mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:22 
Cytuj  
Czyta lepiej ode mnie a od tlumaczenia q ma swojego brata ;) z reszta wiezysz czy nie taka prawda ma 5x lvl i max 8 lat :FFF


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:22 
Cytuj  
Gdybym ja wybierał klasy na BG to wziąłbym:
1. siebie
2. 9 magów

blink-sheep rozpierdalają każdy pościg. 5 magów jak wpadnie i zacznie napierdalać aoe to przeżyją paladyni tylko po to by zdążyć /afk odpalić. Szczerze mówiąc u nas najczęściej z flagą biegają drudzi, rogue, magowie, shaman tak samo jak warrior - zdaża się.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:23 
Cytuj  
a wlasnie ze czasciej widze szama w wilczku z flaga :o zapierd.. jak glupi

swoja droga 9 magow na bg ... N/C chcialbym to widziec ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:30 
Cytuj  
sprint rogue - znacznie szybciej ale tylko przez 15s fakt
kotek druida - tak samo jak shaman
mag - n/c - najszybsza bestia na WG, najgorzej, że jak podbiegasz to albo masz frostnova, albo motasz się w skórze owieczki

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:32 
Cytuj  
rogue : leather mag : cloth szaman : mail ... co wiecej wytrzyma ?? :F


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:33 
Cytuj  
ja nie znam angielskiego ale za to zajebiscie tancze... ;d

a na bg wg bede musial sie w koncu wybrac skoro RZONDZE (nooo gram shammiem ;) )

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:35 
Cytuj  
jak taurenem to faktycznie zajefajnie tanczysz :FFF


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:40 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
rogue : leather mag : cloth szaman : mail ... co wiecej wytrzyma ?? :F


warrior - plate. wynik - warrior.

Spróbuj uderzyć maga jak stoisz przez ~3s we frostnova, albo spróbuj go ugryźć jak jesteś owieczką, mimo tylko clotha - niemożliwe.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:42 
Cytuj  
haha poronujesz warriora do szamana na bg ?? no co ty?!
a z tym magiem to ci powiem ze glupi woj pusci feara i ma stuna na 8 sekund mag nie blinkowalnego i co zrobi ?? poczeka az mi nowa minie ale my mowimy o bg a nie solo tam nie ma 1n1 tylko 10n10
wiec taki mag stryk i znika a szaman nie dosc ze pyla w wilczku to jeszcze maile nosi :o do tego jak mu trzeba to se wyjdzie z wilczka totema pusci albo szokiem jebnie i do tego heala :F


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 08:44 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:44 
Cytuj  
fear warriora jest mocno znerfowany. Zazwyczaj połowa ma immune, druga połowa co pobiegła, po 0.5s ma od trinket.
Warrior nie ma stuna na 8s. Generalnie arms/fury warrior nie ma żadnego stuna.
Jak ci nova minie to magowi skończy się cooldown na blinka - i będzie daleko za horyzontem...

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:46 
Cytuj  
AHAHA zagraj wojem bo widze ze gownoe wiesz w dupie byles. jak puszczam feara to osoba na ktora mam najechane ma cos na roczaj stuna (cos jak sap) a reszta biega ... fajknie dziala jak walczysz z magiem 1n1 bo mu czar przerwiesz i mozesz go raz za free udezyc ;)

nova ile ma cooldowna a ile blink co ty gadasz ...
pozatym jak zrobi blinka to ma intercepta na plecach ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:49 
Cytuj  
jeżeli nie ma dot-a, jeżeli go nikt nie uderzy, jeżeli nie zrobi immune na feara o co od jakichś 2miesięcy bardzo łatwo.
Warriorem gram od 7 miesięcy.
Priesta mam na 15lvl więc wiem jak działa interruptowanie castów (cofa się trochę pasek castowania ale nie do końca), do tego mag ma czasami owieczkę insta, a frost nova chyba zawsze jest insta. Insta czarów nie da się interruptnąć a nawet jak da to warrior wali co 3.8s (AR) a żadne castowanie tyle nie trwa.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:51 
Cytuj  
o lol.. czlowieku ja nie widze zadnych immune chyba ze koles zalaczy trinka albo uzyje berserker rage to wtedy moze byc immune. a z tym fearem jest tak ze koles ma STUNA nie cofa mu sie kast a wylacza.
i ty grasz wojem ?? pfff

a woj z ar polyka maga. 3 hity i lezy i kwiczy (mowie 3 hity ale czasem 1+ execute starcza :P)

z reszta wszystko zalezy od sytuacji i pozycji czy jestes atakowany czy atakujacy

I SKAD TY MASZ TYLE NA KRYTA JAK TY MASZ MALO RZECZY NA NIEGO I AGI TEZ MALO ??!!


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 09:23 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:54 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
haha poronujesz warriora do szamana na bg ?? no co ty?!
a z tym magiem to ci powiem ze glupi woj pusci feara i ma stuna na 8 sekund mag nie blinkowalnego i co zrobi ?? poczeka az mi nowa minie ale my mowimy o bg a nie solo tam nie ma 1n1 tylko 10n10
wiec taki mag stryk i znika a szaman nie dosc ze pyla w wilczku to jeszcze maile nosi :o do tego jak mu trzeba to se wyjdzie z wilczka totema pusci albo szokiem jebnie i do tego heala :F


LOL
Mag uzyje insignia of XXXXX :P a potem sheep i co woj zrobi ??? trawe bedzie gryzl a nie maga ;-)

Wydaje mi sie ze grasz z jakimis ludzmi no skill, bo ja grajac nawet rogue na 32lvl w Warsong, mimo ze wiekszosc po ally stronie bylo dla mnie czerwonym lvl, to gralo mi sie naprawde fajnie i mimo takiej przewagi killowalo sie duzo :]
Generalnie, przy dobrze zorganizonej grupie nie ma takich problemow, nawet przeciwko lepszym klasom, dlatego najlepiej isc w jakims wspolnym kolektywie ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:57 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
Ooo wszedzie mowia ze szaman na bg rzadzi a wy zaprzeczacie ... nie mam pytan wiecej szkoda tylko ze kazdy mowi "nie ja ja nie imba to oni" kazdy sobie raczki myje. a zapytaj o zdanie caly aliance co o tym sadzi.


Nie zauwazylem by ktos z Hordy tutaj pisal ze jakas postac w alliance jest IMBA :) To tylko alliance tak ciagle placze bo to same n00by :)
Dostajecie w 90% walk w dupe bo nie potraficie grac w teamie.... zergowanie TM was oduczylo grania teamowego.
Ale placzcie sobie dalej...../cry /cry /cry


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:58 
Cytuj  
mój warrior jest tutaj
http://wow.allakhazam.com/profile.html?133043

rotfl prosiak jakie pierdy wypisujesz.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:59 
Cytuj  
bodziu gralem roguem ... rogue to rzeznik bo dobija w trybie natychmistowym i w 1sekunde. ogolnie roguem mozna zabijac niektore klasy postaci nawet o 5/6 lvl wiecej. ale z warriorem bedziesz mial problemy na wyzszych lvl.
a z tym sheepem masz racje ale przypominam TO SA BG A NIE 1n1


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 09:02 
Cytuj  
huragan ... pisalem gdzies na forum o tym ze aliance to lamy i ze chodza na bg tylko po cp bo nie wieza w wygrana ... pisze tez ze szamani sa imba na bg ... takie jest zdanie nie tylko moje ale ja nie placze bo o co o to ze dzici i nooby w aliance graja ??
a jesli chodzi o to ze wszyscy placza to zagraj aliance i pokaz im jak sie wygrywa bg a nie siedzisz w hordzi i nie znasz tego o czym sie mowi ze strony aliance. czesc jest prawda ...


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 09:04 
Cytuj  
No wlasnie, wiec twoj intercept moze nie poskutkowac, jak zza plecow wyleci rogue z CSem :] Poza tym dobry mag nie pozwoli Warkowi podejsc do siebie, proste gdyz to jest rownowazne instant death :/
btw. Mark chyba gra Warem od poczatku wyjscia US version WoWa, smiem twierdzic ze ma niebyle jakie pojecie o pvp wlasnie grajac warem, wiec wez pod uwage roznice pomiedzy teoria a praktyka, to jest wielka roznica, rzeklbym przepasc ;D

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 09:08 
Cytuj  
ahaha a ja nie gram warem ?? :o o jejku. :o a mark to se moze ...
skoro nie wiedzial o dzialaniu feara jako stun to gowno wiedzial. nie bede juz tego komentowal. pisz se co chcesz ja po przeczytaniu 2x twoich postow stwierdzam ze o co innego mi chodzilo co innego opisujesz

Bodziu poczytaj wypowiedzi kolesi co cos o magach wiedza to ci powiedza ze woje sie dziala na takich z ar (ciezkich w chu do pokonania) i takich bez ar (co maja mniejsze o jakies 30% szans na wygrana z magiem)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.