mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:37 
Cytuj  
thx


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:50 
Cytuj  
Mam nadzieje ze sie nie wkurzycie ze odgrzewam jakis stary topic ale mam powazny problem (?) i nie wiem za bardzo jak sobie z nim poradzic.

Otoz do 2 czy 3 dni nie moge sie dostac do gry. Ogolnie wyglada to tak ze loguje sie bez zadnych problemow, wybieranie postaci, realmu etc etc. Problem pojawia sie gry pasek loeading screenu osiagnie 100% i .... nic.
Po okolo 2 minutach wywala mnie do glownego menu wowa z informacja "Disconnected from server".

Ciekawe jest rowniez to ze czasami na niektore realmy udaje mi sie dostac bez problemu (patrz BL) natomiast na wiekszosci tak jak juz pisalem, utykam w miejscu ladowania gry.

Bardzo prosze o pomoc (jezeli ktos mial juz podobny problem) - Tech Support Blizza nie kwapi sie aby mi odpowiedziec na moje pytanie.

Pozdrawiam


Posty: 11
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:09 
Cytuj  
Cytuj:
Tech Support Blizza nie kwapi sie aby mi odpowiedziec na moje pytanie.

nawet nie ma co marzyć o odpowiedzi :)
a tak w ogóle to ten WoW co jakiś czas ma "odpał". servery się jebią. blizz za ~10 dni to naprawi, i będzie fajno przez jakiś czas. Jednakże po jakimś czasie znowu padnie :(. tak juz jest od kilku miesięcy :(

[EDIT]: zapomniałem dodać, że tak jest nie na wszystkich servach. Kor'gall KAPUT, Chromaggus Działa :>

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 10:03 
Cytuj  
@bre lol nie nikt sie nei wqrzy ale ten topic wlasnie do tego sluzy :) takie praktyczne faq


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 10:18 
Cytuj  
bre napisał(a):
Mam nadzieje ze sie nie wkurzycie ze odgrzewam jakis stary topic ale mam powazny problem (?) i nie wiem za bardzo jak sobie z nim poradzic.

Otoz do 2 czy 3 dni nie moge sie dostac do gry. Ogolnie wyglada to tak ze loguje sie bez zadnych problemow, wybieranie postaci, realmu etc etc. Problem pojawia sie gry pasek loeading screenu osiagnie 100% i .... nic.
Po okolo 2 minutach wywala mnie do glownego menu wowa z informacja "Disconnected from server".

Ciekawe jest rowniez to ze czasami na niektore realmy udaje mi sie dostac bez problemu (patrz BL) natomiast na wiekszosci tak jak juz pisalem, utykam w miejscu ladowania gry.

Bardzo prosze o pomoc (jezeli ktos mial juz podobny problem) - Tech Support Blizza nie kwapi sie aby mi odpowiedziec na moje pytanie.

Pozdrawiam


Zerknij do tego tematu: viewtopic.php?t=13627
Od 3 dni wiele osob ma jakies problemy.

Coś z łączami po drodze się spsuło. Możesz też poszperać w Tech Forum Blizzarda, jest tam sporo dyskusji na ten temat.


Posty: 41
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 01:52 
Cytuj  
Mam pytanie, właściwie odnośnie regulaminu a nie samej gry.

Czy moge mieć dwie postacie na jednym serwerze, które będą sobie "pomagały"?

Na przykład moją główną postacią będe zbierał materiały i kase, a jakąś pierwszolewelową postacią będe szkolił skill leatherworking i tailoring a potem sprzedawał zrobione przedmioty w AH i miał z tego jakiśtam zysk.

Czy takie coś jest zabronione czy dozwolone?

I troszke pokrewne pytanie, co jak będe miał jedną postać i na przykład prześle sobie kase na swoją drógą, słabszą postać i mounta za to kupie?


Posty: 12
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 02:17 
Cytuj  
"Czy moge mieć dwie postacie na jednym serwerze, które będą sobie "pomagały"?"

Możesz mieć nieograniczoną liczbę postaci

"Czy takie coś jest zabronione czy dozwolone?"

Dozwolone


"I troszke pokrewne pytanie, co jak będe miał jedną postać i na przykład prześle sobie kase na swoją drógą, słabszą postać i mounta za to kupie?"

Nic


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 10:12 
Cytuj  
Fistach napisał(a):
"Czy moge mieć dwie postacie na jednym serwerze, które będą sobie "pomagały"?"

Możesz mieć nieograniczoną liczbę postaci


bzdura max to 10 postaci na jednym serwerze z jednego konta



paken napisał(a):
Na przykład moją główną postacią będe zbierał materiały i kase, a jakąś pierwszolewelową postacią będe szkolił skill leatherworking i tailoring a potem sprzedawał zrobione przedmioty w AH i miał z tego jakiśtam zysk.

Czy takie coś jest zabronione czy dozwolone?


Nie jest to zabronione, ale jest to niemozliwe :) poniewaz aby nauczyc sie trade skilla musisz miec lv5 a i tak mozesz go podszkolic do max 75. Dopiero na lv35 mozesz podszkolic postac do 300.

Pozostaje jeszcze jeden problem jest to srednio oplacalne gdyz najfajniejsze (czyt.najdrozsze) recepty na krafty sa reputacje, co prawda jest kilka wyjatkow ale to bardzo zadkie wyjatki (patrz topic roballa o zakupach na aukcji)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 12
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 12:18 
Cytuj  
Dzięki za poprawieneie nie wiedziałem


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:17 
Cytuj  
Fistach napisał(a):
Dzięki za poprawieneie nie wiedziałem


spx ja tez nie wiedzialem, a dowiedzialem sie w momencie jak wyszly 4 smoki i mi nie chcial zrobic kolejnego "szpiega" ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 17:59 
Cytuj  
Gdzie mozna kupywac rzeczy za repuatcje w Thorium Brotherhood ?

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 18:07 
Cytuj  
Bar w BRD? (nie jestem pewien)


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 19:58 
Cytuj  
Czy jak zadaję tu pytanie to jestem noobkiem?
Btw. spójrz na sufit.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 20:39 
Cytuj  
Mam małe pytanko............
Dzis odinstalowałem WoWa , zarazem go zainstalowałem i zaczoł mi sie sciagac patch...............cz ten patch to tylko 1.9 czy cały zbiór wszystich od poczatku ???? Czy trzeba od pierwszego do ostatniego instalowac patche ???

Dzienki z góry za pomoc
:] :lol:

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 20:42 
Cytuj  
No jeżeli na płycie masz starszą wersję to niestety wszystkie. Radzę Ci poszukać w internecie linków z gotowymi patchami, lepsze to niz blizz downloader bo daje z full prędkością ;)

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 20:49 
Cytuj  
chyba nie ma starszej lub nowszej wersji wowa 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 21:06 
Cytuj  
Jest, byly wydania 4cd i 5cd, ostatnie wydanie bylo z patchem 1.7 , moze i tez nowsze sa gdzies.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 21:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jest, byly wydania 4cd i 5cd, ostatnie wydanie bylo z patchem 1.7 , moze i tez nowsze sa gdzies.


Moje wydanie to 4 cd wiec jest "stare" 8)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 14:06 
Cytuj  
Byla taka strona zrobiona przez jakiegos maga, na ktorej bylo napisane jak najszybciej levelowac. Co mi sie tam spodobalo - poszczegolne zony byly opisane za pomoca gwiazdek dla Grindu, questowania itp. Szukam i nie moge znalezc.

Dla ulatwienia scharakteryzuje maga. Zrobil 60 lvl w kilka dni po czym gankowal nooby w ashenvale tlumaczac to psychika swojej postaci :)

Ktos ma gdzies link?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 14:10 
Cytuj  
Sluze uprzejmnie. Mam w zakladkach.
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=13363&highlight=maga+dni
Tzn. tobie chodzi o maga z Defias Brotherhood z Discordii. Tutaj jest tylko sposob na zdobycie tego lvl'u grindowaniem. Takze to chyba nie to :(.

EDIT:
A juz wiem o co ci chodzi ! Pamietam na 100% Discord Leveling guide. Ale niestety od jakiegos czasu www.discord-guild.org nie dziala, wiec linka wywalilem. I to dla hordy bylo takze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.