mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 14:02 
Cytuj  
Fitness napisał(a):
Mówisz serio?

Pytasz serio?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 14:19 
Cytuj  
Jaw3lz napisał(a):
wyłącz Aspect of Chetah to nie będzie Daze :D


O fuck .. to tego mozna do 60ki nie zauwazyc ?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 14:38 
Cytuj  
Next n00b question.
Wiem, ze tylko swinie moga nauczyc sie charge, ale w grze niektore raptory tez charguja - pytanie - czy raptora mozna nauczyc jakiejkolwiek charge ( nie tego boar'owego, tylko rapotor'owego ) ? Na zadnym sajcie o petach nie wspominano o takiej mozliwosci, ale dla pewnosci pytam tutaj. Jesli nie mozna, znaczy to, ze jedyny pet z charge, to boar ?

I drugie pytanie: czy po normalizacji speeda petow, wszystkie biegaja z rowna predkoscia niezaleznie od rodziny, czy tez wszystkie biegaja z rowna predkoscia w zakresie rodziny ( a roznia sie rodziny, np. pajaki biegaja wolniej niz koty ), czy pozostaly jakies pety, kt. biegaja szybciej, jak Takk na przyklad kiedys ?

Pytam glownie, zeby miec pewnosc :)

Z gory dzieki za odp.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 29
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 14:39 
Cytuj  
Mozna, poniewaz robie tego questa dla znajomej,Ona nie jest w stanie zrobic go sama, bo gra na myszce i strzałkach, gram hunterem 2 tygodnie, narazie udało mi sie z demonami w winterspring i un'goro, tego raz jakims cudem udało mi sie sprowadzic do 20% (nie bylo daze) wiec pewnie zapomniałem właczyc aspect, dziekuje uprzejmie za pomoc napewno mi to wiele pomoze.
______
Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 14:47 
Cytuj  
Demandread: Wszystkie pety biegaja jednakowo szybko bez wzgledu na rodzine. Co do nauczenia raptora charge to wydaje mi sie ze nie jest to mozliwe ale pewien nie jestem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 16:06 
Cytuj  
Fitness napisał(a):
Mozna, poniewaz robie tego questa dla znajomej,Ona nie jest w stanie zrobic go sama, bo gra na myszce i strzałkach, gram hunterem 2 tygodnie, narazie udało mi sie z demonami w winterspring i un'goro, tego raz jakims cudem udało mi sie sprowadzic do 20% (nie bylo daze) wiec pewnie zapomniałem właczyc aspect, dziekuje uprzejmie za pomoc napewno mi to wiele pomoze.
______
Pozdrawiam


JEsli masz duzo many potki many i roslinki z felwood mozna wogole kitowac demona non stop na aspekcie. Pullujesz go na droge i kitujesz caly czas trzymajac dystans. Kilka nawrotow i bedzie martwy.
Jeszcze proponuje ci abys zrobil sobie speeda na butki.


Posty: 29
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 18:03 
Cytuj  
Okey, a ile powinienem mniej wiecej tego demona trzymac w meele ? bo czesto jestem w meele za krotko, i kiedy odbiegam on robi sie evade i ucieka na swoje miejsce, lub za długo i wtedy robi sie "czerwony" i dead...

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 23:11 
Cytuj  
Pytanko odnosnie plugina ScrollingCombatText


Czy komus sie udalo ustawic to w taki sposob zeby po parry wyswietlal sie komunikat "Counterattack now" cos na styl "Overpower now" warka ?

Apdejt:

Oki po kilku probach udalo sie jakos zrobic, jakby ktos chcial to trzeba dodac takie cos do sct_event_config.lua

[18] = {name="Mongoose Bite now!", search="You dodge", r=128/256, g=256/256, b=128/256, iscrit=1, class={"Hunter"}},
[19] = {name="Counter-Attack now!", search="You parry", r=128/256, g=0/256, b=128/256, iscrit=1, class={"Hunter"}},

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 08:09 
Cytuj  
Też jestem aktualnie na demonie Burning Steppes i mam pytanie. Zdarzyło mi się kilka razy że musiałem potraktować go scatter shotem i rozwalało mi to sekwencję - po scattershot i scorpid sting frenzował się jakby szybciej niż po udanym "zastrzyku". Tak samo jak mi sparował wing clip. Czy on się frenzuje (początek stanu frenzy) w równych odstępach czasu, niezależnie od zaaplikowania Scorpid shot, czy np. frenzuje się w 15 sekund od "zastrzyku" uspakającego? A może po scatter shot powinienem go troche pokitować żeby złapać sekwencję znowu?

edit: ok już wiem, L2R ze zrozumieniem powinienem :oops:


_________________
O.o


Ostatnio edytowano 27 kwi 2006, 10:55 przez Brodaty, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 29
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 10:14 
Cytuj  
Demona w Burning steeps mam za sobą, został mi tylko ten w silithusie ale słabo to widze.Czy Demon w silithusie tez wchodzi w trans? podobnie jak ten w burning steppes? ma ktos jakies ciekawe rady?

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 10:36 
Cytuj  
http://tkasomething.com/avatarfaq.php

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 12:36 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Pytanko odnosnie plugina ScrollingCombatText


Czy komus sie udalo ustawic to w taki sposob zeby po parry wyswietlal sie komunikat "Counterattack now" cos na styl "Overpower now" warka ?
Proponuje zrobic makro ktore ma ustawione najpierw counterattack a nastepnie wingclip i przypisac klawisz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 17:35 
Cytuj  
Fitness napisał(a):
Demona w Burning steeps mam za sobą, został mi tylko ten w silithusie ale słabo to widze.Czy Demon w silithusie tez wchodzi w trans? podobnie jak ten w burning steppes? ma ktos jakies ciekawe rady?

Dawno to robilem wiec moglo sie pozmieniac albo ja zle pamietac.
Jego sie winclipem o ile pamietam unieruchamia.
Musisz miec pzygotowany shadow resistance poty jednego pijesz chwileprzed walka . Zaczynasz stawiajac frost trap. Pullujesz go i jak w nia wlazi dajesz fd. To go "uspokaja" traci czerowny kolor i chyba slabiej bije. Nastepnie stawiasz explosive trap stajesz na niej i zaczyansz walke aimshootem multi concusiive. Jak bedziesz mial szczescie aim to bedzie kryt a concussive go zestunuje to odpal wtedy jeszcze rapid fire . (jak go zabilem pierwszy raz swoim charem to po pocztaku wali zanim mnie dotknal mial juz chyba kolo 70% hp) On podbiegnie do ciebie i walisz wingclip jako ze stales na pluapce on w ia wlazi i przez jakis czas plupakz abija wszytkie male swinstwa ktore on wysyla. Co chwila fearuje cie i fear ten zadaje dodatkowo shadow damage. Po to pijesz wlasnie potka pzred walka i w czasie jak tylko pierwszy zejdzie. Jak pozwolisz aby zebralo ie za duzo malych gowienek po ktoryms fearze na 1005 wlecisz w nie i to bedzie game over. Jak sie uzbiera ich troszke uzywasz volleya albo dynamity albo cokolwiek co pozwala zabic je naraz. Maja malutko hp wiec zabija ja cokolwiek co robi dmg. Caly czas tzreba uwazac zeby stzrelic do demona medzy fearami i zabijaniem malych inaczej straci agro. Dpsowalem go glownie autoshootem najnizszy rank arcane uzywalem awaryjnie zeby nie stracic agro mana glownie na volleye i multi . Tak na szybko spisalem co pamietam pozniej uzupelnie teraz aq:)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 19:24 
Cytuj  
Wasze uwagi na temat tych demonów są bardzo cenne, bo uzupełniają poniekąd wiadomości z ogólnie dostępnych przewodników.


_________________
O.o

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 21:12 
Cytuj  
uzywa ktos moze Eartstrike lub Zandalarian Hero Medallion
jak wrazenia ?

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 21:26 
Cytuj  
sorki za lekkie zasmiecanie ...
ale to temat o hunterach wiec moze jakis hunter ma czas i chce zarobic
plz niech looknie do trade board

soz za spam... pierwszy i ostatni raz


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2006, 01:00 
Cytuj  
lukaszn napisał(a):
uzywa ktos moze Eartstrike lub Zandalarian Hero Medallion
jak wrazenia ?
Jak masz szybka bron to daje fajnego brusta w PvP ale do PvE albo przy wolnej kuszy lepszy jest trinket z DM/Drakefang Talisman.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:12 
Cytuj  
dwa pytanka:
1. Ile moze zajac wylevelowanie peta z 25 do 31 levelu. Jak szybko taki pet leveluje (bo grind wtedy jest utrudniony nieco).
2. Czy kazdy dzik moze sie nauczyc/uczy charge?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:41 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
dwa pytanka:
1. Ile moze zajac wylevelowanie peta z 25 do 31 levelu. Jak szybko taki pet leveluje (bo grind wtedy jest utrudniony nieco).
2. Czy kazdy dzik moze sie nauczyc/uczy charge?


1. Roznie, zalezy jaki lvl moby bijesz. Z tego co pamietam pet potrzebuje 4 krotnie mniej XP od hunta zeby zrobic lvl
2. Nie kazdy ma charge od razu po oswojeniu, ale kazdego mozna nauczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:00 
Cytuj  
Czy mi się zdaje czy nie można już robić fd+ft in combat ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.