mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 20:38 
Cytuj  
Painkor napisał(a):
Mam podobnie..i jesli to to samo ...niestety nie jest to wina wow'a tylko jakiegos "rutera" zaraz na wyjsciu z polski....po kilku dniach rozlaczan z wowem zaobserwowalem ze trace tez w tym samym momencie polaczenie z calym swiatem..tylko polskie www dzialaja...ciezko to zaobserwowac..bo te rozlaczenia trwaja max 10 sekund..pewnie jakis program monitujacy by to leciutko wylapal...


Ja mam bardzo podobnie. Do tego jest tak, że momentami mam normalny ping i wszystko gra, a nagle skacze do 2-3k i DC. Masakra, mam nadzieję ze to naprawią.


_________________
whiteman#2717

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 18:57 
Cytuj  
od około 40 minut siedzę w kolejce na BL, na początku byłem 160 teraz 260 i coraz bardziej się oddalam, szacowany czas 59min, wtf

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 19:38 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
od około 40 minut siedzę w kolejce na BL, na początku byłem 160 teraz 260 i coraz bardziej się oddalam, szacowany czas 59min, wtf

jak grasz na 10day pass tak sie dzieje , jestes zawsze na koncu kolejki

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 20:22 
Cytuj  
aha dzięki za info, zrobiłem sobie guest konto czekając na dostawę pre-paidów do Ultimy, już się bałem, że coś się zwaliło z systemem kolejek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 20:40 
Cytuj  
A jutro Maintance serverów. Ciekawe jak sie temat rozwinie :>

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:32 
Cytuj  
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 2639&sid=1
dzisiaj około północy otwierają PTRs!


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 18:47 
Cytuj  
1.12.1
Na us stoja od jakiegos czasu juz; patchnotes dla zainteresowanych:
Cytuj:
World of Warcraft Test Client Patch 1.12.1
World PvP

* Players will no longer lose the Silithus or Eastern Plaguelands PvP buffs after dying in the zone.
* Players will now port to the Crown Guard Tower graveyard if they die in Fungal Vale while their faction controls the tower.
* Players will no longer be interrupted while sitting down in Eastern Plaguelands when contested towers change ownership.
* Players will no longer be interrupted while sitting down in Silithus when a side collects 200 Silithyst and wins the event.
* In the Silithus World PVP event, the dust cloud graphic that appears on a flag carrier will now properly trail behind the character while running.
* Players will no longer receive honor if a tower in Eastern Plaguelands is captured while they are stealthed.
* Lordaeron's Blessing buff from Eastern Plaguelands is no longer dispellable.

Warlocks

* Players that log out of the game and back while having a pet summoned will now be properly credited a Soul Shard.

Warriors

* Canceling Bloodrage while in PvP or dueling will no longer remove you from combat.

Items

* Most enchantments on items are no longer counted against the maximum limit of effects a player can have on them, so it should be much harder for a player to exceed their max limit on effects and have one be removed involuntarily.
* Fixed a graphical error with the Dreadnaught Helmet.
* Fixed an issue in which the "Blessing of the Claw"from the 6 piece Dreamwalker set was causing players to stand up after trying to eat or drink.
* Fixed an issue where multiple armor set bonuses were not applying correctly when switching out pieces.
* Fixed an issue where the four-piece Plagueheart set was not properly applying to corruption.
* The Blade of Eternal Darkness will now only proc when damage is done.

Bugs

* Players will now be able to complete the quest,"Target: Hive'Ashi Sandstalkers".
* Fixed an issue where players could be afflicted by "Withering Touch" more than once at a time.
* The Plaguewood teleporter will now teleport players to the correct location within Naxxramas.



_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:09 
Cytuj  
w sumie to nie wiem gdzie to rzucić wiec tu zamieszcze ...

myślałem że sobie dzisiaj wróce do gierki , podpinam swój dysk do kompa u siostry , ściągam patcha próba instalacji i takie coś sie pojawia

http://img201.imageshack.us/img201/8563/beztytuurj0.png

ktoś ma pojęcie o co chodzi ?

ofc nie mam płytek z instalką :< które zostały na szafce w chacie 300km stąd :<


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:11 
Cytuj  
Zacznij od repair.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:12 
Cytuj  
a jaśniej prosze ?? repair czego ? i w jaki sposób ? bo nie wiem o czym mowa ;/


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:16 
Cytuj  
Wejdz w folder gdzie masz zainstalowanego WoWa.
Tam bedzie taka ikonka "repair" :-?


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 19:35 
Cytuj  
nie mam ikonki repair :o w katalogu z wowem ... lol


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 19:40 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/shared/wow-co ... repair.zip
Podziekuj ladnie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 19:59 
Cytuj  
dzieki wielkie , repair zrobiony błąd pozostał ... ehh widze że po prostu nie jest mi dane dzisiaj pograć ; /


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 13:27 
Cytuj  
Takiej przerwy na serwerach (znacznej ich części) to nie pamiętam od dawna.

Zaczną działać w czwartek dopiero :(
Za ten czas to 20lv na innym zdąże mieć :wink:

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 13:34 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Takiej przerwy na serwerach (znacznej ich części) to nie pamiętam od dawna.

Zaczną działać w czwartek dopiero :(
Za ten czas to 20lv na innym zdąże mieć :wink:


Bo to jest hardware upgrade?:) Reszta serwerow juz to miala, teraz czas na inne.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 23:23 
Cytuj  
mam pewien problem i nie wiem jak jemu zaradzic. moze ktos z was mial podobny i cos zdzialal.
otoz, bylem sobie z grupa w ST. niestety na ostatnim bossie mielismy wipa. no trudno prubujemy jeszcze raz. niestety w momencie klikniecia na klawisz rez i po dojsciu tego niebieskiego paska ladowania do konca wyskakuje mi error. od tego momentu nie moge sie zalogowac moja posatcia (probowalem rowniez na innym kompie). najdziwiniejsze jest to, ze moge sie zalogowac na serwer (sylwanas) inna postacia.
po wyslaniu ticketa dostalem odpowiedz bym wywali foldery WTF, interface i WTB ale to niestety tez nic nie pomoglo.
co w takim wypadku mam zrobic?
pisac do GM'a z prosba o przywrocenie postaci?

--- edit ---
down.
niby moglbym poczekac te pare dni do srody. najgorsze jest to, ze moj serwer przez dwa dni lezal. blizz natomiast pewnie ich nie zwroci bo niby jak ma zweryfikowac kto gra na jakim serwie.


Ostatnio edytowano 30 wrz 2006, 23:33 przez Serhaud, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 23:29 
Cytuj  
ciężki problem- coś podobnego było na PTRach ale wtedy kontynent był offline... Może pomóc w teorii mainterance -po resecie powinno wszystko być wporzo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 23:00 
Cytuj  
wyłaczaja BLa na 36 godzin :P

EDIT: wyłaczyli :har:
mam pytanie czy Wy też mieliście problemy dzisiaj z disconnectami na BL + jakies dziwne lagi.
nie mam tego nigdy a dzisiaj mase. zainstalowalem nowy firewall i terez to juz nie jestem pewien czy to wina firewalla czy moze caly dzien coś nie tak było z serwerem :har:


_________________
psn

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 23:17 
Cytuj  
Dzis mialem kosmiczne lagi rzedu 2k kruca

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.