mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 14:16 
Cytuj  
wiesz desh jak napisze posta to sobie go czyta kilkanascie razy i nick mowi mu wiecej niz "tank" czy "armorsmith" wiec po co ma sobie zycie utrudniac :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 15:05 
Cytuj  
Heh - no wlasnie - patrze Piter zgarnal taki towar? Przeciez Piter ma maga na 18lvl i dopiero czwarty dzien gra, wczoraj mu torby 4 szylem ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 15:13 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Deshroom napisał(a):
dla Athana...
Piter...
zarek...


Ty masz jakas manie. W co drugim poscie wymieniasz ludzi z nicka [wiecej zrozumiem jesli napiszesz "nasz tank", "nasz armorsmith"]
:wink:


on ma taka manie juz od przedszkola (w ktorym poscie pisal), ze uwielbia sie przechwalac :)
Chlopak ma kompleksy pewnie w zyciu prywtanym, wiec niech sobie odreaguje w grze... dajcie mu spokoj :)

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 15:53 
Cytuj  
Boshe jak czytam o farmowaniu to mi sie plakac chce. Po to kupilem sobie gre i place 50 zl za miesiac zeby bic mobow i sie dorabiac. (czyt. tracac czas kilka godz. dziennie)
Widze ze niektorzy wychodza z zalozenia ze "Czlowiek jest wartoscia tego co posiada"
Jaki to sens farmowac. Sie dorabiac?
Mam 54 poziom obecnie i z 80G i jeszcze nie trafilem ze cos musze koniecznie miec. (po czym farmuje na ten przedmiot) To zupelnie bez sensu.
Bez tego przedmiotu nie da sie grac dalej? :)))

Nie raz juz sie trafilo na zachlannych gosci ktorzy podnasza cos czego nawet nie uzyja dla pieniedzy

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 16:28 
Cytuj  
kotos napisał(a):
Bez tego przedmiotu nie da sie grac dalej? :)))

Narazie twoim celem jest rozwiniecie postaci. Na 60lvl mozna to robic tylko poprzez itemy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:01 
Cytuj  
pomijając komentarze (przecież chwale się ze umiem nicki zapamiętać :D, a kompleksów mam mase wiec jesli pozwolicie to sie dowartościuje)

mamy recepty i do tego helmu i spodni maja jeszcze być branzolety (naprawde ciężko pracowaliśmy na nie - to nie byl jakis fart czy roll tylko wkład całej gildi). więc mamy conajmniej 3. tyle że zar ... tank nie ma jeszcze hełmu wiec troszke poczekam na swoja kolej.
aha tank z sie wyłamał i jest teraz 31/5/15 , a niech se pozyje chlopak :D

btw. śmialiśmy się dzisiaj z huragana z sunniv .... priestem bo chcial zwerbować nasza słodka Agat ... włascicielke priesta do swojedo Legionu :wink:
huragan, jak mogłeś. przecież ty jesteś na codzień w naszych żartach :wink:

ps. wymianianie nicków armorsmitha i weaponsmitha przynosi im kase z zamówien, lionhearty biorą nawet allianci i nawet z tego forum :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 lip 2005, 23:18 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:11 
Cytuj  
to jest niesamowite Deshroom.. jestes debesciak :) co jeszcze opowiesz nam ? :)

a wracajac do topicu, to polecam handel receptami... mozna na tym sporo zarobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:47 
Cytuj  
kotos napisał(a):
Bez tego przedmiotu nie da sie grac dalej?
da się ale z takim załozeniem, miesiąc po osiągnięciu 60 lvl możesz odinstalowac gre i pójśc wreszcie z dziewczyna do kina :wink:

na tym polega takta blizza, masz sie nakrecac i grac, farmowac itd. gdyby wszyscy tak myśleli jak ty to blizz by zbankrutował :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 02:57 
Cytuj  
kotos - zobaczymy co będzie jak wprowadzą housing i stoly do domków po 1000g.
Wystarczy poczytać forum FFXI, gdzie z kazdym patchem dokładają nowe itemki które oczywiście każdy chce mieć i to do tego jak najszybciej.
Upraszczając mmorpgi to gry polegające na zbieraniu/kompletowaniu itemów w grupie znajomych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 09:46 
Cytuj  
Wolałbym się wziąść za farmowanie kasy na chate w realu niż w WOWie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 09:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kotos - zobaczymy co będzie jak wprowadzą housing i stoly do domków po 1000g.
Wystarczy poczytać forum FFXI, gdzie z kazdym patchem dokładają nowe itemki które oczywiście każdy chce mieć i to do tego jak najszybciej.
Upraszczając mmorpgi to gry polegające na zbieraniu/kompletowaniu itemów w grupie znajomych.


Lepsze to niz miec tysiace zlota i nie miec na co wydawac.


_________________
http://omenguild.net

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 18:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

na tym polega takta blizza, masz sie nakrecac i grac, farmowac itd. gdyby wszyscy tak myśleli jak ty to blizz by zbankrutował :wink:


Nie sadze ja mam poprostu inne podejscie. Kreci mnie robienie questow a nie zdobywanie nastepnego przedmiotu za wszelka cene. Kazdy gra jak lubi :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 19:22 
Cytuj  
kotos napisał(a):
Deshroom napisał(a):

na tym polega takta blizza, masz sie nakrecac i grac, farmowac itd. gdyby wszyscy tak myśleli jak ty to blizz by zbankrutował :wink:


Nie sadze ja mam poprostu inne podejscie. Kreci mnie robienie questow a nie zdobywanie nastepnego przedmiotu za wszelka cene. Kazdy gra jak lubi :)

imho quest typu zabij 10 swin/tygrysow/wilkow/undedow/// to prazka na maksa:) a jak jeszcze zamiast zabicia jakis drop trzeba zbierac co nie wypada to juz rzygac sie chce :)
Najbardziej podobaja mi sie takie Q co trzeba pol swiata zwiedzic zeby go zrobic do konca :)
http://www.thottbot.com/?q=1544 stalvan :)
missing diplomat
onyxia key :)
to fajne questy :) a nie zabij 10 troli i wroc po wiecej :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 20:51 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a wracajac do topicu, to polecam handel receptami... mozna na tym sporo zarobic.

Moj rekord recepta z UC na superior mana za ok 1g, poszla na AH za 12g buyout :] polecam

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 21:06 
Cytuj  
Zenedar - Top half of Adv. Armorsmith vol. II

U nas w AH to pieronstwo idzie po 15g bo maximum....
Mi poszlo z 15g zysku... Czyli za 30g. Polecam - to chodzi jak cieple buleczki ( ale tylko w godzinach szczytu ).


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 08:46 
Cytuj  
mi swego czasu (jak expowałem) najbardziej podobały się questy w stylu:
1. zabij 10 trolli i wróć po nagrodę (+exp)
2. zabijaj trolle by znaleźć 10 itemów z nich i wróć po nagrodę (+exp)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 10:57 
Cytuj  
bekowe byly questy z mechanicznymi kurczakami , do dzis je pamietam :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 11:21 
Cytuj  
najlepszy to był quest na first aid. jak tak klikałem to czułem sie jakbym grał w taką starą gre elektroniczna (ruska) z wilkiem co łapie jajka :wink:


_________________
psn

*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 11:51 
Cytuj  
A moze ktos podpowiedziec gdzie siedziec ~50lvl?
Wczesniej przyjemnie sie gralo w SM, bo sporo expa sie zarabialo no kasy duzo z itemow. Bylem w ZF, ale tam jest kiepsko pod tym wzgeldem...
Moze ktos cos polecic, niekoniecznie instance, moze byc okreslona lokacja...


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 11:56 
Cytuj  
jak chcesz grindowac to Azshara (horde), cholera_wie_gdzie (alliance)
Raczej nie polecam Azshary dla alliance bo anwet na naszym serwerze zdominowanym przez alliance jest tam ratio 10:1 ratio:horde (głównie farmerzy)
Jak instance to Zul'Farak, Maruadon.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.