mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:03 
Cytuj  
W miare walczy sie z rogue (nawet jak napadnie), nie najgorzej z warlockiem (trzeba pamietac ze jak zginie to za chwile moze stac przed toba ponownie - wiec od razu bandaz).
Warka tez mozna pokonac, ale czasami zdazaja sie tacy ktorzy zabijaja dwoma uderzeniami topora i nie ma czasu na reakcje (szczegolnie ze duelik nie jest ustawiony i jestes poprostu napadniety i zabity).
Nie walcze z paladynami z oczywistych wzgledow (jestem aliance).
Szamana jeszcze nie pokonalem w uczciwej walce (czyli jak mial mane i duzo zycia).
Mag to kompletna kleska dla mnie, jak go napadne i przypunktuje critem z aimed shota to jeszce daje rade.
Priest to w sumie nie wiem - podobno jest nie do pokonania, ale udawalo mi sie to kilkakrotnie (ostatnio dostal aimed shota i praktycznie nie zdazyl sie uleczyc, bo go dobilem - nie wiem chyba nie mial desperate prayer (to chyba nie kazda rasa ma) - a moze w szoku byl, w sumie shielda mogl przeciez, bardzo malo zycia mu zostalo, a on jakis shadow czar mi zarzucil). Ale udalo mi sie raz wygrac bedac napadnietym przez priesta (mialem dobra butle z regeneracja zycia), a on pewnie nie byl shadow bo mind fly nie zauwazylem.
Z druidami to roznie - ale meczaca jest walka z nimi, slabo wala, ale odbiegam i odbiegam, a on sie leczy i leczy i w koncu to chyba ja czesciej gine.
Kogos pominalem? Aha z innymi hunterami to od sprzetu zalezy i talentow, jak beastmaster to raczej ma ciezko - chyba ze sprzetem niweluje przewage - ja mam Dwarven Hand Cannon, i itemki niezbyt wypasione - troche zielonych jeszcze zostalo - crit teraz okolo 17% w teorii i w praktyce.

Pet w takich walkach 1vs1 najczesciej albo spi albo zre trawe albo zwiewa - jakos tak mi sie nieprzyjemnie te walki ukladaja.
To tak w wielkim uproszczeniu z mojej perspektywy wyglada.

Czy taki masta to bym nie powiedzial - sa takie moby w MC ze hunter jest podobno niezbedny - ale to juz nie ze mna o tym mozesz porozmawiac. W tych mniejszych to zazwyczaj zalezy jak sie z warkiem dogadasz bo oni zajebista smykalke maja do pulowania i uwazaja to za swoja powinnosc. Czesto robie tak ze stawiam pulapke i strzelam do moba (pet jest passive zawsze) - i on ma w pulapke wpasc, w ten sposob jednego sie eliminuje - to jest dosyc skuteczne, nie koliduje z sapem/owca. Przy pulowaniu trzeba pamietac zeby jak najdelikatniej moba drasnac (nie mowie o pulowaniu petem bo to inna bajka). Jak pulujesz aimed shotem to potem warek nie zdejmie moba z Ciebie (szczegolnie jak wejdzie crit).
Zaraz po strzale tez lepiej nie zwiewac do tylu - do casterow bo moze byc nieprzyjemna niespodzianka. Zreszta hunter jest mail wiec nie ma potrzeby sie bac, mozna sobie pomoc disengage i jak mob jest na warku to w nogi. Jak pulujesz to wtedy raczej bedziesz w ogonie zadanych obrazen, ale nie ma sie co stresowac bo dobrze zastawiona pulapeczka wiecej warta niz pare dmg i kazdy to doceni.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:07 
Cytuj  
warrior zawsze zdejmie moba, inna sprawa że spora część hunterów strzela po tauncie - wtedy owszem trzeba polatać za mobem goniącym hunter-a.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:25 
Cytuj  
Powaznie? Zawsze mnie wszyscy przestrzegali zeby nie pulowac Aimed shotem, bo to generuje straszliwy Threat - pomijajac ze dlugo trwa (jak pisze aimed shot to mysle ze akurat wszedl z nim crit - bo normalny aimed shot jest niegrozny). Jak hunter puluje to raczej strzela przed wszystkim (czegos nie wiem?).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:49 
Cytuj  
poważnie - taunt generuje tyle agro, że wrzuca warriora na szczyt listy. Więc nie ma znaczenia damage zadany przed tauntem.

W MC np. kilku hunterów pulluje kilka mobów na raz i potem trzeba odebrać takiego moba od huntera. Często się zdaża, że jakiś hunter przysnie i jego strzał ląduje na mobie już po tauncie.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:54 
Cytuj  
fajną stronkę na temat petów "odkryłem", nie wiem czy była ale zobaczcie:
http://petopia.brashendeavors.net/

i z tej samej: ciekawa jazdka, kliknijcie na peta :) niestety jeszcze w budowie wiec nie wszystkie obrazki do konca opracowane ale i tak czad:

http://petopia.brashendeavors.net/html/showallpets.html

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
poważnie - taunt generuje tyle agro, że wrzuca warriora na szczyt listy. Więc nie ma znaczenia damage zadany przed tauntem.

W MC np. kilku hunterów pulluje kilka mobów na raz i potem trzeba odebrać takiego moba od huntera. Często się zdaża, że jakiś hunter przysnie i jego strzał ląduje na mobie już po tauncie.


Dobry hunter w inastance ma pod wskazującym palcem zbindowany FD, co załatwia 99% problemów z niechcianym aggro.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:59 
Cytuj  
shahray -> wytłumacz jak wyjść z combat używając FD, bo z tego co wiem to raczej niemożliwe.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 12:00 
Cytuj  
FD w MC przy pullowaniu za bardzo nie pomaga. Hunter ma pullnąć moba do warriora, a po FD mob wybierze sobie losowy cel - najczęściej jakiegoś leczącego priesta.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 12:31 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
shahray -> wytłumacz jak wyjść z combat używając FD, bo z tego co wiem to raczej niemożliwe.


Jak to niemozliwe? Nie wiem skad masz te informacje. Jak padasz, a twoj pet nie walczy to po kilku sekundach (nie wiem dokladnie po ilu ale szybko) wychodzisz z combat i mozesz postawic pulapke. Jak padniesz, a Twoj pet walczy to nie wyjdziesz z combat.

Ja tego posta tak nie wyraznie napisalem i mieszalem dwa rodzaje puli. Strzelic do moba zeby go wyciagnac to sobie moze spokojnie warek (jak ma to zrobic hunter to lepiej nie aimed shotem). Natomiast typowy pull huntera zmierza to wciagniecia moba w pulapke, a wtedy to nie ma znaczenia jak strzelales byle nie DoT-em ;). Wazne zeby mob sie zlapal i go nikt nie uwolnil. Ja mam umowe ze marka daje na pulowanego moba - tak jak magowie daja znac przez detect magic (czy jak to sie tam zwie) ze bede sheep-owac - mowie o instancjach przed MC/Onyxia - tu nie trzeba zaznaczac raczej moba zeby kazdy z DD wiedzial kogo walic (maja walic tego co nie jest w pulapce).

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:05 
Cytuj  
do tego żeby wyjśc z combat wcale nie musze używać FD

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:10 
Cytuj  
Ja tez moge wyjsc z combat w inny sposob: teleport do IF, teleport inzyniera do tanaris, odbiegniecie na odpowiednia odleglosc. Sorki ale najpierw napisales ze nie da sie wyjsc z combat przez FD, teraz piszez ze nie musisz nawet FD uzywac. No jasne z nie musisz. Rozumiem ze zaraz dasz mi inny przyklad niz te ktore wymienilem.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:13 
Cytuj  
a tak wogóle o jakie sytuacji mówisz?? duele ?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:27 
Cytuj  
Zaraz Bullet - to ty mnie pytales jak wyjsc z combat przez FD bo wg Ciebie to niemozliwe. Ja odpisalem ze to mozliwe, a ty ze wcale nie musisz FD, zeby wyjsc. Troszke mieszasz. A w duelu da sie wyjsc, w instancji da sie wyjsc. Jak walcze z rogue i dam mu scattera majac w tym czasie sam swobode to padam, robie FD i wstaje stawiajac pulapke (np). Czasem boje sie odbiegac na "przyspieszaczu" bo to tylko (4s - czas reakcji), a do tego rogue moze szybko biegac jak sie ocknie i nie zdaze wyjsc z combat, a z FD wychodzi. To taki jeden przyklad. Nie jest tez tak ze zawsze udaje sie sztuczka z FD. A kilka razy udalo mi sie hordziarzy nabrac i mnie zostawili (ale to bardzo rzadkie)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:37 
Cytuj  
no ok wiem o czym mówisz
próbowałem bawić się z FD ale mi ten sposób nie wychodzi ..
mam troszkę inny :D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:42 
Cytuj  
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14026
Tu masz topic o walkach z magiem. Przeczytaj sobie - tam ktos pisze o FD i dwukrotnym aimed shot. Widac jednak mozna i nie sa to tylko moje urojenia :].

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:47 
Cytuj  
nie twierdze że masz urojenia, co do podwójnego aimed to nie problem.. robie tak w duelach głównie. Najpierw Trap, potwem wyjscie z combat i postawienie 2 pułapki od razu po tym aimed, koleś leci w druga pułapkę i kolejny aimed. z 3 pułapka nie próbowałem bo 3 z koleji ma krótki czas działania :D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 14:10 
Cytuj  
Spoko - tak jak napisales da sie aimed shota jak najbardziej - chodzilo mi tylko o to ze ktos tez wychodzi z Combat przez FD (bo juz sam zaczalem sie zastanawiac o co chodzi :o - snilo mi sie czy co).


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:37 
Cytuj  
jaki jest dobry build dla huntera pve? i jak sie ogolnie spisuje owy przeciw mobom? <---- zbieram informacje hehe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 08:29 
Cytuj  
malutki preview z 1.7 dla hunta :)

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... lents.html

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 08:35 
Cytuj  
Postal napisał(a):


/hug
and
/kiss
!

Ale gicior... wreszcie blizzard zrobił drzewka talentów na oficjalnej stronie :] szkoda, że narazie dla hunterów tylko, ale zawsze coś...
No i niech mi ktoś powie, że Blizz nie słucha community...
Słucha tylko czasami z ucha do mózgu jest daleka droga ;)

P.S.
Ok przeczytałem dokładniej... drzewo beastmastera wymiata. Już teraz było piękne ale:

While Aspect of the Hawk is active, all normal ranged attacks have a 5% chance of increasing ranged attack speed by 30% for 8 sec.
Spirit Bond to teraz tier 5.
No i Bestial Wrath: Send your pet into a rage causing 100% additional damage for 15 sec. While enraged, the beast cannot be stopped by any means.

Jestem pod ogromnym wrażeniem a dopiero przeglądam drzewko beast.
No ale nic to. Sami sobie poczytajcie... ja się już nie będę bez sensu rozpisywał.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.