mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 07:42 
Cytuj  
sorry za offtop ale co to za unitframes? (na screenie)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 07:55 
Cytuj  
Damien napisał(a):
sorry za offtop ale co to za unitframes? (na screenie)

ag_uf


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 08:02 
Cytuj  
To nie jest fake. Nie ma to jak powerleveling :wink:

@Sob
To jest quest reward z empow


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 08:30 
Cytuj  
Przegiecie. Z tego wynika, ze dla niektorych Blizz by musial dodatek wypuszczac co kwartal. Bez sensu gonienie za jak najszybszym dingnieciem 70l. Moim zdaniem zero funu. Dobrze ze jeszcze paczki z moja kopia nie dostalem - rozmawialem z kumplem wczoraj wieczorem, powiedzial ze nie daje rady grac. Duuuzy lag i mase ludzi, ktorzy "wyrywaja" sobie quest moby.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 08:35 
Cytuj  
Hm, ja tez jeszcze nie dostalem ale przyjdzie dzisiaj, u mnie na serwerze podobno nie ma lagow w outlandach , i ludki na 65 biegaja juz... Ja tez sie nie bede spieszyl z lvlowaniem :) poczytam sobie wszystkie questy, pozwiedzam itp ;]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 09:03 
Cytuj  
Na QT nie najgorzej:) Lagów brak za to o mobki questowe trzeba powalczyć:) XP leci jak szalony - 3 godziny grania wczoraj i 250 k xp...
Ale swoją drogą dawno nie miałem tyle przyjemności z WoWa:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 09:08 
Cytuj  
Dzis lub jutro bede mial swoja kopie dodatku..Moze sie rozluzni juz w poczatkowych lokacjach w Outlands i da sie spokojnie questy porobic :)

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 09:10 
Cytuj  
Paczkę wysłali masterlinkiem (cdp) już w piątek, a do dziś jej nie mam :) Dzwonię do masterlink z zapytaniem o status, pani mówi mi że już już na pewno, dała nawet nr telefonu do kuriera :) A Kurier jakiś zestresowany gbur mówi że mojej paczki nie widział. Teraz w centrali nie podnoszą słuchawki ... może zawinęli i sami grają ?:)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 09:11 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Dzis lub jutro bede mial swoja kopie dodatku..Moze sie rozluzni juz w poczatkowych lokacjach w Outlands i da sie spokojnie questy porobic :)


Wiesz ile osób dostanie jutro swoją kopię?

Jeszcze długo długo się nie rozluźni w outlandsach. Jak na moje oko to zawsze będą tam tłumy, to jest tylko kilka zon, co prawda dużych no a leveli 60+ jest teraz najwięcej praktycznie na każdym serverze.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 10:25 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Warszawa - Empik Arkadia - na oko jakies 30 sztuk o godzinie 21. I nie brakowalo na polce ani jednej, wiec pewnie sukcesywnie donoszone (znaczy sie - w magazynie maja wiecej).

Jest pracuje tam i przyznam szczerze ze wielkiego szalu nie ma, ktos przyjdzie kupi ktos zapyta. Mozna sie smialow wstrzymac, az sytuacja sie ustabilizuje na serwach i wtedy kupic.


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 10:45 
Cytuj  
cypis napisał(a):
To nie jest fake. Nie ma to jak powerleveling :wink:

@Sob
To jest quest reward z empow

ehh, juz widze http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=3441 - koles jest bohaterem :lol:

Cytuj:
Interview

[WoR]Teza: Can you introduce yourself quickly in a few words?

Gullerbone: I am french and 24 years old, a member of Millenium (french guild) since 1-2 months and I was the one playing the mage called Gawell for this exp rush, eventually I will reroll shaman to complete my PvP arena team.


[WoR]Teza: Whats your played time from 60 to 70? Which zone were you in when you reached lvl 70?

Gullerbone: It took me 28 hours to get from 60 to 70, and dinged 70 at 4:04 am (CET) on Januar 17. I was in Netherstorm (subzone: Mana forge) when i reached lvl 70.


[WoR]Teza: What was your preparation? How did you make it in such a short time?

Gullerbone: Cau (the 1st european lvl 60) and I planned the exp route step by steps, trying everything to make sure it was the most approriate, the groups organization with the guild Millenium and their members. Each member rotated using a definite order to help me to grind on mobs, mostly with AE, surrounded with several guildmates healers, tanks, pullers etc...

[WoR]Teza: How many people were involved in your leveling project?

Gullerbone: All 40 members were involved; Milleniums member were assigned to specific tasks and planning inorder to keep me leveling and the maximum rate.


[WoR]Teza: Was it 10-20 or more people killing mobs after you tagged them?

Gullerbone: Well at first we had be only 5 (during the first 10 hours or so) so that 10 of the members could get lvl 62. then in the morning we were 15 inorder to kill the mobs at a faster rate. Finally in the evening, everyone was involved and we could gather a 35 man raid to help me in netherstorm with our newly lvl 62 doing most of the job.


[WoR]Teza: Right, were you the only one playing Gawell from 60 to 70 for the whole duration 28 hours?

Gullerbone: I sure did, I slept form 2 to 10pm on monday (waked up 2 hours before TBC launch),so the physical preparation was a part of the plan.


[WoR]Teza: Fine, any last words?

Gullerbone: It has been a pleasure to do this with Millenium, I hope we come across other similar challenges in the futur, I am very gratefull to every Millenium members.

End


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 11:27 
Cytuj  
W Bydgoskim MM jest jeszcze parę(naście) sztuk, przed chwilą z tamtąd wróciłem.

btw. prawe kompa rozwaliłem, jak się okazało że cdkey is not valid. Potem się okazało że to nie "5" ani "S" tylko "6"...poprostu źle wydrukowało :)

Co do kolesia z 70, imho całkowity bezsens. Psuć sobie zabawe tylko żeby być pr0firstlvl70intehworld.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 11:47 
Cytuj  
Lvl 70 ding jest tym samym co world first kill imo, zeby to osiagnac trzeba sie przyłożyć i to ostro, tak wiec gz dla tego pana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 11:49 
Cytuj  
Ta trzeba się przyłożyć, 35 ludzi za nim biegało i zabijało stagowane przez niego moby. On chyba tylko kompres to czoła przykładał co by wytrzymać te 28h.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 12:31 
Cytuj  
Cewnik, kroplowa i jazda.
Ja tam dla niego rispektu nie mam zadnego. Dla mnie to zenada jest i tyle.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 12:32 
Cytuj  
cypis napisał(a):
To nie jest fake. Nie ma to jak powerleveling :wink:

@Sob
To jest quest reward z empow


wtf? z tych empów o których myślę? z braci? a jak to możliwe,1-szy raz o takim czymś słyszę. Tak czy siak, dla mnie koleś nie jest bogiem tylko ostro świrniętym magiem ;p. Weź takiego na 70 levelu spotkaj jak sobie levelujesz 61/62. GL :0 :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 16:42 
Cytuj  
koles bedzie teraz caly dzien spal nim sie charkiem zacznie bawic ;)
a potem bedzie robil pewnie questy z ludzmi z gildii, nabijajac sobie golda ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 16:59 
Cytuj  
poco ludki juz teraz po 10k maja, a jedyny wiekszy wydatek w bc to fast flying mount


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 22:07 
Cytuj  
i poty, tych nigdy za wiele ;)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 22:18 
Cytuj  
Ta osoba prawdopodobnie miala dostep do bety. Pewnie tam zrobil q i ma zero funu z ponownego odrabiania panszczyzny.

Aby tak zaprojektowac lewelowanie na pewno gral juz w bete i sie orientowal gdzie sa odpowiednie moby. Lewelowali przecierz w zonie z mobkami lvl 65-70. Raczej jest niemozliwe aby scout`owali mu ludzie na 60-62 lvl szukajac dobrych spotow do aoe grindu.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.