mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 17:36 
Cytuj  
Sprobuj myszka ;]

Serio, poswiec 15minut na wycwiczenie instant obrotu o 180 stopni. Wbiegasz na jakis konar i biegniesz przed siebie na autorunie i starasz sie zawrocic, jak sie konar konczy. Efekty murowane.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 18:02 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Serhaud napisał(a):
wpisuje /script WeaponSwap ("2h", "", "1h", "shield") i wyskakuje mi napis "can not find mainhand item: 2h"
prosze o pomoc w obsludze tego moda.


Wpisujesz "2h", czy podajesz tam nazwe? ;]

W readmy masz to ladnie rozpisane, jak zamieniac 2h na 2x 1h lub 1h + shield
ja mam odwrotnie, nazwa broni 2h na końcu. nie wiem czy to różnica ale działą świetnie


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 19:14 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Zychoo napisał(a):
"D", tylko trzeba przytrzymac. ;)


Doceniam checi Zychoo, ale ze by bylo jasne: chodzilo mi zeby sie to robilo szybciej. Duzo szybciej ;)


pozdrawiam


zamalo w quake-a sie gral :wink:
a tak serio polecam to co tomugeen


_________________
Obrazek

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 19:25 
Cytuj  
Cytuj:
pisujesz "2h", czy podajesz tam nazwe? ;]

nie, no. oczywiscie, ze podaje nazwe przedmiotu (tylko tutaj nie chcialo mi sie pisac calych nazw)
BTW czy nazwy trzeba pisac recznie czy mozna podac nazwe przytrzymujac shift i klikajac na przedmiot?

Cytuj:
ja mam odwrotnie, nazwa broni 2h na końcu. nie wiem czy to różnica ale działą świetnie

tak tez probowalem i nic nie pomoglo.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 20:59 
Cytuj  
Ehh goodinspect przestal dzialac, wie ktos czy jest moze nowa wersja, albo jak go naprawic czy cos :D

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 21:27 
Cytuj  
Po wykasowaniu wszystkich (notabene niedziałających) modów pozostawały mi w interfejsie jakieś "actionbary" po prawej stronie i to 2 linijki - wielkie brzydkie, ja ich nie dawałem tam i nijak tego cholerstwa nie moge wywalić. Wie ktoś gdzie to zapisuje sie czy coś takiego? Chcę to usunąć.... Tak samo ustawienia modów które już kiedyś miałem i wykasowałem rozpakowujac je znów do addonsów maja ustawienia poprzednio skonfigurowanego i skasowanego (kasacja usówa moda ale gdzieś sie zachowują jego ustawienia)... Gdzie to "zresetować".

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 21:29 
Cytuj  
@ Necr

To pewnie standardowe boczne bary WoWa. Wylacz je w opcjach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 57
Dołączył(a): 5.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 07:37 
Cytuj  
Takie "newbiarskie" pytanie: da sie zrobic cos takiego, aby zbindowac pod jakis klawisz np. gouge, a jak sie go uzywa i gouge ma cl, to zeby wchodzil np. kick? zaoszczedzilo by mi to skrotow na klawiaturze, a o to chodzi.


_________________
Pazar

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 08:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
@ Necr

To pewnie standardowe boczne bary WoWa. Wylacz je w opcjach.


Hehehe, dzięki. Bez moda grałem pierwsze 6 lvli i teraz jak mi wyskoczył standardowy interface to zrobiłem wielkie: BLEEEEEE.....

Szukam do 1.8 DAB'a (jak dla mnie najlepsze dla maga komponenty barów)...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 09:34 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
tak tez probowalem i nic nie pomoglo.
zrób tak, nazwy nie wpisuj z palca tylko otwórz czat i shift click przedmiotu, potem zaznacz skopiuj ctrl C i wklej do makra ctrl V

BTW ZERO kłopotów z moimi modami w 1.8 :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:52 
Cytuj  
pazar napisał(a):
Takie "newbiarskie" pytanie: da sie zrobic cos takiego, aby zbindowac pod jakis klawisz np. gouge, a jak sie go uzywa i gouge ma cl, to zeby wchodzil np. kick? zaoszczedzilo by mi to skrotow na klawiaturze, a o to chodzi.

Pewnie, ze sie da. Musisz zrobic macro:
/cast Gouge
/cast Kick

Po pierwszym wcisnieciu macro wejdzie gouge, a kick nie pojdzie (global colldown), a jak gouge bedzie mial cooldowna to po ponownym wcisnieciy makra odpali pierwszego aktywnego skila (Kick). Mozesz tam sobie dodac jeszcze Kindney Shota (odpali przy trzecim kliknieciu) i ostatecznie blinda(jak juz koniecznie bedziesz _musial_ interuptowac spell, a wszystko inne bedzie na colldownie) jako ostatnia deske ratunku i masz idealne macro to interruptowania spelli. Najprawdopodobniej 4 skill z macra (blind) nigdy nie bedzie odpalany, bo pokoncza sie cooldowny na poprzednich.


_________________
Obrazek

*

Posty: 57
Dołączył(a): 5.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 12:59 
Cytuj  
Bardzo duze dziekuje.


_________________
Pazar

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 20:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Serhaud napisał(a):
tak tez probowalem i nic nie pomoglo.
zrób tak, nazwy nie wpisuj z palca tylko otwórz czat i shift click przedmiotu, potem zaznacz skopiuj ctrl C i wklej do makra ctrl V

BTW ZERO kłopotów z moimi modami w 1.8 :wink:


thx desh.
bledem bylo to, ze naciskalem zbindowany klawisz do zmiany broni nie wylaczajac okienka macra. w tym momencie dopisywala sie litera a ja tego nie zauwarzylem :)

mam kolejne pytanko.
czy jest mod ktory pozawala na szybkie lootowanie? chodzi o to by nie klikac na kazdym przedmiocie, tylko kliknac na jeden by wszystkie przedmioty wchodzily do ekwipunku.


edit.
nie wiedzialem, ze jest cos takiego. jeszcze raz dzieki za pomoc.


Ostatnio edytowano 13 paź 2005, 22:38 przez Serhaud, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 20:25 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
mam kolejne pytanko.
czy jest mod ktory pozawala na szybkie lootowanie? chodzi o to by nie klikac na kazdym przedmiocie, tylko kliknac na jeden by wszystkie przedmioty wchodzily do ekwipunku.

To nie mod. Zwyczajnie shift+right click na zwloki moba.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 3
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 16:11 
Cytuj  
Mam dwa pytania. Jestem nowy w WoW a juz szczegolnie w modach. Mam Insomniax'a i na środku ekranu mam heartsotone nie moge go ruszyc ani nic z nim zrobic. Jak go ukryć albo jakiego moda wyłączyć. Drugie jakie mody polecacie ściaągnąć(nie mam sily na czytanie 40++ stron). Z góry dzięki!

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 16:18 
Cytuj  
Gra ktos druidem i uzywa DiscordActionBars ?
Isnieje mozliwosc ustawienia w nim ze jak wejde w stalth to automatycznie zmieni mi sie na nowy bar ?
Plowler niestety nie dzila z nim a ten (discord..) mod jest swietny a bez tego bezuzyteczny dla mnie :(

pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 16:40 
Cytuj  
tak bierzesz kilka barow, po kolei ukladasz co chcesz np w 1 stealth w 2 os innego itd. Pozniej dla 1 (stealth) robisz Use for Shapeshift Form - Stealth, When I Shapeshift - Show Bar i tak samo z innymi barami.... umieszczasz je w tym samym miejscu i jak zmienisz forme tozmienisz bara... trudno mi to jasno napisac ;) przeczytaj manuala...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 17:41 
Cytuj  
Cze. Jakich bar addonów używacie?? Ja używam Titan panel ale jak wyszła nowa wersja to niechce mi chodzić.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 17:42 
Cytuj  
Ja to juz ustawilem ale to nie jest rogal co ma stelth stance i mie mam shapeshift form stealth tylko mam skill prowl w shapeshift form cat, mam moda co traktuje to jako nowy stance i mi automatycznie bara zmienia tylko ze one razem nie dzialaja :(

Moze jakies macro albo co? jak ktos wie jak to napisac to bede wdzieczny, kombinowalem wczoraj z tym z 4h i nic, wiec mam orginalne bary z prowlerem :P

Ps: nie tak sie to robi jak napisales btw :P


Ostatnio edytowano 14 paź 2005, 18:00 przez Jarosos, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 17:52 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
Ja to juz ustawilem ale to nie jest rogal co ma stelth stance i mie mam shapeshift form stealth...


no fakt :-? nie wiem... zapewne to nie pomoze ale:
http://www.curse-gaming.com/mod.php?sectid=15
http://ui.worldofwar.net/listuis.php?type=18

Jarosos napisał(a):
Ps: nie tak sie to robi jak napisales btw :P


hehe nie pamietam mi dla wara dziala ;)

PS. titan mi dziala normalnie ;)

aha 2 sprawa:
Thornn napisał(a):
dokladnie...Tutaj gosc ma ten mod http://tkasomething.com/simone.wmv...


tu sa jakies fonty http://www.curse-gaming.com/mod.php?s=fonts ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.