mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:15 
Cytuj  
psk napisał(a):
Ragnaros jest łatwiejszy dla hordy. Ankh + frost shock kite ftw? Jest jakis powod tego, ze zawsze ginał dla hordy pierwszy. Pierwszy kill, horda. Pierwszy kill u nas przed patchem, horda.
Coś za coś.


W czym Ankh pomaga w zabiciu Ragnarosa?


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:26 
Cytuj  
psk napisał(a):
zalezy gdzie. sa bossy łatwiejsze dla ally ze wzgledu na cleanse.

Ragnaros jest łatwiejszy dla hordy. Ankh + frost shock kite ftw? Jest jakis powod tego, ze zawsze ginał dla hordy pierwszy. Pierwszy kill, horda. Pierwszy kill u nas przed patchem, horda.

Coś za coś.

:o
a co Ankh ma do rzeczy ??
U nas Ragnarosa pierwsi dorwali ally
Azureugosa ally
Kazzaka ally
:o
Jak gralem ally to KAZDY instanc mialem latwiejszy czy to BFD czy SKF czy inne :)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:33 
Cytuj  
emesio napisał(a):

W czym Ankh pomaga w zabiciu Ragnarosa?


w dobiciu ;-)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:36 
Cytuj  
hehe
ciekawe czy kolega spróbował zabic Ragnarosa......ankhem ........;)

Ani Frost shock ani Ankh nie pomaga w dobiciu Raga ani innych bossów.......jeśli chodzi ci o wskrzeszanie to my zawsze mamy 3 ooc wskrzeszaczy :D
Co z tego że shammy sie wskrzesza jak :
A.- jest cooldown na ankh
B.-wskrzesza sie shammy a wszystkie tanki w tym czasie sa dead i ciekawe co shammy zrobia ?? :p

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Frost shock kite to tylko w PvP, na pewno średnio przydatne przy ragnarosie.


owszem, srednio, i nikt normalny na tym nie opiera swojej strategii.
Ale jest zdecydowanie lepsze, niz paladyn tam, jak sprawy zaczynaja wyglądać źle ;-)
To jest jako komentarz, ze horda to niby ma zawsze gorzej, co prawda nie jest. Lucy, geddon itp sa latwiejsze dla ally. Ragnaros jest łatwiejszy dla hordy - własnie ze wzgledu na shamana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:42 
Cytuj  
przy ragnarosie nie ma ooc rezzerów chyba, że się exploituje.
Do tego totemy shamana są idiotyczne - buff Fire resist z totemu w porównaniu z pala buffem to bezsens. Zasięg mały i jeden krok nie w tą stronę i już nie masz buffa na sobie.

Frost shock'a nikt chyba nie stawia z shamanów. Już raczej lepszy efekt da FR + windfury lub str by meleesi mocniej walili.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:43 
Cytuj  
psk napisał(a):
W czym Ankh pomaga w zabiciu Ragnarosa?

w dobiciu ;-)[/quote]

Znaczy jak to sobie wyobrażasz. Zostaje mu 5%, wszyscy leżą, po czym 6 szamanów używa jednocześnie Ankha, wraca do życia z minimalną ilością hp i mana, i jako dzielni overpowered hordziacy maskarują Ragnarosa? ;-)

Tak, szaman tam ma jedną zasadniczą przewagę nad palkiem - fire resist totem.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:44 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
B.-wskrzesza sie shammy a wszystkie tanki w tym czasie sa dead i ciekawe co shammy zrobia ?? :p


popatrz sobie kiedys na ragnarosa z 1% zycia, i tylko 2 pally zywych.

wskrzesza sie 5 shammy i wywala tą mane co ma w shock czy co sie tam da. I powiedz mi, ze to 0 rożnicy, albo ze z pally jest lepiej przy ragnarosie.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:47 
Cytuj  
psk napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Frost shock kite to tylko w PvP, na pewno średnio przydatne przy ragnarosie.


owszem, srednio, i nikt normalny na tym nie opiera swojej strategii.
Ale jest zdecydowanie lepsze, niz paladyn tam, jak sprawy zaczynaja wyglądać źle ;-)
To jest jako komentarz, ze horda to niby ma zawsze gorzej, co prawda nie jest. Lucy, geddon itp sa latwiejsze dla ally. Ragnaros jest łatwiejszy dla hordy - własnie ze wzgledu na shamana.

hA!!
czyli tylko końcowy boss jest łatwiejszy dla hordy :D
Tylko wytłumacz mi jak najpierw do niego dojść skoro resztę bossów ally mają łatwiejszą ?? :)
Np-poprosze o taktyke na Geddona bo go od 3 dni zabic nie mozemy :)


Ostatnio edytowano 25 lip 2005, 10:48 przez Shadowclaw, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:48 
Cytuj  
żadna przewaga emes:
http://www.thottbot.com/?sp=19900

to samo tylko nie musisz stać obok totemu.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:49 
Cytuj  
psk napisał(a):
popatrz sobie kiedys na ragnarosa z 1% zycia, i tylko 2 pally zywych.wskrzesza sie 5 shammy i wywala tą mane co ma w shock czy co sie tam da. I powiedz mi, ze to 0 rożnicy, albo ze z pally jest lepiej przy ragnarosie.


Ja rozumiem, że was wajpnął na 1%, ale chyba za dużo filmów science fiction... Tak, taki scenariusz jest teoretycznie możliwy. Tak samo, jak to że dziś się zaloguję, i z pierwszego moba mi wypadnie jakiś fajny epik random world drop. I tak, szaman jest lepszy. Ale z powodu fire resist totemu.

:)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:50 
Cytuj  
psk napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
B.-wskrzesza sie shammy a wszystkie tanki w tym czasie sa dead i ciekawe co shammy zrobia ?? :p


popatrz sobie kiedys na ragnarosa z 1% zycia, i tylko 2 pally zywych.

wskrzesza sie 5 shammy i wywala tą mane co ma w shock czy co sie tam da. I powiedz mi, ze to 0 rożnicy, albo ze z pally jest lepiej przy ragnarosie.


Musiałoby być z 10-20 shamanów z ankhami bez cooldowna. lol

Paladyni sie bąbelkują i wskrzeszają party?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
psk napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
B.-wskrzesza sie shammy a wszystkie tanki w tym czasie sa dead i ciekawe co shammy zrobia ?? :p


popatrz sobie kiedys na ragnarosa z 1% zycia, i tylko 2 pally zywych.

wskrzesza sie 5 shammy i wywala tą mane co ma w shock czy co sie tam da. I powiedz mi, ze to 0 rożnicy, albo ze z pally jest lepiej przy ragnarosie.


Musiałoby być z 10-20 shamanów z ankhami bez cooldowna. lol

Paladyni sie bąbelkują i wskrzeszają party?

Ja bym proponował kolegom z Ally zamienic sie z nami na konta na parę dni i spróbować dojść do Ragnarosa i go ubić :)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:57 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Znaczy jak to sobie wyobrażasz. Zostaje mu 5%, wszyscy leżą, po czym 6 szamanów używa jednocześnie Ankha, wraca do życia z minimalną ilością hp i mana, i jako dzielni overpowered hordziacy maskarują Ragnarosa? ;-)


hehe,

1% wipe. Ona nie jest taka duża, zeby 5%, bez przesady ;) Bo problem polega na tym, ze 1% wipe jest rownie dobre jak 90% wipe, i tu i tu, boss żyje.

shaman ma troche wieksze mozliwosci w tym zakresie, niz pally. A Shadowclaw sugeruje, ze ally ma tam łatwiej, gdy to nie jest prawda.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 11:00 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Ja bym proponował kolegom z Ally zamienic sie z nami na konta na parę dni i spróbować dojść do Ragnarosa i go ubić :)


Nie napisałem, ze całe MC. Moze sprobuj popatrzeć raz na to obiektywnie, ok?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 11:01 
Cytuj  
psk napisał(a):
emesio napisał(a):
Znaczy jak to sobie wyobrażasz. Zostaje mu 5%, wszyscy leżą, po czym 6 szamanów używa jednocześnie Ankha, wraca do życia z minimalną ilością hp i mana, i jako dzielni overpowered hordziacy maskarują Ragnarosa? ;-)


hehe,

1% wipe. Ona nie jest taka duża, zeby 5%, bez przesady ;) Bo problem polega na tym, ze 1% wipe jest rownie dobre jak 90% wipe, i tu i tu, boss żyje.

shaman ma troche wieksze mozliwosci w tym zakresie, niz pally. A Shadowclaw sugeruje, ze ally ma tam łatwiej, gdy to nie jest prawda.

hmmmm........??
Sam napisałeś że resztę bossów ally ma łatwiejsza?? :o
A pamietaj że horda najpierw musi DOTRZEC do ragnarosa zeby wykorzystac naszych IMBA shammych którzy Frost Shockami rozbija go w gwiezdny pył......
Ja ally tez grałem więc mam porównanie........

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 11:02 
Cytuj  
psk grałeś po stronie hordy czy tak teoretyzujesz o tych możliwościach? Shaman po selfrezzie (1 raz na godzinę jak ma ankha) ma jakieś 10-20%HP i MP i jest na jeden strzał nie tylko dla ragnarosa.
DPS shamana wcale nie jest najwyższy, raczej jest z dolnej półki.

Więc skończ z teoretyzowaniem.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 11:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Paladyni sie bąbelkują i wskrzeszają party?


nie, ten lava burst za szybko cie daje w combat, przynajmniej mi sie tak wydaje, bo mielismy ooc rezzera na Ragnarosie przed patchem, a teraz to nie bardzo, tylko battle rez.


Jednego nie rozumiem, dlaczego tak na siłe probujecie udowodnic, ze na tym jednym bossie, tez macie gorzej jako horda?

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 11:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
psk grałeś po stronie hordy czy tak teoretyzujesz o tych możliwościach? Shaman po selfrezzie (1 raz na godzinę jak ma ankha) ma jakieś 10-20%HP i MP i jest na jeden strzał nie tylko dla ragnarosa.
DPS shamana wcale nie jest najwyższy, raczej jest z dolnej półki.

Więc skończ z teoretyzowaniem.


12p miało swojego pierwszego killa dzieki ankhom i shamanom.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 11:08 
Cytuj  
Cóż, ja nie rozumiem dlaczego na siłę próbujesz sobie udowodnić, że horde ma na tym jednym bossie łatwiej. Wipnęliście na 1% i wpadliście na pomysł, że jako horde to 5 shamanów by wstało i zoownowało 1% ragnarosa? Czy coś więcej?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.