mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 13:28 
Cytuj  
m1. napisał(a):
teraz kazdy slaby mag czy lock bedzie mogl mi wrzucac feara...


Mag nie ma feara. Jedziesz po Blizzardzie, a jednoczesnie okazujesz sie byc ignorantem.

m1. napisał(a):
poza tym miesiac w to gram wiec moze i skilla nie mam jeszcze...


Ponownie, grasz krotko, a kilka postow wczesniej twierdzisz "jebany Blizzard, to co ja mam teraz robic"


W zwiazku z powyzszym - proponuje dokladniejsze zapoznanie sie z gra (chocby dolevelowanie postaci do 70). Pozwoli Ci to na poznanie mechaniki gry, oraz na wyglaszanie komentarzy na temat wprowadzanych przez producenta zmian, bez wychodzenia jednoczesnie na debila.

Dziekuje za uwage ;)

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 13:41 
Cytuj  
m1. napisał(a):
i pokaz mi gdzie napisalem jakas glupote, bo albo z mysleniem masz problemy albo z czytaniem ze zrozumieniem.


wszystkie twoje posty z ostatnich dwoch stron to taki zal, ze az dupe sciska.

mag nie ma feara, a nawet jesli by mial, to dla warriora nie jest to zadne zagrozenie, bo twoja cholerna klasa posiada ogromna ilosc umiejetnosci, pozwalajacych ten efekt zniwelowac.
ponadto: pvpowanie na lvlach 30-40 (kiedy nie masz intercepta / pummela) to glupota i strata czasu. pvpowanie na buildzie innym, niz arms, to jeszcze wieksza glupota.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 13:46 
Cytuj  
Nic mu nie da zmiana broni na 1h i tarcze. Nawet jak przerwie lockowi fear, w co watpie, to lock nie ma na feara CD i mu rypnie drugi od razu :P A u priesta nie ma co przerywac, instant.

Zreszta co to za pomysly... z tarcza na szmaciarza... charge/intercept, zjechac na stunie ile sie da, berserkers rage, execute, /wave.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 14:09 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
ponadto: pvpowanie na lvlach 30-40 (kiedy nie masz intercepta / pummela) to glupota i strata czasu. pvpowanie na buildzie innym, niz arms, to jeszcze wieksza glupota.


Ale przeciez on pvpuje!!!111 ... w StV pewnie ;)

Offtopic ... goraco ostanio w noob i middle zonach ... Kurna, w stv co chwile widzi sie straz obywatelska (okreslenie by Kitiara) czyli 70ki, ktore podjezdzaja i mowia "If you see h0rd pm me". Wszyscy alty ostatnio robili (przed patchem) czy co ? :)

PS2: Ontopic: Illusionary Rod ma +10 crit ratingu, Robe z Doana ma +14dmg ... coraz bardziej mysle o projekcie "sowa na 40 lvlu" (oomkin)

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 14:35 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
... Wszyscy alty ostatnio robili (przed patchem) czy co ? :)...



•Level 20-60 Quest EXP has been increased, while EXP to Level has been decreased.

To chyba wyjasnia :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 15:50 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
m1. napisał(a):
i pokaz mi gdzie napisalem jakas glupote, bo albo z mysleniem masz problemy albo z czytaniem ze zrozumieniem.


wszystkie twoje posty z ostatnich dwoch stron to taki zal, ze az dupe sciska.

mag nie ma feara, a nawet jesli by mial, to dla warriora nie jest to zadne zagrozenie, bo twoja cholerna klasa posiada ogromna ilosc umiejetnosci, pozwalajacych ten efekt zniwelowac.
ponadto: pvpowanie na lvlach 30-40 (kiedy nie masz intercepta / pummela) to glupota i strata czasu. pvpowanie na buildzie innym, niz arms, to jeszcze wieksza glupota.


kolejny co czytac nie potrafi... uzyj mozgu zanim cos napiszesz. Faktycznie... ogromna ilosc umiejetnosci przeciwko fearowi ma taki 35lvl warrior... !!
Qraczek - moze i faktycznie potem to nie przeszkadza ale napisalem ze "dla mnie" zjebanie... czyli na moim levelu i wlasnie o tym mowilem piszac ze nie czytasz ze zrozumieniem.
A piszac mag/lock oczywiste jest chyba za to jest przyklad... i naet jak ten mag nie ma feara to priesy i lock chyba maja.

Qraczek napisał(a):
Ogar napisał(a):
ponadto: pvpowanie na lvlach 30-40 (kiedy nie masz intercepta / pummela) to glupota i strata czasu. pvpowanie na buildzie innym, niz arms, to jeszcze wieksza glupota.


Ale przeciez on pvpuje!!!111 ... w StV pewnie ;)(oomkin)




No i ?
A co pvp to tylko areny i bg dla 70 lvlowcow ? i znowu wychodzi ze starasz sie byc pro... ciekawe czy jak na moim lvlu byliscie to tez takie kozaki byliscie... zal co ta gra z niektorych ludzi robi.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 16:29 
Cytuj  
A skad wiecie jakie sa nowe dropy? Jest jakas oficjalna lista?

Ja wiem tlyko ze w rfc dropuja blues'y ^^ bo wbijalem sie tam rogalem zeby lvlowac enchanting i na bossach zamiast strange dustu ktorego potrzebuje dostawalem small glimmering shard :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 16:39 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):

wtf instant respawn O_o czy o co w tym filmiku chodzi


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 16:46 
Cytuj  
m1. napisał(a):
Faktycznie... ogromna ilosc umiejetnosci przeciwko fearowi ma taki 35lvl warrior... !!



m1. napisał(a):
A piszac mag/lock oczywiste jest chyba za to jest przyklad... i naet jak ten mag nie ma feara to priesy i lock chyba maja.


Berserkers rage wystarczy w zupelnosci do zjechania priesta/locka na tym levelu.
Poza tym:
1) priest ma CD na fear wiec roznica pomiedzy BR a DW tutaj nie ma najmniejszego znaczenia. Czy masz immune na 10s czy na 30s priest i tak i tak ma CD na skilla. Poza tym, jesli priest jest myslacy, to gdy zauwazy ze warr rabnal DW a CD na fear ma czysty, to da mind controla, poczeka az DW zejdzie i wtedy dopiero rypnie fear.
2) tak samo lockowi nawet 30sekund immune na fear nie przeszkodzi. Wezmie succuba, da ci seduce, odczeka te 30 sekund, zdejmie succuba i tyle twojego immune. Bedzie cie fearowal do czasu az ci hp nie zejda do zera.

Wniosek - learn2play

A, i tak na marginesie - warrior tez ma feara. Nie pamietam tylko na ktorym lvl go dostaje.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 17:29 
Cytuj  
Wie ktos co z punktami z sezonu 2? Bo mam troszke zbunkrowane a ponoc maja byc kasowane ??prawda to


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 17:40 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):


Wszystkie fire elementale tak maja, czy tylko okreslonych lokacjach?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
Fire elemental respawn bug @ BEM

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 19:34 
Cytuj  
m1. napisał(a):
kolejny co czytac nie potrafi... uzyj mozgu zanim cos napiszesz. Faktycznie... ogromna ilosc umiejetnosci przeciwko fearowi ma taki 35lvl warrior... !!
Qraczek - moze i faktycznie potem to nie przeszkadza ale napisalem ze "dla mnie" zjebanie... czyli na moim levelu i wlasnie o tym mowilem piszac ze nie czytasz ze zrozumieniem.
A piszac mag/lock oczywiste jest chyba za to jest przyklad... i naet jak ten mag nie ma feara to priesy i lock chyba maja.


czytac potrafie i widze nieuzasadniony, bezskladny whine nisko lvlowego warriorka, ktory nie ma zielonego pojecia o tej grze.

tak wiec - za twoja rada - uzywam mozgu i pozostawiam cie samego w tym okrutnym swiecie fearujacych magow, stunujacych shamanow i healujacych rogali. hf.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:09 
Cytuj  
Cytuj:
A skad wiecie jakie sa nowe dropy? Jest jakas oficjalna lista?


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 22:08 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
m1. napisał(a):
kolejny co czytac nie potrafi... uzyj mozgu zanim cos napiszesz. Faktycznie... ogromna ilosc umiejetnosci przeciwko fearowi ma taki 35lvl warrior... !!
Qraczek - moze i faktycznie potem to nie przeszkadza ale napisalem ze "dla mnie" zjebanie... czyli na moim levelu i wlasnie o tym mowilem piszac ze nie czytasz ze zrozumieniem.
A piszac mag/lock oczywiste jest chyba za to jest przyklad... i naet jak ten mag nie ma feara to priesy i lock chyba maja.


nisko lvlowego warriorka, ktory nie ma zielonego pojecia o tej grze.


no tak jestem niskolevelowym warriorem ktory nie ma zbyt duzego pojecia o tej grze... ale czy to oznacza ze sie trzeba smiac z tego i od noskilli wyzywac ? tylko high levele moga w to grac ? bo macie 70 lvl i 1000h played to znaczy ze lepsi jestescie ? szkoda tylko ze zadnego rozwiazania na tego feara mi nie snalezliscie...
co mnie obchodzi ze na 70 lvlu bede mial skille?
interesuje mnie co mam teraz a na ta chwile ten patch utrudnil mi rozgrywke. Smiejecie sie z niskolevelowych osob, a tymczasem sami nie macie racji.
full-pro

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 22:19 
Cytuj  
Kod:
no tak jestem niskolevelowym warriorem ktory nie ma zbyt duzego pojecia o tej grze... ale czy to oznacza ze sie trzeba smiac z tego i od noskilli wyzywac ? tylko high levele moga w to grac ? bo macie 70 lvl i 1000h played to znaczy ze lepsi jestescie


Tak :]


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 22:28 
Cytuj  
m1. napisał(a):
na tego feara mi nie snalezliscie...


nikt ci nie znajdzie rozwiazania.

na niskich lvlach pewne kombinacje klas/buildow sa bardzo niezbalansowane, bo blizzard ustawia gre pod lvl 70 i 61 punktow talentow.

jesli nie mozesz przezyc tego, ze w czasie lvlowania ktos cie bije, to skocz.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 10:38 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
I epicki ring z Doana :D (SM - Libary)


Epicki ring z Doana smierdzi ..na kij mi 10staminy w kocie albo w sowie :(

wulfgar napisał(a):
Qraczek napisał(a):
... Wszyscy alty ostatnio robili (przed patchem) czy co ? :)...



•Level 20-60 Quest EXP has been increased, while EXP to Level has been decreased.

To chyba wyjasnia :)


Wyjasnia .. sam gram glownie altem w tej chwili ...

m1. napisał(a):
no tak jestem niskolevelowym warriorem ktory nie ma zbyt duzego pojecia o tej grze... ale czy to oznacza ze sie trzeba smiac z tego i od noskilli wyzywac ? tylko high levele moga w to grac ? bo macie 70 lvl i 1000h played to znaczy ze lepsi jestescie ? szkoda tylko ze zadnego rozwiazania na tego feara mi nie snalezliscie...


1000h played ? O jak ja bym chcial miec 1000h played ;) Nie znalezlismy rozwiazania ? No szkoda ... byc moze takiego nie ma. Uwierz bardziej doswiadczonym graczom i przyjmij do wiadomosci, ze klasy nie sa idealnie zbalansowane i na roznych lvlach miedzy roznymi postaciami wystepuja rozne interakcje. Dla przykladu - za chwile pewnie dingniesz 40 lvl - powiedzmy ze bedziesz arms i wezmiesz sobie Mortal Strike'a. potem bedziesz mial lvl 43 i kupisz sobie np. bron ktora nazywa sie Executioner's Cleaver - 193 dmgu z gory (jesli sie nie myle) i 23 do sily. Zobaczysz priesta. Przyszarzujesz, strzelisz MS'a i przelaczysz sie na Berserker's Stance. Priest automatycznie strzeli feara, ty wyjdziesz rage'em i zatluczesz go zanim zdazy powiedziec Miiiiiiiiiiiiind Flaaaaaaaay ...

PS - nie, nie tylko high levele moga w to grac - sam obecnie gram altem :)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 10:44 
Cytuj  
1000h played to nie jest tak duzo, 41 dni?

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 10:48 
Cytuj  
m1. napisał(a):
...jestem niskolevelowym warriorem ktory nie ma zbyt duzego pojecia o tej grze...


polecam :
http://www.wowwiki.com/Warrior
http://www.wowhead.com/?spells=7.1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.