mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 00:57 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
A zeby było smieszniej ty pewnie grasz jako female rogue jak 50%+ całej populacji w WOW :roll: (dobra troszke przesadziłem z ilością ale na jedno wychodzi ) :wink:


Mylisz sie . Zostaw psychologie w spokoju bo ni nie wychodzi. Gram undead male mage. Btw grallismy razem.

Cytuj:
Tzn wolisz zachowywać sie jak skończony frajer, pozyczać nie oddawać kasy/przedmiotów , bluzgać i być totalnym frajerem bo to tylko gra ?


Nie o to mi chodzilo ui dobrze o tym wiesz. W miejscu gdzie nie ma RPG (pamietasz jak probowales temu niedawno zaprzeczac , a teraz sie z tym zgodziles) takie zachowania sa po prostu zwyklym skurwysyństwem. To ty wysunałeś teze że granie female postaciami jest czymś godbym potępienia. Pózniej zacząłeś chrzanić coś o reputacji, wiec połączyłęm oba tematy w zgrabną całośc.

Cytuj:
z na siebie w lustrze spocnego całe dnie... mam kontynuować ?
Ja sie nie przegladam całe dnie w lustrze wole popatrzec na innych , w tym na kobiety . Idac natomiast twoim tokiem rozumowania granie w tomb raidera czy bloodraine to coś wtydliwego ?. Bosh chyba musze z kims o tym porozmawiać.


Ostatnio edytowano 30 gru 2004, 01:00 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 00:58 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Mimowszystko twoja postać czy chcesz czy nie chcesz jest odzwierciedleniem ciebie w grze


Eeee... Tu sie nie zgodze. Czyli, ze chcialbym wygladac IRL jak TaruTaru?

Obrazek <- Ten na pierwszym planie to moj Avatar obecny.

Obrazek <-- tu tez


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:03 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Khebeln napisał(a):
Mimowszystko twoja postać czy chcesz czy nie chcesz jest odzwierciedleniem ciebie w grze


Eeee... Tu sie nie zgodze. Czyli, ze chcialbym wygladac IRL jak TaruTaru?

Obrazek <- Ten na pierwszym planie to moj Avatar obecny.


Asmax a gdzie ty przeczytaleś coś o RL, nie przekręcaj faktów. Powiedziałem w grze i ze jest odzwierciedleniem z RL a nie odwrotnie(moze to być dwojako zroozumiane a chodzi mi o odzwierciedlenie psychiczne) Patrz mój poprzedni post gdzie umieściłem małe uściślenie o co mi chodzi bo zauwazyłem ze idziecie innym tokiem rozumowania. :wink: Mi chodzi o aspekt psychiczny a nie fizyczny przedewszystkim. Niektórym sie coś takiego zapomina w RL :-? i odzywają się do ciebie w stylu zrobiłam, a coś takiego mnie juz odrzuca :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 30 gru 2004, 01:06 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:06 
Cytuj  
Pewnie to odzwierciedla twoje ukryte pragienienie bycia małym i niezauważonym.

Cytuj:
Niektórym sie coś takiego zapomina w RL i odzywają się do ciebie w stylu zrobiłam


Nie znam takich ludzi, współczuje ci Kheb. :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:07 
Cytuj  
Wszystko jest ok puki uparcie nie twierdzi ze jest w grze kobietą i tak sie nie zachowuje non stop, jak juz napisałem niektórym się to przekłada na RL :-?


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:11 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Wszystko jest ok puki uparcie nie twierdzi ze jest w grze kobietą


temu zdaniu brakuje dwoch rzeczy
1) podmiotu
2) sensu

poza tym skoncz juz to pieprzenie w bambus bo twoje pseudopsychologiczne wywody sa po prostu smutne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:17 
Cytuj  
Khelbeln podejrzewam iz grasz facetami aby moc godzinami bezkarnie waptrywac sie jak twoja postac kreci tylkiem i skrycie marzysz aby moc uprawiac z nia goracy seks.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:19 
Cytuj  
Ja bede gral kobietą - człowiekiem. Czy to zle? Bo nie wiem czy mam sie juz zglosisc do psychologa czy zaczekac na wydanie WoW?
A i ogladam czasem Dextera i DiDi.

...
Wlasnie sobie przypomnialem, ze kiedys gralem w Diablo2 (the best game MMorpg ever! on de year) czarodziejką. Powiedzcie mi czy to cos znaczy!? Boje się :O .

O niee..

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:19 
Cytuj  
Smiem sie zgodzić.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:20 
Cytuj  
Zodi4c napisał(a):
Ja bede gral kobietą - człowiekiem. Czy to zle? Bo nie wiem czy mam sie juz zglosisc do psychologa czy zaczekac na wydanie WoW?
A i ogladam czasem Dextera i DiDi.

...
Wlasnie sobie przypomnialem, ze kiedys gralem w Diablo2 (the best game MMorpg ever! on de year) czarodziejką. Powiedzcie mi czy to cos znaczy!? Boje się :O .

O niee..


Zodi4c podejrzewam iz znaczy to iz grasz babkami aby moc godzinami bezkarnie waptrywac sie jak twoja postac kreci tylkiem i skrycie marzysz aby moc uprawiac z nia goracy seks. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:25 
Cytuj  
Dobra myślcie co chcecie widze ze nia łapiecie o co chodzi, brak inteligencji ? Po cholere czepiacie sie wyglądu ja mówie o psychice !!

Nie twierdze ze nie istnieją wyjątki, ale jak juz napisalem pare razy, ale oczywiscie niektórzy nie umieją czytać, spotkałem paru graczy mmo którym nie jeden raz w RL w rozmowie zamiast zrobiłem wymskneło się zrobiłam... wybaczcie ale coś takiego moze zmroźić kręw w żyłach i jezeli stwierdzicie ze coś takiego jest normalne, to coś z wami jest nie tak i kończe tą dyskusje. Zaznacze ze grają/grali oni damskimi avatarami, udając kobiete w grze za wszelką cenę...

Vercin napisał(a):
Khelbeln podejrzewam iz grasz facetami aby moc godzinami bezkarnie waptrywac sie jak twoja postac kreci tylkiem i skrycie marzysz aby moc uprawiac z nia goracy seks.


Od tego mam moją dziewczynę, i wątpię aby jakakolwiek imitacja w grze mogła by lepiej kręcić tyłeczkiem niż ona tak na marginesie :wink:
[/quote]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 30 gru 2004, 01:29 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:28 
Cytuj  
Cytuj:
Zaznacze ze grają/grali oni damskimi avatarami, udając kobiete w grze za wszelką cenę,..


Poprostu odgrywali postac ?.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:29 
Cytuj  
odpusc shadhun. to nie ma sensu.

ps

jestem kotem. mrau.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:30 
Cytuj  
psssiiiik ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:30 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
Zaznacze ze grają/grali oni damskimi avatarami, udając kobiete w grze za wszelką cenę,..


Poprostu odgrywali postac ?.


Wszystko by było ok gdyby nie odbiło im sie to na psychice po dziesiatkach godzin takiego grywania. Doszli do takiego punktu ze robili to nieświadomie, wiem bo ten kumpel często się zapominał i potem się poprawiał jak zaczełem mu zwracać uwage :roll:

Odgrywanie to jedno ale nieświadome robienie tego z przyzwyczajenia to zupełnie co innego.

Cytuj:
jestem kotem. mrau.


Podrapać cie za uchem ? :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 25
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:32 
Cytuj  
Ciekawe jak zanalizujecie taki przypadek: Mezczczyzna grajacy kobieta, taurenem i to jeszcze murzynka ?

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:33 
Cytuj  
Nikomu jeszcze o tym nie mowilem, ale kiedys widzialem Golego faceta! ktory pokazywal wszystkim swojego malego Hobbita! To bylo w jakims filmie, nazywal sie chyba "Big Tits and Pussy Cat 3".

Czy to znaczy ze jestem inny? Zaczynam sie powaznie zastanawiac nad zmianą plci.. Hmmm Moze przy okazji walne sobie zmiane rasy na jakąs bardziej Qool Fantasy.. Wooha!

Nawet nie chce myslec jak kim są osoby grające Taurenami!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:34 
Cytuj  
Lubi mocno opalone, owłosione, duze, kształtne muć.. tzn kobiety ? :wink:

PS: Zod nie zgrywaj idioty tylko przeczytaj co napisłem. Nie chodzi o wygląd, i nie do każdego to sie odnosi. Ale mam taką opinie nie bez powodu, naucz sie czytać a dopiero potem pisz....

Jakbyś wpadł na takie przypadki jak ja tez byś mial taką opinie, no chyba ze zachowanie ala trans w RL jest normalne, i to jeszcze nieświadome.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 30 gru 2004, 01:39 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:39 
Cytuj  
Ja znam sporo ludzi zo odgrywajali postacie kobiece, znam ltez udzi co mimo ze strasznie inteligentni odgrywali w grze polorka np co ledwo trzy slowa znal ,albo druida i wogole nic nie mowili tylko po zamianie w jakies zwierze poslugiwal sie emotkami. Na priv jednak albo na ircu byli soba .
A juz zupelnie nie wiem o co ci chodzi jesli chodzi o WOW przeciez tutaj 99% nie odgrywa postaci wiec oprocz tego ze beda mieli posatc babki to beda gadac i zachowywac sie jak faceci. Ni wiem boisz sie ze bedziesz podrywal kogos w grze a okaze sie facetem czy co:|?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 01:42 
Cytuj  
Ver ja nie (nie musze, mam kochającą dziewczyne od 3 lat) ale widziałem taki numer tzn słyszałem gdy grałem w ac2 :wink:

A co do odgrywania postaci, wejdz na RP serwer a zrozumiesz tam juz ludzie odgrywają. Mi jakoś zostało utożsamianie sie z avataraem po p&p rpg, co innego odgrywanie jakięś roli a co innego nieświadome zachowanie w RL. :-?

PS: Jeszcze jedna rzecz, zerkni od czego sie zaczeło. Chodziło mi o zwrócenie uwagi na paradoks i tyle. A zrobiła sie z tego całkiem miła dyskusja :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.