mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 13:56 
Cytuj  
Ja słyszałem wielokrotnie, że grający Hordą mają dużo gorszą organizacje niż Alliance. Zgadzam się, że nie ma racjonalnej przesłanki, aby tak było, chyba, że da się zauważyć dużą różnicę w średniej wiekowej po obu stronach.
Inne wytłumaczenie to teza, że może palladyni spełniają rolę spoiwa teamu, poprzez buffy i sposób gry "dla innych" nie tylko jako healerzy. Słyszę zewsząd, żę Shamani pławiący się w swoim gwiazdorstwie mają team spirit w du..e (no takiego skill nie kupują) i może stąd częściowo taki efekt. Taki paldek nie może sam herosić wiec naturalnie zarządza teamem :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 14:07 
Cytuj  
tu nie chodzi o żadne zarządzanie teamem czy heroszenie. Nie widziałem by jakiś shaman "herosił" i próbował solo Azuregosa lub Kazzaka. Nie przesadzasz MacTele?
Więcej ludzi - łatwiej zebrać raid. Horde zbierze contrraid to alliance zbierze 2 raidy, lepiej 3. Horde cudem posiłkując się wszystkimi 50+ zbierze 2 raidy to alliance przyprowadzi 6 raidów. W końcu hordzie się znudzi oglądanie po rezzie 50 czerwonych ników i HS-nie się Orgrimmor. następnym razem przy podobnej próbie powie, że nie jest zainterowana bieganiem z cmentarza przez pół godziny i nie widzi w tym funu i wcisnie przycik "decline" przy próbie invitowanie do np. Azuregosa.

Tak to wygląda na naszym serwerze. Sam niechętnie tam chodzę chyba, że w weekend i w godzinach naszych rannych bo wiem co to oznacza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 14:10 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
Ja słyszałem wielokrotnie, że grający Hordą mają dużo gorszą organizacje niż Alliance.


organizacja to podstawa.... wszystko zalezy od tego czy grasz z gildia, ktora dobrze sie zna, ma ustalona strategi itd.. czy tez z randomami, gdzie kazdy lata gdzie chce :)
Duze gildie w Hordzie jak i u Allies sa dobrze zorganizowane, i gdy grasz przeciwko takiej gildi to dopiero jest pelny smaczek gry... :)

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 14:33 
Cytuj  
@Mark
Chodzi mi o BG, bo o nich słyszę że Allianci lepiej wypadają, ale nie są to jakieś official data tylko wrażenia konkretnych osób.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 14:58 
Cytuj  
można źródełko tych "newsów"?
Co do AV to moze bo ciężko jest wygrać 25vs40. Co do WSG to sądzę, że jest mniej więcej po równo połowa wygranych, połowa przegranych. Osobiście ostatnio mam straszne szczęście do lamerskich grup alliance i wygram 9/10 WSG 3:0.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.