mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 872 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 20:26 
Cytuj  
@cypis

Podzieliłbyś się z nami swoim UI? Jest naprawdę fajne, szczególnie Grid mnie interesuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 20:47 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
cypis napisał(a):
Wszyscy sie przypieprzyli do klikania (lolnub), a nikt do nazwy gildii.


Jakos nie widze tego na screenie, ale <Tyrani Piekieł> zomgz!

a co sie wlasciwie stalo? jeszcze 2 tygodnie temu aszuś rekrutowal do TG.


nie wyszło. a u nich sobie przynajmniej raidujemy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 21:27 
Cytuj  
Obrazek

to jest ui pro gracza, bez zbednych świecidełek o dupe rozbic


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 21:43 
Cytuj  
Do pve jako dmg więcej nie potrzeba w zasadzie. :D


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 02:49 
Cytuj  
no, na toca normala nie potrzeba.


_________________
Wspaniala gra walki online!

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 10:10 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
cypis napisał(a):
Wszyscy sie przypieprzyli do klikania (lolnub), a nikt do nazwy gildii. Dziwne :<


lol, pierwsze o czym pomyślałem.

edit: teksLoot'a tam widzę, reszty nie znam


Mi sie wydaje, ze to XLootGroup, sam uzywam tego moda i wyglada identycznie, ale moge sie mylic.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 10:44 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Cardano napisał(a):
cypis napisał(a):
Wszyscy sie przypieprzyli do klikania (lolnub), a nikt do nazwy gildii. Dziwne :<


lol, pierwsze o czym pomyślałem.

edit: teksLoot'a tam widzę, reszty nie znam


Mi sie wydaje, ze to XLootGroup, sam uzywam tego moda i wyglada identycznie, ale moge sie mylic.

nah, to jest teksLoot

tak on wygląda
Obrazek

a tak XLootGroup
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 11:23 
Cytuj  
Oho, dzięki. Jeszcze niech ktoś powie co to za addoniki do Action Barów i Frames. Przejrzałem pobieżnie Curse, ale ich nie znalazłem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 12:39 
Cytuj  
action bary to może być np Bartender4 - http://www.wowinterface.com/downloads/i ... nder4.html
a frame'y Pitbull - http://www.wowinterface.com/downloads/i ... ll3.0.html

btw to UI wygląda jak gotowiec z niezaładowanymi profilami

w lewym górnym rogu pusty kwadrat a pod nim recount, chat jaki niedorobiony, frame peta nachodzi na chat, standardowa minimapa nie pasuje co całości, omen też ma defaultowy wygląd i jest ustawiony w dziwnym miejscu

także Dana jeżeli chcesz mieć takie UI to zgłoś się do Cypisa o link, a jest to gotowiec na 100% bo już kiedyś go widziałem w necie go ściągnięcia


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:45 
Cytuj  
moje:
Obrazek

http://www.cyan-studios.net/coehl/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 15:33 
Cytuj  
Ui jest maksymalnie rozpierdolone po ostatnim patchu, nie mialem czasu poprawiac jeszcze.

Bary - bartender 4
Framesy/raid - Stuf

framesy z rollem - teksloot


Posty: 6
Dołączył(a): 6.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 11:05 
Cytuj  
Przegladajac wasze UI dochodze do wniosku ze wiekszosc ludzie jest zalozenia "im mniej wowa tym lepiej" nie bardzo rozumiem, wg mnie wiekszosc powlaczanych modow jest zupelnie nie potrzebna, czesc mozna ukryc jesli na chwile obecna nie sa nam potrzebne, w wowa nie gram juz od paru miesiecy ale zawsze wolalem nacieszyc wzrok grafika niz milionem okienek i niepotrzebnych bajerow.. ale to moje zdanie oczywiscie tylko na ten temat :) pozdrawiam


_________________
Konto Internetowe
Ultima Online

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:10 
Cytuj  
niektorzy poprostu lubia miec ladne ui. idealnie dopasowane z idealna czcionka, z fajnymi bajerami. sa tez caly, ktorzy mysla ze jak maja super duper ui w ktorym sami sie nie odnajduja to kazda gildia swoi przed nimi otworem. a sa tez tacy, ktorzy maja to w pupie i graja byle bylo wygodnie.
ja osobiscie nic nie mam do ladnych ui, oprocz tego ze szkoda bylo by mi godzin aby ladnie wszystko poustawiac.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:44 
Cytuj  
Problem w tym, ze jak sie rajduje, to trzeba miec duzo 'okienek i pierdol', ktore niestety zaslaniaja 1/3 ekranu, czy sie to komus podoba, czy nie. Inaczej nie utrzymasz wysokiego poziomu. No chyba ze w pugach toc10/25... Sam tesknie za czasami kiedy biegalem w blizzard ui i nic wiecej mi nie bylo potrzebne..


_________________
Wspaniala gra walki online!

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 16:21 
Cytuj  
Na raidach uzywam grida + DBMa. Nic wiecej, zero syfu na ekranie i jakos nie przeszkadza to w raidowaniu 'na wysokim poziomie'.


Posty: 6
Dołączył(a): 6.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 18:49 
Cytuj  
Ja to doskonale rozumiem ze na rajd potrzebujesz duzo okienek takich jak dmg meter i inne bajery. Ale takie addony mozna miec wylaczone przed rajdem i wlaczac dopiero w trakcie. Ja osobiscie wylaczalem addony ktore nie byly mi potrzebne w danej sytuacji. A ustawienie ich nie wymaga zbyt wielu poswieconych godzin :


_________________
Konto Internetowe
Ultima Online

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 20:41 
Cytuj  
Jak dawno temu raidowalem onysie , mc , bwl jechalem na blizz ui bez zadnych dodatkow... jak wiekszosc rajdu. Nie mowcie ze teraz sa rajdy bardzie wymagajace, ze bez tego crapu nie da sie obyc.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 21:20 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Na raidach uzywam grida + DBMa. Nic wiecej, zero syfu na ekranie i jakos nie przeszkadza to w raidowaniu 'na wysokim poziomie'.


niech zgadne.. jestes healerem priest/druidem/shamanem?

noasz napisał(a):
Jak dawno temu raidowalem onysie , mc , bwl jechalem na blizz ui bez zadnych dodatkow... jak wiekszosc rajdu. Nie mowcie ze teraz sa rajdy bardzie wymagajace, ze bez tego crapu nie da sie obyc.


Oczywiscie, ze bossowie sa bardziej wymagajacy teraz.


_________________
Wspaniala gra walki online!

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 23:55 
Cytuj  
m1. napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Na raidach uzywam grida + DBMa. Nic wiecej, zero syfu na ekranie i jakos nie przeszkadza to w raidowaniu 'na wysokim poziomie'.


niech zgadne.. jestes healerem priest/druidem/shamanem?

noasz napisał(a):
Jak dawno temu raidowalem onysie , mc , bwl jechalem na blizz ui bez zadnych dodatkow... jak wiekszosc rajdu. Nie mowcie ze teraz sa rajdy bardzie wymagajace, ze bez tego crapu nie da sie obyc.


Oczywiscie, ze bossowie sa bardziej wymagajacy teraz.


Pudlo, Druid tank, Rogue dps alt.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 01:52 
Cytuj  
m1. napisał(a):
Oczywiscie, ze bossowie sa bardziej wymagajacy teraz.


ty chyba zartujesz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 872 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.