? bo ja wolałem thorium bary sprzedawac niż w godzine wyrzucić 60 granatów czyli pewnie ze 100 g

fajne są żeczy trwałe oczywiscie alchemia ma nietrwałe i super sobie radzi ale pota moze łykac każdy a nie tylko alchemik

wole farmić axa, zbroje niż granat


_________________
psn

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:45 
Cytuj  
A to 100g wydac na?
Grajac premade vs premade battlegroundy, granaty dawaly bardzo duza przewage... ja kiedys mialem mining, opychalem tylko arcane crystale a reszte przerabialem:p Zreszta mozna robic z iron, a nie thorium.

Anyway nie ma co sie rozpisywac bo granaty tez znerfowali;) FIZZLE!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:47 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Zreszta mozna robic z iron, a nie thorium.
iron bar jest na AH droższy niż thorium :P


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:55 
Cytuj  
i afaik jest nerfniety ;)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 15:03 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Anyway nie ma co sie rozpisywac bo granaty tez znerfowali;) FIZZLE!

W jaki sposób ??


Deshroom - czyli pozostaje mi : jawel lub blacksmith.
Bo innej chyba możliwości nie widzę, zawsze miałem kiepsko z kasa aby brać jakaś profesje typu alchemie bez drugiej wspomagającej(tu herbalism)....
może enchanter ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 15:05 
Cytuj  
Enchanting tez jest bardzo drogi w levelowaniu. A Tailora raczej nie bedziesz chcial, zeby troche wspomoc.. (;

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 15:10 
Cytuj  
Farin napisał(a):
superXtra napisał(a):
Anyway nie ma co sie rozpisywac bo granaty tez znerfowali;) FIZZLE!

W jaki sposób ??


Deshroom - czyli pozostaje mi : jawel lub blacksmith.
Bo innej chyba możliwości nie widzę, zawsze miałem kiepsko z kasa aby brać jakaś profesje typu alchemie bez drugiej wspomagającej(tu herbalism)....
może enchanter ?


w ktoryms patchu pisali ze nie ma stuna powyzej 50 lvla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 15:12 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Deshroom - czyli pozostaje mi : jawel lub blacksmith.
Bo innej chyba możliwości nie widzę, zawsze miałem kiepsko z kasa aby brać jakaś profesje typu alchemie bez drugiej wspomagającej(tu herbalism)....
może enchanter ?
nie bierz enszanta, zawsze bedziesz walczył z kims kto bardziej spamuje czata albo ma lepsze recepty.

poprostu wybierz sobie profesje z której się ubierzesz a do niej odpowiednia zbieracką i nadwyżki sprzedawaj.

moim zdaniem na profesjach bez super recept nie da się lepiej zarabiac niz na normalnym grindzie a zbieractwo jest super herbalizm czy mining

mam alta 300 enchant i 300 tailor na lvl 37. ogólnie nie zarobisz za dużo na enchancie bo każdy lepszy enchant robi się za free w gildi chociażby po to żeby obcym nie dawać matsów, a na prostych enchantach zarobisz ze 200g dzienie al eto samo można wyfarmić w instansach a zawsze masz okazje na jakis bonus (drop czy coś)

btw jawel jeśli kręci Cię bo jest nowy a ja wziąłem BS ze względu na to że jestem casualem i chce sobie powoli farmić sprzet sam - 2h axe.


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 15:32 
Cytuj  
Taaa wziąłem kiedyś Lw dragonscale ze skinningiem i do pewnego lev. to nawet się ubierałem ale później to porażka ...
Jawel mnie nie kręci - ot traktuje to jako dodate, który można mieć bądź nie :p
Kupiłem dodatek i gram w WoW tylko dlatego żeby grać z innymi ludźmi których znam - trudno mi grać w grę MMO samemu :har:


Sumujac to wszystko to zostają mi trzy opcje - zostać z tym co mam bądź zmienić inżynierię na jewel - lub wybrać herbalism/skinning

No właśnie co do tego skinningu to jak wyglada zapotrzebowanie na skórki w TBC ? hmmm


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 17:38 
Cytuj  
Ja bym CI mimo wszystko polecił Enchanting bo dochód to nie tylko robienie komuś enchantów. Kasa z enchantingu to także dis-enchanting :)

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 17:41 
Cytuj  
desh diff to jest taki ze enchanty na ringi beda mogli miec TYLKO enchanterzy


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2007, 17:58 
Cytuj  
oski napisał(a):
desh diff to jest taki ze enchanty na ringi beda mogli miec TYLKO enchanterzy
to jakaś zaleta, zrobie sobie paladyna z jawelem to bede miał enchantera, jawela, bsa, miningx2 i tailora - wszo na 300+ i rządze :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.