mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 22:17 
Cytuj  
Aktualnie np w gram.pl masz do wyboru dwie wersje gry jako pre-ordery:
Online Pre-Order za 9.99zł - umozliwia gre od 14 kwietnia czyli 10 dni przed premiera, daje mozliwosc po premierze kupna "pakietow" abonamentowych, 6 miesiecy lub dozywotnio
Pre-Order ~149zł - to normalna wersja pudelkowa umozliwiajaca gre od 24 kwietnia, to zawiera miesiac za free i rozne smieci

Jeszcze cos o tym za 9,99zł, dostaje sie plyty, bonus item, jakies duperele reklamowe, ale po 24 kwietnia musimy wklepac im cd-key z normalnego pudelka z gra lub poprostu rozpoczac gre w dniu premiery kupujac normalne pudelka w okolicach 140-150zł, standartowo zagranica duzo taniej, 110-115zł z kosztami wysylki do polski.

Pan Samochodzik napisał(a):

1) Czy jest okreslony maksymalny lvl postaci tak jak w WoWie ?
2) Jak duzy jest swiat (porownujac do WoWa) - dodatkowe pytanie:
Czy mamy mozliwosc zwiedzenia calego Srodziemia ? Bo nie chcialbym, zeby sama gra zawierala np: Shire, a cala reszta miala przyjsc w jakichs dodatkach i patchach.
5) Mowicie, ze nie ma klas takich jak magowie.. no akurat w Srodziemiu magia to bylo faktycznie cos niezwyklego, raczej nikt na codzien frostboltow nie pociskal, ale czy tworcy gry planuja jakies klasy magiczne ?
6) I ostatnie pytanie, czy bedzie ladnie dzialac na PIV 3ghz, GF6600GT ?
(w WoWa gram praktycznie na max. detalach i mam ladne 30-45 fps na ogol).


1. 50lvl, na EU becie grali ludzie do 50lvl, na US becie max 15lvl bo mozna zostawic jak ktos kupi pre-order, devsi pisza o 60-70lvl.
2. Swiat dostepny na becie jest duzo mniejszy, jest to 1/4 dostepnego swiata, po premierze ma byc reszta dodana, a w porownaniu do WoW, jak jeden kontynent lub troszke mniej.
5. Podobnie jak w innych grach tu tez devsi wprowadzili magow na prosbe graczy, ale przyznam ze calkiem to fajnie wyszlo bo nie wyobrzam sobie by na serwerze byl jeden mag :)
6. Bedzie chodzic na max detalach, co do ram-u 1gb troszke za malo, 1,25gb starcza na full detale.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 01:16 
Cytuj  
Ja z przyczyn technicznych muszę się zadowolić WoW'em i LOTR'em. A tak bym chciał pograć w tego Vanguarda ;/. Powinni bardziej dopracować ten silnik bo na najniższych ustawieniach jakie mogą być VG zacina się co krok :P. A przykładowo WoW chodzi pięknie na najwyższych -_-

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 01:29 
Cytuj  
Cytuj:
5) Mowicie, ze nie ma klas takich jak magowie.. no akurat w Srodziemiu magia to bylo faktycznie cos niezwyklego, raczej nikt na codzien frostboltow nie pociskal, ale czy tworcy gry planuja jakies klasy magiczne ?


To samo można powiedzieć o Krasnoludach. Ile przewinęło się ich przez trylogię ? Ojej tylko 1.
W Hobbicie było więcej, ale to inne czasy...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 07:05 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
5) Mowicie, ze nie ma klas takich jak magowie.. no akurat w Srodziemiu magia to bylo faktycznie cos niezwyklego, raczej nikt na codzien frostboltow nie pociskal, ale czy tworcy gry planuja jakies klasy magiczne ?


To samo można powiedzieć o Krasnoludach. Ile przewinęło się ich przez trylogię ? Ojej tylko 1.
W Hobbicie było więcej, ale to inne czasy...

dla mnie krasnoludy to "normalka" - od trylogii Tolkiena wole o wiele bardziej (tez osadzona w Srodziemiu) trylogie Nika Pierumowa "Pierścień Mroku" :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 09:41 
Cytuj  
Pograłem i mieszane uczucia, walki są beznadziejne, nic w nich nie wciąga, jednak ma fajny klimacik i mega fajnie zrobiony świat, o niebo lepszy niż ten co widze w WoWie. Shire wyglądało genialnie, co rusz jakieś chatki, pola, po kilkunastu minutach poszukiwać znalazłem także Bag End. Jeden z najładniej wyglądających światów. Osobiście gra mnie nie pociągnęła tak bardzo, ale nie było też aż tak strasznie źle. Do tego dochodzi dożywotnia subskrypcja, kosztowna, ale dla fanów tej gry cholernie opłacalna.

Warhammer ? hmm, po obejrzeniu filmików podchodze już z większym dystansem, grafa prawie jak w WoW a walki wygladały komicznie, kupa błysków, śmiesznych dźwięków, no nic, moze to jeszcze poprawią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:05 
Cytuj  
Moldar napisał(a):
Warhammer ?
..
grafa prawie jak w WoW a walki wygladały komicznie, kupa błysków, śmiesznych dźwięków,.


bo Warhammer jest robiony na ASIAN STYLE :)


_________________



*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:07 
Cytuj  
Osobiscie bym nie porownywal grafiki z wow z lotro bo to tak jakby porownac kreskowke do filmu

Lotro akurat ma bardzo fajne pve, narazie jest jedna frakcja, ale mozliwe ze w przyszlosci (np w dodatkach) bedzie i druga strona ;) Niestety, huraganek w swojej inteligencji niepokazal nic pvp wiec niewiele mozna powiedziec o monster play... co do plastiku itp to sam nie oczekiwalem by ta gra byla warta uwagi, ale jak pogralem w bete to okazala sie calkiem ciekawa.


pozatym - ludzie, jaki jest qwa sens oceniac grafike, animacje itp po becie.... ta gra jeszcze nie wyszla, a pewnie nawet jak wyjdzie to tradycyjnie nie wszystko bedzie do konca dopracowane... zreszta z tego co widzialem w becie to i tak niema jakichs drazniacych bugow...


to tylko moje zdanie, mam nadzieje ze wowkidz i tak zleja co powiedzialem i nawet nie wyprobuja tej gry :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:12 
Cytuj  
Asztonku, bo PvP w US Becie nie ma, gdyz jest cap 15 lvl, a by grac Free People vs Monsters trza miec chyba minimum 40 lvl
Tak wiec jako Monster moglem walczyc co najwyzej z NPCami Free People, zywi gracze nie maja w US becie takiej mozliwosci.


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:40 
Cytuj  
wie ktoś może jak wygląda hi-end w LOTRO? bo narazie to co widziałem to jest poziom "LOTRO'wego barrens", nawet ludzie piszę barrens chat :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:42 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
pozatym - ludzie, jaki jest qwa sens oceniac grafike, animacje itp po becie....


bo w dwa tygodnie nie zmienia engine ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:46 
Cytuj  
oj zdziwilbys sie ile mozna zmienic... ktos pamieta jeszcze beta testy eve online ? na jakis miesiac przed releasem grac sie nie dalo ze wzgledu na gigantyczna ilosc bugow... tyle tego bylo ze wszyscy byli pewni ze gra niepociagnie dluzej niz miesiac-dwa


huraganku: to moze bylo wrzucic eu bete ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:50 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
huraganku: to moze bylo wrzucic eu bete ?


niestety spoznilem sie na nia :)


_________________



**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 12:26 
Cytuj  
A tak przy okazji, wie ktos moze jak to jest w przypadku zamowienia ( gram.pl ) zestawu pre-order ( czyli owe 10...czy 8 dni przed ) i LOTRO tzn wysla mi wpierw pre-rder a nastepnie po premierze LOTRO czy moze odrazu do pre-orderu dadza LOTRO lub co najgorsze po przemierze przysla owy pre-order i LOTRO ( tylko w takim razie jaki bylby sens sprzedawania tego razem ) ????

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 15:32 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
warhammer online

EVE-Online.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 15:48 
Cytuj  
ja ci radze WoW

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 15:59 
Cytuj  
Słyszałeś on ci radzi! :]


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 16:03 
Cytuj  
Jack Pirat ty weź lepiej nikomu nie radź, zabieram zabawki i sio na inne forum


_________________
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 16:05 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Jack Pirat ty weź lepiej nikomu nie radź, zabieram zabawki i sio na inne forum



Varenthin wydaje ci sie ze jak napisales z 300 postow to jestes juz najlepszy na forum itp??

patrz na siebie a nie na innych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 16:13 
Cytuj  
po przeczytaniu twoich postów dochodzę do wniosku, że dostałeś łącze internetowe na komunię i teraz tylko spamujesz to forum swoimi głupimi postami/topicami typu:
Cytuj:
Wie ktos jaka (((poczta))) internetowa jest najszybsza?

Thx z góry

Jack Pirat napisał(a):
Witam.

Znalazłem jakis mmorpg knights. :lol:

grałem w to 2dni i powiem ze fajna gierka :]
jest duzo ras do wybrania so skille itp :roll:
gra jest przez www :)
jest to polska gra 8)

LINK www.knights.pl
:] :] :] :]

MAM NADZIEJE ZE SIE SPODOBA :D :D :D

itp. itd.
aha jest masa osób które mają więcej postów, więc nie jestem najlepszy :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 17:51 
Cytuj  
Jack Pirat napisał(a):
Varenthin napisał(a):
Jack Pirat ty weź lepiej nikomu nie radź, zabieram zabawki i sio na inne forum



Varenthin wydaje ci sie ze jak napisales z 300 postow to jestes juz najlepszy na forum itp??

patrz na siebie a nie na innych.

Ja mam ponad 1400 i popieram Varenthin. Kto jest ze mna ? :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.