mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:15 
Cytuj  
ja jebie ...
ile razy juz bylo mowione ze phasing bedzie obejmowal goblinow prolog i worgenow + Mount Hyjal , czytacie te MMo Champ ale chyba bez zrozumienia ... :wtf: w krainach 1-60 nie doswiadczysz phasingu !

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 14:32 
Cytuj  
Zmiany w systemie Badgy PvE i "punktów" PvP. Świetnie to dla mnie wygląda narazie.

Cytuj:
We're continuing to refine the badge/emblem and PvP point systems in Cataclysm and we'd like to share some of those changes with you today. Please enjoy!

Our primary goal when approaching badges in Cataclysm is to address a lot of the confusion that comes with these currency systems. To that end we're changing badges to a more straightforward point system, similar to the ones we've used for a while for Arenas and Battlegrounds. There will be a total of four types of points you can earn in Cataclysm (two for PvE and two for PvP), and these will remain the same even as we introduce new content.

Here's the breakdown:

PvE
Hero Points -- Low-tier, easier-to-get PVE points. Maximum cap to how many you can own, but no cap to how quickly you can earn them. Earned from most dungeons. (most like the current Emblem of Triumph)
Valor Points -- High-tier, harder-to-get PvE points. Maximum cap to how many you can own, as well as a cap to how many you can earn per week. Earned from Dungeon Finder daily Heroic and from raids. (most like the current Emblem of Frost)

PvP
Honor Points -- Low-tier, easier-to-get PVP points. There will be a maximum cap to how many you can own, but no cap to how quickly you can earn them. Earned from most PvP activities.
Conquest Points -- High-tier, harder-to-get PvP points. There will be a maximum cap to how many you can own, and a cap to how many you can earn per week. Earned from winning Rated Battlegrounds or Arenas. (currently called Arena Points)

When a new tier of raiding gear is released or a new PvP season begins, your higher tier of points will be converted into the lower tier. For instance, if a new tier of raid gear is released, your Valor points will be converted to Hero points, and similarly if a new PvP season begins your Conquest points will be converted to Honor points. Of course that means with these new releases you'll always begin without any of the higher tier of points, and thus be unable to stockpile them.

As noted for Conquest points, the Rated Battlegrounds and Arenas will be sharing this same point type. Because of that, it will in fact be possible to get the best PvP items without setting foot in Arena; however, more powerful armor and weapons will of course require more Conquest points, so players who win their matches more often will still gear up faster. We're removing personal rating requirements on almost all items; they're definitely removed for weapons. We might offer a few items to the absolute best players based on personal rating, largely as cosmetic or 'bragging rights' type items. And you'll have the option of purchasing the previous season’s gear with the more readily available Honor points.

We do plan to have a way to convert Honor points (PvP) into Hero points (PvE), and vice versa, at a loss. The conversions will be possible, but it won't be a 1:1 rate, and you'll have fewer points after the conversion process. We won't allow the higher tiers to be exchanged for each other, however.

To explain the reasoning for the weekly cap on points for the higher tiers, this is to provide flexibility in how players choose to earn the points without feeling like they have to do all of the content as often as it is available. If your Valor income from raiding is sufficient, you may not feel the need to run Dungeon Finder every night, or perhaps even at all. Likewise, a PvP player could choose to participate in a lot of Rated Battlegrounds but no Arenas, or focus on both, and still be able to earn the points they want.

We realize that with any changes to progression pathways there are going to be questions. We're eagerly awaiting any that we may have left unanswered. To the comments!


Ostatnio edytowano 27 kwi 2010, 14:46 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 14:38 
Cytuj  
To będzie płacz zbieraczy "na zaś".

No i ubije to całkowicie pug raiding.

"Fuck off, I have all points I need".

Nie wiem czy to są dobre zmiany.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 14:43 
Cytuj  
Dla mnie zmiany bardzo dobre. Co prawda cały system emblemów nie jest jakiś szczególnie straszny i wymagający zmian "na gwałt", ale po prostu widać, że chcą już ostatecznie wprowadzić system, który przetrwa do końca. Ogólnie cieszy mnie cała sprawa z PvP, którego za bardzo w tej grze nie tknąłem, bo całe te areny do mnie nie przemawiają, a robienie BG było tylko właśnie takim przygotowaniem do aren (chodzi mi tu głównie o gear startowy). Ciekawy jestem tego całego "Rated BG".

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 15:11 
Cytuj  
Cytuj:
No i ubije to całkowicie pug raiding.

"Fuck off, I have all points I need".


Nie rozumiem.

Co to znaczy "I have all points I need".

Raz, jak można mieć wszystkie punkty, to tak samo jakbyś miał teraz wszystkie Frost Badge. Zawsze będzie coś do nabycia.

I dlaczego ubije pug raiding ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 15:14 
Cytuj  
@up:
Limit punktów do zdobycia tygodniowo

mnie się te zmiany podobają, casual FTW


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 15:17 
Cytuj  
No ale jeszcze nie wiadomo jaki to limit. Co i tak nie zmienia faktu że pugi raczej przetrwają.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 16:00 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No ale jeszcze nie wiadomo jaki to limit. Co i tak nie zmienia faktu że pugi raczej przetrwają.

Limit bedzie taki by odpowiadal casual graczom, czyli ci co graja 6 godzin dziennie nabija to w 2-3 dni

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 16:17 
Cytuj  
Tu nie chodzi o nabijanie per persona tylko o globalny efekt na serwerze.

O ile z PVP się zgodzę, że to będzie miało pozytywny wpływ o tyle w PVE już nie.

Reset timera obstawiam na poniedziałek, do piątku 80% ludzi osiądnie limity ergo nie pójdzie do instancji.

Radosław wpadnie w sobotę poklikać i do usranej śmierci będzie LFG healer / tank.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 16:48 
Cytuj  
Co teraz ludzie pugują. ICC, Weekly, ToC i Onyxia już raczej z rzadka.

To niedużo, jebnij jednego puga dziennie, i co wtedy. Zrobisz te 3 Raidy i koniec.

Co zmieni limit tych punktów, raczej nic, nie sądzę by był on strasznie niski.

I mówię tu oczywiście o każualach, większym problemem będzie wrzucenie 10/25 na jeden lockout (dla hardkorów).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 16:52 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Co teraz ludzie pugują. ICC, Weekly, ToC i Onyxia już raczej z rzadka.

To niedużo, jebnij jednego puga dziennie, i co wtedy. Zrobisz te 3 Raidy i koniec.

Co zmieni limit tych punktów, raczej nic, nie sądzę by był on strasznie niski.

I mówię tu oczywiście o każualach, większym problemem będzie wrzucenie 10/25 na jeden lockout (dla hardkorów).


Hardcory beda plakac, na szczescie jest ich mniej niz wiekszosci ludzi :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 17:04 
Cytuj  
w koncu! to jest wielkopomna chwila dla takich jak ja! polaczone lockouty z 10man/25man to jest to na co czekalem! yeah! nareszcie bede mogl wyjsc z domu!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 17:59 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
@up:
Limit punktów do zdobycia tygodniowo

mnie się te zmiany podobają, casual FTW

Mnie sie nie podobaja. Jako powiedzmy casual, mam ochote przysiac na wiecej i najebac tyle badgy.pointow ile sie tylko da. A tu co "sorry, you can;t earn more point, have fun in next week". Chyba ich pojebało. Jedyne co stoi za tą zmianą to, to żeby wyłudzić więcej abonamentu od graczy. Bo napewno nie zwiekszenie funu, zywotnosci, czy nie wiem wyrownanie progressu graczy..
Cytuj:
Radosław wpadnie w sobotę poklikać i do usranej śmierci będzie LFG healer / tank.

Teraz jest dungeon finder. Nie trzeba spamowac. Dajesz Random dungeon, idziesz gdzie tam chcesz, wracasz po 5 minut 30 minut instacji, powtarzasz proces, az ci sie znudzi.

Zmiana w PVP na plus. Ale to juz było wiadomo od BlizzConu. Rated BG jak najbardzie. Tylko mam nadzieje osobiscie ze bedą one częsciej niz tylko bg weekend. Wkoncu areny mozna cisnac do uporu..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 18:54 
Cytuj  
Przestańcie z tym czarnowidztwem.

Nie zauważacie jednej rzeczy, dlaczego w ogóle jest ten cap.

Skąd wypadają teraz Emblem of Frost ? Tylko z ICC i jednego bossa z VOA. Punkty w Cata będą wypadać z KAŻDEGO rajdu.
Teraz, niech Frosty wypadają z każdego rajdu, albo żeby się dało zamieniać Triumph we Frost. Oj, co by się działo, farma totalna.

Balans musi być zachowany.

Zresztą, kto wam każe przestać radować po osiągnięciu capa, większość sprzętu i tak wypada z bossów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 19:18 
Cytuj  
Dokładnie, gdyby nie było capa, to te osoby, które spędzają w grze cały dzień, miały by cały gear za punkty w 2-3 dni. W sumie tak właśnie jest teraz jeśli chodzi o gear za triumphy. W kilka dni jest się w stanie wyfarmić całkiem dobry gear. Ma to też swoje plusy co prawda, np. gearowanie altów, ale chciałbym, żeby wróciło to uczucie, gdzie np. w TBC wreszcie mogłem kupić sobie item za 150 BoJ, na który długo odkładałem. No i tu znowu pojawia się "ale" - no bo w TBC, żeby kupić najlepszy item za BoJ (po wprowadzeniu Isle of Quel'Danas) trzeba było rajdować i odkładać badge przez kilka tygodni. Dlatego w sumie nie ma idealnego rozwiązania, bo zawsze jakaś grupa osób będzie niezadowolona. Dla mnie cap jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo fajniej jest widzieć ludzi, którzy cieszą się z każdego itema, niż ludzi, którzy w tydzień po wyjściu dodatku biegają już w full gearze za pointsy.


Ostatnio edytowano 27 kwi 2010, 19:22 przez Robo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 19:20 
Cytuj  
Dlatego powinni powrócić do idei drop only i problem z głowy.:(

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 21:21 
Cytuj  
niby najlepsze rozwiazanie, ale rng potrafi zabolec.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 21:41 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dlatego powinni powrócić do idei drop only i problem z głowy.:(

to ja bym podziekowal wtedy za gre bo rng to zlo

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 08:47 
Cytuj  
Troche przesadzacie z tym capem na pointsy.
Bo w zasadzie nic sie nie zmieni, oprocz tego ze nie bedziesz juz zmienial jednych badgy na inne.
Do HC grupe znajdziesz nawet we wtorek o 2 w nocy, bo na dzien dobry ludzie beda to farmic dla point ( stare badge ) gear.
I limit cap nie ma tutaj nic do gadania, bo nie po to farmisz zeby ten limit trzymac, lecz po to zeby cos sobie kupic.
Cos jak z honorem - bijesz ile wlezie, kupujesz item i znowu mozesz farmic spokojnie bez obaw ze jestes caped.

Jest jasno napisane ze low gear bedzie mozna kupowac za tanie punkty i ze nie bedzie zadnego limitu na mozliwosc dziennego zarabiania tych punktow.

Jednym slowem nic sie nie zmieni, oprocz tego ze rozne instancje nie beda dropowac roznych badgy.

Co do tego samego lockout na 10/25 - ciezko mi sie wypowiedziec.
Z jdnej storny fajnie, bo nie jestes zmuszony robic tego samego 2x, z drugiej jak ktos lubi nolifowac to trocche z dupy.

Wyjdzie w praniu.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 08:58 
Cytuj  
Jak ktoś lubi nolifowac będzie raidował altami.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.