mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:36 
Cytuj  
simo napisał(a):
A ja mam nadzieje, ze w ktoryms z kolejnych patchow zobaczymy wreszcie to na co czeka wielu, wielu graczy, czyli... haidressera lub fryzjera po naszemu :]

Na Suggestions forum ten topic jako jeden z nielicznych ma juz 14 stron... Oczywiscie zadnego wpisu blue jak narazie.

Jesli ktos jest zainteresowany link:

http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... &pageNo=14


Taa, jesli ktos ma świadomość ze nie umie grać, to najwazniejsze co mu w WoW zostaje to aby ładnie się ubrac i wygladac :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:47 
Cytuj  
Copperfield napisał(a):
Taa, jesli ktos ma świadomość ze nie umie grać, to najwazniejsze co mu w WoW zostaje to aby ładnie się ubrac i wygladac :)


Znaczy , że jak im bardziej jak łachmaniarz chodzisz tym bardziej uber jesteś??

No to ludzie grajacy UD są all pro imao.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:49 
Cytuj  
Do P. Libero i Shadowclaw : chodzi mi o to ze chyba sa wazniejsze sprawy od kolory fryza czy rajtek rogala.
A spamowanie oficjalnego forum konczy sie tym ze devs biora sie za , imho pierdoły nic nie wnoszace do samej rozgrywki, a olewaja poprawianie bugow,inst, skili itd .

tez chcialbym zeby moja gildia miala np guild hall z zawieszonymi glowami bosow przez nas ubitych , miejsce do skladowania gratow , wlasna stajnie itd.
2 sprawa ze blizz zarabiajac tyle kapusty jakos malo sie stara bo zwiekszenie rage dla warka nie wymaga umyslu 10 Einstainow i 300 kompow DeepBlue.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:56 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Do P. Libero i Shadowclaw : chodzi mi o to ze chyba sa wazniejsze sprawy od kolory fryza czy rajtek rogala.
.


Jakie ? Sam napisałeś że grasz dla FUNU .


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 15:59 
Cytuj  
@ up:
Zgadzam sie, blizz moglby sie troszke bardziej wysilic. Naprawa bugow powinna byc priorytetowa, a drobne sprawy mogly by byc zalatwione w 1 dzien malym hotfixem. Czemu tego nie robia? To dla mnie zagadka. A postawienie 1-go NPCa do zmiany fryzur tez nie wymaga duzego nakladu czasu imo...

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:06 
Cytuj  
Nie zapominajmy, że to MMORPG. Takie tematy jak housing, zmiana wyglądu czy crafting to nieodłączne części tego typy gier.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:35 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Nie zapominajmy, że to MMORPG. Takie tematy jak housing, zmiana wyglądu czy crafting to nieodłączne części tego typy gier.


To WoW nie byl do tej pory MMORPG skoro teraz dopiero maja zamiar wprowadzic housing?

Zmiana wygladu? Hmm tu chyba bardziej chodzi o statystyki niz o kolor/krój ubranka. (Do Shadowclaw - jesli zielona zbroja ma +10 stamina, a niebieska +5 stamina - to tak zgadzam sie z Toba! Mimo tego ze uwielbiam kolor niebieski to w tym wypadku jednak wybiore zielony! Jesli uczesanie wlosow na irokeza da mi wiecej statystyk niz dready to bede biegal gnomem z pieprzonym irokezem)

Z craftingiem sie zgodze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:46 
Cytuj  
Powiem tak: WoW był i jest MMORPG tylko niestety okrojonym. Statystyki to nie wszystko.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:49 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Do P. Libero i Shadowclaw : chodzi mi o to ze chyba sa wazniejsze sprawy od kolory fryza czy rajtek rogala.
.


Jakie ? Sam napisałeś że grasz dla FUNU .

a np zdazylo mi sie wipe przez moby atakujace przez podloge inst...
a 10 dni naprawy hp bar peta to pikus?

dla mnie FUN to : przylaze po robocie , wlaczam WoW-a , sluchawy na uszy ide do inst albo na BG.Cos jest skopane to zaczyna sie koniec"FUNU".

Dla mnie WoW moglby byc czarno-bialy .
Wiecej niepotrzebnych gowien , wiecej bugow.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:53 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Do P. Libero i Shadowclaw : chodzi mi o to ze chyba sa wazniejsze sprawy od kolory fryza czy rajtek rogala.
.


Jakie ? Sam napisałeś że grasz dla FUNU .

a np zdazylo mi sie wipe przez moby atakujace przez podloge inst...
a 10 dni naprawy hp bar peta to pikus?

dla mnie FUN to : przylaze po robocie , wlaczam WoW-a , sluchawy na uszy ide do inst albo na BG.Cos jest skopane to zaczyna sie koniec"FUNU".

Dla mnie WoW moglby byc czarno-bialy .
Wiecej niepotrzebnych gowien , wiecej bugow.

Pozdrawiam

/joke
To może pora się przenieść na jakiegoś MUD'a? :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 16:59 
Cytuj  
Nieee, to akurat taki człowiek co nie ma funu z gry, ale jednak gra. I się do tego jeszcze żali, że jest biedny bo mu takiej gry nie zrobili jaką sobie wymarzył.

Cancel account imo.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 17:09 
Cytuj  
A moze dla niektorych funem jest uczestnictwo w kreowaniu gry w stworzonym do tego celu forum Suggestions? :roll:

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 19:59 
Cytuj  
Yaroos,

Kazdy szuka w grze czegos innego. Ludzie sa tak rozni, ze dla kazdego fun bedzie czyms innym z milionami najrozszniejszych odcieni.

Dla mnie staty i jakosc itemow sa wazne i zwracam na nie uwage, ale na rowni stawiam tez atmosfere gry, cala sfere wizualna...
Klimaciarz ze mnie i np. po ogladnieciu artsow Space Marinsow z WH40k, albo Warrior Priesta z Warhammera, mam ochote ogolic swojego warka na 0 :) Innym razem znowu cos innego...

Ty na to nie zwracasz uwagi, ale ja nie potrafilbym cieszyc sie gra w oderwaniu od swojej postaci. Musi dawac mi satysfakce w calosci. Dlatego zdarzaly mi sie rerolle, raz nawet bardzo kosztowny, tylko np. dlatego, ze znienawidzilem swoje imie...
Dlatego tez nigdy nie zrozumie ludzi grajacych w gry typu Tibia.

Libero, popieram...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 20:27 
Cytuj  
Libero napisał(a):
A moze dla niektorych funem jest uczestnictwo w kreowaniu gry w stworzonym do tego celu forum Suggestions? :roll:


Raczej "funem jest wrażenie w uczestniczeniu w kreacji gry". Oni i tak zrobią po swojemu i znerfują twoją klasę ;)


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 07:51 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
a czytajcie dalej:O
Cytuj:
# Guild Bank
# Guild Housing
# Dismiss pets upon flying
# Last name for character names
# Mini-games

Kogos wyobraźnia ponizoła :D

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 09:19 
Cytuj  
@Yaroo

To polecam Tibie.

@Copperfield

Dokładnie o to mi chodzi , nie chcę sobie gimpowac statów żebym mógł polatac tak ubrany jak mi sie podoba.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 09:46 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Do P. Libero i Shadowclaw : chodzi mi o to ze chyba sa wazniejsze sprawy od kolory fryza czy rajtek rogala.
.


Jakie ? Sam napisałeś że grasz dla FUNU .

a np zdazylo mi sie wipe przez moby atakujace przez podloge inst...
a 10 dni naprawy hp bar peta to pikus?

dla mnie FUN to : przylaze po robocie , wlaczam WoW-a , sluchawy na uszy ide do inst albo na BG.Cos jest skopane to zaczyna sie koniec"FUNU".

Dla mnie WoW moglby byc czarno-bialy .
Wiecej niepotrzebnych gowien , wiecej bugow.

Pozdrawiam

/joke
To może pora się przenieść na jakiegoś MUD'a? :wink:


gralem wystarczy :)

do whiteman : cancel ur brain ! oooo it's done... i see...

Simo - Oczywiscie ze gra musi dawac satysfakcje w calosci . ale imho poprawianie techniczne i mechaniki w grze jest wazniejsze niz dodanie mazidla do kudlowa wg niektorych to jest priorytet.Poza tym kupujac WoW
widac ze grafa nie jest tu No 1, prawda ?Strone wizualna sie zna przed zakupem, mechanike ,bugi itp rzeczy zaczynaja przeszkadzac jak zakupiles WoW i pograles tez 2-3 miechy, zwlaszcza jak pojawiaja sie po kolejnym patchu.

Co do crafting - no to czemu wielu pisze ze : dropnalem inz, alch, jc bla bla
bo mi sie nie oplaca i mam mining/skining/herbs ?
wg mnie crafting tez nie jest tak do konca ok ? powiecie : mam dla bop itemkow ? zrobienie samemu frozen shadoweave set - ponad 4miesiace jak dobrze licze...

Have Fun

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 09:49 
Cytuj  
jest jakies eta na ptr / live 2.1 ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 11:25 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
jest jakies eta na ptr / live 2.1 ?

soon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.