mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 13:07 
 
Nie marudzic. Jestem gotow sie zalozyc, ze itemy z Sunwella bedzie mozna spokojnie do 80 lvlu uzywac. Tak jak w TBC mozna bylo spokojnie w sprzecie z Naxx dobiegac do 70ki ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 13:41 
 
superXtra napisał(a):
Ale graja tez ludzie z oficjalnej alfy, a moderatorzy staraja sie oddzielac 'content' z privow. A 70 spell hit rating na 80tce daje znacznie mniej % niz na 70 lvl :P

Spell hit/crit z t3 stracil okolo 20% 'mocy' na 70 lvl. Watpie, zeby w wotlk byla jakas drastyczna roznica, zwlaszcza ze devsi pisali ze az takiego duzego skoku jak w poprzednim expie nie bedzie. Poza tym itemizacja tych itemow jest po prostu glupia; spell hit i spell power, zero crit. Na tierowym itemku? Nowai.

Poza tym jak niby modzi oddzielaja screeny z alphy i sandboxow? Maja jakies elo magiczne lasery w oczach?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 14:21 
 
Common sense ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 15:00 
 
Swietny argument.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 16:18 
 
:/
Nie wrzucaja wszystkiego jak leci przeciez i zalezy tez o ktorych site'ach mowimy.
Niektorzy sami sa w alfie, pisza o tym ze tam sa i wklejaja screeny z dzialajacym contentem, zamazanymi nickami itp. Oczywiscie to moga byc fake'i, ale czy koles ktory regularnie cos wrzuca, ma 1k postow i jego leaki sa zgodne z tym co wrzucaja/pisza inni nie jest wiarygodny?
Sa zrodla zaufane i sa kolesie co chca podbudowac epeena. Jak odrozniac? tym co odpalali emulator najprosciej, najpopularniejszy bug to DK z kilkoma 'aurami' - buffami na sobie, choc mozna miec tylko jedna. Dodatkowo system runic power i run zle lub nie dziala wcale.

Memberzy forum sami gnoja fake'owe screeny z privow (jesli chodzi o itemy/skille), nie liczac grafiki bo ta niczym sie nie rozni od oficjalnej alfy. Im samym zalezy na prawdziwych informacjach, a posty screenshotow nowych userow sa lekcewazone.

Ale dobra, nie wiem o jakich itemach piszesz wiec nie moge stwierdzic/przypuscic czy moga byc prawdziwe:p

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 20:53 
 
e ze sie tak glupio zapytam bo mnie rok tu nie bylo albo i wiecej czemu nie mozna publikowac wyciekow z wowa ? jak bylo tbc beta to topic az szalal wszystkim pasowalo a teraz jak jest wotlk to nie mozna ? czemu to ma sluzyc zero dyskusji w tym topicu przez to jest


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 22:05 
 
Temu, ze moze znalezc sie jedna osoba, ktora za wszelka cene upatrzy sobie torpedowanie tego forum u Blizzarda za postowanie NDA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 22:54 
 
Oyci3C napisał(a):
Temu, ze moze znalezc sie jedna osoba, ktora za wszelka cene upatrzy sobie torpedowanie tego forum u Blizzarda za postowanie NDA.

takie rzeczy to tylko z mmorpg.pl 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 00:51 
 
Oyci3C napisał(a):
Temu, ze moze znalezc sie jedna osoba, ktora za wszelka cene upatrzy sobie torpedowanie tego forum u Blizzarda za postowanie NDA.

Co konkretnie rozumiesz pod pojeciem "torpedowanie tego forum u blizza"?
Jest cos co mozemy stracic?Nie beda udzielac wywiadow dla mmorpg.pl i nie przysla nam wszystkim po koszulce i breloczku ze swoim logo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 08:11 
 
Wszystko się wyjaśniło! Cypis i Roball mają obiecane breloczki od blizza i mythica :wink: Btw. Czy to nie czasami osoba postująca materiał NDA łamie agreement a nie samo forum na którym jest to postowane?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 08:35 
 
Tak mozna stracic. Poczytajcie sobie o NDA bo nie chce mi sie grzebac po sieci.

Czysto hipotetycznie tylko: prosba o usuniecie postow, usuniecie uzytkownikow lamiacych NDA, zamkniecie dzialu forum, zamkniecie calego forum przez naruszanie NDA.

Wiem, ze macie to w dupie ale jak juz tak konkretnie chcecie popatrzec na alpha wotlk to w sieci od cholery lezy klientow Alpha.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 09:19 
 
na nda trzeba sie zgodzic (podpisac, kliknac accept i inne takie), blizzard nie moze zadac ode mnie lub od kogos innego kto nie podpisal nda skasowania informacji dla nich niewygodnych lub objetych nda z tej prostej przyczyny, ze mnie ono nie obowiazuje

moga co najwyzej scigac sie z osoba ktora nda podpisala i maja dowody ze to ona zlamala umowe

to standardowa umowa o poufnosci z polskiego, czyli w razie jej zlamania mozna podac do sadu czlowieka ktora ja zlamal, ale nie mozna np podac do sadu czlowieka ktory te informacje zdobyl, a co on z nimi zrobi to juz jego sprawa


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 09:30 
 
Nikon napisał(a):
e ze sie tak glupio zapytam bo mnie rok tu nie bylo albo i wiecej czemu nie mozna publikowac wyciekow z wowa ? jak bylo tbc beta to topic az szalal wszystkim pasowalo a teraz jak jest wotlk to nie mozna ? czemu to ma sluzyc zero dyskusji w tym topicu przez to jest

Przy alphie TBC NDA caly czas obowiazywalo, dopiero przy wyjsciu bety zostalo zdjete. Prawdopodobnie to samo bedzie w przypadku WOTLK.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 18:37 
 
Cytuj:
Wiem, ze macie to w dupie ale jak juz tak konkretnie chcecie popatrzec na alpha wotlk to w sieci od cholery lezy klientow Alpha.


Ja raczej w dupie nie mam, nie po to farmiłem tyle postów żeby mi forum zamkneli ;)

Aczkolwiek (!) jestem realistą i uważam że w praktyce groźba zamknięcia tego forum przez blizza jest zerowa.

Nie to że akurat jakoś strasznie brakuje mi przecieków z Wotlk.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 9 lip 2008, 18:43 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 18:40 
 
Na przykładzie TBC. Dostałem invite do bety, zepsułem sobie całą grę tym bo ją poznałem przed tłoczeniem. Nie polecam tego i od razu mówię, że jak mi dadzą wotlk inv do bety to chyba komuś dam :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 18:49 
 
Shadhun napisał(a):
Aczkolwiek (!) jestem realistą i uważam że w praktyce groźba zamknięcia tego forum przez blizza jest zerowa.

Obrazek

What shad said. Plus, gdyby blizzard mial pozywac fora za NDA to jego prawnicy by z sadu nie wychodzili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 18:59 
 
Sobtainer napisał(a):
Na przykładzie TBC. Dostałem invite do bety, zepsułem sobie całą grę tym bo ją poznałem przed tłoczeniem. Nie polecam tego i od razu mówię, że jak mi dadzą wotlk inv do bety to chyba komuś dam :)

No mam nadzieje ze zapamietasz jak ci powiem teraz ze mozesz mi dac :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 19:33 
 
Sobtainer napisał(a):
Na przykładzie TBC. Dostałem invite do bety, zepsułem sobie całą grę tym bo ją poznałem przed tłoczeniem. Nie polecam tego i od razu mówię, że jak mi dadzą wotlk inv do bety to chyba komuś dam :)


jedni lubia poznawac nowe i bawic sie tym inni wiedziec gdzie co jest zeby dojsc jak najszybciej do 80 ;) i przygotowywac sie na nowy sezon areny/raidy a nie meczyc z jakimis questami ktorych nie oplaca sie robic ;) rozni ludzie rozne potrzeby ;)


_________________
ooo znowu w to gram...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 20:31 
 
Jezeli wpadnie mi w rece kluczyk to zamierzam sprawdzic DK, czy bedzie sens marnowac na niego czas czy jechac nowy content mainem po premierze. Ewentualnie jak sie spodoba, to nauczyc sie grac zeby jechac innych nbow, i tak zaczyna na starym ladzie to prawie nic do stracenia.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 08:14 
 
Była juz gdzies informacja kiedy będzie startowac beta?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.