mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:38 
Cytuj  
No wiadomo przeciez ze WoW to starcraft nawet tylko poszli do przodu ... albo do tylu ?

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:42 
Cytuj  
A najśmieszniejsze jest to, że ludzi flamujących DUNE w życiu nie widziałem ingame. Z wyjątkiem huragana oczywiście, który jest mega skill0rem i o bg wie wszystko. Pomijając fakt, że na bg chodzi zawsze z random niubami i nigdy żadnego bg nie wygrał (zrób ss i wrzuć na stronę :lol: ). No ale nie dziwię się - z takimi jełopami nikomu się nie chce gać...


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:42 
Cytuj  
z tego co pamietam wczoraj wygralismy 3:1 z nihlum i 3:0 w IF, shadhun byl u nich w skladzie wiec moze potwierdzic.

inna sprawa ze nihlum wygralo z nami 3:0 wczesniej


edit.

najbardziej mnie smieszy huragan, ktory uwaza sie za niewiadomo kogo, a prawda jest taka ze dostaje w dupe az milo. nie mowiac o sprzecie ktory nosi bo GoodInspect + Huragan to kupa smiechu /g :)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:47 
Cytuj  
rotfl i następny pajacuje z diablo. Tu orki tam orki, nawet dźwięk oddawania questów podobny, tu się zabija mobki tam też więc to diablo 3. Logika na poziomie ameby.

A co z Dark Eden gdzie jest konflikt stron identyczny jak w WoWie? Dwie frakcje wzajemnie się zwalaczające i otwarte PvP? Wampiry vs hunterzy = horda vs alliance? Nie bardziej podobne? Czy może to, że dźwięk oddawwania questów w DE jest inny oraz brak znaczka blizzarda dyskwalifikuje wszelkie podobieństwa?

Co do porównania do starcraft Roozter. To dla ludzi którzy ze Starcrafta przesiedli się na SWG albo Anarchy online. Wtedy piszą równie inteligentne teksty w stylu "Star Wars Galaxies" to taki Starcraft 4 nawet 4 pierwsze litery są identyczne identyczny kosmos, różne rasy, planety.." Kopia!

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl i następny pajacuje z diablo. Tu orki tam orki, nawet dźwięk oddawania questów podobny, tu się zabija mobki tam też więc to diablo 3. Logika na poziomie ameby.

A co z Dark Eden gdzie jest konflikt stron identyczny jak w WoWie? Dwie frakcje wzajemnie się zwalaczające i otwarte PvP? Wampiry vs hunterzy = horda vs alliance? Nie bardziej podobne? Czy może to, że dźwięk oddawwania questów w DE jest inny oraz brak znaczka blizzarda dyskwalifikuje wszelkie podobieństwa?


A co ma do rzeczy Dark Eden? Rozmawiamy o dwoch grach jednego producenta.

BTW Jak chcesz dyskutowac odpowiadaj na argumenty kogos z kim sie nie zgadzasz a nie jak nie wiesz co powiedziec zaczynasz wyzywac. Lepiej miec logike ameby niz mentalnosc 12 letniegp półgłowka.

pozdro

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:54 
Cytuj  
@mark
- alliance vs horde jest z war3
- mapy pseudo rpg byly juz w war3 (ofc mocno ograniczone ale byly)
- sporo budynkow w wow zostlao skopiowane z war3 (Chodzby watch towery orcow)
- sporo skilli/spelli zostalo zapozyczone z war3, (na przykladzie druida: fearie fire, bear form, Rejuvenation)
- 80% ikon w wow jest skopiowana z War3

WoW wywodzi sie z War3 i w ile bys mmorpgow nie gral nie zmienisz tego.

war3 to RTS, a WoW to RPG inny gatunek ale swiat ten sam. Czy jest podobny do diablo?? hmm nie to zupelnie inne gry inny swiat inne skille/spelle

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 10:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@mark
- alliance vs horde jest z war3
- mapy pseudo rpg byly juz w war3 (ofc mocno ograniczone ale byly)
- sporo budynkow w wow zostlao skopiowane z war3 (Chodzby watch towery orcow)
- sporo skilli/spelli zostalo zapozyczone z war3, (na przykladzie druida: fearie fire, bear form, Rejuvenation)
- 80% ikon w wow jest skopiowana z War3

WoW wywodzi sie z War3 i w ile bys mmorpgow nie gral nie zmienisz tego.

war3 to RTS, a WoW to RPG inny gatunek ale swiat ten sam. Czy jest podobny do diablo?? hmm nie to zupelnie inne gry inny swiat inne skille/spelle



Przecież WoW został zbudowany na świecie WC1, WC2, WC3... wszelkie podobieństwa są zamierzone. Blizz wręcz dąży do podobieństw.
Nie chce mi się przekopywać przez topic, ale nie wierzę żeby Mark był innego zdania.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:00 
Cytuj  
mi tam przypomina Dark Eden. Housing z SWG, EQ przypomina Simsy te same ściany, pdoobne tekstury. Zresztą paladyn z FFXI jest prawie identyczny z paladynem z WoW-a. Też plate, healing i immune.
Co gorsza Need for Speed 2 kiedyś mi przypominał Prince Of Persia - obie gry miałem na identycznych dyskietkach 5.25 i zawsze mi się myliły. :cry:

nie obchodzą mnie korzenie, historia świata czy biografia twórców. To całkiem inna kategoria. Telewizor Deawoo przypomina ci samochód Deawoo? Mi tak!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:09 
Cytuj  
Ludzie ogladali w telewizji to http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=13603 i zaraz beda twierdzic, ze WoW to taki RTS na wiecej osob.
Utwierdzam sie w przekonaniu z poprzedniego posta....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:13 
Cytuj  
Nie no nie wytrzymam kurwa ludzie wiadomno ze wow to historia zwiazana z warcraftem ale zeby diablo porownywac bo ten sam producent ? Dajcie spokoj, ta dyskusja to bezsens :-?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:14 
Cytuj  
Cytuj:
z tego co pamietam wczoraj wygralismy 3:1 z nihlum i 3 w IF, shadhun byl u nich w skladzie wiec moze potwierdzic.

inna sprawa ze nihlum wygralo z nami 3 wczesniej


Sandman z calym szacunkiem przestań ćpać. Po pierwsze nie nihillum tylko IA i przegraliscie 3-0. Pozbniej spotakałem sie tylko z wami ja +9 randomów (nikt nie byl ani z nihillum ani z IA). I owszem przegralismy , strasznie dziwne ,ja z full random teamem w ktorym nie wszyscy byli nawet na 60 przeciwko organizowanej gildiowej grupie, IA w gildiowym skladzie nigdy nie przegralo i nie przegra. :)

Sorki ale nie wiem jak to traktowac, jako proba dowartościowania sie ?.

Inna sprawa ze Huraganowi juz ostro wali :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 13 cze 2005, 11:33 przez Shadhun, łącznie edytowano 3 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:15 
Cytuj  
Ano wow to taki warcraft 4 tylko ze kazda jednostka kieruje inna osoba:)
Esencja wowo teraz stana sie bg ktore sa takimi kolejnymi mapkami z warcrata:) Jakies cele do zrealizowania surowce do zdobycia itp Maja byc w przyszlosci roznje masci katapulty do niszczenia budynkow .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:18 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
A najśmieszniejsze jest to, że ludzi flamujących DUNE w życiu nie widziałem ingame. Z wyjątkiem huragana oczywiście, który jest mega skill0rem i o bg wie wszystko. Pomijając fakt, że na bg chodzi zawsze z random niubami i nigdy żadnego bg nie wygrał .


Nigdzie nie napisalem ze jestem mega skillorem :) Wy natomiast ciagle o sobie tak piszecie a w 90% walk uciekacie jak tchorze :)

S4ndM4n napisał(a):
najbardziej mnie smieszy huragan, ktory uwaza sie za niewiadomo kogo, a prawda jest taka ze dostaje w dupe az milo. nie mowiac o sprzecie ktory nosi bo GoodInspect + Huragan to kupa smiechu /g :)


alez skad miszczu ty moj... ja jestem zwyklym noobem, ktory spedza takim miszczom jak wy sen z powiek :)
Co z tego ze masz itemy zajebiste skoro w PvP ssiesz na maxa i z kazdego BG jak widzisz Ethicsa lub Elmonstera to uciekasz zanim sie jeszcze walka zacznie, heh :)

tak a propo, pochwal sie swoimi itemami, bo mohje mozesz zobaczyc w podpisie :) i na razie jestem ze swoich bardzo zadowolony :>


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:34 
Cytuj  
Kogokolwiek by to nie dotyczyło...
Żyby się z czyjegoś sprzetu nabijać to trzeba byc już chyba niedorozwojem...

Sam mam kiepski sprzęt ale po pierwsze w BG się przydaję, a po drugie nie mam czasu na przesiadywanie w instancach i modlenie się o item.

Nabijasz się z kogoś bo nie przesiaduje w grze tyle co Ty?
Ja się śmieje z Ciebie (kimkolwiek jesteś) i zastanawiam się czy nogi już Ci się zdegenerowały do tego samego stopnia co mózg.

Zaznaczam, że mój post nie jest skierowany do 'kogoś' to taka ogólna refleksja.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:36 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Esencja wowo teraz stana sie bg ktore sa takimi kolejnymi mapkami z warcrata:)


a skąd te info? Zależy kto co lubi, są ludzie którzy w głębokim poważaniu mają PvP bo wolą wymagające PvE, a w następnym patchu wchodzi blackwing lair.. to z warcrafta czy z diablo? :lol:

ba jest kupa ludzi która w głębokim poważaniu ma PvP i PvE, gra na serwerach RPG i spotyka się w knajpach ze znajomymi.. to diablo czy warcraft 3?

Ciekawe co kuźwa będzie jak wprowadzą zapowiadany housing. setki porównań do simsów i dywagacje czy bardziej WoW podobny jest do Sims 1 czy do Sims 2.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:53 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Rayla napisał(a):
A najśmieszniejsze jest to, że ludzi flamujących DUNE w życiu nie widziałem ingame. Z wyjątkiem huragana oczywiście, który jest mega skill0rem i o bg wie wszystko. Pomijając fakt, że na bg chodzi zawsze z random niubami i nigdy żadnego bg nie wygrał .


Nigdzie nie napisalem ze jestem mega skillorem :) Wy natomiast ciagle o sobie tak piszecie a w 90% walk uciekacie jak tchorze :)

S4ndM4n napisał(a):
najbardziej mnie smieszy huragan, ktory uwaza sie za niewiadomo kogo, a prawda jest taka ze dostaje w dupe az milo. nie mowiac o sprzecie ktory nosi bo GoodInspect + Huragan to kupa smiechu /g :)


alez skad miszczu ty moj... ja jestem zwyklym noobem, ktory spedza takim miszczom jak wy sen z powiek :)
Co z tego ze masz itemy zajebiste skoro w PvP ssiesz na maxa i z kazdego BG jak widzisz Ethicsa lub Elmonstera to uciekasz zanim sie jeszcze walka zacznie, heh :)

tak a propo, pochwal sie swoimi itemami, bo mohje mozesz zobaczyc w podpisie :) i na razie jestem ze swoich bardzo zadowolony :>



huragan jak ty pierdolisz to sie przykro robi, powaznie.
ze niby ethics albo elmosnter sa tacy gosu ze przed nimi uciekam ? ocknij sie czlowieku.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:54 
Cytuj  
Jeszcze mi odpowiedz ;P.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:58 
Cytuj  
no moze mi sie popierdolilo. wydawalo mi sie ze wtedy byles z klanem nie z randomami. whatever ;)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 12:00 
Cytuj  
Tia, ja tam latalem i hugowalem caly czas Bigiego :). :>


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 12:05 
Cytuj  
Shadhun umie tylko chowac sie za plecami kolegow z gildi:D Bez nich to lata po mapie i tylko /cry /hug /beg huhauhauhauahauha.Co za noob!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.