mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:42 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Prawda, a teraz pomyśl o biednej hordzie która takiego offtanka wlasciwie nie ma

Zapomniales o druidzie w dire bear form. Raz, ze armor prawie taki jak plate, dwa to taunt i skille zabierajace aggro.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 14:08 
Cytuj  
gram shadow priestem - mam 48lev
duzo ludzi pisze ze w wysoko levelowych instance shadow priest generuje za duze aggro i nie nadaza z leczeniem wiec pewnie na 60 lev przerobie sie na holy priesta

i tu nasuwa sie pytanie - jakim sposobem druid moze byc main healerem jak shadow priest sie nie wyrabia?

odnosnie party do instance
ostatnio bylem w Zul'Farrak 2xwarek druid palek i ja(priest)
szlo nam bardzo dobrze - wprawdzie zaliczylismy wide-a ale to byl czysty przypadek - zaatakowal nas jakies 30 zuczkow :) - przy bossach to ani razy nie padlismy

zasada byla prosta 2xwar + pal tankuja - druid cos tam leczy troche aggruje - ja lecze - jak sie nie wyrabiam pomaga mi pallek i druid (ostatio zauwazylem ze robie pare bledow - np jak lecze innych to nie patrze na swoje zycie.. :( - a wiadomo dobry priest to zywy priest :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 14:37 
Cytuj  
redlum napisał(a):
- zaatakowal nas jakies 30 zuczkow :) -


one same nie atakuja :) musieliscie wy najpierw zaatakowac jednego a on zawolal kolegow :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 14:38 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
redlum napisał(a):
- zaatakowal nas jakies 30 zuczkow :) -


one same nie atakuja :) musieliscie wy najpierw zaatakowac jednego a on zawolal kolegow :)


albo jakies aoe ;-)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 09:23 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Huragan napisał(a):
redlum napisał(a):
- zaatakowal nas jakies 30 zuczkow :) -


one same nie atakuja :) musieliscie wy najpierw zaatakowac jednego a on zawolal kolegow :)


albo jakies aoe ;-)


raczej wlasnie obszarowka jakas, bo jak tam bylem na 40 lvl to klepalismy te scaraby pojedynczo bez problemow i kolegow nie wolaly :D
jedynie magus dostal zakaz uzywania ae jak sa scaraby w poblizu :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Posty: 4
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 11:56 
Cytuj  
redlum napisal

Cytuj:
(ostatio zauwazylem ze robie pare bledow - np jak lecze innych to nie patrze na swoje zycie.. - a wiadomo dobry priest to zywy priest


znam ten bol :D, dlatego jak sie robi goraco to sie skupiam tylko na tanku i na sobie (zywy tank - zyjesz ty, reszta res 8) ).


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:08 
Cytuj  
redlum napisał(a):
gram shadow priestem - mam 48lev
duzo ludzi pisze ze w wysoko levelowych instance shadow priest generuje za duze aggro i nie nadaza z leczeniem wiec pewnie na 60 lev przerobie sie na holy priesta


ić ty. dla mnie shadow priest w leczeniu nie jest wcale gorszy niż Heal.
Iloscią przywróconego hp niczym sie nie różni. holy priest poprostu szybciej leczy.
Ja tam nigdy nie przerobie swojego priesta na holy.


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:39 
Cytuj  
lukasy napisał(a):
(zywy tank - zyjesz ty, reszta res 8) ).


to zalezy w jakim instancu :) np. w Sunken Temple warrior spada na drugi plan w leczeniu, priorytetem jest warlock ktory ma AOE :) warriora mozna olac w Sunken.


_________________




Posty: 4
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:51 
Cytuj  
Ovadose

Cytuj:
ić ty. dla mnie shadow priest w leczeniu nie jest wcale gorszy niż Heal.
Iloscią przywróconego hp niczym sie nie różni. holy priest poprostu szybciej leczy.
i nie tylko, moze o wiele dluzej leczyc a to jest bardzo istotne 8)

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 15:21 
Cytuj  
Gram Magiem arcanowym na 44lev. Moze niewiele jeszcze wiem jak grac w instancach.Ale zauwazylem , ze po zainwestowaniu w talenty zdejmujace 40% agrro z moich ofensywnych arcane, problem zciagania na siebie mobkow zmniejszyl sie kilkukrotnie . Lubie druzyne skladajaca sie z dwoch tankow , dwoch magow i priesta, bo jest to szybkie party. Zgranych dwoch magow , to nie tylko wielkie dmg , ale zarazem silna kontrol grup wroga : owieczki , blokada czarow, frost nova.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 17:24 
Cytuj  
Ovadose napisał(a):
ić ty. dla mnie shadow priest w leczeniu nie jest wcale gorszy niż Heal.
Iloscią przywróconego hp niczym sie nie różni. holy priest poprostu szybciej leczy.
Ja tam nigdy nie przerobie swojego priesta na holy.

Sek w tym, ze rozni sie iloscia przywroconego HP, leczy tylko minimalnie szybciej, za to na tyle dluzej, zeby odgrywalo to duze znaczenie w trakcie gry.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.