mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 10:29 
Cytuj  
luzik sprzedałem kilkadziesięt itemków i poczta mi się pierdaczy na wspak i dookoła, co mnie specjalnie juz nie wnerwia bo i tak się zalogowac nie mogę :]

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 12:24 
Cytuj  
Mi nie działa Vent razem z WoW-em, w ogóle nie wykrywa push-to-talk, a jak raz na ruski rok zaskoczy to idzie taki szum i trzeszczenie, że można ogłuchnąć.

Od wczoraj przeglądam eu i us supporty, blizz ogólnie w tym punkcie zlał ludzi :).

Widziałem tylko tipy od innych graczy - włączyć Vent przed WoWem - pomaga gdzieś tak ~10% userów.

Uruchamiać Vent jako admin - pomaga niektórym userom Visty, ja mam XP więc...

Żeby jeszcze był chociaż crapowaty in-game VC ale nie, też jeszcze nie dali.

QQ


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 12:41 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Uruchamiać Vent jako admin - pomaga niektórym userom Visty, ja mam XP więc...
problem zwykle tkwi w driverach do kary dzwiekowej lub ustawieniach mikrofonu w windowsie, rozwiązań problemu mikrofonu jest około miliona dlatego się nikt tego nie chce tykać.
pomagałem wielokrotnie ludziom przy różnych grach i w 99% przypadków problemów mica były to sterowniki i ich ustawienie - nic wspólnego z grą

btw. u mnie na viscie wszystko oki :wink: (nie odpalam niczego z contekstowego Run As Administrator - nie potrzeba)

EDIT: btw moze popróbuj właczyć wyłaczyć hardware Sound Acceleration w wowa sound settings


_________________
psn

*

Posty: 98
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 13:54 
Cytuj  
odkad spatchowalem gre, przy kazdej probie ladowania swiata wiesza mi sie komp. skasowalem cache, WTF i addons ale to nie pomoglo. reinstall tez nic nie zmienil. wie ktos jaka moze byc tego przyczyna?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 14:47 
Cytuj  
Dziwne, właśnie też zauważyłem że jakby dłużej trwa załadowanie grafik przy logowaniu do gry postacią w Orgrimmar, dłużej widzę cienie zamiast postaci. Ale jak się już załaduje to jest ok.


_________________
O.o

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 15:03 
Cytuj  
Mam to samo... Ale kurde wydaje mi sie ze grafa jakas ciut lepsza jest :)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 15:16 
Cytuj  
Jestescie przewralizwieni. Szybkosc wczytywania modeli AFAIR zalezy od lagow na serwerze (szybko wysylania info o polozeniu poszczegolnych obiektow).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 15:26 
Cytuj  
hehe ja już się boję, co będzie jak włączę WoW'a, zawsze lagi miałam (słaby sprzęt) to co teraz... :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 15:37 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
hehe ja już się boję, co będzie jak włączę WoW'a, zawsze lagi miałam (słaby sprzęt) to co teraz... :D


/quit game ?? :o


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 13:36 
Cytuj  
ktos robil DE epikow spadajacych z headless horseman'a ? Da sie ? Co daje ?

free epix mine ? =]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 14:27 
Cytuj  
Po tym updajcie zauważyłem, że latency sadło i fpsy o 10-15 klatek w górę poszły :) i momentami jakoś grafika lepsza się wydaje ( nie zmieniałem ustawień). Zmienili też chyba coś w dźwięku bo jakoś EAX lepiej działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 14:37 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Po tym updajcie zauważyłem, że latency sadło i fpsy o 10-15 klatek w górę poszły :) i momentami jakoś grafika lepsza się wydaje ( nie zmieniałem ustawień). Zmienili też chyba coś w dźwięku bo jakoś EAX lepiej działa.
ta to mozliwe bo na viscie mi wow działa szybciej niż na xp a zmieniałem w dniu pacza :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 16:48 
Cytuj  
Dzwiek jest lepszej jakosci, grafika chyba nie, osobiscie nie widze zmiany, fps mam takie same, za to jak instalowalem viste pol roku temu to wydajnosc skoczyla o 5-10 fps, ale zapewne bylo to spowodowane tym ze czysty komp, czysty system itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 18:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dzwiek jest lepszej jakosci, grafika chyba nie, osobiscie nie widze zmiany, fps mam takie same, za to jak instalowalem viste pol roku temu to wydajnosc skoczyla o 5-10 fps, ale zapewne bylo to spowodowane tym ze czysty komp, czysty system itd.
ja ostatnio miałem viste w grudniu, teraz wydajnośc skoczyła ale wydaje mi się że to głównie kwestia coraz lepszych sterowników (wciąż sa kiepskie, ale lepsze niz wtedy)
w panelu sound wowa jeszcze się nie ogarnąłem ale musze potestowac bo dodali sporo suwaków :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 18:48 
Cytuj  
Dzwięk jest rewelacja, skilluje sobie mining w Burning Stepes, stoje, a obok mnie ten czerwony szczur przeszedł i mi z prawej na lewą stronę wszystko przeszło z tego dzwięku jak tuptał po ziemi ;p. Do tego nareszcie centralny jest głośny i słychać go normalnie jak inne głośniki.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 18:50 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dzwięk jest rewelacja, skilluje sobie mining w Burning Stepes, stoje, a obok mnie ten czerwony szczur przeszedł i mi z prawej na lewą stronę wszystko przeszło z tego dzwięku jak tuptał po ziemi ;p. Do tego nareszcie centralny jest głośny i słychać go normalnie jak inne głośniki.

Wreszcie ruszyli dupska i EAX normalnie chodzi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:58 
Cytuj  
Ta wkoncu mozna normalnie dzwiek wielo kanałowy ustawić. Ostatnio jak włączałem to poprostu dziwięku nie było :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.