mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:49 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Skill w pve?
grasz dpsem, ja gram pve tankiem. nie moge się zgodzić że pve nie wymaga skila
ja po 15min tankowania zwykle słysze nice tanking m8, bo w pve widać różnice pomiędzy dobrym tankiem i kiepskim tankiem.
dps w pve, tak bezmyślne wciskanie przycisków do wystarczy ciągle robić to samo - tank i healer robi reszte i nie jest to bezmyślne. ale ja się długo sie uczyłem tankować i zapracowałem na swoja opinie - skila mam

co do pvp podobnie, może nie wymiatamy ale w 2vs2 w crap gratach pojechliśmy nie jeden team w s2/s3 wiec same graty nic nie dają oprócz wyglądu w AH

RufeN napisał(a):
hehe hui,hui. jeśli ktoś liczył na to, że będzie imba pwnzorem do usranej śmierci bo wyfarmił sobie jakiś item to albo jest idiotą,albo gra w WOWa od tygodnia.
pięknie napisane :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:58 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
To jest caly s2 (head chest shoulders legs gloves) czy tylko veteran? Jesli veteran to w czym problem, przeciez vindicator od dawna jest za honor.


Za Tokeny na Tier 4 gear, mozna kupic S1 Gladiator Gear.
Za Tokeny na Tier 5 / Tier 6 gear, mozna kupic S2 Gladiator Gear.
Za Badge mozna kupic S2 Honor Gear.
Za Tokeny na Tier 6 gear z Sunwell, mozna kupic S3 Honor Gear.

Gladiator Gear = Head / Shoulders / Chest / Gloves / Spodnie
Honor Gear = reszta syfu.

Teraz pytanie : po co wprowadzili Vindicatory za Tokeny na Tier 6 z Sunwell. Przeciez wiadomo, ze kazdy woli wyfarmowac 15k honoru jesli juz chce tego Vindicatora, niz tracic na jego rzecz T6 z Sunwell ;O.


Dabl post, ale co tam.

Tu sa jeszcze fotki, teraz wszystko powinno byc jasne :

Tier 4 for S1 Gear : http://www.worldofraids.com/2008/ptr/24/pvp2.jpg
Tier 5 for S2 Gear : http://www.worldofraids.com/2008/ptr/24/pvp1.jpg
Tier 6 for S2 Gear : http://www.worldofraids.com/2008/ptr/24/pvp3.jpg
Badges for Veteran's Gear : http://www.worldofraids.com/2008/ptr/24/pvp4.jpg
New Tier 6 Tokens for Vindicator's Gear : http://www.worldofraids.com/2008/ptr/24/pvp5.jpg

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 21:28 
Cytuj  
Czyli chwila.. mam wrazenie ze czytalem z miesiac temu ze z 2.4 wyjdzie sezon 4 a wraz z nim s2 pojdzie za honor a glad sie wyejebie. I to blue posta. Czyli co teraz planuja ; o ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 21:40 
Cytuj  
no masz napisane przeciez w tym temacie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 21:48 
Cytuj  
Desh ja też gram tankiem ale teraz 90% servera siedzi i farmuje Bg/areny więc do HC to naprawdę znaleźć ciężko team..

Powinni więc wprowadzić PvE gear za honor/arena pointsy chyba że chcą z WoW zrobić stricte PvE gierkę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 22:04 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Desh ja też gram tankiem ale teraz 90% servera siedzi i farmuje Bg/areny więc do HC to naprawdę znaleźć ciężko team..
kurcze u mnie bez zmian. minuta i lece ...
waham sie tylko pomiędzy tankiem a healerem bo chciałbym zobaczyć troche 25man a na tankowanie rajdów czuje sie już za stary. z drugiej strony jak wyjdzie expansion to nie wyobrazam sobie nie wylewelowac tanka na 80 (mam holy pałke 66, i resto szamana 65).
i tak waham się, o warka juz mam dość wypaśnego, a healera bym musiał farmić - skonczy sie ze dociągne oba na full rescie do 70. HELP nie moge się zdecydować czy kupować healerom epici i któremu (pałka kiepsko leczy imo (vs szaman) ale jest bardziej rozreklamowana, dodatkowo pałka jest na maxa nudna)

btw
wiesz daily heroici skondensowały cele i zawsze jest do daily z 15 osób


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 22:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
btw
wiesz daily heroici skondensowały cele i zawsze jest do daily z 15 osób


Nie u mnie , uwierz mi po 2 dniach ( sobota, niedziela) największego natężenia ruchu w WoWie teoretycznie i bezskutecznego szukania party nawet do daily wysiadłem , daily owszem i robią eskorty w Skettis i daily pvp..

Z hilerem ci nie pomogę bo ja mam ten sam dylemat :lol:

Co do tankowania rajdów , to czuję się tak samo 9 (właśnie 30stka stuknęła :P) nie mam już na to siły może jakąś dps klasę doleveluje :P

A co do płaczu nad nowym patche to po prostu czuję że Blizzard daje graczom wybór możesz grać :

A- PvE i wtedy również zebrać gear do PvP , masz fun na obu frontach.
B - grać PvP i wtedy możesz ..ach wait..możesz ubrać się TYLKO do PvP.

To był ich błąd że dali S1 gear za honor i PvE zaczęło powoli umierać więc starają się "zmusić' graczy do powrotu farmy instancji.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 23:36 
Cytuj  
Deshroom to prawda ze tankowac trzeba sie nauczyc, ale dla mnie niestety to nie podchodzi pod 'skill' tylko zwykle ogarnianie swojej klasy. Dlaczego? bo jest to w kolko to samo, i kazdy kto ma troche rozumu w glowie i zbindowane klawisze moze to robic (no trzeba troche poczytac).
Tylko moje zdanie^^


cypis napisał(a):
Ojoj, bedzie mozna sobie kupic set season 2, ktory w momencie jak wyjdzie 2.4 bedzie dostepny za honor.
A za tokeny z sunwell plateu bedziesz mogl miec item, ktory mozesz kupic juz teraz po spedzeniu kilku godzin na av.
BLYZARD HUI!1.

*rence*

Nigdzie nie napisano ze s4 zacznie sie wraz z 2.4.
Glownie chodzilo mi o to ze nie powinni pve mieszac z pvp, bo przeciez od poczatku honor systemu z tym walczono. Juz teraz jest ok , tylko niektore graty moga dac przewage, zwykle bronie, po co to znowu zmieniac?


"RAID OR DIE!"

Char ubrany w 450 resilience bez zajrzenia do areny i bg :wtf:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 10:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Desh ja też gram tankiem ale teraz 90% servera siedzi i farmuje Bg/areny więc do HC to naprawdę znaleźć ciężko team..
kurcze u mnie bez zmian. minuta i lece ...
waham sie tylko pomiędzy tankiem a healerem bo chciałbym zobaczyć troche 25man a na tankowanie rajdów czuje sie już za stary. z drugiej strony jak wyjdzie expansion to nie wyobrazam sobie nie wylewelowac tanka na 80 (mam holy pałke 66, i resto szamana 65).
i tak waham się, o warka juz mam dość wypaśnego, a healera bym musiał farmić - skonczy sie ze dociągne oba na full rescie do 70. HELP nie moge się zdecydować czy kupować healerom epici i któremu (pałka kiepsko leczy imo (vs szaman) ale jest bardziej rozreklamowana, dodatkowo pałka jest na maxa nudna)

btw
wiesz daily heroici skondensowały cele i zawsze jest do daily z 15 osób


To fantastycznie, ale topic jest o patchu 2.4 a nie o tym co jadles na sniadanie lub czym chcesz grac. W miare mozliwosci powstrzymaj sie przed informowaniem nas o swoich dylematach :<

Cashasty napisał(a):
Że co niby ? Chyba Ci się coś pomieszało.

superXtra napisał(a):
Nigdzie nie napisano ze s4 zacznie sie wraz z 2.4.


Byly blue posty, ze season 4 zacznie sie tydzien/dwa po wyjsciu 2.4 i wtedy tez bedzie dostepny arena gear z s2 za honor. Jak znajde posta to wkleje.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 10:13 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
cypis napisał(a):
[...]set season 2, ktory w momencie jak wyjdzie 2.4 bedzie dostepny za honor.


Że co niby ? Chyba Ci się coś pomieszało.




Chore jest to, że żeby zdobyć PvP gear nie będziesz nawet musiał wejść na BG/Arene, poprostu bedziesz siedzial w instach i sobie pewnego dnia kupisz full s2 gear.
\

I co tak to cie boli ze bedzie mial pare epikow jak ty ? Niech sie cieszy typ epikami ale jak wejdzie na arene to dostanie ostro po dupie, bo nie bedzie mial skilla w PvP.

Ja tam wole zeby ludzie robiacy PvE kupowali se sprzet PvP za te tokeny, niz byli zmuszani do liczowania/bootowania na AV przez miesiac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 10:24 
Cytuj  
Ludzie robiacy pve nie beda kupowac itemkow do pvp bo nie pozwoli im na to gildia (zwlaszcza, ze w momencie jak wyjdzie s4 beda lepsze itemy do wyfarmienia za honor).
Jedynym wyjatkiem moga byc gildie, ktore farmia BT od x miesiecy, wszyscy maja t6 nawet na offspec i beda mogly sobie pozwolic na 'zmarnowanie' tokenu.
Ta zmiana mialaby sens, gdyby za t6 tokeny mozna by bylo kupowac s3 arena set, ale jak na razie sie na to nie zanosi.

A kupowanie bracerow z season3 za tokeny z sunwell to juz w ogole zart. ;-)

Ta zmiana jest fajna dla altow, nic poza tym.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 10:48 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
cypis napisał(a):
[...]set season 2, ktory w momencie jak wyjdzie 2.4 bedzie dostepny za honor.


Że co niby ? Chyba Ci się coś pomieszało.




Chore jest to, że żeby zdobyć PvP gear nie będziesz nawet musiał wejść na BG/Arene, poprostu bedziesz siedzial w instach i sobie pewnego dnia kupisz full s2 gear.


A to że wybotowałeś sobie cały ten gear nie jest chore, tak?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 11:45 
Cytuj  
Co z tego ze pve nooby beda mieli full s2 jak i tak za 1600 nie wyjda... zreszta swiadomi tego mysle ze jeszcze dlugo nikt nie zamieni t6 tokenow na s2


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 14:39 
Cytuj  
W sumie racja z tymi zmianami, moze sie kolejki zmnniejsza 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 10:29 
Cytuj  
nie wiem jak oceniacie inne klasy ale jak patrze na ten szot z czampiona to dochodze do wniosku ze s4 dla warka wyglada jak gówno

generalnie jak bym chciał miec rogi to bym brał taurena, nie mam taurena bo nie chce miec rogów


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 10:58 
Cytuj  
Nie od dziś wiadomo że Blizzard z każdym T leci coraz bardziej w stronę Power Rangers .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 12:16 
Cytuj  
wytłumaczy mi ktos co to jest ?

http://static.mmo-champion.com/mmoc/ima ... ar_set.jpg

s4 ?

Edit : tak to s4 nie przeczytalem tytulu posta ;]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 lut 2008, 12:24 przez patataj88, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 12:20 
Cytuj  
ale fail ;< i dont wanna be that ugly!

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 13:11 
Cytuj  
aleście są marudni, nowe, piękne seciki do kolekcji dostajecie i jeszcza marudzicie. W następnym patchu albo WotLK będą może zbroje w kształcie C3PO, żebyście wreszcie nie narzekali ;)


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 13:40 
Cytuj  
ja i tak go nie bede miał :P

generalnie uważam że na woju najlepiej wygląda s1 i s3. s1 to falloutowy wypas :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.