mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 08:05 
Cytuj  
u nas jest nastepujaca zasada jesli chodzi o epiki BoE

1. Jesli jest random party to kazdy epic BoE jest FFA
2. Jesli jest party gildiowe wtedy obowiazuje zasada N/G

proste i skuteczne :)


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 08:29 
Cytuj  
Huragan a jak rozwiazujesz sytuacje jesli w random ludzie nie zgadzaja sie z twoimi zasadami??. Bo z tego co widze wiekszosc ludzi tak jak ja stosuje n/g zawsze nie wazne czy to epix czy nie.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 08:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
u nas jest nastepujaca zasada jesli chodzi o epiki BoE

1. Jesli jest random party to kazdy epic BoE jest FFA
2. Jesli jest party gildiowe wtedy obowiazuje zasada N/G

proste i skuteczne :)

no i dobrze .. jak kazdy wie ze takie sa .. zanim pojdzie do insta
mnie osobiscie by zaskoczylo jakby moje buty priest rolnal w mara^^
buty w profilu warka..
natomiast jakby przed inst takie cos ustalili i ja bym sie zgodzil to luzik...

dla mnie epic nei epic... N before G ^^
hihi
PS
huragan odkad widzialem kanga w twoim profilu zawsze chcialem go miec ^^
jakies 2 tyg temu kupilem na AH za 13g ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 08:31 
Cytuj  
I tu sie zgodze z Huraganem :)

Pewnie ze w niektorych party mozna passowac jak ktos daje n na epika, ale nie zawsze bo generalna zasade jaka ja stosuje napisal Huragan.
I tyle.
EOT jak dla mnie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 08:54 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Huragan a jak rozwiazujesz sytuacje jesli w random ludzie nie zgadzaja sie z twoimi zasadami??. Bo z tego co widze wiekszosc ludzi tak jak ja stosuje n/g zawsze nie wazne czy to epix czy nie.


randomami nikt sie nie przejmuje.... jaka masz pewnosc ze koles daje N a i tak wystawi na AH bo kasa tgo kasa :) Olewamy random party z gory.. random = FFA , komus nie pasi to jego sprawa.
Co innego w gildii, tutaj sie znamy i bardziej ufamy, mozna wiec stosowac N/G na BoE
A to czy random bedzie potem krzyczal w Orgrimmar ze Huragan zninjowakl mu epika BoE to mi wisi i powiewa... wsadzam kolesia na ignore i wiecej go w grze nie spotkam ani on mnie.

cienki napisał(a):
huragan odkad widzialem kanga w twoim profilu zawsze chcialem go miec ^^
jakies 2 tyg temu kupilem na AH za 13g ^^


teraz mam lepsza macke w profilu :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 09:06 
Cytuj  
Piasek napisał(a):
No to moze teraz moze moja historia:P:
a to moja. robimy sobie strat barona we czterech - jak zwykle... a tu bah... tarcza skulflame to ja N i biore, idziemy dalej a tu bah i neck z intelectem - roluje priest i mag. tak, dwa random epici w 10 min :-)
kilka dni później bah axe of deep wounds - nikt nie chce to sprzedajemy - 180g wyszedł mi zysk 45g

w dupie mam randomy 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 09:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
w dupie mam randomy 8)


Niniejszym wiec chcialbym Deshrooma publicznie przeprosic za nazwanie go ninja-looterem z powodu, ze rollowal na itemy BoE gdy ktos dawal N (w random party)..... tez kiedys myslalem, ze N ponad wszystko, ale zdanie zmienilem, N ponad wszystko ale w party gildiowym lub na itemy BoP.. natomiast BoE gdy idziesz z randomami zawsze tez rolluje bo randomow z zasady sie olewa :)


_________________



***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 09:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
jaka masz pewnosc ze koles daje N a i tak wystawi na AH bo kasa tgo kasa :)

Ja pierdziele, Huragan, było to w tym topicu omawiane 5 razy. Wysil się i przeczytaj (bo o pomyślenie nie śmiem prosić), a nie piszesz bzdury.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:01 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
w dupie mam randomy 8)


Niniejszym wiec chcialbym Deshrooma publicznie przeprosic za nazwanie go ninja-looterem z powodu, ze rollowal na itemy BoE gdy ktos dawal N (w random party)..... tez kiedys myslalem, ze N ponad wszystko, ale zdanie zmienilem, N ponad wszystko ale w party gildiowym lub na itemy BoP.. natomiast BoE gdy idziesz z randomami zawsze tez rolluje bo randomow z zasady sie olewa :)
Huragan ty poprostu jesteś niezrównoważony psychicznie. Oskarżyłeś mnie juz dawno temu o to że jestem znanym ninja looterem na serwerze. miałeś przynieść screeny. nie przyniosłeś wiec zaciśnij dupe i ganiaj w tym swoich trashach dalej :wink:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:03 
Cytuj  
no faktycznie jak na straz grania na 60 lvl to huragan ma raczej takie sobie itemy^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
w dupie mam randomy 8)


Niniejszym wiec chcialbym Deshrooma publicznie przeprosic za nazwanie go ninja-looterem z powodu, ze rollowal na itemy BoE gdy ktos dawal N (w random party)..... tez kiedys myslalem, ze N ponad wszystko, ale zdanie zmienilem, N ponad wszystko ale w party gildiowym lub na itemy BoP.. natomiast BoE gdy idziesz z randomami zawsze tez rolluje bo randomow z zasady sie olewa :)
Huragan ty poprostu jesteś niezrównoważony psychicznie. Oskarżyłeś mnie juz dawno temu o to że jestem znanym ninja looterem na serwerze. miałeś przynieść screeny. nie przyniosłeś wiec zaciśnij dupe i ganiaj w tym swoich trashach dalej :wink:


nie ja cie oskarzylem tylko byles (i jestes nadal) na liscie ninja-looterow Shadow Legion.... wlasnie za ta akcje z rollowaniem na itemy BoE gdy ktos dawal N :) W tej chwili zgadzam sie z twoim podejsciem do sprawy rollowania itemow BoE i dlatego cie przeprosilem. Tylko tyle.

Co do moich itemow..... zazdroscisz mi macki przy ktorej sie mozesz schowac z tym swoim ARem ? :) Chcesz sie sprawdzic w duelu ??? Rozniose ciebie z twoimi uber itemami w 15 sekund :)
Proponuje walke przed wejsciem do Alterac dzisiaj o godz 18 :) Przekonamy sie co ci te itemy daja.... bo ja uwazam ze nic i nadal jestes noob w PvP :)


_________________




Ostatnio edytowano 26 sie 2005, 10:10 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:09 
Cytuj  
Huragan w dupie mam twoje przeprosiny.

dobrze że wystałeś w alternacu reputacje bo byc miał tylko epickie handsy a tak masz epicki aż 3. mam cie w ignorze wiec raczej nie poduelujemy. przyjmijmy że przegrałem :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:11 
Cytuj  
Chciwośc i obłuda. A najlepiej to wytłumaczyc " to tylko randomy".


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dobrze że wystałeś w alternacu reputacje


w przeciwienstwie do ciebie Desh ja lubie PvP i nie wystalem reputacji, tylko wycwiczylem sobie skilla walki do tego stopnia ze teraz kazdego MC-farmera z uber epikami rozwalam w duelu w 15 sekund :)
Mimo ze mam rep exalted to nadal chodze codziennie do Alterac i prowadze wlasne rajdy. Jak sie zalapiesz na jakis rajd ktory bede prowadzil, to badz pewny wygranej :)

Deshroom napisał(a):
przyjmijmy że przegrałem :wink:


przyjalem :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:31 
Cytuj  
to tylko randomy ....
w sumie to hipotetycznie ile jest liczcych sei gildi .. "farmujacych MC" na serwerze ?? 5-10?
imo kilka ...
wiec pojdz z randomami... do UBRS... o tam to spokojnie .. trafisz na reprezentatnow tych gildii i rolnij na BOE epic ktory inni need...
a potem powodzenia w szukaniu gildii kiedykolwiek ^^

ot tak to tylko randomy...

albo lepiej traf na 4 guild liderow w party ... to tez tylko randomy...

z takim podejsicem to tylko zalozenie wlasniej gildii... <master ninja> pozostaje ^^

a jak "w dupie mam inen gildie" moja sie nigddy nie rozleci z mojej mnie nie wywala... bla bla bla.. a potem sie okaze ze zninjowales itemz najlepszemu kumplowi twojego guild lidera ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:38 
Cytuj  
cienki napisał(a):
wiec pojdz z randomami... do UBRS... o tam to spokojnie .. trafisz na reprezentatnow tych gildii i rolnij na BOE epic ktory inni need...
a potem powodzenia w szukaniu gildii kiedykolwiek ^^

ot tak to tylko randomy...


alez ta regule wlasnie wprowadzily najwieksze gildie :))))

pozatym nie licz ze dostaniesz sie do duzych gildii, bo w tej chwili raczej jest tendencja do zmniejszania ilosci czlonkow w gildii tylko do tych niezbednych i jzu zaawansowanych. Zadna duza gildia nie prowadzi rekrutacji a wrecz przeciwnia wywala ludzi i zmniejsza swoje szeregi. Dlaczego ?? Dlatego zeby nie bylo klotni kto ma isc na rajd gdy jest za duzo chetnych.. chodza wiec ci ktorzy graja codziennie swoja jedna postacia, nie robia glupawych altow i zawsze mozna liczyc na ich obecnosc w rajdzie.
Najmocniejsze gildie na BL maja po max 50 osob i rozwalaja wszystko co chca.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:44 
Cytuj  
cienki napisał(a):
to tylko randomy ....
wiesz co. to prawda.
najwieksze gildie na BL nie przyjmują - rekrutacja zamknięta. juz nawet miesiąc temu mozna było tylko po znajomości.

myślę że najważniejsze to znaleźć sobie znajomych (5-10) i grać tylko z nimi. ufać im i iśc na ręke.
tak robie od prawie zawsze a to że ze swoim stałym party jestem w jednej gildi nie ma znaczenia, bo gram z nimi razem od zawsze :wink:


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 11:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
cienki napisał(a):
to tylko randomy ....
wiesz co. to prawda.
najwieksze gildie na BL nie przyjmują - rekrutacja zamknięta. juz nawet miesiąc temu mozna było tylko po znajomości.

ach to slow pisane .. chodzilo mi raczej o to ze randomy to nic nie wazne nigdy ich nie spotkam duzo ludzi na serwie nikt si enie dowie ... blA BLA BLA...
do nas tez nie przyjmuja...
a dupowaty alt jest mainem ^^ teraz
nikt za paladynem nei placze jak nie idzie do MC... sa chetni zawsze na jego miejsce ...
do gildii dostalem sie przypadkiem, nie wylecialem przypadkiem...
teraz jakos w miare fajnie jest zintegrowalem sie z nimi

poczatki mc 1-2 bosy..

teraz 6 bosow w 4-5h bez wipe nie wiem czy to dobrze czy zle nie mam z czym porownac.... dla mnie bomba ^^

czekamy na ragna zbierajac troszke fire ress.. padnei wczesniej czy pozniej i BWL:)

no i bardzo fajnei ze niedlugo 20 os inst ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 12:21 
Cytuj  
Podsumowując wątek:

Rollujecie na epiki w celach sprzedaży nawet jeśli stanowi on upgrade dla któregoś z członka drużyny, tak? Gratuluje

Dla mnie każdy kto tak robi jest ninja looterem, chyba że cała drużyna ustaliła tak wcześniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 12:24 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Podsumowując wątek:

Rollujecie na epiki w celach sprzedaży nawet jeśli stanowi on upgrade dla któregoś z członka drużyny, tak? Gratuluje

Dla mnie każdy kto tak robi jest ninja looterem, chyba że cała drużyna ustaliła tak wcześniej.
wiesz co jest najśmieszniejsze? że z kase nie da się kupić naprawde dobrych itemów więc takie kombinowanie jest bez sensu. przychodzi w wow taki czas że kasa robi się bezwartościowa i nie wiadomo co z nia robić, na co wydać :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.