mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2006, 11:05 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
8 K many o.O ... ja ledwo 6,8 k przekraczam z bufami. Kiedys miałem 7,2 k many i myslałem, ze to bardzo duzo ^.^


no ja mam teraz 7.3k zbufowany bez talentów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2006, 11:10 
Cytuj  
Duzo many == gimpowanie sie +dmg. Tak sa itemki zbudowane. To zalezy na czym ci zalezy na max dps czy na duzej ilosci many. Zazwyczaj mag z duza iloscia +dmg nie potrzebuje duzo many:]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2006, 11:21 
Cytuj  
@Cashasty

1. Excesse robi znacznie znacznie więcej niż eq
2. Gdzie ja Ci napisałem że ide w mane? po prostu brakuje mi talentu na 10% many którego nie mam.
3. Mając na sobie enigme i Frostfire nie skomentuje tego :-)
4. Żaden normalny mage teraz nie idzie w mane bo to jest najmniejszy współczynnik patrząc na item teraz. Po prostu int dla maga musi być bo to mage, ale +dmg wiadoma sprawa jest najważniejszy.
5. Cashasty to jest forum magowie więc bujaj stąd :)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2006, 17:37 
Cytuj  
Sobtainer prawdopodobnie gra overpowered gnomem! mogłem nie rerolowac z gnoma maga :)


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2006, 17:58 
Cytuj  
Nie on gra humanem i ma ładna animacje castowania.

A cash to pro mage z oryginalnym nickiem :) j/k :]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2006, 18:13 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Sobtainer prawdopodobnie gra overpowered gnomem! mogłem nie rerolowac z gnoma maga :)


niebezimienny napisał(a):
Nie on gra humanem i ma ładna animacje castowania.
A cash to pro mage z oryginalnym nickiem j/k


hahahaa omfg

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 00:50 
Cytuj  
Im dluzszy czas castowania czaru, tym wieksza premia z +dmg, prawda? Czy zatem jesli zainwestuje w Imp. Fireball to premia ta zmniejszy sie? Nie wiem czy to liczy sie z basic, czy talenty i itemy tez maja na to wplyw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 01:34 
Cytuj  
<1,5s sa ujemne modyfikatory do +dmg. Instant spelle otrzymuja tylko 25%. Powyzej 1,5s jest naliczane normlanie. Forst spelle otrzymuja tylko 87% z ogólnego +dmg.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 07:08 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post75148

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 09:13 
Cytuj  
SpellTips is an addon that will modify your tooltips to show approximately how much damage or healing a spell will really do with +dmg/healing gear equiped. You can still see the base damage/healing of the spell by looking at it in the spellbook. It is simplistic by design and coded to be very efficient.

http://www.curse-gaming.com/en/wow/addo ... ltips.html


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 12:42 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Duzo many == gimpowanie sie +dmg. Tak sa itemki zbudowane. To zalezy na czym ci zalezy na max dps czy na duzej ilosci many. Zazwyczaj mag z duza iloscia +dmg nie potrzebuje duzo many:]


Chyba gramy w inne gry :)

Jesli o mnie chodzi:

jakies 520-530 +dmgu (wliczam juz +frost do tego)
jesli dobrze pamietam to 7,6k many selfbuffed (moge sie mylic - generalnie gnomka, nie gimpuje inta, 4/5 arcane mind iirc)
sprzet taki jak w sigu, talenty 28/23 jesli dobrze pamietam (tez powinno byc aktualne w sigu)

Nawiasem mowiac zaczalem sie bawic w PvP i powiem ze taki build nawet daje rade (czytaj: doszedlem do takiego poziomu sprzetu ze nawet bedac calkowitym PvP-no-skillem moge kogos zabic na AV). Frostbolty po 1050-1060 ftw ! :D (a jak w koncu dorwe Nelthariona to bedzie jeszcze fajniej :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 13:33 
Cytuj  
Tylko ze:
a) gram undeadem
b) nie mam ani jednego talentu w arcane bo to dla mnie marnowanie czasu :P
Wiec poza AI zadnych bonusow do many nie ma. Za to mam zmaksowany DPS ;). Ostatnio tylko Hunter w secie PvP mial wiekszy DPS niz ja :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 13:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
<1,5s sa ujemne modyfikatory do +dmg. Instant spelle otrzymuja tylko 25%. Powyzej 1,5s jest naliczane normlanie. Forst spelle otrzymuja tylko 87% z ogólnego +dmg.

?_?
Instanty otrzymuja 10% bonusu z +dmg/healing. Poza tym zdefiniuj 'naliczanie normalne' w 1,5s castach.

Cytuj:
Im dluzszy czas castowania czaru, tym wieksza premia z +dmg, prawda? Czy zatem jesli zainwestuje w Imp. Fireball to premia ta zmniejszy sie? Nie wiem czy to liczy sie z basic, czy talenty i itemy tez maja na to wplyw.

Talenty zmniejszajace czas castowania nie maja wplywu na bonus +dmg


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 14:00 
Cytuj  
Naliczane normlane. No ok to jest nie jasne. Chodzi o to ze dostajesz caly +dmg jaki na sobie masz ;)
Aa tak z drugiej strony. Napisalem powyzej 1,5s. Bo w sumie 1,5s to nie wiem. Teoretycznie tu powinno byc naliczne tak samo jak dla instantow, ale z drugiej strony to nie jest instant i castuje sie imho dosc dlugo wiec powinien byc 100% bonus. Z tymi 1,5s (Scroch) to temat do dyskujsji i obserwacji ;][/list][/list]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 14:02 
Cytuj  
Jakiej dyskusji? Casty powyzej 1,5 sec nie dostaja calego bonusu. 1,5 sec cast dostaje 35-40% bonusu, 3 sec cast ~75%.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 15:49 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Talenty zmniejszajace czas castowania nie maja wplywu na bonus +dmg


No nareszcie odpowiedz na moje pytanie ;-) Wczesniejsze posty byly zupelnie nie na temat :-)

Dzieki :-)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 19:41 
Cytuj  
Sarmata tu masz cały post o + dmg. Co i jak jest naliczane. click

Qraczek jaki z Ciebie carebear jak nie masz Elemental Precision.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 09:27 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Qraczek jaki z Ciebie carebear jak nie masz Elemental Precision.


Maaaam ... tylko profil na ctprofiles stary :P (w pracy brak dostepu, w domu brak czasu - zreszta sprzet tam tez stary (zmiany to glownie Choker, Mantle of Blackwing Cabal, NW bracerki i ZG enchant na spodniach)

Nawiasem mowiac to warto bylo zrobic revamp magow tylko po to zeby zrobic ten jeden talent ... ilosc resistow zdecydowanie spadla :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 09:05 
Cytuj  
dear all - generalnie chodzi o to czy full t2 czy random epiki.

Sobtainer napisał(a):
Qraczek napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
Uwelbiam ten elitist talk nazywajacy tier2 shit gearem :]


Shit gear to faktycznie zbyt duzo powiedziane - tyle ze fakt ze cos jest T2 nie oznacza jeszcze ze jest super wypasionym sprzetem. Juz na poziomie BWL/AQ mozna wyciagnac lepszy sprzet z tzw random epikow. Tak przykladowo dla frost maga (swoim :P) - rekawiczki z Cthuna, ramiona z Razorgore'a, buty z trashy w BWL (ringo). Dodajmy to tego jeszcze Mishundare, bracery z Broodlorda/Ossiriana, pasek z Firemawa, spodnie z Ossiriana i nagle okazuje sie ze masz duzo lepszy sprzet niz full T2. A jedyna przewaga T2 to rozne resisty. Tyle ze jak chcesz miec glownie resisty to ubierasz sie w specjalizowany sprzet do tego.

Czyli najogolniej rzecz biorac w przypadku maga T2 to niezly sprzet dla leni, ktorzy nie maja ochoty polowac na oddzielne epiki :P

Przyznam jednak ze sety maja jedna, zdecydowana przewage. Wygladaja zajebiscie :D


Sor że o magu:
Qraczek, fakt jest jeden. 8/8 bonus z t2 gniecie każdy +dmg of corz do pewnej przyzwoitości. Ja wczoraj wziąłem 7/8 t2, i zgadzam się z Toba że z random dropów można wytargać większy +dmg ale co z tego? nie lepiej to olać i mieć 10% szanse na instant spell? Mamy u nas maga, ktory ma misha, nelthariona, 4/8 t2 i reszta random dropy. Wyszlo mu okolo +560dmg spells i dostaje w dupe od maga w dpsie ktory ma 8/8. Dlatego sie z Tobą w pewnym sensie nie zgodze.


Zebysmy mieli jasnosc - nie reklamuje random epikow. Tak sie sklada, ze swojego czasu biegalem w pelnym Netherwindzie (jak chcesz moge pozowac na moscie w IFie), a teraz nie bez powodu biegam w 5ciu Netherwindach i 3 wymienionych powyzej rzeczach (rekawiczki, ramiona, buty). 10% na instant wyglada bardzo fajnie na papierze, ale pamietaj o general cooldownie. Co z tego ze po frostbolcie rzucam instant frostbolta skoro czekam potem i tak 1,5 sekundy na rozpoczecie castowania nastepnego. Podczas gdy normalnie czekam 2,5 sekundy (castujac - podczas castowania GC schodzi).

A jezeli mag ktory ma okolo +560 spell dmgu dostaje w dupe od maga w full T2 to moge tylko podpowiedziec - l2p albo l2build.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 09:20 
Cytuj  
Ja mam Ringo, Accuracy z Brooda, spodenki pare już dobrych runów na osranego i jeszcze nie dropnęły. Wyjdzie większy +dmg zgadzam się, ale jak to porównywać do bonusa z 8/8 - nie wiem, nie odpowiem, zacznę temat jak dropną w next savie buty. Ogólnie zaraz znajdę jeden topik mój sprzed 2 miesięcy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.