mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 21:39 
Cytuj  
Mam zamiar powrócić po kilkumiesięcznej przerwie do WoW i chciałbym zrobić sobie od zera warlocka, na jakimś innym niż dotychczas serwerze pvp. Zastanawiam się jakie rasowe raciale są najbardziej korzystne dla locka i które klasy sprawiają najwięcej problemów w walce open pvp 1v1. Biorąc poprawkę na dużą ilość undeadów z WOTF chyba wygodniej się gra po stronie hordy ? Jak grałem allly, NE rogalem niezwykle rzadko spotykałem się z bufowniem przez dwarfów fear wardem. Brak dodatkowego przerywania feara u NE też z takiego rogala czyni większego gimpa niż UD rogue. Ale czy w ogóle rogue to jakiś problem dla locka ? Może bardziej się obawiać loladynów lub innych klas ?

Najchętniej bym zagrał undeadem warlockiem, mam olbrzymią sympatię do UD. Zastanawiam się poważnie jednak, czy nie byłoby dużo lepszym wyborem wzięcie orka za względu na 25 % stun resista.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 22:27 
Cytuj  
Wielu ludzi bierze orca tylko ze wzgledu na repa u taurenow i trolli (od razu friendly), w sumie dla mnie nie ma praktycznie zadnej roznicy miedzy orkami a ud (chociaz uwielbiam wotfa i sam wyglad ud). UD maja tez wyzsze poczatkowe skille niz orki wiec... Co sie tyczy rogali to wiele zalezy od builda locka i tego w co ubrany jest rogal. Ja pomimo tego, iz jestem nf/sl (najwieksza przezywalnosc) regularnie dostaje z rogalami z t1 lub t2 (oczywiscie o ile maja skilla, bo spotykam tez takich, ze pozal sie Panie Boze). Paladyni?? Dla mnie tutaj big rotfl kiedy sam wbilem 60 i ubrany bylem w sam crap (same greeny i kilka blue) bez problemu rozkladalem paly w full t2.... teraz to samo tylko walka krotsza... ;]

edit:
najtrudniejsze klasy dla locka w 1v1? imho wyskillowani rogulce i warki, nie ma szans albo trzeba miec duzo szczescia, czasami hunterzy ale wystarczy ich dotowac, trzymac blisko i pozbyc sie ich peta :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 22:54 
Cytuj  
Dzięki za odpowiedź, coś mi się wydaję że najlepiej z rogalami i warkami będzie sobie radził ork warlock. Ale ciekawe, czy przy walce z takim na przykład gnomem warlockiem WOTF Undeada by nie był sensowniejszy… ehhh te trudne wybory :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 07:43 
Cytuj  
Wotf + trinket z pvp daje ogromną przewagę w walce z lockiem:( ale nie ma lekko:)
Loladyn - (taki ze skilem) nie jest wcale łatwym celem dla locka... ale trafić na dobrego palka to jeszcze trudniejsze niż trafić na dobrego rouge:)
Dla mnie największym problemem w tej chwili są warkowie - rogal musi być naprawdę dobry żeby mnie poskładać ale i tacy się zdarzają:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:14 
Cytuj  
58lvl wlocka ?


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:39 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
58lvl wlocka ?

Po pierwsze to sig moze miec i miesiac, bo zaleznie od serwera te staty sa z rozna czestotliwoscia aktualizowane, a i do tego trzeba byc online akurat jak ktos zapisuje.
Poza tym to tak, i tacy sie zdarzaja.


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:56 
Cytuj  
IMO jak lock, to tylko UD. Stun resist sie przydaje, ale to raczej dla huntera, roga moim zdaniem, kt. licza na fart przy intercepcie. Zaden rog i tak nie da rady utrzymac Cie w stunlocku wystarczajaco dlugo, zebys padl ( jak jestes SL ), natomiast WotF pomaga bardzo w PvP ( do znudzzenia podkresle, BG :). To czy pala jest trudny, czy nie, nie ma nic wspolnego ze skillem imo, tylko z bronia jaka ma. Paladynow w greenach skladalem po 2 na raz, paladyn r14 skladal mnie w jakies...15sec. Skill nie ma tu nic do rzeczy akurat.
Poza tym istotna przewaga UD nad orkiem to cannibalizm. Przyspiesza grind i czesto przydaje sie w PvP do podniesienia HP w krytycznych akcjach.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 12:59 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
58lvl wlocka ?


Chodzi Ci o rogala czy loladyna?:)
Rogali nie spotkałem wielu (dobrych rogali) - pewnie kwestia szczęścia - natomiast jeżeli chodzi o palka to są tacy którzy mnie ownują strasznie:(

Właściwe blessy, judgementy, exorcism + holy wrath, trinket z pvp stun..... shadow res. aura - odpowiednia kombinacja i nie jest ciekawie:)

O odpowiednim sprzęcie nie wspomnę:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:32 
Cytuj  
rozumiem ze mowimy tu o pvp wiec co maja te dwa skile exorcism + holy wrath do pvp ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:41 
Cytuj  
jak by to powiedzieć.... może tyle że pety locka to demony? :lol:


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:57 
Cytuj  
z moich obserwacji wynika ze szkoda many na te skile bo i tak wiekszosc z tego pet resistuje a zabawy z petem w mele konicza sie przewaznie krytami po 2-4k

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 14:33 
Cytuj  
hmm u nas mamy z 2-3 wlockow ktorzy jada kazdego palka tych r14 tez
kwestia gearu, a lvl58 wlockow to ja jade 2hitem bez problemow


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 16:06 
Cytuj  
Recko bomb ftw!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 07:30 
Cytuj  
Cytuj:
Heres a change in 1.12 that was made after the release of PTRs. Perhaps this will give new angles to the 'Does Lifetap cause threat?' debates I've been seeing as of late. wink


Life Tap: This spell now benefits from effects which increase your spell damage. At rank 3 and above, the base amount of health lost and mana gained will increase by 80% of your bonus spell damage effects. Talents and items can further modify those values. Rank 1 and 2 receive reduced effect.

Thoughts?

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... ost1192124
Locki sie ciesza? :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 08:41 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
hmm u nas mamy z 2-3 wlockow ktorzy jada kazdego palka tych r14 tez
kwestia gearu, a lvl58 wlockow to ja jade 2hitem bez problemow


Ale Ty jestać IMBA PRO rouge a ja lamka z PvE servera:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 08:56 
Cytuj  
Sandman trzyma ich po prostu w stunloCHU (^^),i od czasu do czasu sfałduje jakiegoś :D

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 09:29 
Cytuj  
Morge napisał(a):
Sandman trzyma ich po prostu w stunloCHU (^^),i od czasu do czasu sfałduje jakiegoś :D


QFT


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 10:22 
Cytuj  
hahaha


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 11:22 
Cytuj  
bo Sandman ownuje a my ownujemy tylko sie do tego nie przyznajemy ;P

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 11:50 
Cytuj  
Cytuj:
Heres a change in 1.12 that was made after the release of PTRs. Perhaps this will give new angles to the 'Does Lifetap cause threat?' debates I've been seeing as of late. wink


Life Tap: This spell now benefits from effects which increase your spell damage. At rank 3 and above, the base amount of health lost and mana gained will increase by 80% of your bonus spell damage effects. Talents and items can further modify those values. Rank 1 and 2 receive reduced effect.

Thoughts?


w pvp looz, a w pve? widac bede tankowal jeszcze czesciej....


edit:
offtopy idzcie w cholere w pogawedki lub flames


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.