mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 17:13 
Cytuj  
Ja tam nie widze problemu.... na ah matsy sa tansze, BG to ogolnie prequest do aren zeby miec sprzet, a na arenach boty nie graja ;) imo lepszy bot ktory biega i chociaz cos tam zaatakuje a moze nawet zabije a nie kolo stojacy i obracajacy sie przed jaskinia ....

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 17:28 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ale jezeli chodzi o BG to nie mam kompletnie nic przeciwko temu, glownie z tego powodu ze to wina blizzarda.


Takie polskie...
Cos w stylu "nasza bieda nas rozgrzesza. Zal.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 18:17 
Cytuj  
Ja botuje "tylko" na AV bo to jest najbardziej zrypane BG jakie do tej pory powstało :roll:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 18:43 
Cytuj  
Czy banujac "bociarzy" banuja tez dualboxy, multiboxy? Bo w sumie zasada dzialania takiego softwarowego dualboxa, jest IDENTYCZNA jak bota. Zewnetrzny program wysyla zdarzenia do okna wowa. Nie interesowalem sie banami, wiec przyznam ze nie wiem, moze "boxy" sa tak samo nielegalne i tepione. Ja uzywalem do levelowania, grania bg, a nawet arenek i nigdy warninga ani zadnej innej nieprzyjemnosci nie mialem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 18:51 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Ale jezeli chodzi o BG to nie mam kompletnie nic przeciwko temu, glownie z tego powodu ze to wina blizzarda.


Takie polskie...
Cos w stylu "nasza bieda nas rozgrzesza. Zal.

Wiesz co. WYJDZ.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 21:55 
Cytuj  
Moj pierszy waring za botowanie :P 3 h suspension :P


aha i jak narazie urzywam z grupa znajomuch jednego bota do av i jeszcze nikt nie dostal bana :P


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 22:01 
Cytuj  
używam


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 22:05 
Cytuj  
Warden dobrze spisywal sie w wylapywaniu maphackerow w Starcrafcie i Warcraft 3 jak widac z wowem nie daje rady :P chyba wyjdzie na to ze niedlugo jak wyjdzie aoc i warhammer to ludzie beda w to grac a w wowie same boty zostana :P


Posty: 43
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 22:59 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Sinthar napisał(a):
Moj pierszy waring za botowanie :P 3 h suspension :P


aha i jak narazie urzywam z grupa znajomuch jednego bota do av i jeszcze nikt nie dostal bana :P


PiroX ?

przerobiony pirox jest niewykrywalny ale kłopot jest w tym, że jednak od czasu do czasu dostajesz raporty, a jak dostaniesz ich kilka to masz bana i to nie odrazu ale po kilku godzinach.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 23:16 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wiesz co. WYJDZ.


Wlasciwie to bym wyszedl, ale miedzy pseudo flexami botujacych pr0 czasem mozna sie na tym forum czegos ciekawego dowiedziec, wiec stfu i idz nabijac honor na AV mastahu.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 23:28 
Cytuj  
kek o jakim przerobieniu mowicie ?


btw w dobie dzisiaszych premadow to nikt raczej na afk-ow nie patrzy w ciagu dnia . za to w nocy jest to juz dosc ryzykowne


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70


Posty: 43
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 23:51 
Cytuj  
Mówimy o przerobieniu polegającym na drobnej zmianie kodu źródłowego (publicznie dostępnego tak btw)
Cytuj:
btw w dobie dzisiaszych premadow to nikt raczej na afk-ow nie patrzy w ciagu dnia . za to w nocy jest to juz dosc ryzykowne

Z tego co ja widziałem to większość raportów dostawałem w ciągu dnia. Mam troche screenów z whispami takimi jak np "are you there, or its just a bot ?" i po tym pewnie miałem afk debuffa.
Teraz już nie moge afkować bo nie chce ryzykować dłuższego bana ale blizzard powinien coś zrobić z BG bo zdobywanie jakiegoś gearu żeby móc normalnie grać areny (a to jest i dobre na początek pve) to jest jakby 2 levelowanie tyle, że nudniejsze bo 3/4 czasu musisz spędzać na av na którym gra jest cholernie schematyczna bo tam leci znacznie więcej honoru niż na innych BG a inne robisz tylko jak już masz zupełnie dość AV lub potrzebujesz z nich marków.
A dodatkowo fakt, że połowa bg innych niż AV zaczyna się tak, że jest 15 aliantów na 8-9 hordy i dopiero po 2 minutach od zaczęcia gry zaczynają sie pojawiać ludzie kiedy już alianci za chwile wygrają też zniechęca do gry na jakimkolwiek innym bg niż av


Posty: 43
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 01:09 
Cytuj  
Nic mi nie usuneli dlatego uważam, że blizz nie do końca przemyślał co robi.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 04:21 
Cytuj  
A ja sobie nic w piroxie nie zmieniałem wyfarmowałem wszystko co chciałem druidką.

I tak, imo można /flexować że sie nie zapłaciło 50 zł (bo pewnie zajeło by to mi z miesiąc ręcznie ) blizzardowi za siedzenie przez ten miesiąc na AV.

Co do ludzi wielce oburzonych, samo to że uważacie ręczne wyfarmienie tego za osiągnięcie to jest troche chore, płacimy za tą gre, powinnismy mieć z niej możliwie najwięcej funu, wszystkie górnolotne pierdoły typu "bez pracy nie ma kołaczy " zachowajmy może na RL. To jest gra. Podejście typu "musisz sie napracować żeby później sie bawić" jest wielce wygodne dla producentów, oni chcą byśmy tak myśleli, pozwala im to tworzyc nudny content z obietnicą że "kiedyś będzie lepiej".

Bg muszą byc naprawione, myśle nad kolejnym altem i prawde mowiąc wolałbym ten gear sobie zrobić nawet w troche dłuższym czasie ale mając z tego jakiś fun, ucząc sie grac postacią. Granie 12h dziennie AV to nie fun.Mogli by zwiększyć zdecydowanie honor za AB/EOTS/WSG może powróciły by czasy stałych premadów grających po x h dziennie. Nie mówie że to było idealne, ale na pewno dawało więcej zabawy niż to nieszczęsne AV.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 06:06 
Cytuj  
Cytuj:
ale na pewno dawało więcej zabawy niż to nieszczęsne AV.

AV bylo fajne, jak trwało 12h i było z niego parenascie k honoru. Zwuejszisc honor za kile gracza ot co. 10 honoru za kill to jakis smiech...
A no i Tarren Mill-Southshore tez bylo ok.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 11:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A ja sobie nic w piroxie nie zmieniałem wyfarmowałem wszystko co chciałem druidką.

I tak, imo można /flexować że sie nie zapłaciło 50 zł (bo pewnie zajeło by to mi z miesiąc ręcznie ) blizzardowi za siedzenie przez ten miesiąc na AV.

Co do ludzi wielce oburzonych, samo to że uważacie ręczne wyfarmienie tego za osiągnięcie to jest troche chore, płacimy za tą gre, powinnismy mieć z niej możliwie najwięcej funu, wszystkie górnolotne pierdoły typu "bez pracy nie ma kołaczy " zachowajmy może na RL. To jest gra. Podejście typu "musisz sie napracować żeby później sie bawić" jest wielce wygodne dla producentów, oni chcą byśmy tak myśleli, pozwala im to tworzyc nudny content z obietnicą że "kiedyś będzie lepiej".

Bg muszą byc naprawione, myśle nad kolejnym altem i prawde mowiąc wolałbym ten gear sobie zrobić nawet w troche dłuższym czasie ale mając z tego jakiś fun, ucząc sie grac postacią. Granie 12h dziennie AV to nie fun.Mogli by zwiększyć zdecydowanie honor za AB/EOTS/WSG może powróciły by czasy stałych premadów grających po x h dziennie. Nie mówie że to było idealne, ale na pewno dawało więcej zabawy niż to nieszczęsne AV.




wiesz na czym polega mmo?
Moze jeszcze stworzyc dla Ciebie bota, ktory zrobi co tydzien rating 2500 w 5v5 i zbierze najnowszy gear?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 11:39 
Cytuj  
maty napisał(a):
wiesz na czym polega mmo?
Moze jeszcze stworzyc dla Ciebie bota, ktory zrobi co tydzien rating 2500 w 5v5 i zbierze najnowszy gear?

Wiesz jaka jest roznica miedzy arenami a av? Areny to fun. I nie musisz grac 12h/dzien zeby dostac gear. Wystarczy 10 gier na tydzien.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:01 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A ja sobie nic w piroxie nie zmieniałem wyfarmowałem wszystko co chciałem druidką.

I tak, imo można /flexować że sie nie zapłaciło 50 zł (bo pewnie zajeło by to mi z miesiąc ręcznie ) blizzardowi za siedzenie przez ten miesiąc na AV.

Co do ludzi wielce oburzonych, samo to że uważacie ręczne wyfarmienie tego za osiągnięcie to jest troche chore, płacimy za tą gre, powinnismy mieć z niej możliwie najwięcej funu, wszystkie górnolotne pierdoły typu "bez pracy nie ma kołaczy " zachowajmy może na RL. To jest gra. Podejście typu "musisz sie napracować żeby później sie bawić" jest wielce wygodne dla producentów, oni chcą byśmy tak myśleli, pozwala im to tworzyc nudny content z obietnicą że "kiedyś będzie lepiej".

Bg muszą byc naprawione, myśle nad kolejnym altem i prawde mowiąc wolałbym ten gear sobie zrobić nawet w troche dłuższym czasie ale mając z tego jakiś fun, ucząc sie grac postacią. Granie 12h dziennie AV to nie fun.Mogli by zwiększyć zdecydowanie honor za AB/EOTS/WSG może powróciły by czasy stałych premadów grających po x h dziennie. Nie mówie że to było idealne, ale na pewno dawało więcej zabawy niż to nieszczęsne AV.


To ze rozpierdalasz zabawe ludziom ktorzy chca sobie pograc w AV sie nie liczy. W koncu najwazniejsze sa TWOJE itemki.
Nie podoba sie? Nie graj, zamiast psuc gre innym.

Dawno temu tez uzywalem botow w innych grach i myslalem ze mi sie nalezy. Teraz z tej perspektywy widze jakie to bylo dziecinne zachowanie z mojej strony.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 20 sty 2008, 12:09 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:07 
Cytuj  
no no, nie wiedziałem, że jest wymóg grania 12h/dzień na AV
ciekawe jak to możliwe, że na dwóch postaciach mam prawie wszystkie itemki za honor i nie grałem nawet 4h/dzień
może jakiś bug...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:08 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
maty napisał(a):
wiesz na czym polega mmo?
Moze jeszcze stworzyc dla Ciebie bota, ktory zrobi co tydzien rating 2500 w 5v5 i zbierze najnowszy gear?

Wiesz jaka jest roznica miedzy arenami a av? Areny to fun. I nie musisz grac 12h/dzien zeby dostac gear. Wystarczy 10 gier na tydzien.



przeciez placisz za ta gre wiec sie godzisz na rzeczy nudniejsze i fajniejsze. A jak ci sie kurwa nie podoba to nie plac i spierdalaj z tymi botami na d2, bo tam do reszty rozjebali gre, ze nawet wiór z niej nie zostal.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.