mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:52 
Cytuj  
Mag wam daje zrobic intercepta po charge?? Chryste przecie to noob moze dac warkowi tak zrobic a nie mag na 60 lvl'u......Blink po charge, odwracasz sie biegniesz na woja, CoC +frost nova (w tym momencie wiekszosc wojow uzywa trinketa aby z novy wyjsc dlatego CoC daje) i koniec walki, kitujesz woja az zdechnie i tyle, Frost mag ma lepiej bo ma zasieg Novy i CoC 12y i bez ryzyka strzala moze je odpalic.

Jak cos zle pojdzie zawsze mozna Ice Blok, poczekac na cooldown blinka i od nowa...

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 16:33 
Cytuj  
powiecie mi jakim sposobem warrior przegrywa z Priestem (tak na 60 lev)?

bo ostatnio tak dostakje w dupe od kazdego warriora ze hohohoo..
wiec albo zaczelem lamic - albo warriory podniesli swojego skilla


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 21:36 
Cytuj  
Po ostatnich zmianach nic dziwnego ze priest dostaje, a mam wraenie ze bedzie jeszcze gorzej (dupneli feara). No coz taka gra ze nie kazdy moze wygrac z kazdym, albo z niektorymi jest ciezej...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:10 
Cytuj  
przecież ostatni patch czy tam nawet przedostatni w ogóle nie poprawił warriora.
Nie widzę powodu dla którego priest miałby za każdym razem wygrywac z warriorem.. ktoś widzi?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 10:27 
Cytuj  
No moze slowo "ostatnie" nie jest zbyt precyzyjne. Chodzilo mi raczej o:
- zmiejszanie czasu dzialania kolejnych efektow spelli (frozen, fear)
- trinkety pvp
- nowe dzialanie death wish (w nastepnym pathu)

Pozatym ludzie zaczeli lepiej grac, no i wiekszosc warkow podbila do 60tki gdzie dopiero warr pokazuje na co go stac.

Wczesniej w walce z priestem latalem jak glupi w kolo a priest mnie konczyl czarami... :o


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:44 
Cytuj  
nie mowie ciagle wygrywac - ale chociaz raz wygrac z warriorem co ma Arcanite reapera i 6000HP - jakos na takiego nie mam sposobu...

wiec mam tutaj prosbe - jak juz przegrywanie z Priestami to sie pochwalcie jak :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 13:49 
Cytuj  
Redlum wczoraj w duelu kumpel frost mag skasowal Visiona, wszyscy szczeka w dol, Vision tylko pogratulowal zwyciestwa kumplowi stwierdzajac ze to pierwszy mag ktory go 1 vs 1 zabil od dawnaaaa :P

A jak priestem to zrobic to hmm nie wiem moze MC na otwarcie czy cos? :P

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 14:03 
Cytuj  
no nie na otwarcie - bo MC castuje sie 3 sec - a w te 3 sec warrior przerwie ci rzucanie czaru (jakis stunn) i prawie ci zabije


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 14:20 
Cytuj  
Tylko ze co ty warriorowi tym MC zrobisz? Nie wszedzie jest lawa w ktora mozna wrzucic a utopic postaci juz sie chyba nie da :P
No zawsze mozna zagrowac pol mapy tyle ze to jeszcze zalezy gdzie sie bijecie :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:34 
Cytuj  
Ja staram sie wykonac fear+ renew+dot +MC i czekac na feara w mind controlu gdy dot zjezdza warka. Problem w tym, ze w 70% przypadkow fear wywieje go poza zasieg lub z jakis krzaczor i po zawodach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:39 
Cytuj  
no wlasnie - te fear - jak dla mnie jest on troche zbugowany - rzucam fear-a gosc gdzie biegnie - najczesciej jakos bardzo szybko poza zasieg - potem jak fear sie konczy to nagle znika i juz stoi obok mnie - chociaz caly czas byl poza zasiegiem i nie moglem nic w niego rzucic

a jeszcze mialem pobodnego buga - w WG na samej gorze (2 pietro) puszczam fear - gosc biega w kolko w fearze nagle spadal na dol - tam gdzie flaga - jest poza zasiegiem - mysle sobie no to po walce - nagle fear sie konczy - a on juz stoi obok mnie i mnie klepie - mial flage to nawet taka luna po fladze zostala jak spadal na dol a pote nagle cos go sciagnel spowrotem na gore...


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 16:14 
Cytuj  
To jest bug graficzny, mam go czesto magiem... :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 08:23 
Cytuj  
raczej lag lub losty.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 21:23 
Cytuj  
No dobra po ostatnich wizytach w MC granie palka w 40 osobowym raidzie i pilnowanie zeby kazdy otrzymal blessa .. spowodowalo taka frustracje, ze.. rolnaalem na probe warra na pve serwerze .. jest zaaaajefajny, teraz jestem pewien ze na glownym serwerze zaczne lvlowac mojego alta warriora... a paladyn tylko dostarczy kase na poczatek:)
teraz pytanie... jaka rase wybrac :) chyba do endgame bede jako MT staral sie byc wiec moze krasnolud ?, z kolei czlowiek ma + do sword/mace..? i jeszcze cos tam do wykrywania rouge:)
kolo podpowiediedzial ze do pvp arms31/furry20 :) ale dopoki jakichs epickich rzeczy nie znajde... to pve build.
ciekawe jak to bedzie warrior low lvl zaczynajacy ze 100gold:) na koncie. :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 00:35 
Cytuj  
Uwierz mi ze warto brac taka rase i plec jaka jest najrzadsza na serwie, potem sie czuje satysfakcje z posiadania takiego unikatu jak np. female troll warrior na 60lvl.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 05:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Uwierz mi ze warto brac taka rase i plec jaka jest najrzadsza na serwie, potem sie czuje satysfakcje z posiadania takiego unikatu jak np. female troll warrior na 60lvl.

hehe znaczy sie :)
krasnolud female :) jeszcze zadnego chara takeigo nie widzialem :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:00 
Cytuj  
female tauren.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:21 
Cytuj  
U nas biega Hellcow :) i powiem szczerze nie wygląda już na crazy cow :) Fakt nie widzialem krasnoludki w jakim kolwiek wydaniu. Co do gry warriorem, to tak naprawdę rasa ma bardzo duże znaczenie. Undead ma anty fear, a moj wspaniały ork nie dość ze wygląda zejebiscie - taki tauren to może sobie :P to jeszcze rogue teraz maja nieziemską przeprawę bo te 25% niby mało immune na stuny robi swoje. Do tego ork i topor ... miodzio. Z raciala dochodzi podbicie Attack Power do gigantycznych rozmiarow z Crusaderem, BS i enrage walnie takiego crita że nawet sam sie zdziwisz :) Tauren ma stuna który jest niezły + więcej HP. Alliance nie wiem czy mają coś ciekawego :P niby human ma do mieczy ale poza mieczem z MC to nie widzialem niczego sensownego. Co do trola to nie ma nic dla warka ale za to ładnie tanczy i ma moim zdaniem kosmicznego mounta Dino :)

Od wczoraj jestem szcześliwym posiadaczem Greater Frost Protection Potion .... żebyście widzieli mine maga i tekst WTF ? :) A składniki jak mówilem banal, fire jeszcze latwiej znaleść.

Ogólnie najlepsze potionki i proste do zrobienia.

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:42 
Cytuj  
@cienki
IMHO olej humana i skup sie na 2 rasach
- dwarf (sam sobie zdejmuje doty, poisony itp. co jest dosc przydatne)
- gnome (ma skill do ucieczki wiec z zamrazarki wyjdziesz po 1,5sec a nie po 8sec)

A human ma + do mieczy tylko ze warr to albo topory albo polearmy (narazie bo potem kto wie).

Gnome jest oczywiscie dosc smieszna postacia i nie wyglada az tak fajnie jak np NE ale ma swoje plusy. Jest maly i czasem ciezko w niego trafic kursorem :)
Pozatym fajnie wyglada jak maly gnomik leje krowy :P

A co do PvE builda to wlasnie arms/fury i bron 2h (przynajmniej narazie bo potem bedzie respec wszystkich warkow).

Ps. I rada taka zebys od pcoz nosil jak najwieksze plecaki bo im wiecej warr ma stuffu dajacego plusy tym ma lepiej. Wiec sie zastanow czy nie warto wziasc alchemii. Ja wziolem eng i jest w sumie spoko choc nie wiem czy alchemia nie lepsza by byla.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:03 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Wiec sie zastanow czy nie warto wziasc alchemii. Ja wziolem eng i jest w sumie spoko choc nie wiem czy alchemia nie lepsza by byla.

najlepsze to jest łowienie ryb :D

po przejsciu przez strata mam ok 10 superiorów. z demonów i innych mobów wypadaja majory - poty leczące nie sa kłopotem

grinduje 2 rodzaje potów.
Free Action Potion - niezbedny na MC Gehenazz i DM King
20 rybek Blackmout zanosze directowi i dostaje 5 potów

Greater Defence (2000 ar na 2 min) ogólnie przydatny na bossach
15 Stonescale Eal + 5 thorium ore zanosze directowi i dostaje 5 potów

jestem skiner/miner :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.