mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:31 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ale widze ze wyznajesz zasade "i <3 epix" i nawet jak cos jest do dupy ale jest fioletowe to bedziesz tego uzywac.

1. quel to najlepsza bron dla tanka - nie ma nic lepszego
2. deathbringer to chyba najlepsze 1h do pvp dla warriora

nie bardzo rozumiem sensu twojej wypowiedzi


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:32 
Cytuj  
roball chyba postawił na elekwencję dzisiaj i postanowił trochę potrollować na forum by podbić epeenzorka po wczorajszym nieudanym sexie z jakąś robalką ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:34 
Cytuj  
Ja, coprawda nie znam sie na warriorach, ale zakladajac ze warrior dual wield ma robic duzy damage, dalbym mu dwa miecze ktore robia duzy damage i maja proce/buffy/staty w sam raz do zadawania obrazen.

Z postu robaka wynika ze dawac dual wield warriorowi quella to jak caster druid/mag z warden staff :) Jedno i drugie epic ale do podanych zastosowan sie niezbyt nadaje ;]


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:35 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dla tanka - tak. Do pvp - nie.


tu sie zgodze.... do PvP jedynie bronie 2h... 1h to mozna sobie z mobkiem walczyc co najwyzej :)


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:38 
Cytuj  
tez mi sie zdaje ze w pvp to trzeba raz pierd.. a dobrze ;P
dlatego tam tylko 2h bronie


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:39 
Cytuj  
Problem w tym, że deathbringer ma strasznie chujowe drop rate. I będę szczęśliwy jeżeli uda mi się go połączyć z quelsarrem w przyszłości, bo na 2x deathbringer mogę czekać latami.

Nie sądzę też by 12staminy oraz proc dający 20defence i 300AC jakoś znacząco mi przeszkadzał w PvP.

A wolę mieć w garści 52.5dps-a niż jakieś crap blue ~40dps. Wolę też moje dkp przeznaczyć na deathbringera na którego od cholery osób się czai niż lootować jakieś śmieszne daggerki w MC w ogóle nieprzydatne dla warr-a.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 15:29 
Cytuj  
[quote="AlekdeMam warriora z HP 3,8 i gra mi sie kosmicznie dobrze i łatwo. [/quote]
potwierdzam kosmicznie latwo i szybko alkede zabija mojego warka :P

ps
nie dal sie utopic:)
pozdro :)

warek w sygnaturce:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 16:09 
Cytuj  
to bylo dobre cienki :)
ja raz odwiedzilem stare dobre Crossroads majac lvl60 i jeden 20lvl gostek wyzwal mnie na duel.... zalozylem tylko lighting shielda i koles sam sie zabil :) kosmicznie latwo to poszlo :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 16:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
to bylo dobre cienki :)
ja raz odwiedzilem stare dobre Crossroads majac lvl60 i jeden 20lvl gostek wyzwal mnie na duel.... zalozylem tylko lighting shielda i koles sam sie zabil :) kosmicznie latwo to poszlo :)

spoko czesto sie duealuje z 60 :)
zakladam disarma i pozyje 5 sekund :) ale przynajmniej wesolo jest:)
najgrozej jak 60 nie uzywa broni tylko wali golymi piachami .. nie moge mu disarm zrobic :):)
a powaznie to taki 40 lvl warek + 60 lvl przeciwko 1x 60 lvl to moze byc annoying :) jak zaklada disarm hamstring i wszystkie debuffy

nie kumam jeszcze tych zasad pvp... chyba jakis specjalny bonus set jest za zabijanie 20 lvl nizchych graczy zbierajacych flaszki w hinter na quest, ktorzy sa w dodatku gonieni przez bande guardow ?? lvl :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 17:32 
Cytuj  
Cytuj:
hmm, trza byc jeszcze wiekszym idiota zeby pozwolic wziasc go warriorowi, ktory powinien chodzic z 1h i tarcza w raidowych instncjach


U nas 5-6 warkow to prot wariorzy ktorych zadaniem jest tankowanie, reszta jest crit wariorami .Warior z 2h wepon i windfury. to lepszy dmg dealer niz rogue .Wariorzy sa strasznie potrzebni do robienia dmg np na ragnarosie . Execute 4tw.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 25
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 18:58 
Cytuj  
mm ja na przyklad chowalbym sie przed shamanem z ta maca. przy dobrych wiatrach: 2 extra ataki z WF, 3x crit, 3x proc na broni... to podeszloby pod 4k na cloth :O

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 07:59 
Cytuj  
@mark
cytuje z pamieci " dual jest ch*&wy" wiem testowalem"
cytat 2 wezme quela i deth i bede dual ..

to w koncu jak jest?

ja tam caly czas z tego co sie bije z ludzmi na moim poziomie +/- 3lvl
dual + szybki overpoved z 2h sie sprawdza, moze dlatego ze wrog mysli ze do konca bede walczyl dualem...

nazbierac rage... i :)

overpoved z 2h mortal strike execute FTW :)

walka sie konczy mimo ze kolo mial 50-60% HP :)
...
konczy sie przewaznie :wtf: wtedy pokazuje moj "imba mieczyk" i juz rozumieja co sie stalo:) i zaczynaja whine ... aaaaa to przez ten impa miecz.. blablabla...

nie wspominam o szansie na dodatkowy swing z talentow:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.