mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 18:27 
Cytuj  
Nadzwyczajnych ?? np jakich ??;>

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 18:45 
Cytuj  
"Greetings!
Gralem z kumplem na jednym koncie bo nie stac nas bylo na 2 osobne. Obaj pochodzimy z ubogich rodzin. Jednak teraz, gdy siedze 23h na dobe w grze i zarabiam na abonament sprzedajac golda, stac mnie na wlasne konto. Czy mozecie zrobic wyjatek i przetransferowac moja gnomke maga na 18 lvlu na moje konto z innym imieniem i nazwiskiem niz to, na ktorym znajduje sie aktualnie? Dodam tylko, ze jest to gnomka z rozowymi kucykami, wezcie to pod uwage!
Best Regards! Podpis"

Teraz wystarczy czekac na maila z potwierdzeniem, ze zgadzaja sie ;)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 20:11 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
"Greetings!
Gralem z kumplem na jednym koncie bo nie stac nas bylo na 2 osobne. Obaj pochodzimy z ubogich rodzin. Jednak teraz, gdy siedze 23h na dobe w grze i zarabiam na abonament sprzedajac golda, stac mnie na wlasne konto. Czy mozecie zrobic wyjatek i przetransferowac moja gnomke maga na 18 lvlu na moje konto z innym imieniem i nazwiskiem niz to, na ktorym znajduje sie aktualnie? Dodam tylko, ze jest to gnomka z rozowymi kucykami, wezcie to pod uwage!
Best Regards! Podpis"

Teraz wystarczy czekac na maila z potwierdzeniem, ze zgadzaja sie ;)


Wszystko sie zgadza... Tylko ze blizzard moze sprawdzic od kiedy to drugie konto jest zalozone. Jezeli jest nowe to ok... Jezeli ma juz 2/3 lata to juz nieciekawie.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 15:15 
Cytuj  
Jesli przenosisz tylko z acc -> acc nie zmieniajac przy tym servera to nie.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 16:36 
Cytuj  
Nie ma szans. Chyba, ze Twoj nick jest dla kogos w jakis sposob obrazliwy etc. i ten ktos Cie zareportuje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.