mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:59 
Cytuj  
hehe gnomy gnomy :) imo ta rasa dziwna jest ledwo ja widac, nie wiem jak mozna tym grac, to nie dobranocka :P, wyobrazacie sobie gnoma na kodo ?:D


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:03 
Cytuj  
Lumi napisał(a):
hehe gnomy gnomy :) imo ta rasa dziwna jest ledwo ja widac, nie wiem jak mozna tym grac, to nie dobranocka :P, wyobrazacie sobie gnoma na kodo ?:D
do PvP to chyba dobry bo on normalnie ma taga na takiej wysokości jak ja kiedy siedze :har:

btw. wow niewątpliwie jest gra dla dzieci. nasz kłopot że w nią gramy 8)


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zrób sobie gnoma warriora, wykałaczkę na plery i do przodu.


hehe jak bede robil 2giego alta to z pewnoscia bedzie po stronie hordy a tam gnomow nie ma

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Lumi napisał(a):
hehe gnomy gnomy :) imo ta rasa dziwna jest ledwo ja widac, nie wiem jak mozna tym grac, to nie dobranocka :P, wyobrazacie sobie gnoma na kodo ?:D
do PvP to chyba dobry bo on normalnie ma taga na takiej wysokości jak ja kiedy siedze :har:

btw. wow niewątpliwie jest gra dla dzieci. nasz kłopot że w nią gramy 8)


Ale czemu "kłopot"?

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:35 
Cytuj  
wow to nie jest gra dla dzieci , problem w tym ze dzieci maja do niej dostep i uwazaja ze to gra dla nich


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:57 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
wow to nie jest gra dla dzieci , problem w tym ze dzieci maja do niej dostep i uwazaja ze to gra dla nich


marketing :)


_________________



***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
sirek napisał(a):
Odradzam wykańczanie aimed shotem jeśli chodzi o warków mają ten talencik co i 30% hp zwraca...
nie 30 % tylko 15% a w nowym paczu dostaniemy zmiane na 3% :roll:


Nie chce byc niemiły.

Ale przeczytaj jeszcze raz opis starego skilla, tak przynajmniej kilka razy, az do konca zrozumiesz, jaka jest roznica miedzy regeneration rate, a całym zyciem. Dzieki.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 16:24 
Cytuj  
Właśnie Desh :) @psk i ja ci mówimy hehe, że nowy jest dużo lepszy, bo poprzedni reg rate - dużo mnie daje, niż 3% z całości :)

Szczerze powiem to nie wiem jak można przegrać z hunterem, no chyba, że klawisze (ikonki) wypadną.W nowym patchu wowa już zrobili zablokowanie rozsypania się ikonek, więc :)

Co do pułapek to nie widziałem jeszcze aby podczas walki hunter stawiał pułapkę. Acha możę jak z niej wyjdzie albo osiągnie dużą odległość. z Dot z Impale lub Rent nie ma szan przerwać walki zanim się nie uleczy, lub DoT nie zniknie :)

A może miałem poprostu farta cały czas. Ale grając tylko w grę bez kilowania, 90% to bronienie ... i się doszedłem już do 3 rangi (sierżant). Jakbym miał 60 lvl to pewnie byłbym chodzącym czołgiem.

Co do skila grania to insty war i PvP war to dwie inne szkoły. Nie bede pisał teraz jak ja gram bo narazie nie mam prawa się wypowiadać, ale mi się gra warkiem doskonale.

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 16:53 
Cytuj  
Szkoda,że niedali Blackwing Lair :( ale lipa.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 19:11 
Cytuj  
Walic BattleGroundsy, ja chce hero class i 4 kopytnego druida wtedy ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 09:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
wow to nie jest gra dla dzieci , problem w tym ze dzieci maja do niej dostep i uwazaja ze to gra dla nich
dziwie się że wierzysz w to co piszesz :wink:
juz kiedys pisaliśmy o tym ze trzeba czasami byc bardziej cierpliwym bo naturalnym uzytkownikiem wowa jest gówniarz. to ci starci, rozsadniejsi itp sa intruzami a nie na odwrót 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 09:47 
Cytuj  
http://www.lurkerlounge.com/forums/index.php?showtopic=5943

*zaciera rece* , pierwsze shoots z BG od strony hordy , juz nie moge sie doczekac tego w wersji live :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 09:51 
Cytuj  
wyczepiście to wygląda :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 09:57 
Cytuj  
co bylo do przewidzenia , alianci placza ze nie moga wejsc do BG , jakos horde nie ma z tym problemow :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:00 
Cytuj  
"WTF we cant zerg them:| ?" :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:08 
Cytuj  
ta , widac jak "wspaniala" zergowska taktyka aliantow sie sprawdza na BG , kiedy Nerlad , priest co zamiescil opis wszedl na teren i wlaczyl mape to horde bylo w trakcie przejmowania towera , zdolalo przejac uncontested mine , i prawie zdobyli graveyard :]

..widac alianci sie zle czuja jak nie maja 50+ palow kolo siebie :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:23 
Cytuj  
Z tych screenow wynika ze aby umowic sie z jaks gildia z przeciwnej frakcji na wake wystarczy wejsc do instance o tym samym numerku?

aAk to wyglada kiedy instance sie resetuje kiedy zaczyna sie walka?
Jesli jedna strona wejdzie do niej wczesniej to juz ma przewage na starcie?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:33 
Cytuj  
Teraz spojrze na umiejetnosci wrogow rogue - ally :) , bo jak narazie to mizera jak 1 vs 1 albo 1 vs 2, z preparation i 30 sec evasion we 2 nie moga mi zabrac 1/2 hp i mowie to calkiem powaznie, dodam tylko ze wszyscy jak natchnieni laduja sobie icy chilla na swoje daggerki czy tam swordy, co niestety jest zalosne bo w walce max 10 sec nawet sie to nie zdaza odpalic.

Co jest niezwykle zalosne to to ze warriorzy chodza w grupach tylko i wylacznie z paladynami i druidami obowiazkowo + grupa kilku rogue, i oczywiscie atakuja tylko cele w grupie 2 lub 1 osoby, no i dla rozrywki klepia nawet 20 lvl, nie wiem czy to normalne ale alliance zachowuje sie jak nie dorozwiniete chodz przewaza 2 razy na naszym serwie potrafi tylko zergowac ...

Mam szczera nadzieje ze bg pokaza na co stac horde bo aliantow bedzie stac jedynie na "Run away in fear". A tak btw jak jest na reszcie serwerow euro ?

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:45 
Cytuj  
powiem tak... Taren Mill hordą stoimy w około 40-60 naprzeciw 130 allies i wszyscy weseli że zaraz nas pojadą... pojawia się u nas nagle 4 z top listy killerów ( a są oni naprawdę dobrzy) ktorzy przejmują dowodzenie na kilka grup... pojechaliśmy ich w jakies 4 minuty łącznie z wejściem do SS i zabawą na miejscu dobijaniem rezujących się... oglądniem sztuczek shield +hs w wykonaniu palladynów... rozgromiliśmy ich poważnie. prawda jest taka horda jest outnumbered na serwerze ale ma umiejętności lepiej się dogaduje widać że ludzie z top killer listy wiedzą co robią ... gram na srwerze PvE Doomhammer

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:51 
Cytuj  
no u mnie (server Deathwing) jest odwrotnie

jako ze gram priestem - to czesto dostaje ambusha w plecy - czasami od 2 osob - czasami od jednej
jak od jednej to sie jescze czasami wybronie (mam 57 lev - a w plecy to zawsze 60 wala)

inny skrajny przypadek - jakie to HP sa Honorable - siedzimy grupa 10 osob - ja po jakies walce mam 25% zero many i pije jakas wode - nagle ambush w plecy - ja oczywiscie zginolem - a rogue nawet nie uciakal z pomiedzy naszej grupy - no ale HP zaliczyl...

no i moze jescze inny - spotykam goscia 49 lev - mysle daruje mu - wiec mu /hello itp - po parunastu sekunach wymieniania sie emtkami wpada na mnie 4x (ok.) 60 lev i robia ze mnie miazge nastepnie wpolnie opluwaja moje cialo i sie smieja...


jaki z tego wniosek?
ja jestem po stonie ally i bede narzekac na horde - jaka to niehonorowa - jak to potrafi tylko zergowa - jak nie maja przewagi liczebne to uciekaja itp...
ty jestes po stronie hordy i bedziesz narzekac na ally w ten sam sposob

PS Pally w grupie tak duzo nie daje ..pograj troche na 60 lev po stonie ally a zmienisz zdanie o tej klasie...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.