mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 105
Dołączył(a): 27.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 11:03 
Cytuj  
jaki jest najlepszy build dla maga do lvlowania ? czy zalezny jest on od gearu ?
armory mojego maga :
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Astrates

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 11:59 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Nie mialem okazji stestowac czy (jezeli nie ma zadnego cc) wciaz beda atakowac healerow, ktorzy robia wiekszego 'threata' czy cel ktory stukam.
Zazwyczaj nie atakują.


Macro do aren, otwiera trade na pierwszej osobie w party + wkłada bułki. Przydatne w 2jkach.
Kod:
/run for i=0,4 do for x=1,GetContainerNumSlots(i) do y=GetContainerItemLink(i,x) if y then if GetItemInfo(y)=="Conjured Mana Strudel" then PickupContainerItem(i,x); DropItemOnUnit("party1"); return; end end end end
Locki moga latwo zamienic strudel na HS'a i tez bedzie dzialac.


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 07:54 
Cytuj  
Wczoraj postanowilem specnac sie arcane pve. Dzieki PW:S jestem w stanie wyciagnac kolo 3.5k spl power :D
Dogadujesz sie z jakims priestem zeby co CD rzucal ten spelik na ciebie i rozkoszujesz sie darmowym dps. Dodatkowo na Thorimie mozna spealstealnac shielda absorbujacego od tych dwarves. Jesli dobrze to zrobicie, to mozna przed samym skokiem bosa stealnac ten shield i wtedy przez jakies 20-30 sec siedzicie non stop na tym 3.5k spl power :)
Akurat na tym bosie udalo mi sie hitnac ponad 4k !!

Nie musze mowic jakim dps sie wtedy mozna nacieszyc :D Polecam kazdemu chocby na probe !

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 18:59 
Cytuj  
troche znudzony postanowilem sprobowac czegos nowego na moim magu : fire pvp ;) mam na nim 580 resi, 1550 sp 24% crit, mysle o takim buildzie :
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

co o tym myslicie?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 22:08 
Cytuj  
Ze jak juz tak daleko w tym fire jestes to glupio nie brac hot streaka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 22:15 
Cytuj  
Wlasnie.

I teraz pytanie...Areny czy BG ze znajomymi?

Na arenie to za bardzo nie powalczysz, imo, a na BG to śmiało, możesz spróbować.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 22:45 
Cytuj  
dobra, glupie pytanie.
biorac pod uwage hit cap,ktore buty lepiej wziac.

http://www.wowhead.com/?item=40751
http://www.wowhead.com/?item=40750

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 09:14 
Cytuj  
te z hitem zapewne ;)

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 10:22 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Ze jak juz tak daleko w tym fire jestes to glupio nie brac hot streaka.

tjaaaa a jak mam miec prismatic cloak hot streak i zawsze pewneijszy insta flamestrike na raz? :E

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 11:18 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
te z hitem zapewne ;)


dobra,moj blad - zle napisalem:P

mialo byc tak - biorac pod uwage ,ze mam hit capa,ktore wziac:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 11:39 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):
superXtra napisał(a):
Ze jak juz tak daleko w tym fire jestes to glupio nie brac hot streaka.

tjaaaa a jak mam miec prismatic cloak hot streak i zawsze pewneijszy insta flamestrike na raz? :E


Jesli juz idziesz w taki fire build, to osobiscie wywalilbym znaczna czesc z arcane. Cloak + blink + spirit wydaja mi sie troche useles. Wywalilbym tez bonus do armora, bo meele i tak go pewnie ignoruja poprzez sundery i inne gowna. Mana shiled tez olej, jak bedziesz mial kogos na plecach walisz dragons bretch i dzida :)

W fire koniecznie imp scorch ( + glyph) bo to prawdopodobnie spel ktorego bedziesz uzywal najszczescie. Wiecej cryta = wiecej hot streakow ( tez w to bym dal).

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

Fire najlepiej dziala z frostem moim zdaniem. Instant nuke, masa krytow i wszechobecne blazing speed. Wszystko poprawione ice lancami na shaterze i rzadzisz :>

Chyba dzisiaj for fun takie cos zrobie :)

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 16:17 
Cytuj  
weosek napisał(a):
lookazz napisał(a):
te z hitem zapewne ;)


dobra,moj blad - zle napisalem:P

mialo byc tak - biorac pod uwage ,ze mam hit capa,ktore wziac:P


holy light ;)

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 16:38 
Cytuj  
no i je tez wzialem, ale dziwnie to wyglada, holy light i mag:P

I teraz mam problem, bo sprzet z uldu10 za duzo hita daje, nawet jak gemy zmienie to i tak za duzo bede mial, nie wiem co robic.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 17:12 
Cytuj  
nic sie nie stanie, bierz to co mozesz, a z wiekszym hitem to nawet lepiej dla Ciebie ;]

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 19:42 
Cytuj  
dobra, kolejne glupie pytanie.

zaczalem z gildia robic uldu 25 i przewaznie mamy paru lockow,wiec nie oplaca sie scorchowac bossa,bo i tak curse od locka to sciaga. w takim razie mozna zamienic glyph z imp. scorch na living bomb, a co z talentami? wtedy tez mozna sie ich pozbyc? Jezeli tak, to w co je wpakowac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 23:28 
Cytuj  
weosek napisał(a):
dobra, kolejne glupie pytanie.

zaczalem z gildia robic uldu 25 i przewaznie mamy paru lockow,wiec nie oplaca sie scorchowac bossa,bo i tak curse od locka to sciaga. w takim razie mozna zamienic glyph z imp. scorch na living bomb, a co z talentami? wtedy tez mozna sie ich pozbyc? Jezeli tak, to w co je wpakowac?


Nie Curse tylko Improved Shadowbolt ściąga scorcha.

Po drugie, nie ma sensu pakować glypha imp scorch, Molten Armor + Living Bomb.

Po trzecie, jeżeli na 100% wiesz, że zawsze będzie lock z imp shadoboltem, to wyjeb imp scorch i wsadź je gdzie indziej, chociaż osobiście lubię imp scorch ze względu na wyskiego crita i proc z Hot Streaka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 07:36 
Cytuj  
Imp scorch talent tak czy owak powinien zostac, bo daje ci 3% crita total. A poza tym i tak nie ma w co pakowac talentow.

Rajdowanie bez glyph of living bomb to powazny blad :> To jest must have.
Living bomb + molten / frostfire/fireball + co tam chcesz.

Ps.
Pragne zauwazyc ze nowe zmiany w mage invisibility w next patchu sa zajebiste :)

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 14:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Nie Curse tylko Improved Shadowbolt ściąga scorcha.

whaterver.


Cytuj:
Po drugie, nie ma sensu pakować glypha imp scorch, Molten Armor + Living Bomb.

Przeciez nic takiego nie pisalem, chodzilo mi wlasnie o zamiane imp scorch na living bomb.

Ziolo - no wlasnie dlatego sie pytam, chociaz nie jestem do konca przekonany o tym :> ale to po prostu bede musial pojsc na raid i zobaczyc jak wtedy to bedzie wygladac, bo ostatnio cos z dps kipesko ;P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 08:43 
Cytuj  
Z doswiadczenia oraz ze stron z theorycraftem powiem tobie ze Living Bomb to wiecej niz must have. Kazdy dot ma szanse na crita = wiecej hot streakow = wiecej dmg :)

Aktualnie teraz best dps build to Fireball + ToTW. Wymaga troche wiecej hita z gearu, ale na t.8 + ulduar jest jego az w nadmiarze.

Powodzenia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 10:46 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Z doswiadczenia oraz ze stron z theorycraftem powiem tobie ze Living Bomb to wiecej niz must have. Kazdy dot ma szanse na crita = wiecej hot streakow = wiecej dmg :)

Aktualnie teraz best dps build to Fireball + ToTW. Wymaga troche wiecej hita z gearu, ale na t.8 + ulduar jest jego az w nadmiarze.

Powodzenia :)


Z tym ze jest jeden maly problem. Na bossach w ktorych koksisz dmg (Hodir) albo z dluzsza walka (Assembly), niestety potka i patrzenie za schodzenie cd z evo to podstawa, bo mana paruje.

My ostatnio w 3 magow na generale w arcane sie zrobilismy. Mam 2300SP/540haste, 48% crit w raidzie bez proc focusa. DPS w granicach 14-18k :-). Nie moge sie doczekac az wprowadza 3.2, zmieniam sie pelna para na Arcane. Blokuje mnie ten build tylko ze wzgledu na parowanie many i generalnie w walce patrzysz tylko na cd evo/rubinow.

Takze reasumujac. Jak ktos lubi rotacyjnie grac, i chce zrobic kurewnie duzo dmg/dps majac w setupie moonkina i SP, arcane w tym momencie rzadzi. Pozniej FB majac hit w granicach 380 self i dopiero FFB ktory tez ma swoje zalety.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.