mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 09:51 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Co do tego samego lockout na 10/25 - ciezko mi sie wypowiedziec.
Z jdnej storny fajnie, bo nie jestes zmuszony robic tego samego 2x, z drugiej jak ktos lubi nolifowac to trocche z dupy.

Dla mnie spory minus :/ w mojej gildii mamy kilka grup do dziesiatek, kazdy sie dobral wg znajomosci itd i ogolnie przez ostatnie miesiace mialem wiekszy fun wlasnie z 10tek niz z 25tki, no ale teraz automatycznie blokuje mi to mozliwosc wejscia na 25tke gildiowa, ktora tam 2-3 razy na tydzien byla...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 10:34 
Cytuj  
To co napisał Ravushimo w połączeniu z pointsami ubije możliwość swobodnego grania bez gildii. Dlatego te zmiany mi się NIE podobają, są po prostu durne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 10:38 
Cytuj  
Spory minus bo nie będziesz grał tego co i tak grałeś z musu?
Bezsensu.
Jeśli z 10tek miałeś większy fun to teraz będziesz grał więcej tych 10tek i będziesz miał jeszcze więcej funu, right?

@Oyci3c zawsze są tysiące altów, które nie załapią się na "guild" runy, pugi nie znikną, nie ma takiej możliwości


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 10:52 
Cytuj  
Dla mnie, takie zmiany wymuszaja wstapienie do guldii i robienie guild runow. Fakt faktem, ze bycie guildless bedzie glupie ze wzgledu na nowe ficzersy jak guild leveling itp

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 11:42 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Spory minus bo nie będziesz grał tego co i tak grałeś z musu?
Bezsensu.
Jeśli z 10tek miałeś większy fun to teraz będziesz grał więcej tych 10tek i będziesz miał jeszcze więcej funu, right?

@Oyci3c zawsze są tysiące altów, które nie załapią się na "guild" runy, pugi nie znikną, nie ma takiej możliwości

Nie napisalem przeciez ze nia mam funu z 25tek. W duzej mierze zalezalo to od atmosfery i skladu ktory byl na danym raidzie, bywalo ze bylo kilku sprawnych inaczej i taki raid stawal sie mordega gdy wipowales raz za razem na tym samym bo ktos ma problem z wyjsciem z ognia ;] mimo tego jednak ubicie czegos ciezkiego po kilkunastu nocach wipowania w 25 osob to jest to co tygryski lubia najbardziej i bylo jedyna rzecza przez dlugi czas dla ktorej oplacalem abonament. Robic dla samego gearu banalne brainless heroiki to nie dla mnie, a w pvp nigdy nie bylem koksem, wiec jedynie od czasu do czasu rogalem na bg zawitalem...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 11:46 
Cytuj  
Ciekawi mnie co zrobią top gildie, czy podzielą się na mniejsze teamy do 10tek, ile zostanie przy 25tkach


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 11:50 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Spory minus bo nie będziesz grał tego co i tak grałeś z musu?
Bezsensu.
Jeśli z 10tek miałeś większy fun to teraz będziesz grał więcej tych 10tek i będziesz miał jeszcze więcej funu, right?

@Oyci3c zawsze są tysiące altów, które nie załapią się na "guild" runy, pugi nie znikną, nie ma takiej możliwości


Ale czy Ty nie kumasz, że jak już ktoś wstąpi do gildii to nie będzie mógł robić 10tek bo ma czekać na 25, a w drugą stronę nie będzie mógł pójść z garstką znajomych na 10 bo zrobił 25?

Nie każdy ma alty i gra naraz na wszystkich.

Jest to zbyt ostre wymuszanie i ograniczanie (fry)wolności dla grających.

Pomysł kretyński i koniec.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 11:52 
Cytuj  
Nie znam osoby bez alta/altów.
Ja wstąpię do gildii co będzie właśnie tylko 10tki robiła.
Widać, że gramy w różne gry, hehehe


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 11:59 
Cytuj  
Nie no widać, że ja nie grałem przeszło rok ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 12:08 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Nie znam osoby bez alta/altów.
Ja wstąpię do gildii co będzie właśnie tylko 10tki robiła.
Widać, że gramy w różne gry, hehehe

a ja znam cala mase ludzi bez chocby drugiej 80tki u nas w gildii ;] na razie wyjscie wydaje sie wlasnie tylko jedne, jeden char na 25tki drugi na 10tki :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 12:46 
Cytuj  
jesus zmiana z 10tki/25tki jest prosta.
blizzard napisal, ze robi w wotlku 10tki, aby mniejsze gildie rowniez mogly sie pobawic w rywalizacje w raidowaniu itp. a co wyszlo? wiekszosc bywalcow z 10tek to ci, ktorzy hardkorowy raidowali 25 a 10tki robili dla extra lootow i jeszcze wiekszej ilosci badgy.
Teraz masz mozliwosc wyboru i skonczyc placz ze jestes casula.
jestes hardkorem to idziesz do duzej gildii i robisz 25tki, wolisz grac kameralnie to robisz z 9kumplami 10tki i tam rowniez mozesz powalczyc o first kille itp.
a jak bylo do tej pory? ludzie ubijali hmy na 10tkach w gearze z 25tki i gdzie tu byla jakas rywalizacja z tymi co robia tylko 10tki?


swoja droga blizz zrobil 10tki w wotlku to byl placz, teraz chca dac jasny wybor dla mniejszych gildii i dla wiekszych to tez placz. wprowadza 40many to tez bedzie placz. dla wiekszosci to chyba najlepiej jak by gra stala w miejscu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 13:10 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Spory minus bo nie będziesz grał tego co i tak grałeś z musu?
Bezsensu.
Jeśli z 10tek miałeś większy fun to teraz będziesz grał więcej tych 10tek i będziesz miał jeszcze więcej funu, right?

@Oyci3c zawsze są tysiące altów, które nie załapią się na "guild" runy, pugi nie znikną, nie ma takiej możliwości


Ale czy Ty nie kumasz, że jak już ktoś wstąpi do gildii to nie będzie mógł robić 10tek bo ma czekać na 25, a w drugą stronę nie będzie mógł pójść z garstką znajomych na 10 bo zrobił 25?

Nie każdy ma alty i gra naraz na wszystkich.

Jest to zbyt ostre wymuszanie i ograniczanie (fry)wolności dla grających.

Pomysł kretyński i koniec.


Nie sadze aby wiele sie zmienilo.
Zwiekszaja tez liczbe dungeonow na zasadzie ze zamiast jednego z 11 bossami beda dwa 5 i 6 bossow.
Nie pojdziesz na jedne rajd i mozliwe ze juz bedziesz mial jeden dunegon wolny zeby zrobic ze znajomymi jako 10 osobowy.

Wejdzie kolejny tier gearu i kolejne dungeony i bedziesz mial dwa stare dungeony ktore mozna robic ze znajomymi bo gildia skupi sie na nowych.
I te stare robiac niewazne czy 10 czy 25 beda jesli chodzi o gear tylko tier nizej niz te nowe czyli tak samo jak teraz roznica miedzy 10 a 25 wersja tego samego dungeonu.
Jedyne co sie zmieni jak dla mnie to to ze nie bede robil tego samego dungeonu dwa razy w tygodniu co bylo nudne i glupie.
Jak dla mnie to nie tylko nie bedziesz ograniczony ale wrecz bedziesz mial duzo wiekszy wybor

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 13:25 
Cytuj  
Zobaczmy.

Dodatek pewnie kupię bo nadal podoba mi się PVE w WoW do pewnego stopnia - tzn. jak już wszystko zobaczę to robię quit bo na pewno nie farmuję / rajduję dla gearu hehe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 13:27 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
Teraz masz mozliwosc wyboru i skonczyc placz ze jestes casula.
jestes hardkorem to idziesz do duzej gildii i robisz 25tki, wolisz grac kameralnie to robisz z 9kumplami 10tki i tam rowniez mozesz powalczyc o first kille itp.

jestem w duzej bardziej social niz nolife gildii i lubie robic i 25tke z gildia i 10tke z kumplami z grupy


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 13:36 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zobaczmy.

Dodatek pewnie kupię bo nadal podoba mi się PVE w WoW do pewnego stopnia - tzn. jak już wszystko zobaczę to robię quit bo na pewno nie farmuję / rajduję dla gearu hehe.

No wlasnie a teraz wszyscy robili najpierw wersje 10 osbowa bo byla duzo latwiejsza . Widzieli juz wszystkich bossow caly dungeon a musieli jeszcze raz to samo zrobic w 25. I tak co tydzien robic to samo dwa razy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 14:49 
Cytuj  
A jak myslicie, czy loot z heroikow wygryzie epixy z 80 lev ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 15:14 
Cytuj  
no to jest chyba oczywiste?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 15:28 
Cytuj  
Zależy jakie epixy. Podejrzewam, że jedynie gear z ICC 25 HM ma szanse przetrwać do pierwszych rajdów, ale też nie w całości.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 15:35 
Cytuj  
Nie ma szans, stawiam na 2 levele i zupelnie nowy gear u wszystkich


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 15:39 
Cytuj  
Właśnie nie wiadomo do końca jak duża zmiana w statach będzie między WotLKiem a Cataclysmem. Podejrzewam, że na pewno każdy tank nawet w full itemach z ICC 25 HM będzie musiał ubrać się od nowa, bo z tego co kojarze i czytałem, to ma być niezły boost do staminy. Nie wiadomo jak to będzie np. ze Spell Powerem, który teraz ma być z Intellectu. Podejrzewam, że faktycznie, może już gdzieś na 83 lvlu będzie gear, który pozwoli nam zastąpić epicki z 80tki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.