mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 01:24 
 
Ale czemu koledzy nie graja w Wara tylko odgrzewaja ta sama dyskusje z przed kilku tygodni tym razem w dziale WoW-a ? Czy juz serwery zupelnie sie wyludnily po wyjsciu Wotlk i nie ma co robic ? :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 01:28 
 
Nie no widzisz, ja nie gram w WAR bo mi sie znudzil i nie mam co w tej grze robic. Period.

Ale w przeciwienstwie do innych nie nazywam WAR kupa gowna i nie zachowuje sie jak poltard wychwalajac jedyna sluszna produkcje bo MI sie podoba. Niestety ludzie pokroju Ciebie nie dorosli do takiego stanowiska.

Reaguje tylko na siany debilizm, ktory na tym forum kwitnie i owocuje w zastraszajacych ilosciach.

Posty na zasadzie: haehaeha spierdzielac do WAR buraki na Wasze puste serwerki, WOTLK ROX I WOW RULEZ!@!@!@! dowodza o przerazajaco niskim poziomie znacznej ilosci zarejestrowanych tu uzytkownikow.

Bagno, bagno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 01:37 
 
serwery war'a sa puste, a ja czekam az u mnie na wsi wotlk bedzie w sprzedazy.
bo podobno w calej polsce juz wykupili i trzeba miesiac czekac na nowa dostawe.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 02:12 
 
@AI (nawet całkowicie przeciętne) w MMO

Naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać na ten idiotyczny pomysł.

Epicki Boss + przeciętne AI = Encounter nie do rozjebania = FAIL

Jak ktoś ma co do tego jakieś wątpliwości to proponuje się chwilkę jednak zastanowić.


Edit:
Oyci3C napisał(a):
Ale w przeciwienstwie do innych nie nazywam WAR kupa gowna i nie zachowuje sie jak poltard wychwalajac jedyna sluszna produkcje bo MI sie
podoba.

Reaguje tylko na siany debilizm, ktory na tym forum kwitnie i owocuje w zastraszajacych ilosciach.



Z drugiej strony nie przeszkadza ci jak półtardy pokroju Mendola robią dokładnie to samo w stosunku do WoWa. Nie uważasz że to pewien paradoks?

Edit2:
I żeby nie było, do WARa nic nie mam, poza tym ze wyszedł pół roku za wcześnie, do dziś nie mogę pojąć dla czego nie poczekali.

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 04:54 
 
Goatus napisał(a):
I żeby nie było, do WARa nic nie mam, poza tym ze wyszedł pół roku za wcześnie, do dziś nie mogę pojąć dla czego nie poczekali.

Bo jakby wyszedl po premierze WOTLK to by WAR'a kupilo o polowe mniej ludzi :)


_________________
Emenems

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 07:09 
 
PrzeZekij napisał(a):
Goatus napisał(a):
I żeby nie było, do WARa nic nie mam, poza tym ze wyszedł pół roku za wcześnie, do dziś nie mogę pojąć dla czego nie poczekali.

Bo jakby wyszedl po premierze WOTLK to by WAR'a kupilo o polowe mniej ludzi :)


Cale szczescie ze zdazyli z WOTLK przed premiera DFO.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 08:11 
 
Exodus to był sarkazm rozumiem :lol: ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 08:36 
 
PrzeZekij napisał(a):
Goatus napisał(a):
I żeby nie było, do WARa nic nie mam, poza tym ze wyszedł pół roku za wcześnie, do dziś nie mogę pojąć dla czego nie poczekali.

Bo jakby wyszedl po premierze WOTLK to by WAR'a kupilo o polowe mniej ludzi :)


To jest akurat prawda. Kupe ludzi nie krylo, ze przyszlo do WARa na miesiac, bo im sie nudzi.
Mythic pewnie zrobil kalkulacje, ze to bedzie sie oplacac i wypuscil niedokonczona gre. Czy slusznie to czas pokaze.

Podoba mi sie konsekwencja Turbine, ktore wypuszcza dodatek do LOTRO tydzien po WoW, bo tak obieciali. Tez mogliby przyspieszyc albo opoznic premiere.
Bardzo uczciwe zachowanie, ale tez czas pokaze czy sensowne ekonomicznie.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 09:13 
 
Goatus napisał(a):
Z drugiej strony nie przeszkadza ci jak półtardy pokroju Mendola robią dokładnie to samo w stosunku do WoWa. Nie uważasz że to pewien paradoks?


e chyba nie ma co przeszkadzac. troche wyrowna sie statystyki :). posty jaki to wow jest fajny a gra xxx do dupy mozna znalezc niemal w kazdym dziale (no moze poza dzialem uo bo nie wierze ze ktos odwazylby sie cos takiego napisac ;)).
co nie zmienie faktu ze wow jest fajny i pewnie wiekszosc z nas kiedys sprawdzi nowy dodatek :) (chyba ze nowe mmo beda sie szybciej pojawiac niz w ostatnich latach)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 10:19 
 
Goatus napisał(a):
@AI (nawet całkowicie przeciętne) w MMO

Naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać na ten idiotyczny pomysł.

Epicki Boss + przeciętne AI = Encounter nie do rozjebania = FAIL

Jak ktoś ma co do tego jakieś wątpliwości to proponuje się chwilkę jednak zastanowić.


Edit:
Oyci3C napisał(a):
Ale w przeciwienstwie do innych nie nazywam WAR kupa gowna i nie zachowuje sie jak poltard wychwalajac jedyna sluszna produkcje bo MI sie
podoba.

Reaguje tylko na siany debilizm, ktory na tym forum kwitnie i owocuje w zastraszajacych ilosciach.



Z drugiej strony nie przeszkadza ci jak półtardy pokroju Mendola robią dokładnie to samo w stosunku do WoWa. Nie uważasz że to pewien paradoks?

Edit2:
I żeby nie było, do WARa nic nie mam, poza tym ze wyszedł pół roku za wcześnie, do dziś nie mogę pojąć dla czego nie poczekali.


Poltard nie półtard.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 10:40 
 
roball napisał(a):
A mnie kusi troche ten wotlk, ale niestety nie mam na to zupelnie czasu :<~~


Mnie też kusi...

Ale się nie dam, po co mam znowu levelować do 80 by potem stwierdzić że nie ma co robić :S

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 10:55 
 
Mendol napisał(a):
w warze chcesz rvr masz rvr.
chcesz pvp masz pvp.

buhehe Mythic chyba ci placi za twoje posty.
WAR to tylko napierdalanka o keepy w wyznaczonych zone'ach , a spontaniczne pvp w war to BZDURA ! nabilem 40 lvl i 3x spotkalem order na mapie , pfff zal mi war'a do tego mechanika gry to kpina , muuuuli strasznie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 11:16 
 
szkoda mi cie troche qfc. widac, ze gry cie krzywdza. moze czas sobie odpuscic?
ja zrobilem 28 level i szczerze powiedziawszy nie mam zadnego problemu ze spotykaniem destro. spontaniczne pvp? to jakies 5 minuty roboty (przyklad z wczoraj).
ale coz jak ktos sie dupa urodzil to skowronkiem nie umrze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 11:45 
 
Mendol napisał(a):
serwery war'a sa puste, a ja czekam az u mnie na wsi wotlk bedzie w sprzedazy.
bo podobno w calej polsce juz wykupili i trzeba miesiac czekac na nowa dostawe.


Chcesz, to oddam Ci swoją kopię.

edit: mam na myśli konto


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 12:27 
 
QFC napisał(a):
Mendol napisał(a):
w warze chcesz rvr masz rvr.
chcesz pvp masz pvp.

buhehe Mythic chyba ci placi za twoje posty.
WAR to tylko napierdalanka o keepy w wyznaczonych zone'ach , a spontaniczne pvp w war to BZDURA ! nabilem 40 lvl i 3x spotkalem order na mapie , pfff zal mi war'a do tego mechanika gry to kpina , muuuuli strasznie


Dzieki pisaniu w kolko tych samych glupot nie stana sie one prawda.

W WAR glownie interesuje mnie pvp i na teraz jakies 10% to SC, 10% walka o keepy, a pozostale 80% to spontaniczne walki z druga frakcja: 1 vs 1, 1 vs 2, 3 vs 3 itd
Byc moze byles jednym z tych mozgow co wbili 40 lvl w pare dni na scenario i sie dziwili potem, ze wszyscy inni sa w T2-T3.

W mechanice gry pare rzeczy ciagle zle dziala, ale daleko im do kpiny i mulenia, a z kazdym kolejnym patchem i fixem jest coraz lepiej.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 12:39 
 
Troche misie wydaje ze zeby miec frajde z war-a to trzeba bylo miec cholernergo farta z doborem servera. Bo ja tez dobijajac do 24 lvla to pvp poza scenario mialem jak na lekarstwo. Prawie wogole. Do tego sama walka z przeciwnikiem to bylo walenie dotow po wszystkim co w zasiegu. koniec kropka. takie to bylo troche dla mnie pozabawione emocji.
Mimo ze wow to gra skromniej nastwiona na pvp to walka na krancu zony z parszywym aliantem, rogal wpadajacy ci na plecy wywala wiekszy rumieniec "podniety" na moim licu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 13:03 
 
Oyci3C napisał(a):
Goatus napisał(a):
... przeszkadza ci jak półtardy pokroju Mendola ...


Poltard nie półtard.


Oyci3C napisał(a):
Niestety ludzie pokroju Ciebie nie dorosli do takiego stanowiska.


Twojego pokroju, nie "pokroju Ciebie".

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 13:15 
 
Zauwazylem tez, ze Blizzard naprawde traktowal WAR-a serio. Liczyl sie z tym, ze moze byc to godny rywal WoW-a, z ktorym bedzie toczyl konkurencyjna walke. O ile wydaniem AoC-a nie przejal sie zupelnie to jednak nazwa Warhammer, na ktorym Blizzard sporo sie wzorowal w tworzeniu calego Warcrafta, wywolala juz u nich mocniejsze bicie serca.

Sporo elementow z lokacji startowej DK mocno przypomina klimat lokacji imperium, podobny PQ, ogromna zmiana jesli chodzi o grupe wiekowa do jakiej jest kierowany content (np. nie przypominam sobie questu z WoWa wczesniej, w ktorym zabijasz kobiete, cywila kleczaca przed toba, ot tak po prostu) praca nad ulepszeniem PvP, wyglad setow.
Wskazuje to na to, ze Blizz nastawial sie na powazna rywalizacje z produktem Mythica. Dlatego w interesie WoW-a jest aby WAR byl silny, dzieki temu moze ta gra skorzystac.
A tak, troche sie boje, ze Blizzard znowu odpusci, bo zobacza, ze WAR nie stanowi w obecnym ksztalcie powaznej konkurencji. Dlaczego tak jest to juz temat na osobna, merytoryczna dyskusje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 13:35 
 
Teraz w WOW jest więcej PvP niż w WAR :) (żeby nie było w WAR konto nadal mam aktywnei i zaglądam często moim t3 WP i SM ...)A co do tego spontanicznego RvR to co to kurwa za spontan 1v1 ?Taki spontant to masz w WoW w każdej zonie , które są wiekszę niż te w WAR :|


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 14:41 
 
zaboleq napisał(a):
Teraz w WOW jest więcej PvP niż w WAR :)


To wspaniale, ze WoW stal sie taka super PvP gra. Jakos przed wyjsciem WOTLK nie za bardzo sie to czulo.

1vs1 to taki sam spontan jak 6vs6. W WAR jak ktos sie pojawia w RvR zonie tylko po to, zeby sie napierdalac, a nie "zrobic" nic nie wnoszace pvp przy okazji robienia questow.
Zreszta w WoW nieraz widzialem questujacych kolo siebie przedstawicieli hordy i alliance, jakby to byli jacys grzybiarze, a nie dwie zwasnione strony.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.