mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:58 
Cytuj  
Stobek...
jakie lagi na US? gracze z US narzekają, ze mają lagi a mają pingi po 30ms. To serwer laguje, a nie łącze.
Z tego też powodu współczuję graczom z EU identycznych lagów jak na US.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Stobek...
jakie lagi na US? gracze z US narzekają, ze mają lagi a mają pingi po 30ms. To serwer laguje, a nie łącze.


Przecież wiem, że serwer i o to mi chodzi. Toż nie mówie o pingu, tylko o rajdzie na Ogrimmar np.. U nas tak ostro niebędzie bo na stolice to wątpie , żeby takie armie ruszały:P, a jak ruszą to szybko padną. :]


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:06 
Cytuj  
No i tak bedzie na EU. Chociaz taka sytuacja, horda bila azuregosa, to wszyscy odczuli laga w tym momencie. I chociaz ping mialem neizly 150-200ms To samemu nie dalo sie bic mobow. Mass lag to pewne. A w pvp nie wyobrazam sobie grac, wlasnie na lagu. Wybralem pvp bo uwielbiam walczyc z graczami, to jest dla mnei wyzwanie. Problem w tym ze w wowie ten aspekt byl do niedawna zwalony a teraz mzoe byc jeszcze gozej. Bo nei rajcuje mnei sytuacja w ktorej odpalam skila i czekam se 10 sekund az sie zaladuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:17 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
. Toż nie mówie o pingu, tylko o rajdzie na Ogrimmar np.. U nas tak ostro niebędzie bo na stolice to wątpie , żeby takie armie ruszały:P, a jak ruszą to szybko padną. :]


po czym takie wnioski wysuwasz ?
juz kilka rajdow byl na Org i wszystko lagowalo w czasie ataku, nawet AH :(


_________________



****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:25 
Cytuj  
Skonczy sie na tym ze beda:

- non stop raidy, co za tym idzie crashe serwow....
- zanim nie zostana wprowadzone BattleGrounds, od 50 do 60 lvl robienie
questow stanie sie niemozliwe
- ciezko bedzie znalezc party do instance bo wiekszosc bedzie latac i PvPowac
- zacznie sie totalny whining lowbies na forums ;)

robie sobie alta od jakiegos czasu ale od pacza to chyba mija sie z celem....

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:27 
Cytuj  
Troche glupota ze blizzard wprowadza cos co popsuje gre.A moze to tylko wasze krakanie ;]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:29 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Troche glupota ze blizzard wprowadza cos co popsuje gre.A moze to tylko wasze krakanie ;]


no nic najczarniejszy scenariusz to przeniesienie sie na silver moon chociaz szkoda tego lv54 :(

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 14:57 
Cytuj  
Cytuj:
Przecież wiem, że serwer i o to mi chodzi. Toż nie mówie o pingu, tylko o rajdzie na Ogrimmar np.. U nas tak ostro niebędzie bo na stolice to wątpie , żeby takie armie ruszały, a jak ruszą to szybko padną.


200 osob pd IF - nic sie nie dzieje procz AOE magow i warlockow, ale dmg nikomu nie chdzi, crash, wejscie z powrotem ne server mass HS odpalajacy sie po 2 minutach - :oops:

Serwery europejskie to kupa syfu i nic wiecej :roll:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 19:08 
Cytuj  
Na US PvP też bywa podobnie.
Za to na RP laguje głównie w tarren mill hehe.
Dzisiaj mnie laggnęło, jak się obudziłem to miałem +59 Honor Points...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 08:24 
Cytuj  
ten patch rozwalił generalnie całą grę:
1. honor pointsy nie mają absolutnie nic wspólnego z honorem. Powinny się nazywać ganking pointsy, lub dishonor pointsy i byłybo to dużo bardziej trafne.
2. faktycznie wczoraj praktycznie nikt nie łaził po instancjach - wsszyscy nabijali punkty i biegali z cmentarza po ciało, potem lag, cmentarz, bieg po ciało, "C", zakładka "honor" i cieszymy oko.
3. u nas na serwerze alliance jest tak na oko 2x więcej wiec gdzie się człowiek nie ruszył to były watahy gnomów, elfów i innego badziewia w liczbie 100+ biegających i killujących wszystko po drodze.
4. nie ma miejsc nawet na normalne PvP - kiedyś się robiło w kilka osób grupkę i jechało się do gadzetan czy pod jakieś allianckie miasto - PvP było dosyć fajne, bo najczęsciej były podobne grupki alliance. Teraz najmniejsza grupa która ma sens to raid 40-osobowy. Co to za PvP w takim raidzie? Żadne...
Wniosek: PvP zostało w tym momencie w WoWie ubite. Może i było chujowe bo nie było rewardów, ale to co jest teraz jest 1000x chujowsze.
Kto nie wierzy musi sam się przekonać, znałem osoby które mówiły: "o wreszcie zaczyna się gra - patch PvP", a w 10minut potem: "o kurwa, ale gówno, sprzedaję konto na ebay-u".

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 08:46 
Cytuj  
Wszystkie takie zmiany powinno oceniac po jakims czasie ,nie po 2,3 dniach
Narazie tak jak mowisz, nikt nie latal po instance wszyscy gankowali sie nazwzajem, nie wierze ze (szczegolnie jak jest tak chujowo jak to opisujesz) wszystko nie wroci powoli do normy. Początki rzeczywiscie mogą być cięzkie.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 09:05 
Cytuj  
a ja napisze to co pisalem wczesniej:
zgodnie z przewidywaniami :P
wprowadzenie rewardu za pvp innego niz ranki i questy (questy pvp zalezne od ranku, nagrody z questow pvp) jest wg mnie pomylka, ktora moze blizza kosztowac bardzo duzo (masowy odplyw graczy), bo nikt nie lubi grac w ciaglym lagu lub w kolko biegac po cialko bo nie da sie wyjsc z miasta
ja tam planuje w piatek wbic sie w jakis instance i zlac to pvp, przynajmniej nie bedzie laga :>

inna sprawa ze w sumie ten patch wprowadzil tyle nowych bugow, ze niewiadomo czy to byl patch czy raczej hole ;P

a jeszcze inna sprawa, ze testy trwaly za krotkoi tak naprawde naprawde niewiele wylapali i szczerze watpie czy cokolwiek poprawili (pewnie chcieli sprawdzic czy to wogole zadziala :P, a bugi bedzie sie latac pozniej :P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 09:27 
Cytuj  
Hmm od wczoraj przegladam us forum, wiem ze patch dopiero wyszedl i za wczesnie na osady, ale to co się dzieje zaczelo mnie przerazac. Serwery padaja, non stop gank, ogromne lagi itp. Sytuacja sie raczej nie zmieni, a to za sprawa budowy calego „honor systemu”. Zeby sie utrzymac w rankingu trzeba zabijac. Moze raidowanie się znudzi po czasie, albo ze wzgledu na lag ludzie przestana raidowac. Jedno jest pewne gank sie nie skonczy nigdy, ja gram dla przyjemnosci nie dla fragow. Zapraszam na serwer pve „Hellscream”, serwer dziala od kilku dni (13/04/2005), ratio ally:horde 2,5:1 – sprawdzone wczoraj osobiscie o roznych porach.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 09:34 
Cytuj  
Myślę, że obok raidów do instance teraz będą raidy PvP. Czyli "lfm - PvP points, please send tell to invite". I takie mniejsze lub większe tabuny non-stop będą przemierzać każdą zonę w poszukiwaniu łatwego celu.


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 09:35 
Cytuj  
Jednak kurde wykrakalem.....a tak czekalem na ten honor i teraz mam. Nie no spoko, jestem pelen optymizmu....zaczna sie masowe whiny na forum i to nietylko do nobow to blizz cos na to poradzi....musi bo inaczej ludzie sie przerzuca na innego mmorpga, chocby nawet gorszego ale z lepszym pvp. Zobaczymy to bylo do przewidzenia ze tak bedzie w koncu. Wystarczylo zrobic sobie 30-40 raid na jakas wioche i odrazu sie obserwowalo fajnego laga na serwie.....a co dopiero jak sie bije 90% ludzi...
Ja tam sei zaszyje w instancji jakiejs...przynajmniej problem z lagiem bedzie z glowy.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:08 
Cytuj  
Ja mysle ze to sie wszystko skonczy tak, ze w przyszlosci HP beda naliczane tylo na BattleGrounds bo to chyba nie ma szansy na ptrzetrwanie ;)


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:09 
Cytuj  
jak czytam co niektore posty to smiac mi sie chce
narzekacie ze beda was lac co chwile boicie sie gankowania itp
przeciez nikt was nie zmuszal do grania na PVP??? wogule nie rozumiem tych lamentow
widzisz czerwonego to albo zdajesz sie na jego laske albo sp@#%^ i tyle
jakis potionek niewidzialnosci albo speed albo na kolana i pros o litosc ;)
przy pvp mialem naprawde wiele zabawnych sytuacji zabawa przednia i nie narzekam a to ze czasami dostane w glowke i musze biegac po cialko to trudno poprzeklinam troche potluke czerwonych w formie zemsty i mi przechodzi :D
co do punktow honoru to oczywiscie sie zmieni i to duzo
bedzie trudniej a przez to ciekawiej
samotni gracze w tym czesto i ja beda miec delikatnie mowiac przechlapane ;) ale mi to odpowiada lubie jak cos sie dzieje
a jezeli chodzi o rajdy to osobiscie unikam ich z wyzej wymienionych powodow czyt.LAG jakies male ataki itp to owszem ale takie masy na ogri itp to jest pomylka
poczatek bedzie ciezki bo rajdy beda czeste ale to sie unormuje znudzi sie ludziom bieganie w lagu nie ma co plakac za wczesnie

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:27 
Cytuj  
polecam przeczytanie http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... &tmp=1#new

a to jeszcze z komentarza z US forum

"Lead designer Kalgan dropped this bit of information in passing that I'm going to pass along to you:

A solo level 60 killing a level 60 enemy: worth approximately 166 points if they're rank 1 (although within a few weeks many level 60s will be rank 3 or higher, in which case the value would be about 190 or more).

A solo level 60 killing a level 48 enemy: worth approximately 20 points.

Obviously, if you were grouped you would get significantly less per kill due to splitting the points.

This is something to consider when planning out your evening PvP excursion."

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:44 
Cytuj  
Geez...
Jestescie na serwerach PvP i wam zle ze sie gracze leja, ze gankuja?
Przeciez to serwer PvP, to jest wojna. Jak chcecie spokojnie questowac idzcie na PvE.
Dzisiaj mnie beda lac, jutro ja bede lal kogos. Proste.
Jak tak czytam te wasze nazekania to mie sie slabo robi...

Jedzcie do afryki i ponazekajcie ze wam za cieplo...albo na antarktyde i ze wam za zimno...

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:49 
Cytuj  
roball właśnie tam wystąpią największe lagi... na PvP serwerach ludzie obcykali jak ubijać i jakie taktyki na PvE... każde małe PvP kończy się raidem na jakieś miasto... niestety ludzie wpadają w szał i nagle pojawia sie 35 60lev i następuje decyzja raidujemy i jazda... więc jak jeszcze wejdą honor pointsy... piątek będzie unplayable lag i pożoga w całym Azaroth

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.