mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
shaman jest bardziej imba ;-)


dajcie nam shielda, plate, darmowego mounta, male zuzycie many na leczeniu jak palkom :)



boshe co daj ci shield to ze w spokoju mozesz uzyc hs daj spokuj shield to gowno , palate tak fajne i tylko to , male zuzycie many zeby leczenia mial jaki kolwiek sens trzeba urzywac holy light ktury ma 2,5sec cast a przez ten czas taki mag moze zginac , darmowy mount co z tego ze jest darmowy skoro epicki mount moze cie wynies nawet 1200g ( jak sie zbuguje i znikna ci itemy z q ) a do tego dochodza jeszcze q kture nie sa zbyt latwe

ale jak chcesz cos od paladynow to wes jeszcze dziesiatki bugow nawet po 3 na jedym skilu , potezny DPS :P , i mase skili kture pomagaj uciec/zlapac przeciwnika

ale nie zamieniajmy kolejnego tematu na spory shaman>pala

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:06 
Cytuj  
Robus napisał(a):
a przynamniej na deathwing, jest "delikatnie" inaczej

Zgadza sie, na naszym serwerze nie narzekamy na brak hordy.

Mark napisał(a):
Można zebrać gildię, ale nawet w naszej ~150 osobowej gildii nie da się zrobić odpowiedniego składu

na MC/Onyxie sie da zebrac, ale 10 na WSG sie nie da? IMO ewidentna wina blizzarda powinny byc kary finansowe za miganie sie od WSG.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:06 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Mark
The MAelstrom ratio z Censusa :P
1-1:2 Ally -Horda zapraszam :D


jak tylko udostepnią transfery to na pewno odpadam z tego serwera (o ile jeszcze będę grał) bo jak napisałem od nowa nie chce mi się robic postaci bo to nudne. Ja mmorpga przechodzę tak jak normalną grę i wszystko staram się robić jeden raz o ile to możliwe.

Fabianek chodzi o odbicie flagi nie o kliknięcie na flagę. Chodzi o defence flagi przeciwnika. Warrior jak najbardizej nadaje się do noszenia flagi. 90% kradzieży flag po obu stronach to najczęsciej warrior z 1h + tarcza, + 6-7k HP, +~8k AC. A za nim sznureczek healerów.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:07 
Cytuj  
Ktoś kiedyś na generalu na Earthen Ring RP US powiedział, że ludzie grają w większości jako alliance bo jest zgodne z naturą ludzką widzenie siebie jako kogoś lepszego, przystojniejszego i dobrego.
Dlatego też, zauważył, horda skupia duzo bardziej interesujących ludzi, którzy doskonale wiedzą, ze ich obraz w wirtualnym świecie nie ma nic wspólnego z nimi samymi i że już wyrośli z etapu oszukiwania się, w celu podbudowania własnej wartości.

Taki był mniej więcej sens tej wypowiedzi i przyznam, ze do mnie trafia.

A jezeli chodzi o sztuczne wyrównanie ilości graczy? Ano trzeba dać procentowy exp bonus analogiczny do róznic w ilości graczy horda/alliance

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:11 
Cytuj  
Ehehe. I nikt palowi nie moze zabrac flagi? Eh. To ze jakos slabo wam taktyka wychodzi to juz wasz problem. Mag -> frost nova, rogulec zabiera flage -> sprint i pal moze tylko pomachac na dowidzenia bo dogonic nie dogoni...

Pozatym kto tu mowil ze warr zabija pala nawet sie nie bandarzujac? To w 3 warkow nie mozecie pojechac 3 palkow? Czegos tu nie rozumiem... Bo z jednej strony Horda rulez a z drugiej taka biedna. Pora sobie uswiadomic ze nie mozna miec lizaka i zjesc lizaka...

@Aldatha wez mnie nie smiesz tymi porownaniami ze ally maja latwiej, bo mozna sie wyliczac do jutra. Prawda jest taka ze Alianci maja latwiej w jednych kwestiach ale trudniej w innych, a Horda na odwrot. Ale jak juz musicie to placzcie sobie dalej, robiac sobie przerwy na samozachwyt nad sila swojej frakcji...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:14 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
ludzie grają w większości jako alliance bo jest zgodne z naturą ludzką widzenie siebie jako kogoś lepszego, przystojniejszego i dobrego.


ja chyba nie jestem czlowiekiem w takim razie, bo nigdy nie chialem byc lepszy, przystojniejszy ani dobry :) Zawsze tlila sie we mnie nutka anarchisty i buntownika by robic wszystko na przekor .... :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:15 
Cytuj  
@Dwutlenek
Ja bym z checia pogral Horda, bo chcialem undeada robic ale znajomi poszli na strone dobra ;) a ja z nimi bo samemu jakos mi sie nie chce w mmog grac ;P

Pozatym mysle ze akurat "bycie mrocznym" jest jak najbardziej cool i wlasnie dlatego spora czesc polskich graczy gra po ciemnej stronie mocy :P Przeciez fajnie jest byc takim grim&evil :P A "cukierki" sa dla pedalow...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:16 
Cytuj  
I dlatego zostales Taurenem, milujacym pokoj i nature bykiem. A w dodatku Shamanem, ktory szuka spelnienia w rownowadze duchowej i rozmowach z duchami....... ;-) ;-) ;-)

To do huragana bo sie jakis post wtrynic zdazyl. :D

I zart to jest oczywiscie...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 11:17 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:17 
Cytuj  
Kromer zastanów się co ty chłopak piszesz.

2 paladynów 1 warrior z flagą stoi przy swoim cmentarzu. Teraz zagadka ilu horde i jakie klasy bierzerz by rozpierdolić ten team w max 30s (a najczęściej dużo mniej)? Max 3 osoby klasy dowolne, oprócz magów bo jak mamy jednego to sukces.

Paladyna 1vs1 rozwalisz spoko warriorem ale na boga nie w 10-15s. Spróbuj rozwalić duel paladyn i warrior dwoma wariorami. POdczas gdy jeden vs jeden bez problemu z każdym z nich wygrywasz.
A generalnie tłumaczę - chodzi o to, ze paladyn to taka postać w party która strasznie wydłuża czas trwania walki, klepiesz klepiesz, bąbelki, heale, LoHy, potiony, stuny i okazuje się że klepiesz już go godzinę a on cały czas Full HP i Full Mana....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I dlatego zostales Taurenem, milujacym pokoj i nature bykiem. A w dodatku Shamanem, ktory szuka spelnienia w rownowadze duchowej i rozmowach z duchami....... ;-) ;-) ;-)


wybralem taurena bo lubie widziec kim gram i zeby nie uzywac lupy do zobaczenia swoich itemow :)


_________________



***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:21 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ano trzeba dać procentowy exp bonus analogiczny do róznic w ilości graczy horda/alliance

Rozwin prosze


ps
Ze niby moj dwarf jest przystojny? A moze moj gnom mag?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:22 
Cytuj  
To nie jest wina blizza ze magow nie macie. Podalem prosty przyklad jak zalatwic takie party (unieruchomienie i przejecie) i wcale do zdobycia flagi nie trzeba ich zabijac... No chyba ze wazniejsze sa HP od wygranej...

2-3 rogulcow -> blind, sap i ich nie ma... ale jak zeby wygrac trzeba komus dowalic to n/c

Cytuj:
okazuje się że klepiesz już go godzinę a on cały czas Full HP i Full Mana....

Kolejny mit Hordy o Ally...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:24 
Cytuj  
boże Kromer tu chodzi o odbicie własnej flagi. Tak trzeba zabić goscia z flagą by ją dropnął - tak inaczej się nie da. Tak doleveluj w końcu do 60lvl nabij friendly na WSG i wtedy się wypowiadaj. Jak nie wiesz o czym gadasz to głosu nie zabieraj.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:24 
Cytuj  
@Dwutlenek - sorki - przeczytalem to troche na opak - chodzi Ci ze trzeba zrownowazyc expem, a ja zczailem to troszke ze inaczej - nie wazne cofam pytanie.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
boże Kromer tu chodzi o odbicie własnej flagi. Tak trzeba zabić goscia z flagą by ją dropnął - tak inaczej się nie da. Tak doleveluj w końcu do 60lvl nabij friendly na WSG i wtedy się wypowiadaj. Jak nie wiesz o czym gadasz to głosu nie zabieraj.



ale przeciez paladyn z flaga sam sie nie uleczy bo beda mu przerywac czar a shiel czy BoP zdejmie flage

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:31 
Cytuj  
castuje shielda na siebie i do woli healuje warriora. Spróbuj zabić lub interruptnąć takiego priesta w immune bąbelku i plate. Spróbuj zabić warriora z dwoma healerami, którzy dodatkowo co chwila cię stunują a warrior też nie próżnuje... good luck.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:33 
Cytuj  
przeciez napisal ze to warek ma flage

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
boże Kromer tu chodzi o odbicie własnej flagi. Tak trzeba zabić goscia z flagą by ją dropnął - tak inaczej się nie da. Tak doleveluj w końcu do 60lvl nabij friendly na WSG i wtedy się wypowiadaj. Jak nie wiesz o czym gadasz to głosu nie zabieraj.


mark: jednak niewiele grales chyba na tym wsg, albo macie naprawde gowniane teamy
u mnie, jak gra moj team, to role sa wiadome, nikt nie musi mowic nawet co mam/mamy robic

dlaczego u was nie moze isc 2 rogulcow + warrior to ja juz nie kumam, moze horda jest u was na servie zbyt skillzor zeby wpasc na taktyke odbicia flagi jak ma ja warrior i 2 palow go pilnuje, przeciez ta taktyka jest tak ewidentna ze az zalosc bierze (2 x rogue robi sap palow i sie w 3 klepie warriora, nawet bidok moze miec 10k hp i sie osra az mu po butach pojdzie, zreszta nawet 2 x rogue powinno juz sobie poradzic z warkiem - z orciem moga byc powazniejsze problemy z powodu przegietego resista)

takie teksty o odbijaniu flagi utwierdzaja mnie w przekonaniu ze horda nie jest jednak taka UBER jakby chciala byc, ewentualnie ludzie z wiekiem 25+ (odnosnik do jednego z postow wyzej :P) sa bardzo ograniczeni umyslowo (nie chce obrazac nikogo, ale tak to wyglada)

//edit
literowki ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 11:43 przez Robus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:34 
Cytuj  
Mark , mimo wszystko WoW jako jeden z nielicznych mmgow na rynku daje komfort przerwania gry w kazdym momencie (na 60 lev) , freeze acc
czekasz miesiac , wychodzi content , reaktywacja i bawisz sie od razu high end contentem . W grach z nalecialosciami dalekiego wschodu gdzie leveling jest duzo bardziej wyczerpujacy taka sytuacja mialaby miejsce w duzo wiekrzym odstepie czasu . Blizz nie ma moze doswiadczenia w tego typu grach ale ciagle je zdobywa , nawet do nich musi dotrzec ze cos jest nie tak . Pozatym nic ciekawszego od WoW aktualnie dla siebie nie widze :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:37 
Cytuj  
to jakis stuningowanych miales tych paladynow bo ja mam stun z cd 1min wiec nie wiem czy tak co chwile , co prawda to prawda jak sie dwuch paladynow dobrze uzupelnia to cieszko ich zabic ( np ostanio ja i jeszcze jeden pala zabilsmy 2 rogue a jeden uciekl ) ale po co ich zabijac poprostu sie przed nimi ucieka i masz pkt.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.